Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5259 
  Валківська районна рада щиро вітає
Романенко В.І.
із видатною державною відзнакою


06.06.2013

Сьогодні, 06.06.2013 року відповідним Указом Президента України № 319/2013 "Про відзначення державними нагородами України" Романенко Валентині Іванівні - редактору Валківської районної газети "Сільські новини" присвоєно почесне звання «Заслуженого журналіста України»...

Детальніше...

  Відкриття ігрового дитячого майданчика у Високопільській громаді

03.06.2013

1 червня 2013 року о 14.00 годині у Високопільській територіальній громаді до Міжнародного Дня захисту дітей в урочистій обстановці відкрито ігровий дитячий майданчик. Його відкриття є результатом успішної реалізації переможного проекту Високопільської сільської ради "Давайте разом робити добрі справи!" в рамках обласного конкурсу міні-проектів "Разом у мабутнє!", ініційованого головою Харківської обласної ради Черновим С.І.
Поздоровили громаду і дітей із святом голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., голова Валківської РДА Холодний О.М., Високопільський сільський голова Шумейко С.А., депутати районної та міської рад, які і перерізали символічну стрічку, як ознаку того, що депутати місцевих рад і органи місцевого самоврядування замість політичних баталій перевагу віддають конкретним добрим справам та вирішенню питань місцевого значення, тим більше що вони направлені на майбутнє нашої держави, на дітей, які завжди щиро вдячні за турботу про них!

Детальніше...

  Загальнорайонні заходи до Дня захисту дітей

02.06.2013

Зі сцени «Іскри» вчора, 1 червня, в День захисту дітей, вітали учасників дитячих фестивалів-конкурсів районного рівня «Дивокрай-2013» та «Перший крок», їх батьків та педагогів керівники району голова районної державної адміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина. Загальнорайонні конкурси були організовані Валківським районним Будинком дитячої та юнацької творчості за підтримки районної організації Партії регіонів та депутата районної ради Походящего Віктора Іполитовича. Наприкінці свята всі присутні на святі діти з радістю отримали смачний подарунок від нашого народного депутата України Олександра Миколайовича Біловола...

Детальніше...

  Відбувся дитячий фестиваль-конкурс районного рівня ПЕРШИЙ КРОК

02.06.2013

Не зважаючи на примхи природи і рясний дощ із грозою, в рамках святкування Дня захисту дітей у Валках вчора відбувся дитячий фестиваль-конкурс «Перший крок», організований Валківським будинком дитячої та юнацької творчості за підтримки районної організації Партії регіонів. Дитяче свято було перенесено з центральної площі міста до приміщення РНД «Іскра». Творче змагання проходило серед учасників чотирьох вікових номінацій і дуже нелегко було компетентному журі обрати переможців серед такої кількості юних талантів, адже їм цього дня прийшлося переглянути 60 конкурсних номерів та обрати кращих виконавців. Всі переможці отримали почесні грамоти відділу освіти РДА та подарунки, що підготував для юних талановитих валківчан депутат районної ради від Партії регіонів Походящий Віктор Іполитович.

Детальніше...

  ДИВОКРАЙ-2013

02.06.2013

Вчора, під час проведення загальнорайонних заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, були підведені підсумки районного конкурсу дитячої творчості «Дивокрай-2013». Переможці отримали грамоти відділу освіти районної державної адміністрації та подарунки, які підготував для творчої дітвори депутат районної ради від Партії регіонів Походящий Віктор Іполитович.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради випускникам 2013 року

31.05.2013

Дорогі випускники!

В цей урочистий день від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради дозвольте від щирого серця привітати вас із закінченням школи! Ви пройшли надзвичайно важливий етап в своєму житті. Попереду у вас самостійний шлях, навчання у вищих навчальних закладах, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, молоді люди, від яких залежить якою стане Україна. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! В добру путь!

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Валківщина вітає випускників шкіл 2013 року

31.05.2013

Сьогодні по всій Україні прощаються із своїми школами та вчителями випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2013 року. Школи Валківщини сьогодні проводжають у самостійне доросле життя 261 випускника. Випускні вечори проходять наразі в усіх навчальних закладах району. На центральній площі міста Валки о 18.00 годині відбулися урочистості з цієї нагоди. Випускників Валківського ліцею імені Олександра Масельського та Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітали із закінченням шкільного навчання голова районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Холодний О.М., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. та начальник відділу освіти РДА Алієва Р.Д.

