Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  Виїзний прийом громадян в селі Огульці

23.09.2014

Сьогодні зранку голова районної ради Яцина Ю.Д. провів особистий прийом громадян в Огульцівській громаді за окремим графіком.

Питання, які розглядалися, стосувалися продовження газифікації окремих вулиць села, роботи місцевого фельдшерсько-акушерського пункту та сільського дошкільного навчального закладу «Калинка», підготовка закладів до опалювального сезону.

Детальніше...

  Храмове свято в Ков’язькому Храмі Різдва Пресвятої Богородиці

21.09.2014

В День Різдва Пресвятої Богородиці Ков’язька релігійна православна громада відзначила Храмове свято.

Голова районної ради Яцина Ю.Д. від особисто себе, депутатів районної ради, сільських селищних, міського голів привітав Ков’язьку громаду із Храмовим святом та передав щирі вітання з найкращими побажаннями миру, злагоди, добробуту та процвітання кожній родині, кожному члену громади від голови районної державної адміністрації Юрченка Е.П., голови обласної ради Чернова С.І., депутатів облради Давидової Л.І. і Казакової В.С. та від народного депутата України Біловола О.М.

Детальніше...

  Огульчани вийшли на суботник

20.09.2014

Сьогодні огульчани вийшли на суботник, щоб привести до ладу центральну частину села, заготовити дрова для опалення місцевого фельдшерсько-акушерського пункту та дитячого садка.

Голова районної ради Яцина Ю.Д., як мажоритарний депутат районної ради від Огульцівської громади, взяв активну участь у суботнику в селі Огульці. Спільними зусиллями огульчан були виконані всі заплановані роботи, приведено у відповідний порядок територію в центрі села, заготовлено дрова для опалення місцевого ФАПу та дошкільного навчального закладу «Калинка».

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. у роботі Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

19.09.2014

18 вересня 2014 року голова Валківської районної ради, член Правління Української Асоціації районних та обласних рад Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, виїзне засідання загальних Зборів якої відбулося цього разу у Зачепилівці.
Згідно запланованого порядку денного Юрій Дмитрович виступив на засіданні та вніс ряд конкретних пропозицій і проаналізував основні положення законопроекту «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Ці слушні пропозиції долучені до загальної законотворчої ініціативи Асоціації і будуть передані до профільного Комітету Верховної Ради України для розгляду проекту Закону у другому читанні, оскільки запропонована редакція Закону є не зовсім досконала та виважена...

Детальніше...

  День визволення села Благодатне

19.09.2014

19 вересня Харківська область відзначає 71 річницю з Дня визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Цього ж дня відзначають День визволення і в селі Благодатне Валківського району. Саме 19 вересня 1943 року Валківщина була визволена від загарбників, а почалося звільнення району із села Огульці 8 вересня.

Привітати громаду із Днем села та 71-ою річницею з Дня визволення населеного пункту від фашистських окупантів завітали голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович та народний депутат України Біловол Олександр Миколайович, які взяли участь в урочистостях разом із громадою села Благодатне.

Детальніше...

  «Від щирого серця!»
Огульчани зібрали «гуманітарку»
для мешканців Донбасу


18.09.2014

Мешканці села Огульці Валківського району зібрали гуманітарну допомогу для мирних жителів Донбасу. Огульчани підтримали ініціативу голови районної ради, свого мажоритарного депутата Юрія Яцини та цими вихідними взялися зносити та звозити продукти, медикаменти та речі першої необхідності до сільської ради. Вже 16 вересня група волонтерів, яка постійно допомагає жителям із зони АТО, приїхала щоб прийняти та доставити гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів Донбасу. Волонтери постійно вивозять людей із зони бойових дій, а у зворотному напрямку відвозить до зони АТО гуманітарну допомогу для місцевих жителів. З Донбасу вже багато мешканців виїхали самостійно чи за допомогою волонтерів, але ще залишилася велика кількість людей, у яких немає коштів щоб виїхати та водночас нема за що жити. Всім чим можуть їм допомагають волонтери з всієї країни. Та самі волонтери мало б чим могли розрадити без підтримки пересічних громадян.

Детальніше...

