Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  З професійним святом представників органів місцевого самоврядування привітали керівники району

04.12.2014

Керівників, посадових осіб та ветеранів органів місцевого самоврядування Валківщини, депутатів районної ради та місцевих рад району з професійним святом щиро вітали голова районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша та почесний гість свята – заступник голови Харківської обласної ради, депутат облради, обрана по Валківському мажоритарному округу, Людмила Давидова.

Вітаючи присутній загал з професійним святом голова районної ради Ю.Д.Яцина відзначив: «День місцевого самоврядування в Україні – це свято, яке об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні розбудовувати українську незалежність, державність, будувати демократичну, соціальну, правову, економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами…

Детальніше...

  Привітати з професійним святом керівників, посадовців, депутатів місцевих ради завітала Людмила Давидова

04.12.2014

З Днем місцевого самоврядування в Україні привітала всіх зібравшихся Людмила Давидова, яка також передала слова теплих привітань від голови Харківської обласної ради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, президента Української асоціації голів обласних та районних ради Сергія Чернова.

За дорученням голови облради Людмила Іванівна вручила нагороди керівникам сільських, селищних ради району. Цінними подарунками, Почесною грамотою та Подякою обласної ради були відзначені Ковязький селищний голова Віктор Путінцев, Благодатненський сільський голова Андрій Ландишев та Шарівський сільський голова Олександр Колодяжний.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами районної ради

04.12.2014

За поданнями місцевих рад Почесними грамотами Валківської районної ради були відзначені посадові особи та депутати місцевих рад району. Відзнаки кращі представникам органів місцевого самоврядування були вручені головою ради Яциною Ю.Д. та першим заступником голови райдержадміністрації Оношою В.П.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами районної ради та громадських організацій

04.12.2014

Голова Товариства інвалідів Валківського району В.Гордієнко за дієву підтримку громадської організації та людей з особливими потребами Валківщини вручив Подяки депутату районної ради Кирилу Ребру та помічнику депутата.

Детальніше...

  Урочистості продовжилися святковим концертом...

04.12.2014

А в ролі самодіяльних артистів виступили самі представники місцевого самоврядування, щедро обдаровані яскравим самобутнім мистецьким талантом...

Детальніше...

  Подарунок учасникам заходу від композитора та виконавця Романа Тихомирова

04.12.2014

А на завершення святкового прийому голови районної ради Яцини Юрія Дмитровича з нагоди відзначення професійного свята, Дня місцевого самоврядування, запрошені отримали можливість насолодитися прекрасними старовинними романсами та сучасними авторськими піснями у високопрофесійному виконанні композитора Романа Тихомирова.

Детальніше...

  Перспективи розвитку зеленого туризму на Валківщині

27.11.2014

У Валківському районному краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу, на обговорення якого було винесено питання щодо стану та перспектив розвитку сільського зеленого туризму на території Валківського району. У роботі круглого столу взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, радник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко, т.в.о. директора Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок, заступник голови регіонального відділення Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму Тетяна Панченко, а також представники органів влади району та міста керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська та секретар міськради Антоніна Кривич.

Детальніше...

  Робоча зустріч районного керівництва з губернатором Харківської області щодо направлення додаткової дотації для утримання бюджетної сфери району

26.11.2014

Голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Оношою Віталієм Петровичем за попередньою домовленістю відвідали Харківську обласну державну адміністрацію для робочої зустрічі із головою облдержадміністрації Балутою Ігорем Мироновичем з метою вирішення питання забезпечення фінансування бюджетної сфери Валківського району до кінця 2014 року.

Детальніше...

  Актуальна інформація Валківського міжрайонного прокурора Шевцова Сергія Валерійовича
щодо протидії корупції у Валківському районі


25.11.2014

Валківською міжрайонною прокуратурою спільно із співробітниками Валківського районного відділу міліції (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) ГУМВС України в Харківській області внаслідок оперативних заходів затримано на отриманні хабара судово-медичного експерта Валківського МРВ ХОБСМЕ...

Детальніше...

  21 листопада 2014 року районною радою затверджено Гімн Валківщини

21.11.2014

21 листопада 2014 року відбулася історична для Валківського району сесії районної ради, під час пленарного засідання якої депутатами затверджено Гімн Валківського району та Положення про Гімн Валківського району. В основу Гімну за ініціативи голови районної ради Яцини Юрія Дмитровича за погодженням із профільними постійними комісіями районної ради була покладена пісня Романа Тихомирова на слова Анатолія Гури «Рідний край, Валківщина моя!» Реагуючи на зауваження окремих депутатів та відповідно до рішення постійних комісій головою ради Юрієм Яциною спільно із автором Анатолієм Гурою та редактором районної газети «Сільські новини» Іриною Обихвіст було доопрацьовано текст Гімну Валківського району, який і був підтриманий депутатським корпусом...