Детальніше...

  Валківщина вітає випускників шкіл 2013 року

31.05.2013

Керівники району виконали почесну місію та вручили золоті медалі кращим з випускників, які відмінно закінчили навчання. Почесними грамотами були відзначені вчителі випускних класів та випускники-медалісти.

Детальніше...

  Спортивні змагання "Перший крок" серед вихованців дошкільних навчальних закладів району.

31.05.2013

В спорткомплексі Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» відбулися районні спортивні змагання серед дошкільнят «Перший крок». У відкритті спортивних змагань взяли участь голова районної ради Ю. Яцина, голова РДА О. Холодний разом із своїм заступником Л. Маслянцевою, міський голова В. Скрипніченко, начальник відділу освіти Р. Алієва та депутат районної ради Ю. Деркач.

Детальніше...

  Вітаємо Віктора Чернишенка з відкриттям персональної виставки у Валківському районному краєзнавчому музеї

30.05.2013

На початку сесії голова районної ради Ю. Яцина спільно з головою райдержадміністрації О. Холодний привітали нашого земляка Віктора Чернишенка, фотохудожника, автора герба Валківського району, з відкриттям персональної виставки в приміщенні Валківського районного краєзнавчого музею та вручили йому подяку районної ради. Всіх небайдужих запрошуємо відвідати виставку та насолодитися неперевершеними роботами майстра.

Детальніше...

  Вручення Подяки районної ради членам команди Валківського району, учасникам змагань ІІІ обласної Спартакіади депутатів місцевих рад

30.05.2013

На початку сесії голови районної ради та райдержадміністрації Яцина Ю.Д. та Холодний О.М. виконали почесну місію та вручили подяки районної ради членам команди Валківського району за активну особисту участь у складі команди органів місцевого самоврядування Валківщини у спортивних змаганнях з шахів, шашок, волейболу і міні-футболу та здобуття ІІІ почесного загальнокомандного місця в ІІІ обласній СПАРТАКІАДІ депутатів місцевих рад Харківського регіону, присвяченій Дню Європи. Вітаємо Валківщину з ІІІ призовим місцем в обласному турі Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів.

Детальніше...

  Вітаємо голову районної ради
ЯЦИНУ ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА
з першими 100 днями на посаді голови ради !!!


30.05.2013

Виконавчий апарат районної ради вітає голову районної ради Юрія Дмитровича Яцину із першими 100 днями на відповідальній посаді голови ради. Від щирого серця бажаємо Вам, Юрію Дмитровичу, невичерпної енергії у вирішенні актуальних питань і проблем місцевого значення, оптимізму, дієвої підтримки депутатського корпусу ради. Успіхів Вам у всіх Ваших добрих починаннях та нових звершень заради рідної Валківщини!

Детальніше...

  Валківська районна рада щиро вітає голову Валківської РДА Холодного О.М. із 100-денним терміном перебування на відповідальній керівній посаді

30.05.2013

Валківська районна рада щиро вітає голову Валківської РДА Холодного О.М. із 100-денним терміном перебування на відповідальній керівній посаді районного рівня! Бажаємо звершення всього задуманого і запланованого, успішної реалізації програм, проектів та напрямків і пріоритетів діяльності, а також, міцного здоровя, особистого щастя, натхнення і дальших успіхів у реалізації сучасної державної полікики у провідних галузях народногосподарського комплексу!

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д. скликано
позачергову ХХVІI сесію
районної ради


28.05.2013

28 травня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, внесення змін до районних програм головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано позачергову ХХVІI сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХVIІ сесії Валківської районної ради відбудеться 30 травня 2013 року (четвер) о 10.00 годині у виїзному режимі в залі засідань Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради.

Спільне засідання профільних постійних комісій відбудеться 30 травня 2013 року о 09.00 годині в цій же залі.
Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Свято останнього дзвоника на Валківщині

25.05.2013

Сьогодні по всій Україні в школах відзначали свято останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Пролунав сьогодні дзвінок на останній урок і для 261 випускника Валківського району, серед яких цього року маємо 7 золотих медалістів і одного срібного. Із закінченням навчального року всіх школярів Валківщини вітали сьогодні депутати Валківської районної ради, які взяли участь у святкових шкільних заходах в своїх громадах, посадові особи районної ради та райдержадміністрації. Почесних гостей в особі депутата Харківської обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни, голови районної ради Юрія Яцини, начальника фінуправління райдержадміністрації Лариси Левчук, посадових осіб та депутатів районної ради, голів місцевих рад приймали сьогодні Огульцівська, Шарівська та Валківська загальноосвітні школи І-ІІІ ст. Валківських ліцеїстів вітав голова районної державної адміністрації Олександр Холодний.

