Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ !

05.05.2014

1 травня Валківщина висловила своє бачення майбутнього країни, зібравшись на центральній площі міста Валки та в черговий раз висловившись за єдність України. В мітингу взяли участь керівники району та міста, представники громадськості, мешканці району.

Звертаючись до присутніх, до патріотичних почуттів валківчан, голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Едуард Юрченко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, інші виступаючі закликали громадськість до єднання, недопущення розколу країни, збереження її цілісності та суверенітету, збереження миру та стабільності в рідному домі – Валківщині…

Детальніше...

  ВАЛКІВЩИНА ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ !

05.05.2014

Україна єдина!

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу до Сходу
Володарка земель і вод -
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ...

Детальніше...

  З Першотравнем Вас, шановні валківчани!

01.05.2014

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю невтомною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни та регіону, відстоюючи свої демократичні права на працю і гідний рівень життя.
«Мир, труд, травень!" – девіз, близький багатьом поколінням. Він передає наші прагнення і бажання. Мир – таке наше внутрішнє відчуття, коли у житті все добре. Труд - це стабільність, забезпеченість, впевненість у завтрашньому дні. Травень - гарний настрій і сонячна погода, надії на нове і зміни на краще.
Від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради та від себе особисто з найкращими побажаннями щиро вітаю Вас із святом миру та праці. Нехай збудуться всі Ваші плани, а святкові дні принесуть Вам тільки позитивні емоції. Працюйте і відпочивайте із задоволенням! Нехай у наших дітей все в житті складається вдало, а батьки будуть здорові.
Успіхів! Достатку! Щастя!

Голова районної ради Юрій Яцина

Детальніше...

  Кращі учні Валківської школи традиційно отримали іменні стипендії від депутата обласної ради Вікторії Казакової

30.04.2014

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина з почесною місією відвідав сьогодні Валківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі зі школярами та педагогами Юрій Дмитрович передав щирі теплі вітання від депутата Харківської обласної ради Казакової В.С. та від імені і за проханням Вікторії Сергіївни вручив іменні стипендії депутата облради кращим учням Валківської школи.

Фінансова підтримка переможців шкільних олімпіад та активних учасників шкільних заходів та позашкільної творчої та спортивної діяльності – учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району депутатом обласної ради Казаковою В.С. вже давно стала традицією. Юрій Дмитрович подякував дітям за належне навчання й активну позашкільну діяльність та привітав юних стипендіатів із заслуженим відзначенням та матеріальною винагородою від депутата.

Детальніше...

  Організації травневих свят – належну увагу!

30.04.2014

Голова районної ради Ю.Яцина взяв участь у нараді голови райдержадміністрації Е.Юрченка з питань організації та належної підготовки до відзначення травневих свят та гідного вшанування ветеранів в День Перемоги 9 травня. У нараді також взяли участь міський голова В.Скрипніченко та представники установ і організацій міста, які задіяні в проведенні святкових заходів. Під час наради йшлося про заплановані святкові заходи та було погоджено ряд організаційних моментів щодо проведення урочистостей.

Детальніше...

  Активу району представлений новопризначений голова Валківської райдержадміністрації
Едуард Юрченко


29.04.2014

Сьогодні в залі засідань Валківської райдержадміністрації першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Райніним активу Валківського району був представлений новопризначений розпорядженнями в.о. Президента України О. Турчинова та голови Харківської облдержадміністрації І.Балути голова Валківської районної державної адміністрації Юрченко Едуард Петрович.
Вітаючи новопризначеного голову райдержадміністрації, Ігор Львович наголосив на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою, звернув увагу на необхідності вирішення ряду проблемних питань щодо соціально-економічного розвитку району, визначив основні напрямки, на які має бути спрямована робота.

Голова районної ради Юрій Яцина в своїй вітальній промові подякував за роботу та співпрацю попередньому голові райдержадміністрації Холодному Олександру Миколайовичу та його команді – заступникам голови РДА Оноші В.П., Маслянцевій Л.Ю., Тижненку С.В. Розповідаючи про особливості Валківського району, місцевих територіальних громад висловив сподівання на конструктивну і результативну співпрацю з новим керівництвом районної адміністрації в інтересах району.

Детальніше...

