Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5556 
  Робочі співбесіди керівництва району з місцевими радами що розвитку місцевих громад і упорядкування територій

10.04.2013

Сьогодні з 9.00 години за окремим графіком голова райдержадміністрації О. М. Холодний, голова районної ради Ю.Д. Яцина, керівники окремих служб зустрілися з активом Благодатненської, Заміської, Кобзарівської, Мельниківської, Минківської, Сидоренківської та Сніжківської територіальних громад. Зустріч з представниками місцевих громад переслідувала цілі обговорити стан, проблеми, перспективи соціально-економічного розвитку громад та шляхи вирішення проблем і питань місцевого значення. Також обговорено і стан роботи закладів освіти району, підготовку до оздоровлення шкільної молоді влітку 2013 року, хід проведення акції "Зелена весна", земельні проблеми та хід весняно-польових робіт у районі...

Детальніше...

  Церемонія нагородження освітян - учасників та переможців професійних конкурсів

10.04.2013

9 квітня 2013 року голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. спільно з головою Валківської районної державної адміністрації Холодним О.М. щиро вітали учасників та переможців районних конкурсів: «Учитель року», «Вихователь року», «Класний керівник року», «Керівник гуртка - 2013». В церемонії нагородження також взяли участь начальник відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Алієва Р.Д., голова Валківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Бабенко О.Д., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., Високопільський сільський голова Шумейко С.А., Мельниківський сільський голова Сердюк В. І. Учасників та переможців конкурсів нагороджено Почесними грамотами відділу освіти, грошовими винагородами та подарунками від Валківської районної організації профспілки працівників освіти і науки. Вітання гостей чергувалися з виступами учительських колективів, учасників фестивалю «Освіта скликає таланти». Їх виступи стали окрасою заходу та мистецьким дарунком переможцям. Щиро вітаємо переможців та учасників професійних конкурсів.

За матеріалами офіційного веб-сайту відділу освіти Валківської районної державної адміністрації http://valki-rvo.at.ua

Детальніше...

  Загальнорайонні батьківські збори в КЗ РНД "Іскра"

08.04.2013

6 квітня 2013 року об 11.00 годині в залі КЗ РНД "Іскра" відбулися загальнорайонні батьківські збори на тему "Як захистити своїх дітей в умовах запровадження антисімейних технологій в ЗМІ" разом із головним редактором Всеукраїнської газети "Родительский комитет", редактором харківського телеканала "Р1", керівником Відділу у справах сімї Харківської єпархії УПЦ, священником Олександром Каневським.
Активну участі у ході роботи зібрання взяли керівники Валківського району - голова районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Холодний О.М...

Детальніше...

  Робочий візит до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка»

08.04.2013

8 квітня голова районної ради Ю. Яцина та голова райдержадміністрації О. Холодний разом з робочою групою відвідали позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка». Метою візиту є оцінка стану приміщень і території та розробка і планування заходів щодо підготовки закладу до оздоровчої кампанії влітку 2013 року. Намічені обсяги робіт, надано ряд доручень, призначені виконавці, встановлені терміни. Всі ці заходи ляжуть в основу районного плану підготовки проведення оздоровчої кампанії та будуть використані під час першого засідання районного штабу з оздоровлення, яке відбудеться 9 квітня о 13.00 годині.

Детальніше...

  Засідання робочої групи з питань стану діяльності районного комунального підприємства «Вода»

05.04.2013

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. спільно з посадовими особами виконавчого апарату районної ради Вєрєвською Л.П. (відділ юридичної та кадрової роботи) та Пилипенко Т.П. (відділ управління майном спільної власності територіальних громад району) взяли участь у засіданні робочої групи, яке відбулось під керівництвом голови райдержадміністрації О.Холодного. В ході роботи була проаналізована непроста ситуація, що склалась на районному комунальному підприємстві «Вода», розглянуті можливі шляхи виходу з критичного стану підприємства, серед яких скорочення затрат КП «Вода» на електроенергію, упорядкування шахтних колодязів, оформлення необхідної документації для реконструкції очисних споруд міста.

За матеріалами офіційного сайту Валківської районної державної адміністрації http://valky-rda.at.ua

Детальніше...

  Робочий візит районного керівництва до Огульцівської, Шарівської та Черемушнянської сільських громад.

03.04.2013

Діалог на місцях з головами сільських, селищних рад вже став одним з методів роботи керівництва району у плані вирішення питань територіальних громад. Щотижня спільно працюють голова райдержадміністрації О. Холодний та голова районної ради Ю. Яцина у місцевих радах з метою особисто ознайомитися з проблемами, побачити у якому стані знаходяться відділення сімейної медицини, сільські ФАПи, будинки культури, школи, дитячі садки, дороги населених пунктів. Сьогодні, 03.04.2013 року Холодний О.М. разом із головою районної ради Яциною Ю.Д. та представниками районних служб здійснили робочу поїздку до Огульцівської, Шарівської та Черемушнянської сільських громад.

Детальніше...