Детальніше...

  Свято останнього дзвоника на Валківщині

25.05.2013

Почесні гості в особі депутата Харківської обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни, голови районної ради Юрія Яцини, начальника фінуправління райдержадміністрації Лариси Левчук, посадових осіб та депутатів районної ради, голів місцевих рад щиро вітали школярів із завершенням для когось першого, для кого чергового, а для декого останнього навчального року. Щиро бажали всім, і особливо випускникам, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Традиційно Вікторія Сергіївна вручила кращим учням шкіл стипендії та повідомила, що наступного року вона , як депутат обласної ради від Валківщини, зобов’язується вивчити власним коштом одну дитину з числа сьогоднішніх десятикласників Валківського району у Харківській фармацевтичній академії за спеціальністю косметолог. Схвальними вигуками та оплесками зустріли таку новину майбутні випускники наступного 2014 року. А почесні гості побажали сьогоднішнім винуватцям свята - випускникам - Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! В добру путь!

Детальніше...

  Валківщина вшановує 152 річницю перепоховання Кобзаря

22.05.2013

22 травня виповнюється 152 роки від часу перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі під Каневом. В тому числі і через Харків пролягав маршрут останнього шляху Шевченка, коли українці везли, а потім несли на руках тіло Кобзаря. Саме тому цього року честь проводити Шевченківське літературне-мистецьке свято «В сім’ї вільній новій» випала Харківському регіону. Тож у ці Шевченківські дні до Харківщини завітала делегація Національної спілки письменників України. Загалом у складі делегації письменників, художників та виконавців – майже п’ятдесят митців з усіх областей України. 21 травня делегація представників спілки письменників відвідали Валківський район. Зустрічали почесних гостей керівники району – голова районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Холодний О.М.

Детальніше...

  Валківщина вшановує 152 річницю перепоховання Кобзаря

22.05.2013

21 травня відбулися зустрічі школярів Валківщини з поетами та прозаїками з Харкова, Луцька та Луганська в рамках проведення щорічної акції, присвяченої Шевченківським дням «В сім’ї вільній новій». Цього дня гості побували в Огульцівській та Шарівській школах, де ознайомилися з експозиціями шкільних музеїв та зустрілися із учнями та педколективами учбових закладів, познайомивши їх із своєю творчістю. Наприкінці зустрічі голова районної ради від імені дітей та вчителів подякував письменникам за цікаву зустріч, запевнивши, що слово Кобзаря живе на Валківщині. Підтвердженням чого, в тому числі, є й те, що на найближчій сесії Огульцівської сільської ради депутатами розглядатиметься питання щодо присвоєння почесного звання Т.Г. Шевченка місцевому Будинку культури.

Детальніше...

  Валківщина вшановує 152 річницю перепоховання Кобзаря

22.05.2013

Наступною зупинкою делегації митців був Валківський краєзнавчий музей, де для гостей була проведена змістовна екскурсія, та пам’ятник Грабовському у місті Валки. Перебування на гостинній землі Валківщини завершилося для гостей у Гонтовоярській громаді, де почесна делегація відвідала місцеву школу, в якій навчався відомий письменник Петро Панч. З цікавістю гості оглянули клас, де навчався майбутній письменник, музейний куточок, присвячений відомому земляку, та зробили фото на пам’ять біля меморіальної дошки Петру Панчу на будівлі Гонтів’ярської школи.

Детальніше...

  Храмове свято в селі Високопілля

22.05.2013

Сьогодні об 11.00 годині у Високопільській громаді відбулось Храмове свято Святого Миколая. Голова районної ради Ю. Яцина, голова районної державної адміністрації О. Холодний, Благочинний Валківського округу отець Іоанн разом із святими отцями району склали щирі слова привітання отцю Сергію, настоятелю місцевого Храму та всій Високопільській громаді, побажавши миру, злагоди, здоров’я та згуртованості.

Детальніше...

Усього: 5259 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5259