Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5649 
  Урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2014

В теплій дружній атмосфері залу засідань Валківської районної ради 7 листопада з професійним святом вітали працівників культури, аматорів народного мистецтва та майстрів народної творчості Валківщини. З щирими словами привітань до вщент заповненого залу звернулися голова районної ради Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Шевченко В.П. та голова районної організації профспілки працівників культури Тимошенко О.В.

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2014

- Своєю яскравою творчістю та високою виконавською майстерністю, невичерпним талантом, енергією, нескінченним оптимізмом та щоденним бажанням творити Ви єднаєте людей, примножуєте добро і красу у світі, несете позитив в громади, створюєте добрий настрій прихильникам своєї творчості, перетворюєте буденне життя валківчан у свято, - звертаючись до працівників культури, аматорів народного мистецтва, ветеранів галузі, відмітив голова ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2014

Вітаючи з професійним святом всіх, хто за покликом душі назавжди поєднав своє життя із творчістю, Юрій Дмитрович побажав присутнім здоров’я, здійснення всіх творчих планів, надій і мрій, щоб кожен новий день був сповнений світлою радістю, натхненням та життєвими перемогами. Голова ради також передав теплі вітання з нагоди професійного свята від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, депутатів облради Людмили Давидової та Вікторії Казакової, народного депутата України Олександра Біловола.
Кращі представники галузі, аматори народного мистецтва, переможці конкурсів-фестивалів районного та обласного рівнів цього дня були відзначені Почесними грамотами за примноження славних культурно-мистецьких традицій українського народу.

Детальніше...

  Довгоочікуване голубе паливо прийшло ще до чотирьох вулиць в Огульцівській сільській громаді

08.11.2014

Днями була завершена газифікація села Огульці і близько 80 домоволодінь з чотирьох вулиць села були підключені до газопостачання. В урочистостях з нагоди цієї довгоочікуваної огульчанами радісної події взяли участь голова районної ради, мажоритарний депутат від сільської громади Ю.Д.Яцина, Огульцівський сільський голова А.П.Марусяк та народний депутат України О.М.Біловол, чиї сприяння та допомога і стали вирішальними у наближенні цього дійсно святкового для села дня…

Детальніше...

  Валківщина привітала з професійним святом працівників соціальної сфери району

01.11.2014

Напередодні професійного свята в залі Валківської райдержадміністрації з Днем соціального працівника кращих представників цієї найпотрібнішої, благородної професії вітали голова районної ради Юрій Дмитрович Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Петрович Оноша та Валківський міський голова Валерій Володимирович Скрипніченко.

Вітаючи працівників соціальної сфери Валківщини з професійним святом, голова ради Юрій Яцина відзначив, що ця праця є однією із найпотрібніших суспільству, адже забезпечує гарантовані державою соціальний захист і підтримку різних верств населення. Представники цієї професії опікуються громадянами, яким особливо потрібна така підтримка – інвалідами, людьми похилого віку, багатодітними родинами, безробітними. Праця соціальних працівників допомагає людям долати труднощі, дарує віру у себе, дає надію на краще...

Детальніше...

  Валківщина привітала з професійним святом працівників соціальної сфери району

01.11.2014Детальніше...

  Валківчани відзначили 70-у річницю з дня визволення України від фашистських загарбників

28.10.2014

Урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників розпочалися скорботною ходою та покладанням квітів до Меморіалу Слави в місті Валки та продовжилися тематичним концертом «Багряна осінь України» в районному народному домі «Іскра».

З визначної датою привітали валківчан голова районної ради Ю.Д. Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша та Валківський міський голова В.В. Скрипніченко.

Детальніше...

  Валківчани відзначили 70-у річницю з дня визволення України від фашистських загарбників

28.10.2014Детальніше...

  Звернення голови районної ради
Яцини Юрія Дмитровича


25.10.2014

Шановні валківчани!

Завтра, 26 жовтня, відбудуться позачергові вибори до вищого законодавчого органу країни – українського парламенту. Закликаю Вас не залишатися байдужими до майбутнього України, нашого з Вами майбутнього, Ваших дітей та онуків. Скористайтеся своїм громадянським правом, прийдіть до виборчих дільниць і зробіть свій зважений усвідомлений вибір.

