Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Розпорядженням голови районної ради Оноші В.П. скликано ІV сесію районної ради VІІ скликання

03.03.2016

До уваги депутатів районної ради!

Розпорядженням голови районної ради від 3 березня 2016 року з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян, скликано ІV сесію районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої відбудеться 25 березня 2016 року о 10.00 годині.

Про дату та час засідання постійних комісій районної ради буде повідомлено додатково…

Детальніше...

  Близько 17 тисяч квадратних метрів доріг району потребують ямкового ремонту

03.03.2016

На нараді в райдержадміністрації обговорювали стан доріг по Валківському району. Була заслухана інформація начальника філії «Валківський райавтодор» Щербука С.Г., який повідомив, що на обслуговуванні у підприємства занходиться 360 км доріг. З них: 9.6 км - доріг державного значення та 101,9 - обласного. Ямкового ремонту потребують 17 тисяч квадратних метрів дорожного покриття, для чого необхідно близько 6 млн. грн., яких поки що підприємство не має...

Детальніше...

  Вітаємо команду Hold The Rhythm та її керівника з черговою переконливою перемогою !!!

01.03.2016

Валківський танцювальний колектив Hold The Rhythm виборов чергову перемогу! Середня група команди посіла перше місце в номінації Street Dance та стала абсолютним чемпіоном фестивалю «Зіркове сяйво», що відбувся у місті Дніпропетровську.

Валківчан визнали кращою командою фесту, вручили кубок ГРАН ПРІ та сертифікат сумою у 1000 євро на літню поїздку до Болгарії.

Вітаємо переможців з визнанням та бажаємо подальших творчих перемог!

Детальніше...

  Презентація проекту «Чисте місто – здорове суспільство»

29.02.2016

У приміщенні Валківського районного центру зайнятості відбулося спільне засідання робочої групи з експертами міжнародного проекту «Підтримка розвитку громади зсередини» за участі керівників району та міста, районних ЗМІ, активістів міської громади. Експертну групу представляли директор Харківського регіонального офісу реформ, голова правління ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» Діана Баринова, голова правління Українського інституту Міжнародної політики, керівник проекту «Підтримка розвитку громади зсередини» Томенчук Р.Б.

До уваги присутніх був представлений проект розвитку міської територіальної громади «Чисте місто – здорове суспільство» (керівник Марина Орлова – член ВГО Союз жінок України «За майбутнє дітей», депутат міської ради), основною метою якого є впровадження ефективного поводження з твердими побутовими відходами в місті Валки…

Детальніше...

  Конкурсною комісією районної ради обрано суб’єкта оціночної діяьності

25.02.2016

24 лютого 2016 року о 14.00 год. відбулося засідання конкурсної комісії районної ради з визначення суб’єкта оціночної діяльності. Розглянувши конкурсні пропозиції суб’єктів оціночної діяльності щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, з поміж двох конкурсантів переможцем визнаний ФОП Жарихін Ю.В., з яким районна рада співпрацюватиме протягом 2016 року в рамках оцінки майна, що передаватиметься в оренду, та по договорах оренди, термін яких буде продовжуватися протягом поточного року.

Детальніше...

  Засідання конкурсної комісії районної ради
з питань передачі в оренду об’єктів спільної власності
територіальних громад району


22.02.2016

Відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з питань передачі в оренду обєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Грунтовно розглято питання щодо передачі в оренду частини поліклінічного відділення, а саме маніпуляційного кабінету (балансоутримувач - КЗОЗ «Валківська ЦРЛ»). До того ж, члени комісії розглянули питання заборгованості по орендній платі ПП «Інвестпром» та заяву районної організації ветеранів-афганців щодо надання приміщення для розміщення громадської організації.

Детальніше...

  Засідання моніторингової комісії, створеної розпорядженням голови районної ради Оноші В.П.

18.02.2016

За участі голови районної ради Віталія Оноші відбулося друге засідання створеної розпорядженням голови ради моніторнигової комісії, основною метою якої є всебічне вивчення механізму розрахунків складових тарифів на послуги, що надаються комунальним підприємством «Вода»; проведення інвентаризації майна, що перебуває в повному господарському віданні та обліковується на балансі підприємства; визначення економічного ефекту від прийняття нових тарифів на водопостачання та водовідведення.