Детальніше...

  Символіка Валківського району

21.11.2014

Гімн Валківського району

Рідний край, Валківщина моя !

Слова: Анатолія Гури
Музика: Романа Тихомирова

О ти земле моя, Валківщино рідненька!
Як матуся моя, що встає так раненько.
Ось і сонце зійшло, все кругом оживає,
І до тебе любов земляків розквітає.
Славен будь у віках, - рідний Валківський краю!

Детальніше...

  Під час пленарного засідання депутатами затверджено понад двадцять рішень районної ради

21.11.2014

Депутатським корпусом також було розглянуто понад два десятки питань порядку денного сесії та затверджено відповідні рішення. Так, депутатами підтримані пропозиції щодо внесення змін до Регламенту районної ради, затверджено Порядок оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради, прийняте рішення, яким регламентується функціонування офіційного веб-сайту ради.

Детальніше...

  Районною радою затверджено ряд поміркованих соціально направлених рішень

21.11.2014

Відповідно до висновків постійних комісій районною радою прийнято ряд соціально направлених рішень – залишено на минулорічному рівні видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік (7 грн. без врахування послуг підприємства зв’язку), погоджено Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки з тим, щоб не допустити підвищення тарифів для населення на послуги підприємства з водопостачання та водовідведення та з огляду на критичний стан комунального підприємства, зважаючи на низький рівень доходів населення, недостатній рівень соціального забезпечення та зайнятості громадян Валківщини, підтримано відповідне Звернення Валківської районної ради до місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, населення району щодо підтримки діяльності КП «Вода»…

Детальніше...

  Бюджетне регулювання

21.11.2014

В зв’язку з необхідністю проведення соціальних виплат окремим категоріям громадян та з метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальних служб району, недопущення заборгованості з інших нагальних потреб бюджетних установ, на підставі вмотивованих подань головних розпорядників коштів районного бюджету, керівників закладів, установ, організацій, служб та відповідних висновків фінансового управління райдержадміністрації рішенням райради внесено зміни до кошторисів бюджетних установ, затверджено зміни до районного бюджету.

Детальніше...

  Врегульовано проживання вимушених переселенців в Центрі туризму та тимчасове розміщення бійців полку особливого призначення на території «Ялинки»

21.11.2014

Рішенням ради погоджено тимчасове розміщення на базі районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради мешканців Донецької та Луганської областей, які вимушено переселені із зони АТО.

Детальніше...

  Вирішено ряд земельних питань

21.11.2014

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління агропромислового розвитку Валківської райдержадміністрації Марини Редько, враховуючи пропозиції та зауваження депутатів, районна рада рекомендувала райдержадміністрації забезпечити проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами району за оренду земельних ділянок (паїв) разом з перерахуванням в повному обсязі податку та збору на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів одночасно з виплатою плати за оренду власникам паїв. Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію з питань розвитку аграрно-промислового комплексу та земельних відносин.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійних комісій районної ради

19.11.2014

В рамках підготовки до пленарного засідання чергової ХХХVІІІ сесії Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, під час якого депутатами було розглянуто і рекомендовано для сесійного розгляду понад два десятки питань порядку денного. Серед розглянутих питань проект Гімну Валківського району та Положення про Гімн Валківського району, ініційований та презентований головою районної ради Яциною Ю.Д., внесення змін до Регламенту районної ради, Порядку оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради, функціонування офіційного веб-сайту ради та інші.

Детальніше...

  До порядку денного чергової сесії комісіями рекомендовано понад двох десятків питань

19.11.2014

Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року доповіла начальник фінуправління районної державної адміністрації Левчук Л.О. Інформацію про роботу з багатодітними та малозабезпеченими сім’ями району до уваги депутатів представив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Горошко І.В. Про розрахунки за оренду земельних і майнових паїв у сільськогосподарських підприємствах району в 2014 році доповіла начальник управління агропромислового розвитку Редько М.Д.

Детальніше...

  Видавнича ціна місячного передплатного комплекту районки залишиться на рівні минулого року

19.11.2014

До сесійного розгляду депутатами підтримано ряд фінансових питань та блок питань щодо комунальної власності. Профільними комісіями було рекомендовано сесії прийняти помірковане соціальне рішення залишити видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік на рівні минулих років - у розмірі 7 грн.

Детальніше...

  Комунальне підприємство «Вода» внесло на погодження районної ради Інвестиційну програму підприємства

19.11.2014

До порядку денного чергової сесії відповідно до пропозицій постійних комісій внесено питання щодо затвердження списку присяжних Валківського районного суду, рекомендовано погодити Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки. З огляду на критичний стан комунального підприємства депутатами підтримано та винесено на розгляд сесії відповідне Звернення Валківської районної ради до місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, населення району щодо підтримки діяльності КП «Вода».

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883