Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  Привітання ювілярам та вручення відзнак до 40-річчя народної чоловічої хорової капели ім. О.С.Масельського

22.05.2015

Керівники району, голова районної ради Юрій Яцина разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком привітали із славним ювілеєм творчий колектив капели, висловивши багато теплих слів щирих побажань її учасникам та висловивши сподівання на продовження славетного творчого шляху капели на ще довгі роки та вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації Косенку М.П., Сударкіну В.О., Беспутному О.П., Горбатову О.А. Керівник та диригент капели Власенко Б.І. був відзначений грамотою Харківської облдержадміністрації…

Детальніше...

  Із 40-річчям творчого шляху привітав колектив хорової чоловічої капели народний депутат України Олександр Біловол

22.05.2015

Подарунок від народного депутата України Олександра Біловола, який цього дня, працюючи у Верховній Раді України, не зміг бути разом із ювілярами на їх святі, передав помічник-консультант народного депутата Олександр Холодний. Вітаючи ювілярів зі святом, народний депутат подарував колективу капели святковий банкет.

Детальніше...

  Атестація позашкільного навчального закладу
Будинок дитячої та юнацької творчості
Валківської районної ради


21.05.2015

З 18 травня 2015 року розпочалася атестаційна експертиза Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської області.

В перший день роботи атестаційної комісії відбулася відкрита публічна презентація діяльності комплексного позашкільного навчального закладу, в роботі якої в якості члена комісії та представника районної ради взяла участь керуюча справами районної ради Тетяна Котенко…

Детальніше...

  Вітаємо переможців районного фестивалю-конкурсу сімейної творчості «РОДОСЛАВ-2015» !!!

20.05.2015

До міжнародного Дня сім’ї та Дня матері в залі пленарних засідань районної ради за доброю багаторічною традицією відбулося урочисте вшанування кращих (за поданнями місцевих рад) родин з міської, селищних, сільських громад району. За яскравим святковим дійством того дня спостерігали кращі представники з 18 місцевих громад району.

Дев’ять родин взяли участь у районному фестивалі-конкурсі родинної творчості «РОДОСЛАВ-2015»…

Детальніше...

  Районні традиційні урочистості РОДОСЛАВ-2015
з нагоди Міжнародного Дня сім’ї


16.05.2015

15 травня 2015 року о 14.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулися традиційні районні урочистості РОДОСЛАВ-2015 з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
Кращі родини місцевих територіальних громад вшановували голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. та сільськими, селищними, міським головами, нагороджуючи спільними Почесними Грамотами районного керівництва та подарунками від місцевої влади.
В одночасі відбувся і традиційний районний фестиваль-конкурс родинної творчості РОДОСЛАВ-2015...

Детальніше...

  Головою районної ради скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради

12.05.2015

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань і проблем місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, трудових відносин з керівниками комунальних закладів, враховуючи термін відпустки голови районної ради та необхідність проведення сесії у червні місяці 2015 року для вирішення важливих питань соціального і економічного розвитку району головою районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради VІ скликання.

З розпорядженням та орієнтовним переліком питань порядку денного сесії можна ознайомитись далі…

Детальніше...

  Концерт Народного артиста України Павла Зіброва у Валках

11.05.2015

Святкування Дня примирення та Дня Перемоги 10 травня продовжилося у Валках концертною програмою Народного артиста України Павла Зіброва. Такий ексклюзивний подарунок валківчани отримали від подружжя Біловолів. За сприяння народного депутата України Олександра Біловола та почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол стало можливим це свято для мешканців міста та численних гостей з усього району. Улюблені, відомі багатьма валківчанами пісні Павла Зіброва слухали та залюбки співали разом із Народним артистом усі, хто того дня завітав на центральну площу Валок. Разом із Павлом Зібровим заспівав і наш народний депутат Олександр Біловол.

Детальніше...

  Подарунок ветеранам до свята

11.05.2015

До свята Перемоги Валківська районна організація ветеранів отримала подарунок від подружжя Біловолів. За сприяння народного депутата України Олександра Біловола та почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол більшість ветеранів Валківщини отримали передплату на газету «Слово ветерана».

Детальніше...

  Урочистості до Дня Перемоги у Валках

09.05.2015

В рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у всіх громадах Валківського району відбулися урочистості з нагоди цієї події.

