Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  26 грудня виповнюється 25 років приходу Свято-Преображенського Храму міста Валки

26.12.2015

Шановні прихожани Свято-Преображенського Храму!
Шановні валківчани!
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради вітаю всіх із цією пам’ятною датою! Бажаю всім зростання у вірі й духовності, єдності у добрих помислах та діях, благословення Божого на кожен новий день. Хай молитвами і добрими справами кожного з нас міцніє наш приход, хай віра, надія і любов примножуються у наших серцях. Миру, злагоди та Божої Благодаті кожній валківській родині!

З глибокою шаною та повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Пленум районної організації ветеранів

24.12.2015

23 грудня відбувся черговий Пленум районної організації ветеранів, в роботі якого взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, депутат обласної ради минулих скликань Вікторія Казакова та голови первинних ветеранських організацій району.

Про підсумки роботи Валківської районної організації ветеранів у 2015 році та завдання на 2016 рік доповіла голова районної організації ветеранів Валентина Клочко. Також до уваги присутніх була представлена інформація щодо роботи первинної ветеранської організації села Огульці, про підсумки огляду – конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію у 2015 році, про встановлення звання «Почесний голова первинної ветеранської організації».

Детальніше...

  Затверджено районний бюджет на 2016 рік

23.12.2015

За пропозицією голови районної ради Оноши В.П. та відповідно до висновків профільної комісії з питань бюджету до порядку денного сесії було внесено додатково ряд невідкладних питань. Під час пленарного засідання депутатами затверджений головний фінансовий документ – районний бюджет на 2016 рік, представлений до уваги депутатів начальником фінансового управління райдержадміністрації Ларисою Левчук.

Детальніше...

  Відбулося друге засідання ІІ, позачергової, сесії районної ради

23.12.2015

За клопотаннями відділу освіти райдержадміністрації встановлено вартість харчування для дітей у закладах освіти району на наступний рік та затверджено рішення про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія»...

Детальніше...

  З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим вітали районну раду Дід Мороз та Снігуронька

23.12.2015

Традиційно під Новий рік із святковими привітаннями завітали до депутатів Дід Мороз із Снігуронькою.

Детальніше...

  Бюджетною комісією розглянуто проект районного бюджету на 2016 рік

22.12.2015

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики зібралася у повному складі з метою розгляду проекту районного бюджету на 2016, представленому до уваги депутатів начальником фінуправління райдержадміністрації Ларисою Левчук.

В роботі профільної комісії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, депутат обласної ради Едуард Юрченко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко разом із головою бюджетної комісії міської ради Сергієм Литвином…

Детальніше...

  На особистому прийомі голови районної ради – переселенці зі сходу країни

22.12.2015

На особистому прийомі до голови районної ради Віталія Оноши звернулися представники ініціативної групи з числа переселенців із зони проведення АТО. Мова йшла про створення громадської організації у Валківському районі, її офіційну реєстрацію та надання приміщення для проведення статутної діяльності організації і надання консультативно-правової та благодійної допомоги переселенцям, які обрали місцем для тимчасового проживання Валківщину; налагодження співпраці з місцевими радами району.

Детальніше...

  Зі Святим Миколаєм привітали дітей голова районної ради Віталій Оноша та депутат ради Микола Лісовин

19.12.2015

Напередодні Дня Святого Миколая голова районної ради Віталій Оноша разом із депутатом районної ради Миколою Лісовином, головою фермерського господарства «Воля», із святковими вітаннями та солодкими подарунками завітали до Мельниківської та Минківської шкіл. Шановні гості привітали учнів та педагогічні колективи зі святом, яке чекають всі діти - зі Святим Миколаєм та вручили подарунки дітлахам.

Користуючись нагодою, Віталій Петрович разом із Миколою Яковичем за примноження славних традицій хліборобів Валківщини, працьовитість та щиру любов до рідної землі відзначили Почесною Грамотою учня 10 класу Мельниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктора Зюбана, який під час літніх канікулів сумлінно працював у фермерському господарстві.

Детальніше...

  День Святого Миколая в ДЮСШ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ

19.12.2015

18 грудня відбулися спортивні заходи з нагоди Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з числа переселенців та дітей, сім’ї яких опинилися в скрутних життєвих обставинах. Загалом в заходах взяло участь 90 дітей.

Зі святом дітлахів привітали голова Валківської районної державної адміністрації Войтенко В.І., заступник голови Валківської районної ради - Яцина Ю.Д., начальник відділу освіти - Новосел В.В., начальник служби у справах дітей - Степанова О.С. та завідувач сектору у справах молоді і спорту - Детюк В.П....

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради!

18.12.2015

23 грудня 2015 року (середа) о 9.00 годині відбудеться продовження ІІ, позачергової, сесії районної ради. Запрошуємо депутатів районної ради взяти участь в роботі пленарного засідання сесії районної ради. Реєстрація депутатів розпочнеться о 8.00 годині.

Додатково інформуємо, що в згідно затвердженого порядку денного сесії розглядатиметься важливий проект рішення «Про районний бюджет на 2016 рік». Засідання профільної постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики відбудеться 22 грудня 2015 року (вівторок) о 10.00 годині у районній раді.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь в роботі ІІ позачергової сесії Харківської обласної ради

17.12.2015

На порядку денному у депутатів обласної ради близько тридцяти питань соціально-економічного спрямування, а також ряд кадрових призначень.

