Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5874 
  Вітаємо переможців районного фестивалю-конкурсу сімейної творчості «РОДОСЛАВ-2015» !!!

20.05.2015

До міжнародного Дня сім’ї та Дня матері в залі пленарних засідань районної ради за доброю багаторічною традицією відбулося урочисте вшанування кращих (за поданнями місцевих рад) родин з міської, селищних, сільських громад району. За яскравим святковим дійством того дня спостерігали кращі представники з 18 місцевих громад району.

Дев’ять родин взяли участь у районному фестивалі-конкурсі родинної творчості «РОДОСЛАВ-2015»…

Детальніше...

  Районні традиційні урочистості РОДОСЛАВ-2015
з нагоди Міжнародного Дня сім’ї


16.05.2015

15 травня 2015 року о 14.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулися традиційні районні урочистості РОДОСЛАВ-2015 з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
Кращі родини місцевих територіальних громад вшановували голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. та сільськими, селищними, міським головами, нагороджуючи спільними Почесними Грамотами районного керівництва та подарунками від місцевої влади.
В одночасі відбувся і традиційний районний фестиваль-конкурс родинної творчості РОДОСЛАВ-2015...

Детальніше...

  Головою районної ради скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради

12.05.2015

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань і проблем місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, трудових відносин з керівниками комунальних закладів, враховуючи термін відпустки голови районної ради та необхідність проведення сесії у червні місяці 2015 року для вирішення важливих питань соціального і економічного розвитку району головою районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради VІ скликання.

З розпорядженням та орієнтовним переліком питань порядку денного сесії можна ознайомитись далі…

Детальніше...

  Концерт Народного артиста України Павла Зіброва у Валках

11.05.2015

Святкування Дня примирення та Дня Перемоги 10 травня продовжилося у Валках концертною програмою Народного артиста України Павла Зіброва. Такий ексклюзивний подарунок валківчани отримали від подружжя Біловолів. За сприяння народного депутата України Олександра Біловола та почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол стало можливим це свято для мешканців міста та численних гостей з усього району. Улюблені, відомі багатьма валківчанами пісні Павла Зіброва слухали та залюбки співали разом із Народним артистом усі, хто того дня завітав на центральну площу Валок. Разом із Павлом Зібровим заспівав і наш народний депутат Олександр Біловол.

Детальніше...

  Подарунок ветеранам до свята

11.05.2015

До свята Перемоги Валківська районна організація ветеранів отримала подарунок від подружжя Біловолів. За сприяння народного депутата України Олександра Біловола та почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол більшість ветеранів Валківщини отримали передплату на газету «Слово ветерана».

Детальніше...

  Урочистості до Дня Перемоги у Валках

09.05.2015

В рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у всіх громадах Валківського району відбулися урочистості з нагоди цієї події.

Цього дня кожна територіальна громада привітала зі святом своїх ветеранів та віддала шану загиблим героям...

Детальніше...