Цього дня кожна територіальна громада привітала зі святом своїх ветеранів та віддала шану загиблим героям...

Детальніше...

  Святкова хода, покладання квітів до Меморіалу Слави та мітинг-реквієм у місті Валки

09.05.2015

Валківчани святковою ходою прийшли сьогодні до Меморіалу Слави щоб покласти квіти на могили героїв, які загинули визволяючи від ворога рідну землю. Під час мітингу-реквієму до валківчан, ветеранів війни, учасників бойових дій, дітей війни та працівників тилу з вітальними промовами та щирою подякою за славні подвиги та здобуту перемогу звернулися керівники району та міста – голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко; депутат Харківської обласної ради Вікторія Казакова, голова Валківської районної організації ветеранів Валентина Клочко та настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки, протоієрей, отець Іоанн…

Детальніше...

  Голова районної ради Ю. Яцина привітав ветеранів війни та учасників бойових дій Валківської, Старомерчицької та Огульцівської громад

08.05.2015

Голова районної ради Ю.Д.Яцина разом із головою РДА Войтенком В.І. та Валківським міським головою Скрипніченком В.В. в переддень святкування 70-ї річниці Перемоги відвідали ветеранів війни, учасників бойових дій, які проживають у місті Валки. Вручено продуктові набори, вітальні листи та грошові допомоги. Голова районної ради далі побував з цією місією особисто у селищі Старий Мерчик та у селі Огульці, привітав ветеранів з Днем Перемоги, висловивши щиру подяку за їх подвиг заради миру та вручивши подарунки і матеріальну допомогу, яку за рішенням районної ради у ці дні буде виплачено за рахунок коштів районного бюджету всім учасникам бойових дій під час війни 1941-1945 років...

Детальніше...

  До 70-річчя Перемоги в районі пройде ряд масових заходів

06.05.2015

Починаючи з 7-го травня Валківщина відзначатиме День Перемоги і День пам’яті та примирення.

7.05.2015 о 14.00 годині почнуться районні урочистості до Дня Перемоги та святковий концерт в РНД «Іскра» за участі народного артиста України Олега Дзюби та провідних харківських виконавців.

8.05.2015 о 10.00 годині – скорботна хода та покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди відзначення Дня Пам’яті та примирення;
об 10.15 годині - в Свято-Преображенському Храмі м. Валки відбудеться панахида за загиблими у роки війни.

9.05.2015 о 10.00 годині - відбудеться святкова хода, покладання квітів та мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави;
о 16.00 годині почнуться масові народні гуляння на центральній площі міста Валки та творчі конкурси виконавців і митців району.

10.05.2015 - на центральній площі міста Валки для валківчан та гостей міста співатиме народний артист України Павло Зібров. Початок творчих заходів і масового народного гуляння о 16.00 годині...

Детальніше...

  Відкриття дитячого ігрового майданчика в Очеретовому

02.05.2015

Першотравень в селі Очеретове Сидоренківської сільської ради цього року зустрічали по-особливому святково – концертною програмою, смачною кашею і відкриттям дитячого ігрового майданчика, облаштованого на радість маленьких очеретян за сприяння почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол та народного депутата України Олександра Біловола, який того святкового сонячного дня стрічав першотравневе свято разом із очеретянами та разом із головою районної ради Юрієм Яциною, Сидоренківським сільським головою Сергієм Дригайло та депутатом районної ради Діною Новіковою взяв участь у відкритті дитячого майданчика.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради
Яцини Юрія Дмитровича


30.04.2015

Шановні мешканці
місцевих територіальних громад Валківщини!

В підтримку звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до жителів Харкова і Харківської області напередодні травневих свят звертаюся до мешканців Валківщини та гостей району, до керівників та членів громадських організацій, представників всіх районних організацій політичних партій з переконливим проханням у ці дні, під час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги, не допускати порушень громадського порядку, уникати конфліктів та провокацій, пам’ятати про необхідність зберігати мир та спокій на території міста Валки, селищ, сіл району…

Детальніше...