Депутати обласної ради внесли зміни до бюджету поточного року, до діючої Програми економічного і соціального розвитку Харківської області, ухвалили стратегічні завдання у сфері соціального захисту найбільш незахищених верств населення на наступний рік та затвердили Програму соціального захисту населення області на 2016-2020 роки…

Детальніше...

  Працювала комісія з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад

16.12.2015

Відбулося перше засідання постійно діючої комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у новому складі. За рішенням районної ради від 15 грудня 2015 року у VІІ скликанні комісію очолив депутат Ігор Нізельковський.

За результатами роботи, розглянувши пакет наданих документів, комісія визнала орендарем частини спортивної зали Серпневого навчально-виховного комплексу ФО-П Тамілу Кропивку. Орендар планує проводити в орендованому приміщенні заняття танцювально-хореографічного колективу…

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання ІІ, позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання

15.12.2015

За результатами роботи профільних постійних комісій та пропозицій депутатів до порядку денного сесії було внесено понад два десятки питань. Під час пленарного засідання депутати затвердили Регламент районної ради, проект якого був ґрунтовно опрацьований кожною комісією, та Положення про постійні комісії; делегували ряд повноважень райдержадміністрації; затвердили дві районні програми – «Здоров’я Валківщини» на 2015-2017 роки, представлену головним лікарем Валківської ЦРЛ Богданом Носатовим, та комплексну Програму по забезпеченню охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Валківському районі на 2016 - 2020 роки, розроблену Валківським відділом поліції та представлену начальником відділу Станіславом Степановим…

Детальніше...

  Депутатами розглянуто та затверджено ряд фінансових рішень

15.12.2015

З метою раціонального використання коштів районного бюджету, за клопотаннями головних розпорядників коштів районного бюджету, відповідно до висновків фінансового управління райдержадміністрації та пропозицій постійної комісії з питань бюджету внесено зміни до кошторисів бюджетних установ.

У зв’язку з виконанням загального фонду районного бюджету за 11 місяців поточного року на 107,9% та з метою недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ внесено зміни до районного бюджету та направлено додаткове фінансування Валківській міській раді для виплати заробітної плати працівникам дитячих дошкільних закладів, збільшено кошторисні призначення територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)…

Детальніше...

  У пленарному засіданні ІІ, позачергової, сесії районної ради оголошено перерву

15.12.2015

З огляду на те, що станом на сьогоднішній день депутатами Верховної Ради України ще не затверджено Державний Бюджет на 2016 рік, голова районної ради Віталій Оноша оголосив перерву в засіданні ІІ сесії районної ради. Передбачене порядком денним питання щодо затвердження головного фінансового документу району на наступний бюджетний рік буде розглянуто на ІІ засіданні ІІ сесії районної ради, про дату і час проведення якої депутатам буде повідомлено додатково.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з земельних питань…

15.12.2015

Напередодні пленарного засідання ІІ сесії районної ради профільні питання відпрацьовувала постійна комісія з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології на чолі з головою комісії Григорієм Губським. За результатами роботи комісії до порядку денного сесії внесено питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до подань Управління Держгеокадастру у Валківському районі…

Детальніше...

  Члени постійної комісії з гуманітарних питань, законності та правопорядку розглянули проект Програми протидії злочинності

15.12.2015

На своєму засіданні депутати постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (голова комісії Наталія Сургай) за клопотанням Валківського відділу поліції розглянули проект комплексної Програми по забезпеченню охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Валківському районі на 2016 - 2020 роки, винесли проект на розгляд сесії та рекомендували затвердити профільну Програму.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури...

14.12.2015

З 9.00 до 12.30 год. працювала сьогодні постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності. Депутати розглянули загальні питання щодо діяльності районної ради, а саме проекти Регламенту, Положення про постійні комісії, Положення про Президію районної ради та блок профільних питань майнового характеру…

Детальніше...

  В рамках підготовки до ІІ позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

14.12.2015

Окрім спільних для всіх постійних комісій питань щодо Регламенту ради, Положень про постійні комісії та про Президію районної ради членами комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики розглянуто ряд профільних питань, а саме про внесення змін в кошториси бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету, затвердження структури виконавчого апарату ради, планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації…

Детальніше...

  У місті Валки урочисто відкрили проспект Героїв Чорнобиля

14.12.2015

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС у Валківському районі пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь керівники району та міста, представники трудових колективів. Валківчани зібралися поблизу пам’ятного знаку на Меморіалі Слави аби віддати данину пам’яті тим, хто 29 років тому врятував світ від техногенної катастрофи. Голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком, секретарем міськради Антоніною Кривич та всіма присутніми поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку і схилили голови в хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих, які захистили країну та світ в ті трагічні весняні дні 1986 року. Щиро дякуємо всім живим ліквідаторам за їх величний Подвиг та завжди пам’ятатимемо загиблих.
Цього ж дня відбулося офіційне відкриття проспекту Героїв Чорнобиля у місті Валки. Представники влади і громади разом з ліквідаторами урочисто перерізали символічну стрічку та встановили табличку з назвою проспекту. Як виявилося, наше місто перше, яке дало таку назву проспекту.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970