  Нарада-семінар із керівниками органів місцевого самоврядування базового рівня

29.03.2013

Сьогодні, 29 березня о 13.00 годині за участю голови райдержадміністрації Холодного О.М. та голови Валківської районної ради Ю.Д.Яцини відбулася нарада-семінар з міським, селищними, сільськими головами району. В нараді також взяли участь заступник міжрайонного прокурора Фатєєв А.М., посадові особи виконавчого апарату районної ради, директор районного центру зайнятості Наріжна А.М. та дільничні інспектори міліції. Присутнім загалом було опрацьовано питання «Про взаємодію органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами» та «Про організацію громадських робіт з благоустрою населених пунктів в рамках щорічної акції «За чисте довкілля»»...

Детальніше...

  Відбулося засідання загальних зборів уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

29.03.2013

Сьогодні голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із іншими представниками органів місцевого самоврядування Харківського регіону взяв участь у засіданні загальних зборів уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, на якому розпочалося обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування....

Детальніше...

  До 40-річчя створення чоловічої хорової капели ім. Олександра Масельського

26.03.2013

Чоловіча самодіяльна народна хорова капела ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці відома своїми виступами не тільки на Валківській землі, а й далеко за її межами. Їй не раз аплодували найбільші зали Харкова, Києва, численні столиці нині незалежних держав, народжених з СРСР.
На жаль, багато з тих, хто стояв біля витоків створення хорової капели, що носить нині ім’я Героя України Олександра Масельського, вже пішли з життя. В цьому році виповнюється 40 років з часу, коли виконком Валківської міської ради прийняв рішення про створення чоловічого хору ветеранів, саме до 30-річчя Великої Перемоги.
Сьогодні голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в засіданні робочої групи під керівництвом голови райдержадміністрації Холодного О.М. В ході роботи було визначено та обговорено ряд заходів щодо відзначення цієї події. Урочисті заходи з нагоди відзначення 40-річчя створення чоловічої хорової капели ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці ім. Олександра Масельського та вшанування її учасників всіх років призначено на травень цього року.

За матеріалами офіційного web-сайту Валківської районної державної адміністрації http://valky-rda.at.ua

Детальніше...

  Вітаємо валківську футбольну команду з перемогою у Metalist Region Cup !!!

25.03.2013

23 березня на полях ДФА ФК «Металіст» відбувся традиційний турнір Metalist Region Cup. Вже вдруге ці змагання ФК «Металіст» проводив серед районних футбольних команд. Цього року за перемогу у розіграші Metalist Region Cup змагалися 20 команд з районів Харківського регіону. Під час розіграшу Кубку команди змагались за олімпійською системою. Не зважаючи на несприятливі погодні умови у вигляді дощу, який йшов протягом всього дня, валківчани показали всі свої уміння й напрацювання, бійцівські якості та завзятість. Пройшовши крізь сито відбірного раунду, Валківська футбольна команда виграла усі матчі і стала переможцем турніру.

Вітаємо наших славних переможців – членів команди: Строєнєва Костянтина, Лісаєва Олега, Кожушного Олега, Хорунжого Богдана, Гречко Олексія, Кузнецова Олександра, Кобзарь Вадима та офіційного представника, тренера і гравця команди Мельника Віталія, бажаємо валківським футболістам ще багато спортивних перемог!!!


Детальніше...

  До 70-ї річниці визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників

22.03.2013

Обласна рада ветеранів на початку 2013 року ініціювала збір коштів для увічнення пам’яті Героїв Радянського Союзу – харків’ян та тих, хто героїчно визволяв Харківщину в роки Великої Вітчизняної війни. До 70-річчя визволення міст, селищ та сіл Харківської області від фашистської навали на території музею «Висота маршала Конєва» за зібрані кошти буде встановлено додатково шість плит з іменами героїв, які захищали або народилися на Харківщині.
Ветеранський актив Валківського району звертається до керівників усіх гілок влади і місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад всіх рівнів, приватних підприємців, керівників та колективів підприємств, установ, організацій району, всіх небайдужих валківчан із закликом підтримати акцію із збору коштів.

З повагою та надією на розуміння і підтримку,
Голова Валківської районної ради ветеранів Віктор Білоус

З банківськими реквізитами та зверненням Харківської обласної організації ветеранів України можна ознайомитись детальніше далі…


Детальніше...

  Засідання Координаційної ради по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю

22.03.2013

Сьогодні о 10.00 годині у райдержадміністрації під головуванням Холодного О.М. відбулося засідання Координаційної ради по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, у роботі якого участь взяв голова районної ради Яцина Ю.Д. Намічено конкретні заходи і сформовано основні завдання перед загалом щодо профілактики правопорушень і протидії корупції у районі...

Детальніше...

  Робочий візит керівництва району у місцеві територіальні громади району

21.03.2013

Сьогодні з 14.00 години керівництво району у складі голови Валківської райдержадміністрації Холодного О.М., голови районної ради Яцини Ю.Д. разом із керівниками районних відділів та служб здійснили виїзд і працювали у Мельниківській, Минківській та Кобзарівській місцевих територіальних громадах. Предметом опрацювання стала діяльність місцевих обєктів соціальної інфраструктури та обєктів спільної власності територіальних громад району - шкіл, дитсадків, ФАПів, клубів та інших закладів. До конструктивної роботи у громадах були долучені сільські голови та депутати районної ради, які закріплені за цими громадами. Спільно опрацьовано низку пріоритних напрямків і першочергових завдань щодо удосконалення функціонування цих обєктів, покращення благоустрою, упорядкування місцевих територій, наведення відповідного порядку та оперативного вирішення інших важливих і актуальних питань і проблем місцевого значення...