Юрій Яцина,
голова Валківської районної ради

Детальніше...

  Валківщина привітала з професійним святом працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства району

24.10.2014

З професійним святом автомобілістів і дорожників працівників філії «Валківський райавтодор» та Валківського автотранспортного підприємства привітали сьогодні голова районної ради Ю.Д.Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Оноша та Валківський міський голова В.В.Скрипніченко.

Відзначаючи високий професіоналізм співробітників районних підприємств автотранспортної галузі, їх сумлінність, самовіддане ставлення до виконання своєї непростої роботи, Юрій Дмитрович висловив слова вдячності працівникам за їх щоденну працю, високу майстерність та служіння людям…

Детальніше...

  Андрій Куликов провів тренінг для посадовців органів місцевого самоврядування та журналістів районних ЗМІ Харківщини

22.10.2014

Що таке інформаційна війна, які використовують методи ведення інформаційної війни, як чинити протидію – ці та інші питання висвітлив сьогодні Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, ведучий програми «Свобода слова» на ТК «ICTV», під час тренінгу для посадовців органів місцевого самоврядування та журналістів районних ЗМІ Харківщини, участь в якому взяв голова районної ради Яцина Ю.Д.

Андрій Куликов підкреслив, що інформаційна війна щільно пов’язана з психологічною війною і використовує цілий арсенал засобів для пригнічення готовності до опору, сіяння панічних настроїв і введення людей в оману...

Детальніше...

  Допоможемо разом мобілізованим валківчанам!

20.10.2014

Шановні депутати районної ради, депутати місцевих рад району, приватні підприємці та всі небайдужі жителі району!

Валківська районна рада та Валківський районний військовий комісаріат звертаються до Вас, як до людей з активною громадською позицією, небайдужих до проблем місцевих громад та кожного мешканця району з проханням підтримати захисників нашої Вітчизни, мобілізованих з міста Валки, сіл та селищ району.

Сьогодні, в цей скрутний час, надважливим питанням для України є збереження територіальної цілісності, а відтак – і незалежності країни, відновлення миру. І це можливо в тому числі і за умови боєздатності та забезпеченості нашої армії, яка нині, як ніколи, потребує підтримки згуртованого громадянського суспільства...

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад

17.10.2014

Про участь місцевих рад Валківщини у проектах розвитку громад та міжнародної технічної допомоги у 2014 – 2015 роках та про початок ІІІ фази проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – МРГ ІІІ» в Україні йшлося на нараді з головами місцевих рад, керівниками комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я та позашкільної освіти Валківського району.

Про мету, пріоритетне спрямування, тривалість та бюджет проекту ЄС та ПРООН доповіла зібравшимся керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Третя фаза проекту спрямована на відновлення соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності місцевих громад як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого агробізнесу. Мета проекту полягає у сприянні сталому економічному розвитку на місцевому рівні через заохочення ініціативи громад по всій території України.

Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад

17.10.2014

У Валківському районі є ради із достатнім потенціалом, які при певних умовах можуть притягти потужні інвестиції на розвиток громади, - запевнив голова ради Юрій Яцина, наголосив на важливості питання та закликав керівників місцевих рад невідкладно по максимуму включатися в роботу над створенням ініціативних груп, залучаючи до співпраці профільних спеціалістів, активних членів громад. Наголосив на необхідності залучати до участі в підготовці проектів розвитку місцевих громад молодь, студентів, підтримувати їх ініціативу, шукати людей, які допомагатимуть у написанні проекту, в підготовці пакету документів, в реалізації проектів. Завдяки міжнародної технічної допомоги є нагода залучити позабюджетні кошти на розвиток комунальних підприємств та закладів - охорони здоров’я, освіти, в тому числі і позашкільної освіти, чим мають скористатися керівники разом із ініціативними групами з числа небайдужих громадян для вирішення найбільш актуальних проблем підприємств та закладів…

Детальніше...

