Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5066 
  Нагородження переможців спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

Підвівши підсумки змагань, суддівська колегія визначила переможців змагань в загальнокомандній першості.
Переможцями цього року у змаганнях в рамках громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків» за найбільшою сумою очок стали:

В першій підгрупі: І місце - команда міста Валок, ІІ місце - команда Баранівської територіальної громади, ІІІ місце - команда селища Ков’яги.

В другій підгрупі: І місце - команда Гонтовоярської сільської громади, ІІ місце - команда села Минківка, ІІІ місце - команда села Огульці.

Вітаємо команди з перемогою!


Детальніше...

  Підсумки спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

В першій підгрупі за результатами змагань перемогу отримали команди:
футзал: І місце - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - с. Високопілля;
волейбол: І - с. Сніжків, ІІІ - сел. Ст. Мерчик, ІІІ - м. Валки;
баскетбол: І - м. Валки, ІІ - сел. Ков’яги, ІІІ - с. Шарівка;
гирьовий спорт: І - с. Баранове, ІІ - м. Валки, ІІІ - сел. Ков’яги;
армспорт - І - м. Валки, ІІ - с. Мельникове, ІІІ - с. Баранове;
настільний теніс: І - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - сел. Ков’яги;
шахи: І - с. Мельникове, ІІ - м. Валки, ІІІ - с. Баранове;
шашки: І - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - с. Сидоренкове;
дартс: І - сел. Ков’яги, ІІ - с. Благодатне, ІІІ - с. Високопілля;
нарди: І - с. Баранове, ІІ - м. Валки, ІІІ - с. Шарівка.Детальніше...

  Засідання медичної ради закладів охорони здоров’я Валківського району

17.02.2012

Сьогодні у Валківській центральній районній лікарні за участю головного спеціаліста обласного управління охорони здоров’я Полякової Олександри Володимирівни та керуючої справами районної ради Котенко Тетяни Микитівни відбулося підсумкове засідання медичної ради закладів охорони здоров’я Валківського району за 2011 рік, на якій було заслухано доповідь головного лікаря Валківської ЦРЛ Носатова Б.В. та співдоповідь лікаря-епідеміолога Мининника М.Г.
Доповідачі відзначили позитивні сторони розвитку медичної галузі району: сучасний ремонт операційного блоку, придбання сучасного медобладнання.
В рейтингу серед медичних закладів області Валківський район займає четверте місце. В планах на майбутнє: перетворення Валківської лікарні в міжрайонний госпітальний округ, що обслуговуватиме мешканців нашого та сусідніх районів.


Детальніше...

  Районні заходи з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану і день учасників бойових дій на території інших країн

15.02.2012

"АФГАН!" Це слово назавжди залишиться у пам’яті свідомих українців і довгий час змушуватиме небайдужі серця тримтіти із зволоженими очима! Війна у мирний для країни час дала не тільки місце для подвигу і виконання військового обов’язку землякам, а і стала випробовуванням для суспільства на предмет вдячності воїнам-інтернаціоналістам за їх героїзм, віддіність Батьківщині, мужність і військову звитягу. Саме тому, сьогодні у місті Валки відбулися районні заходи, на яких Валківською громадою вшанували воїнів-афганців з нагоди 23-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня учасників бойових дій на території інших країн. Скорботна хода центральною площею міста, покладання квітів до пам`ятників воїнам-інтернаціоналістам на Меморіалі Слави керівництвом району в особі голови Валківської районної ради Холодного О.М., голови райдержадміністрації М.О.Малявіна, Валківського міського голови В.В.Скрипніченко, воїнами-афганцями, активними членами громадської організації, мешканцями міста і району, - свідчили про шанобливе ставлення громади до воїнів-інтернаціоналістів. Далі в залі засідань райдержадміністрації відбулися відповідні урочистості та святковий концерт...

Детальніше...

  КРУГЛИЙ СТІЛ "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"

10.02.2012

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань Будинку дитячої та юнацької творчості за ініціативи Валківської районної організації Партії регіонів за підтримки районної ради, райдержадміністрації, відділу освіти РДА за участі освітянського загалу, громадськості, керівників районної публічної влади, представників обласних структур, почесних гостей впродовж двох годин відбулось засідання круглого столу з актуальних питань розвитку освітньої галузі району як пріоритетної і стратегічної галузі сучаної державної політики на тему: "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"...

Детальніше...

  КРУГЛИЙ СТІЛ "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"

10.02.2012

Модератором круглого столу, головою районної ради Холодним О.М. майстерно створено всі умови для того, щоб кожна думка присутніх була почута, вислухана, своєчасно ним розтавлено відповідні акценти, зроблено висновки, націлено загал на кнструктивну роботу, тому зустрічі була і присутня сьогодні виключна дискусійність і шквал пропозицій. В ході обговорення проблематики розвитку освіти виступаючими та учасниками круглого столу порушено ряд проблем та вказано на шляхи та механізми їх вирішення як на місцевому рівні, так і на вищому законодавчому...

Детальніше...