  «Від щирого серця!»
Огульчани зібрали «гуманітарку»
для мешканців Донбасу


18.09.2014

Жителі Валківського району самі проявили ініціативу в допомозі жителям постраждалих регіонів. Цього разу гуманітарку збирали в селі Огульці. Місцеві мешканці приносили до сільської ради все чим можуть поділитися.
- Мене вразило те, як люди відреагували на звернення про збір гуманітарної допомоги, як мої земляки відразу ж відгукнулися та ділилися останнім, – сказав голова районної ради Юрій Яцина. - З дворів чотирьох головних вулиць села я спочатку сам почав звозити, потім дивлюсь, не вправляюсь. Я позвав свого друга Віктора Петлицю, і ми вже трьома машинами разом із сільським головою Анатолієм Марусяком до пізньої ночі звозили все, що надали односельці. І вразило те, що люди не шкодували нічого, щоб таким чином підтримати людей, які постраждали в наслідок війни. Оперативно впродовж одного дня огульчани зібрали гуманітарну допомогу, яка ледь помістилася у невеликій будівлі сільської ради. Я дякую всім односельцям, які активно долучилися до гуманітарної місії та бажаю всім здоров’я та миру! І запевняю, що місцева влада і надалі буде надавати все необхідне тим, хто цього вкрай потребує.

Детальніше...

  Вивчення досвіду діяльності Валківської районної ради в частині різновекторної організації зв’язків і співпраці з громадськістю

17.09.2014

У незвичному виїзному режимі практичне заняття для слухачів денного відділення ІІ курсу Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України разом із викладачами провів голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. Темою заняття стало вивчення досвіду діяльності Валківської районної ради в частині різновекторної організації зв’язків і співпраці з громадськістю та інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування…

Детальніше...

  З Днем рятувальника!

17.09.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із керівником апарату РДА Желєвською Н.Б. та секретарем міської ради Кривич А.І. привітав керівника та особовий склад районного відділу МНС із загальнодержавним святом - Днем рятівника. Кращих за професією відзначено Почесними Грамотами районної влади та висловлено теплі і щирі принагідні побажання...

Детальніше...

  З Днем народження, рідне місто !!!

16.09.2014

Сьогодні валківчани відзначали 368 річницю з дня заснування міста Валок та 71 річницю з дня його визволення від німецько-фашистських загарбників. З нагоди урочистої дати на центральній площі міста зібралася валківська дітвора щоб сірий асфальт площі перетворити на чарівний феєрверк з кольорових фарб. У традиційному конкурсі дитячих малюнків на асфальті взяли участь учні ліцею ім. Олександра Масельського та Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованці міських дошкільних закладів. Дитячі малюнки, всі як один, закликали до миру та єдності України. На розсуд журі також були представлені тематичні квіткові композиції, створені школярами.

Детальніше...

  З Днем народження, рідне місто !!!

16.09.2014

Урочистості з нагоди Дня міста Валок продовжилися скорботною ходою, покладанням квітів та мітингом на Меморіалі Слави Мати-Вітчизна. З вітальними словами звернулися до численних зібравшихся валківчан голова районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Юрченко Е.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., голова районної організації ветеранів Клочко В.Я. та Благочинний Валківського округу, протоієрей, отець Іоанн Пилипів…

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня міста Валок

16.09.2014

Зі сцени РНД «Іскра» голова районної ради Юрій Яцина від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради, мажоритарних депутатів обласної ради Людмили Давидової та Вікторії Казакової привітав валківчан та гостей міста із святом та побажав всім присутнім миру, злагоди та добра. Зачитав слова привітань від голови Харківської обласної ради Чернова С.І.: «Сьогодні побажання миру набули нового звучання. Ми зрозуміли, що мир і людське життя, здоров’я та спокій – найцінніші скарби. Дорогі друзі, хай серця ваші завжди зігріває відверта любов до рідного краю та надає наснаги для чисельних добрих справ в ім’я розвитку Валок – міста з прекрасним майбутнім. Ніколи не втрачайте надію, пишайтесь історією своєї землі».

Детальніше...

  Привітання голови Харківської обласної ради Чернова С.І. валківській громаді з нагоди Дня міста

16.09.2014

Шановні друзі!
Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Харківської обласної ради з нагоди Дня міста Валки та річниці визволення від фашистських загарбників!
Історія міста нерозривно пов’язана зі славетним минулим Слобожанщини. На цій землі відбулось багато яскравих подій, що сягають корінням у сиву давнину століть.
У цей день з особливим відчуттям неоплатного боргу ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які відстояли місто у роки війни. Сьогодні побажання миру набули нового звучання. Ми зрозуміли, що мир і людське життя, здоров’я та спокій – найцінніші скарби.

Дорогі друзі, хай серця ваші завжди зігріває відверта любов до рідного краю та надає наснаги для чисельних добрих справ в ім’я розвитку Валок – міста з прекрасним майбутнім. Ніколи не втрачайте надію, пишайтесь історією своєї землі.Міцного здоров’я вам, щастя, впевненості у власних силах, натхнення, добробуту та оптимізму. Зі святом вас!

Голова Харківської обласної ради С. Чернов

Детальніше...