  Вітаємо Огульцівську та Новомерчицьку громади з Храмовим святом!

14.10.2014

В день свята Покрови Пресвятої Богородиці голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. завітав до Огульцівської громади щоб здійснити спільну молитву та привітати огульчан із Храмовим святом. Юрій Дмитрович з найкращими побажаннями міцної віри, миру в домі та любові в серці передав огульцівській православній громаді також теплі щирі слова вітання від депутатів районної ради...

Детальніше...

  Розпочався черговий цикл навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії держуправління при Президентові України

08.10.2014

З 6 жовтня 2014 року голова районної ради Яцина Ю.Д. проходить черговий цикл навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України за професійними програмами підвищення кваліфікації голів районних рад, працівників Апарату Верховної Ради України, керівників структурних підрозділів Міністерств, відповідних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, інших державних агенцій, інспекцій та служб України. Планом даного циклу навчання передбачено проведення тематичних зустрічей, круглих столів, практичних занять, обміну досвідом за участю як провідних науковців Національної академії, так і керівників центральних органів виконавчої влади…

Детальніше...

  Координаційна рада керівників правоохоронних органів Валківського та Коломацького районів

06.10.2014

Сьогодні в залі засідань Валківської районної ради під керівництвом Сергія Шевцова, Валківського міжрайонного прокурора, радника юстиції, відбулася координаційна рада керівників правоохоронних органів Валківського та Коломацького районів з питань забезпечення законності та правопорядку, боротьби із злочинністю та протидії корупції.

У спільній нараді взяли участь начальник Валківського райвідділу міліції (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) Станіслав Степанов, представник районного суду Олег Товстолужський, посадові особи Валківської районної ради та райдержадміністрації, Валківської міської та Коломацької селищної рад, керівники підрозділів Валківського райвідділу міліції, представники громадськості та засобів масової інформації…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Яцини Ю.Д.
з нагоди Дня працівників освіти


05.10.2014

Шановні освітяни Валківщини!
Сердечно вітаю Вас зі святом – Днем працівників освіти!
В ці дні кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, «запалив» іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Державою, суспільством на учителя покладена висока відповідальність – творити Людину, формувати її духовно, готувати до самостійного життя. Ваші знання і досвід, шановні освітяни Валківщини, мудрість і виваженість – запорука того, що наше майбутнє буде кращим. Збудувати сильну державу можна лише за умови виховання освічених і свідомих громадян. І тому від Вас значною мірою залежить день завтрашній…

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня людини похилого віку та Дня ветерана

01.10.2014

Валківчан поважного віку 1 жовтня вітали в залі пленарних засідань районної ради з нагоди відзначення Міжнародного Дня людини похилого віку та Всеукраїнського Дня ветерана. Активістів ветеранського руху, представників органів самоорганізації населення, серед яких більшою мірою саме пенсіонери, ветерани праці, вітали сьогодні голова районної ради Ю.Д. Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша, Валківський міський голова В.В. Скрипніченко та творчі колективи районного народного дому «Іскра» і відділення соціальної адаптації районного територіального центру соціального обслуговування. Цього дня від керівництва району та міста для поважного зібрання звучали найтепліші слова, на які безумовно заслуговують наші батьки і матері, дідусі й бабусі, які пройшли нелегкий, але славний трудовий життєвий шлях.

Детальніше...

  Робоча нарада з питань забезпечення стабільної роботи закладів охорони здоров’я

01.10.2014

Сьогодні об 11.00 годині голова районної ради Ю.Д. Яцина провів робочу нараду з керівниками районних закладів охорони здоров’я КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» та КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району». В нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П., посадові особи виконавчого апарату районної ради, Шарівський сільський голова Колодяжний О.М. та начальник фінансового управління райдержадміністрації Левчук Л.М., депутати райради.

Під час роботи учасниками були розглянуті питання щодо критичного стану фінансування галузі охорони здоров’я та забезпечення стабільного надання медичних послуг в сільських населених пунктах району, а саме мова йшла про роботу ФАПу у селі Хворостове Шарівської сільської ради…

Детальніше...

Усього: 5649 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5649