  ВАЛКІВЩИНА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ВАХОВСЬКОГО АНДРІЯ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ В АТО

29.04.2015

Благочинний Валківського округу отець Іоанн, настоятель місцевого Храму отець Олексій, керівники району - голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., Перший заступник голови райдержадміністрації ОНОША В.П., сільські, селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій району, воїни Національної Гвардії, воїни афганці, працівники райвійськкомату, педагоги, громадськість сьогодні о 14.00 годині провели в останню життєву дорогу нашого земляка Ваховського Андрія Миколайовича! Валківська районна рада, депутати та виконавчий апарат глибоко сумують з приводу непоправної втрати вірного сину українського народу та щиро співчувають рідним Андрія.

Вічна память та царство небесне
Андрію Миколайовичу Ваховському!!!

Детальніше...

  На Валківщині вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2015

Сьогодні, у двадцять дев’яту річницю аварії на Чорнобильській АЕС, керівники району, громадськість Валківщини вшановують пам’ять ліквідаторів техногенної катастрофи. Пройшла церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку в пам’ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди 29-ї річниці з дня цієї техногенної катастрофи. У Свято-Преображенському Храмі міста Валки відслужено панахиду за загиблими. Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із першим заступником голови РДА Оношою В.П. та керівниками органів місцевого самоврядування району та депутатами місцевих рад взяв участь у заходах, виступив на мітингу-реквієму та побажав здоровя чорнобильцям та наголосив на необхідності памятати ці події та всіляко допомогати чорнобильцям та їх родинам, оскільки це є священним обовязком місцевої влади, громадських організацій перед подвигом земляків у боротьбі із невидимим і небезпечним ворогом!

Детальніше...

  ПОДЯКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
ЮРІЯ ЯЦИНИ


21.04.2015

Головою районної ради Ю.Д.Яциною виноситься подяка бійцям навчально-тренувального центру окремого спеціального підрозділу ГУ МВС України «АЗОВ» та їх командиру В.М.Янову, Валківському міському голові В.В.Скрипніченку за оперативне реагування на прохання мешканців Валківського району та ліквідацію наслідків буревію, через який близько десятка дерев впали на кладовищі в селі Піски і унеможливили проведення поминальних заходів у неділю…

Детальніше...

  Робочі зустрічі голови районної ради у Харківській обласній раді

21.04.2015

Голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович за попередньою домовленістю сьогодні відвідає Харківську обласну раду для проведення робочих зустрічей із депутатами та головою постійної комісії облради з питань бюджету з метою вирішення питання забезпечення фінансування закладів бюджетної сфери Валківського району у 2015 році. Ще однією метою робочої поїздки є укладання договору на передачу міжбюджетного трансферту з обласного бюджету до районного бюджету на реалізацію міні-проекту «Капітальний ремонт по заміні вікон в місцях загального користування в ОСББ «Майське-37» Валківської міської ради, який цього року став одним із переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Детальніше...

  Голова районної ради вручив подарунок вокально-інструментальному ансамблю Будинку дитячої та юнацької творчості

18.04.2015

Наприкінці лютого під час пленарного засідання ХLІ позачергової сесії районної ради до депутатського корпусу районної ради звернулася директор Будинку дитячої та юнацької творчості С.В.Прищепа з проханням надати благодійну допомогу дитячому вокально-інструментальному ансамблю «Клівія», який функціонує при закладі вже сім років і потребує оновлення музичних інструментів та музичного обладнання. На прохання керівника та учасників ансамблю відгукнулися голова районної ради Ю.Д.Яцина, депутати О.С.Шаповал, А.Г.Павинський, Ю.М.Деркач та підприємець С.В.Тижненко, які внесли власні кошти і поклали початок благодійній справі. На зібрані кошти головою районної ради Ю.Д.Яциною було придбано якісний комплект аксесуарів (пластики) для акустичної барабанної установки…

Детальніше...

  У РДА відбулося засідання круглого столу з питань обговорення нової тарифної політики та удосконалення діяльності КП «Вода»

14.04.2015

У роботі круглого столу у райдержадміністрації під головуванням голови РДА Войтенка В.І. взяли участь голова районної ради Ю.Д.Яцина, міський, селищні, сільські голови, керівник та фахівці КП «Вода». На початку засідання керівництвом комунального підприємства висвітлено напружений стан фінансово-господарської діяльності підприємства, стан заборгованості та існуючі проблеми...

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877