Як зауважив голова районної ради Оноша В.П.: «Головною метою комісії є всебічне вивчення питання щодо ефективного використання майна, що обліковується на балансі КП «Вода», визначення ефективності діяльності підприємства з тим, щоб спільними зусиллями знайти резерви для пониження тарифу на водовідведення по місту Валки. Важливим у цьому процесі є напрацювання щодо економічного обґрунтування коригування тарифу, контроль за дотриманням відповідності законодавству процедури та складових тарифоутворення»…

Детальніше...

  Моніторинговою комісією напрацьваний план дій та розпочата робота з вивченням механізмів тарифоутворення та складових тарифу

18.02.2016

Результатом роботи моніторингової комісії має стати чітке розуміння потенційних резервів підприємства, серед яких мінімізація втрат та встановлення лічильників обліку, та напрацювання єдиного проекту рішення щодо коригування тарифу, яке б відповідало всім вимогам діючого законодавства.

Члени комісії обговорили план дій, доручили адміністрації КП «Вода» надати ряд документів та необхідну для вивчення питання інформацію, розподілилися на дві підгрупи, одна з яких найближчими днями займеться інвентаризацією майна підприємства, інша – вивченням механізмів тарифоутворення та складових тарифу. Робота цієї підгрупи розпочалася вже сьогодні: спільно з головним економістом та юристом підприємства депутати аналізували надану документацію.

Детальніше...

  Зустріч земляків НА СТРІТЕННЯ
в Огульцівській територіальній громаді


13.02.2016

Традиційна зустріч земляків НА СТРІТЕННЯ відбулась сьогодні о 13.00 годині в Огульцівській загальноосвітній школі.

Заступник голови районної ради, депутат районної ради від огульцівської громади Яцина Ю.Д. взяв участь у заходах, передав вітання від районної влади учасникам зустрічі, поздоровив із святами та подарував тематичну пісню воїнам-афганцям та воїнам АТО, присутнім на заходах.

Учні школи подарували змістовну концертну програму і додали настрою і оптимізму присутнім!

Детальніше...

  Вітаємо збірну футбольну команду
Валківської районної ради
та райдержадміністрації
із переконливою спортивною перемогою!!!


12.02.2016

11 лютого у спорткомплексі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулася товариська зустріч футбольних команд Валківського та Харківського району. На футбольному майданчику у Валках зустрілись команди представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Валківського та Харківського районів. Команди представляли державні службовці, депутати районних рад та посадові особи органів місцевого самоврядування. Серед гравців валківської команди - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації, депутат районної ради Віктор Войтенко, депутати районної ради Сергій Бондар, Ярослав Олійник, Віталій Супрун та службовці райдержадміністрації.

Гра була захоплюючою, яскравою, із спортивним запалом гравців та шаленими емоціями вболівальників. Перемогу з рахунком 7:4 отримали ВАЛКІВЧАНИ! Вітаємо наших переможців з блискучою перемогою та дякуємо за цікаву гру!

Детальніше...

  Обласна селекторна нарада -
обласний конкурс міні-проектів
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ


11.02.2016

Голова районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. та сільськими, селищними, міським головами і зацікавленими представниками громадськості та бюджетної сфери взяли участь у роботі обласної селекторноїнаради Харківської обласної ради під головуванням голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету Немикіної Л.П. з порядком денним: про умови та порядок оформлення міні-проектів для участі у 2016 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ... З’ясовано ряд проблемних питань щодо підготовки міні-проектів розвитку територіальних громад у районі. Оноша В.П. та Яцина Ю.Д. також надали важливу актуальну інформацію та практичні рекомендації щодо підготовки відповідної якісної документації, про які читайте нижче....

Детальніше...

  Під час пленарного засідання ІІІ чергової сесії районної ради депутатами розглянуто чотири десятки питань порядку денного

06.02.2016

Під керівництвом голови районної ради Оноші В.П. відбулося пленарне засідання чергової ІІІ сесії районної ради. Відповідно до висновків постійних комісій до порядку денного сесії було внесено 39 питань, всі питання розглянуті депутатами. За результатами розгляду районною радою затверджено ряд районних цільових програм, серед яких Програма економічного і соціального ровитку Валківського району на 2016 рік, Програма розвитку архівної справи в районі, Програма розвитку освіти «Новий освітній простір Валківщини», Програма розвитку інформаційного простору, районна Програма «Гідна старість» та районна Програма щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні.

Детальніше...