  Районний фестиваль дитячої творчості
«ВЕСНЯНІ ДЗВІНОЧКИ»


29.04.2014

Сьогодні в залі районного народного дому «Іскра» відбувся районний фестиваль дитячої сценічної творчості «Весняні дзвіночки».

Бажаючи творчих перемог конкурсантам, талановиту молодь Валківщини, їх педагогів та батьків вітали із відкриттям фестивалю керівники району – голова районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Юрченко Е.П.

Учасники фестивалю - дитячі та юнацькі творчі колективи, сольні виконавці змагалися за перемогу у вокально-хоровому, вокально-інструментальному, вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах. Всі конкурсанти отримали дипломи учасників фестивалю, а переможці були відзначені Почесними грамотами та представлятимуть Валківський район в обласному фестивалі.

Детальніше...

  Районний фестиваль дитячої творчості
«ВЕСНЯНІ ДЗВІНОЧКИ»


29.04.2014Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в пленарному засіданні сесії Валківської міської ради

28.04.2014

Депутатським корпусом Валківської міської ради сьогодні під час пленарного засідання сесії міськради підтримано ініційоване головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. та затверджене депутатами райради Звернення до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні.

Детальніше...

  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Скорботною ходою, урочистим мітингом на меморіальному комплексі у місті Валки та поминальною панахидою у Валківському Свято-Преображенському Храмі відзначили валківчани 28 роковини Чорнобильської трагедії.

Вклонитися живим героям-ліквідаторам наслідків катастрофи та вшанувати пам’ять загиблих земляків-чорнобильців прийшли районне та міське керівництво, керівники підприємств, закладів та установ, громадських організацій району.

Детальніше...

  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Голова районної ради Юрій Яцина в своїй промові щиросердно подякував та низько вклонився валківчанам, які в ті страшні для країни дні чесно і мужньо виконали свій громадянський обов’язок, проявили справжній героїзм і назавжди залишились героями для своїх рідних, своїх земляків, для своєї країни і всього людства.

Детальніше...

  28 роковини Чорнобильської трагедії

26.04.2014

Покладанням квітів до пам’ятника героям-ліквідаторам та хвилиною мовчання вшанували валківчани незабутній подвиг загиблих героїв та пам’ять про українську трагедію всесвітнього масштабу.

Детальніше...

  Валківська районна рада в числі перших в області підтримала Звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України

25.04.2014

З метою вирішення ряду невідкладних питань фінансового та майнового характеру, соціальної підтримки пільгового контингенту громадян, внесення змін до районного бюджету, затвердження нормативної грошової оцінки земель, сприяння забезпеченню належної організації літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді та інших важливих питань районного рівня головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. було скликано позачергову ХХХV сесію ради, пленарне засідання якої відбулося сьогодні о 10.00 годині за участі заступника голови Харківської обласної ради, депутата облради, обраної від Валківського району, Давидової Людмили Іванівни.
Депутатський корпус Валківської районної ради в числі перших серед районних рад області одноголосно підтримав Звернення Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Правління Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад та звернення активу місцевого самоврядування Валківщини до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні, схваливши сьогодні під час пленарного засідання позачергової ХХХV сесії районної ради відповідне рішення, розроблене та внесене на розгляд сесії головою районної ради Юрієм Яциною.

Детальніше...

  Заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І. взяла участь в роботі ХХХV сесії районної ради

25.04.2014

Заступник голови Харківської обласної ради, мажоритарний депутат облради від Валківщини Людмила Давидова поінформувала присутніх в залі пленарних засідань депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та посадових осіб виконавчого апарату районної ради та представників громадськості про Звернення, яке майже одноголосно було підтримане вчора депутатами обласної ради; про пропозиції стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, конституційної реформи та стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, які згідно затвердженого рішення обласної ради направлені до Верховної Ради України та про інші рішення облради…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
25 квітня 2014 року відбудеться пленарне засідання позачергової ХХХV сесії районної ради


24.04.2014

Головою районної ради Ю.Д. Яциною відповідним розпорядженням скликано позачергову ХХХV сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 25 квітня (п᾿ятниця) 2014 року о 10.00 годині.
Спільне засідання постійних комісій районної ради розпочнеться о 9.00 годині 25 квітня 2014 року у районній раді.
До порядку денного позачергової сесії включені наступні питання фінансового і майнового характеру:
1) Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на здійснення виплат готівкою компенсації за пільгове тверде та рідке паливо і скраплений балонний газ громадянам пільгової категорії, які проживають в будинках з пічним опаленням
2) Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
3) Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 648-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4) Про забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді у закладах відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району
5) Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району
6) Про звернення Валківської районної ради до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, конституційної реформи та підвищення ролі органів місцевого самоврядування в Україні
7)Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
8) Про депутатські запити
9) Різне.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів розгляду питань порядку денного взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та у пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче відповідне розпорядження голови районної ради...