  Привітання народного депутата України Олександра Біловола валківчанам в День міста Валок

16.09.2014

Шановні валківчани!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Верховної Ради України з нагоди Дня заснування й Дня визволення міста Валки!

Валки зустрічають свій день народження з новими силами і енергією та гордістю за головне багатство міста – щирих і талановитих жителів.
Дорогі друзі, ви живете і працюєте в прекрасному мальовничому місті. І сьогодні від особистого внеску кожного з вас залежить, яким бути йому завтра. Переконаний, що завдяки вашій любові й кропіткій праці тут завжди будуть квітнути парки, будуватися нові дитячі майданчики, садочки та школи.
У цей день з особливою гордістю і вдячністю ми згадуємо тих, завдяки кому живемо на цій землі. Низькій уклін ветеранам, вічна пам’ять загиблим!

Щиро бажаю вашій рідній землі процвітання, всім її мешканцям – добробуту і нових трудових звершень. Миру та добра усім вас! Зі святом!

Народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  Школа місцевого самоврядування супроводжує реформи з децентралізації

14.09.2014

З 8 по 12 вересня 2014 року у Києві проходила комплексна навчальна програма «Школа місцевого самоврядування» (ШМС), організована Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці із Всеукраїнськими Асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., пройшовши успішно конкурсний відбір серед претендентів із усієї України, ці дні активно працював в рамках реалізації цього проекту у цільовій групі із 10-ти голів районних рад...

Детальніше...

  Швейцарським інвесторам успішно представлений проект реконструкції системи водопостачання і водовідведення у місті Валки

14.09.2014

В рамках участі у комплексній навчальній програмі «Школа місцевого самоврядування» спільного швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO голова Валківської районної ради Яцина Юрій Дмитрович успішно представив швейцарським інвесторам проект реконструкції системи водопостачання і водовідведення у місті Валки для можливого інвестування у наступному 2015 році. Планується залучити не лише потужні інвестиції, а і солідарне фінансування із місцевих бюджетів та кошти спонсорів і населення. Будемо сподіватися на встановлення миру і злагоди у державі, що тільки покращить інвестиційну привабливість нашого регіону для європейських інвесторів…

Детальніше...

  Співець відродження Павло Грабовський.
Урочистості до 150-річчя українського поета


11.09.2014

Урочистості з нагоди 150-річного ювілею з дня народження видатного українського поета, публіциста, перекладача, борця за волю України Павла Арсеновича Грабовського відбулися сьогодні на Валківщині. Ця знаменна дата внесена до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2014-2015 рр. Зранку, вшановуючи пам’ять яскравого представника української інтелігенції, валківчани пройшли урочистою ходою до пам’ятника Павлу Арсеновичу, розташованому в мальовничому куточку міста Валки в зеленому мереживі дерев понад ставком.

Детальніше...

  Перші Грабовські читання на Валківщині
до 150-річчя поета


11.09.2014

До 150 річного ювілею з дня народження Павла Арсеновича Грабовського в залі засідань районної ради, який вже не вперше стає осередком культури та мистецтва в районі, відбулися перші Грабовські читання. Почесних гостей та всіх присутніх валківчан від імені голови районної ради Яцини Ю.Д., депутатського корпусу та колективу ради привітала зі святом керуюча справами районної ради Котенко Т.М. та зачитала вітального листа, який надійшов до районної ради з батьківщини поета, від Грабовської сільської громади Сумської області, де народився майбутній український поет, публіцист, демократ…

Детальніше...

  Відрядження голови районної ради до м. Києва

08.09.2014

Голова районної ради Яцина Ю.Д. з 9 по 12 вересня 2014 року перебуватиме у відрядженні в м. Києві. Пройшовши конкурсний відбір, голова Валківської районної ради був запрошений для навчання у Школі місцевого самоврядування, яка є спільним міжнародним швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO для членів всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Урочисте відкриття реконструйованого стадіону в селі Шарівка – звіт депутата районної ради Войтенка В.І. про депутатську роботу

07.09.2014

Своєрідним звітом про депутатську роботу в мажоритарному окрузі для депутата районної ради Віктора Войтенка стало відкриття оновленого стадіону в селі Шарівка.

Мріяли про це шарівці довго і до омріяного результату йшли всією громадою, кошти збирали «з миру по нитці». Завдяки власних фінансових інвестицій Віктора Івановича в проект, його організаційної допомоги, залучення благодійних коштів та допомоги небайдужих до спорту та фізичного виховання молоді спонсорів цими вихідними відбулися довгоочікувані урочистості з нагоди відкриття реконструйованого стадіону ім. Івана Войтенка в селі Шарівка…

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883