  Питання щодо тарифів КП «Вода» буде розглянуто позачерговою сесію районної ради

05.02.2016

Найбільшого обговорення на сесії викликало питання щодо внесення змін до рішення районної ради минулого скликання у частині, що стосується тарифів на послуги з водовідведення у місті Валки, внесене до порядку денного за пропозицією фракції «Солідарність». Після бурхливого, довготривалого та часто надто емоційного обговорення питання, депутати підтримали пропозиції щодо дотримання законності у вирішенні цього надважливого і болючого для міста питання. Таким чином, до 1 березня, а скоріше це відбудеться значно раніше, тарифи КП «Вода» на послуги з водопостачання та водовідведення будуть переглянуті згідно процедури в установленому законом порядку та з урахуванням економічно обґрунтованих розрахунків. Питання залишається на особистому контролі голови районної ради Оноші В.П.

Детальніше...

  Депутатами затверджено план роботи ради на 2016 рік

05.02.2016

На початку сесії з інформацією про створенний Валківський відділ поліції депутатів та присутніх керівників органів місцевого самоврядування, організацій, підприємств, установ, закладів району поінформував заступник начальника - начальник МГБ Валкіського відділу поліції, підполковник поліції Борисов А.Г., який повідомив що у кінці лютого місяця цього року відбудеться вже презентація новоствореного відділу, яка відбудеться у РНД «Іскра».

Депутатським корпусом затверджено план роботи ради у 2016 році. Крім того, кожною з чотирьох профільних комісій затверджено план роботи комісії. Про це та про те, що всі пропозиції райдержадміністрації, депутатів районної ради та профільних комісій до плану роботи районної ради враховані, поінформувала керуючий справами районної ради Котенко Т.М.

Детальніше...

  Депутатським корпусом затверджено ряд бюджетних рішень, розподілені кошти вільного залишку районного бюджету

05.02.2016

Про виконання районного бюджету у 2015 році доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Левчук Л.О., попередньо це питання ґрунтовно було опрацьовано бюджетною комісією, за висновками та пропозицією якої районною радою затверджений звіт про виконання бюджету у 2015 році, у тому числі: загального фонду - по доходах в сумі 139404,1 тис. грн., по видатках в сумі 136849,8 тис. грн., з перевищенням доходів над видатками в сумі 2551,3 тис. грн.; спеціальному фонду - по доходах в сумі 4353,2 тис. грн., по видатках в сумі 4769,2 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами в сумі 416,0 тис. грн.

Детальніше...

  Розглянуті питання майнового характеру, внесені до порядку денного ІІІ сесії районної ради

05.02.2016

Відповідно до порядку денного затверджено майже десяток питань майнового характеру, стільки ж питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Підтримано звернення Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області до Верховної Ради України щодо децентралізації влади. Затверджено рішення про функціонування офіційного веб-сайту районної ради. Користуючись нагодою, заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., як головний адміністратор сайту райради, презентував депутатам реконструйований, значною частиною оновлений офіційний портал органів місцевого самоврядування району та запросив депутатів активніше працювати з розміщеною на сайті інформацією, в тому числі ознайомлюватися з проектами рішень в розділі «Публічна інформація», за необхідності переглядати прийняті рішення, Програми тощо.

Детальніше...

  До уваги депутатів Валківської районної ради та запрошених на чергову III сесію районної ради

03.02.2016

Шановні депутати!
Пленарне засідання ІІІ чергової сесії районної ради, відбудеться в залі пленарних засідань районної ради у п’ятницю 5 лютого 2016 року о 10.00 годині.
Запрошуємо депутатів районної ради та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії.

Детальніше...

  Засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, …

03.02.2016

Під керівництвом голови профільної комісії Ольги Дубовик відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики. Депутатами розглянуто проект районної програми економічного та соціального розвитку Валківського району на 2016 рік та ряд бюджетних питань, в тому числі звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, питання коригування районного бюджету та кошторисів бюджетних установ, розподілу вільного залишку районного бюджету ті інші.

Детальніше...

  Засідання бюджетної комісії районної ради

03.02.2016

В роботі постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови ради Юрій Яцина, керуючий справами районної ради Тетяна Котенко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальники окремих управлінь та відділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  Відбулося засідання гуманітарно-правової комісії районної ради

03.02.2016

Засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку відкрила голова комісії Наталія Сургай. Депутати розглянули та рекомендували на затвердження сесії ряд проектів районних цільових програм, затвердили план роботи комісії на 2016 рік, підтримали звернення Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області до Верховної Ради України щодо децентралізації влади, розглянули клопотання, що надійшли до комісії…

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970