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХVІІІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання

24.04.2014

Голова районної ради Юрій Яцина взяв участь у роботі ХХVІІІ сесії Харківської обласної ради VІ скликання, пленарне засідання якої о 10.00 годині відкрив голова обласної ради Сергій Чернов. До порядку денного було запропоновано близько 40 питань. Депутатським корпусом обласної ради внесено зміни до обласного бюджету, підтримано рішення про надання соціальної допомоги дітям військовослужбовців-харків’ян, які загинули під час акцій громадського протесту у м. Києві, ухвалено ряд інших важливих для регіону рішень.

До того ж, депутати підтримали пропозицію голови Харківської обласної ради Сергія Чернова щодо необхідності ухвалення Звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України стосовно першочергових заходів з децентралізації влади, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, конституційної реформи та стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні…

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Результатом багаторічних краєзнавчих досліджень голови Валківської районної ради багатьох минулих скликань Миколи Желєзняка стало друковане видання «Валківське дворянство». Презентація книги допитливого дослідника історії рідного краю, краєзнавця, члена Національної Спілки журналістів України, Почесного члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, голови районного відділення спілки краєзнавців, людини творчої, захопленої улюбленою справою відбулася сьогодні, 22 квітня, у переповненому залі пленарних засідань Валківської районної ради.

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

- Історія – це погляд із минулого через сьогодення у майбутнє. Та нація, яка шанобливо ставиться до своєї історії, приречена на розвиток у майбутньому,- вважає голова районної ради Юрій Яцина. З 1998 по 2006 роки М.М.Желєзняк працював головою Валківської районної ради. Саме тому, шануючи ветеранів місцевого самоврядування, голова районної ради VІ скликання Ю.Д. Яцина виступив із ініціативою провести презентацію книги Миколи Матвійовича у дружньому родинному колі, в залі пленарних засідань, де під головуванням М. Желєзняка свого часу райрадою було затверджено більше тисячі важливих для життєдіяльності та розвитку району рішень. В своєму вступному слові Юрій Дмитрович також повідомив присутнім, що автор «Валківського дворянства» є не лише знаним краєзнавцем, адже саме Микола Матвійович є концептуальним автором герба Валківсього району.

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Більше сотні небайдужих валківчан, які люблять свій край, шанують історичне минуле Валківщини та бажають знати про свою маленьку батьківщину якомога більше, серед яких багато людей як поважного віку, так і молоді завітали до районної ради щоб взяти участь в презентації довгоочікуваного історичного дослідження земляка.
Про історію валківського дворянства, збір історичних відомостей, численні зустрічі з нащадками тих, про кого розповідає автор в своїй книзі, та кропітку працю з архівними документами, що передувала створенню книги, розповів Микола Матвійович уважній зацікавленій аудиторії…

Детальніше...

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ
історичного дослідження Миколи Желєзняка
«ВАЛКІВСЬКЕ ДВОРЯНСТВО»


22.04.2014

Під час обговорення книги присутні адресували автору ще одного видання про Валківщину багато надзвичайно добрих, теплих слів. Висловлюючи свою вдячність та істину зацікавленість, всі виступаючі були одностайні в думці, що історію роблять люди і від усіх нас разом і кожного окремо залежить якою буде Валківщина, яким буде майбутнє - наше і наших дітей та онуків. А почесний гість заходу, представник родини Сільванських, рід яких теж належить до валківського дворянства звернулася до земляків із словами: «Ви живете на землі, де потом і кров᾿ю багатьох поколінь валківчан був завойований мир і добробут. Пишайтеся своєю землею, своїми предками!».
Наприкінці зустрічі Микола Матвійович повідомив присутньому загалу про майже завершену роботу над ще однією книгою, в якій досліджується історія нашого краю протягом ХХ століття, під назвою «Валківщина у божевільному столітті», та залишив автограф своїм шанувальникам з дарчими написами на книзі.

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883