Детальніше...

  До уваги депутатів та посадових осіб місцевих рад всіх рівнів: 29.03.2013 – останній термін подання ДЕКЛАРАЦІЙ

20.03.2013

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зокрема особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі й депутати місцевих рад (сільських, селищних, районних, обласних) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3206-17/paran248#n248).

Із Рекомендаціями щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру можна ознайомитись детальніше далі.

Детальніше...

  ЗВІТ депутата
Валківської районної ради VI скликання
ЯЦИНИ Юрія Дмитровича
про свою роботу за 2012 рік


19.03.2013

"Разом із громадою, в інтересах громади!"

Детальніше...

  Святкували Масляну в Огульцівській територіальній громаді

17.03.2013

У суботу в Огульцівській територіальній громаді відбулися масові святкові заходи з нагоди давнього слов’янського свята Масляної – останнього свята напередодні Великого посту. Односельців з найкращими побажаннями щиро вітали голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та Огульцівський сільський голова Марусяк А.П. Проводжаючи зиму і зустрічаючи весну, мешканці місцевої сільської громади взяли активну участь у концертній програмі, конкурсах, іграх і просто гарно відпочили, піднімаючи настрій один одному...

Детальніше...

  Обласний науково-методичний семінар для викладачів курсу «Православна культура Слобожанщини» на базі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.03.2013

Сьогодні на базі Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Валківської районної ради відбувся обласний науково-методичний семінар для вчителів, які викладають спеціальний (факультативний) курс «Православна культура Слобожанщини» у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області. Хлібом-сіллю урочисто зустрічали почесних гостей учнівський та педагогічний колективи навчального закладу: депутата Харківської обласної ради Казакову В.С., голову Валківської районної ради Яцину Ю.Д., голову районної державної адміністрації Холодного О.М., Благочинного Валківського округу, протоієрея, настоятеля Свято-Преображенського Храму у м. Валки, отця Івана, завідувача Центру методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ «Харківської академії непереривної освіти» Татаринова М.В. та учасників семінару...

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової сесії Баранівської сільської ради

15.03.2013

15 березня 2013 року відбулося пленарне засідання позачергової сесії Баранівської сільської ради VІ скликання, в якому взяв участь голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. Основними питаннями, розглянутими депутатами, були питання фінансового характеру, в тому числі і питання розподілу вільних залишків сільського бюджету. Голова районної ради Ю. Яцина виступив перед депутатським корпусом сільської ради з інформацією про зміни, що відбулися в керівному складі району; коротко поінформував присутніх про затверджену рішенням ХХV сесії районної ради Програму соціального і економічного розвитку Валківського району на 2013 рік, а саме про заходи, що безпосередньо стосуються розвитку Баранівської територіальної громади. До того ж, ознайомив присутніх із циклограмою діяльності Валківської районної ради, затвердженою розпорядженням голови райради. Циклограмою встановлений графік прийому громадян посадовими особами виконавчого апарату ради та єдиний для всіх депутатів районної ради день прийому громадян у територіальних громадах – перший та третій понеділок кожного місяця.

Детальніше...

  Обласний науково-методичний семінар у Шарівській школі

15.03.2013

Фотосюжет дня...

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання ХХV позачергової сесії Валківської районної ради

14.03.2013

Сьогодні відбулося пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради. Депутатами було опрацьовано ряд нагальних питань і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового, майнового характеру: розподілу вільних залишків районного бюджету, внесення змін до кошторисів бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, розв’язання питань спільної власності територіальних громад району, затвердження Програми соціального і економічного розвитку Валківького району на 2013 рік і внесення змін до вже діючих районних програм та зняття з контролю Програм, дія яких завершилася у 2012 році. Всі питання, передбачені порядком денним, були розглянуті депутатами та затверджені відповідні рішення. За пропозицією голови райдержадміністрації, депутата районної ради Холодного О.М. його було включено до постійної комісій районної ради з питань планування та бюджету, про що були внесені відповідні зміни до рішення І сесії Валківської районої ради VІ скликання. Депутатами було одноголосно підтримане звернення депутата Сухорукова Ю.О., відповідним рішенням звернення визнане депутатським запитом та буде направлено за належністю до Служби автомобільних доріг Харківської області для вирішення його по суті.
Під час перерви відбулося засідання фракції Партії регіонів у районній раді. В зв’язку з нещодавнім обранням керівника фракції Яцини Ю.Д. головою Валківської районної ради та неможливістю суміщення посад згідно діючого законодавства головою фракції Партії регіонів у Валківській районній раді була обрана депутат Алієва Раїса Дмитрівна.


Детальніше...

Усього: 5556 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5556