Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  Благодійний концерт
ЗАРАДИ МИРУ, ДОБРА І ЛЮБОВІ
у Ков’язькій громаді


22.04.2014

21 квітня 2014 року у Великодні дні відбувся традиційний благодійний святковий концерт «Заради Миру, Добра і Любові» у селищі Ков’яги у залі місцевого навчально-виховного комплексу. Метою святкового зібрання є благочинна місія районної громади підтримати будівництво нового місцевого православного Храму у селищі. Участь у Благодійній акції взяли Благочинний Валківського округу отець Іоанн та інші святі отці, голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Холодний О.М., Ковязький селищний голова Путінцев В.П., депутат районної ради Деркач Ю.М.,інші депутати районної та місцевих рад, аматори самодіяльної сцени та мешканці селища.
Хоча і фінансовий внесок виявився не значний (3147 грн.), однак всі залишились у доброму піднесеному настрої від святкової палітри концерних номерів та від того, що нескінчено у залі та у громаді лунало "Христос Воскрес! Воістину Воскрес!", і відчуття Віри, Надії та впевненості у перемозі добра над злом, світла над темрявою залишилось у серцях присутніх надовго...

Детальніше...

  Великодні вітання
голови районної ради
Яцини Ю.Д.


20.04.2014

Шановні валківчани та гості Валківщини!

У ці святкові весняні дні від щирого серця дозвольте привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення освітлює ваше життя, а мир, любов та злагода завжди панують у Ваших родинах. Нехай у ваших серцях завжди буде радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, сімейний затишок, добробут, душа нехай світлішою стає, серце зігрівається любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Зичу Вам гарного настрою, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Всіх Вам земних благ!
Христос Воскрес!

З повагою та шаною,
голова Валківської районної ради
Юрій Яцина

Детальніше...

  Благодатний вогонь доставлений до всіх православних Храмів Валківщини

20.04.2014

Цієї святкової ночі голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Холодним О.М. до всіх православних Храмів Валківщини доставили Благодатний вогонь із Єрусалиму та привітали мешканців місцевих громад із найвеличнішим святом усього християнського світу - світлим днем Воскресіння Христова.

Кожен із нас зустрічає Великдень з благодатним почуттям радості та духовного очищення. Велич цього свята надихає на праведні діла, кличе до милосердя, справедливості, любові до ближнього. Тож нехай ці християнські чесноти й надалі живуть у наших серцях, згуртовують усіх нас заради миру, добробуту й суспільної злагоди. Від усього серця бажаємо всім валківчанам здоров᾿я, святкового настрою та оптимізму!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Детальніше...

  ЗАРАДИ ДОБРА І ЛЮБОВІ!
До уваги всіх небайдужих валківчан та гостей Валківщини!


18.04.2014

Щороку в святкові Великодні дні або в дні Храмових свят мешканці нашого району збираються в одній з місцевих громад заради підтримки будівництва сільських православних Храмів. Такі загальнорайонні благодійні акції вже відбулися в Сидоренківській, Огульцівській, Новомерчицькій сільських громадах…

Цього року 21 квітня (понеділок) традиційний благодійний святковий концерт «Заради добра і любові» відбудеться в селищі Ков᾿яги в залі місцевого навчально-виховного комплексу з метою підтримки будівництва місцевого православного Храму. Початок заходу о 14.00 годині.

Запрошуємо депутатів районної та місцевих рад, керівників підприємств, установ, закладів разом із колективами, всіх небайдужих мешканців та гостей Валківщини заради Добра і Любові долучитися до доброї справи та підтримати Ков᾿язьку громаду в її прагненні збудувати новий православний Храм у селищі Ков᾿яги, місце під яке наприкінці серпня 2013 року в присутності районного та місцевого керівництва, депутатів районної ради та прихожан освятив Архієпископ Харківський та Богодухівський Владика Онуфрій.

Детальніше...

  ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

18.04.2014

ГУМВС України в Харківській області на службу в батальйони патрульної служби міліції особливого призначення «Харків» та «Слобожанщина» на посади рядового і молодшого начальницького складу приймаються цивільні особи з числа добровольців.

Про умови зарахування та вимоги до кандидатів читайте детальніше далі…

Детальніше...

  Воїни-афганці на вістрі громадянської активності Ваківщини

18.04.2014

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбулась зустріч з воїнами-інтернаціоналістами Валківського району. На зустріч до військового братерства завітали Рижков Володимир Миколайович, голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану, голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович, голова районної громадської організації «Військове братерство» Іван Гуцало та заступник Валківського міського голови Нізельковський І.О. В. Рижков поінформував присутній загал про основні напрямки роботи обласної організації, про суспільно-політичну ситуацію в регіоні та надав вичерпні відповіді на всі справедливі і критичні запитання ветеранів Афганістану. До того ж, він закликав утворювати на базі місцевих рад громадські формування для забезпечення правопорядку та громадської безпеки на відповідних територіях, оскільки це громадський обов’язок тих, хто брав у руки зброю і знає ціну миру.
Голова районної ради Юрій Яцина подякував і Володимиру Миколайовичу, і членам районної громадської організації за активну громадянську позицію, небайдужість до ситуації, що склалась у державі, та за реальне бажання вплинути на перебіг і стабілізацію суспільно-політичних процесів у районі. До того ж, вирішені поточні проблеми діяльності районної громадської організації в сучасних умовах, що є ознакою відкритого і взаємовигідного діалогу влади і громади.

Детальніше...

  Активом місцевого самоврядування підтримано Звернення про підтримку Концепції реформування місцевого самоврядування та проекту змін до Конституції

17.04.2014

Активом місцевого самоврядування Валківщини підтримано ініціативу голови Харківської обласної ради Чернова С.І. щодо Звернення про підтримку Концепції реформування місцевого самоврядування та проекту змін до Конституції України.

Актив місцевого самоврядування Валківського району зібрався сьогодні в залі засідань районної ради, де за ініціативи голови Валківської районної ради Юрія Яцини відбулася нарада-семінар для міського, селищних та сільських голів і секретарів місцевих рад району за участі представників правоохоронних силових органів, виконавчого апарату районної ради, керівників районних громадських організацій ветеранів та підприємців, Центру первинної медико-санітарної допомоги, комунального підприємства «Вода», редакції районної газети "Сільські новини" та інших. Під час заходу активом обговорено питання щодо необхідності прискорення внесення змін до Конституції України, відпрацьовані відповідні пропозиції щодо необхідних змін, схвалено та відправлено до вищих органів влади відповідне звернення активу місцевого самоврядування Валківщини.

Детальніше...

  Збори активу місцевого самоврядування Валківщини

17.04.2014

В своєму зверненні валківчани підтримали пропозиції голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Правління Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої Урядом, а також проекту змін до Конституції України, що передбачають децентралізацію влади, закріплення відповідних повноважень за адміністративно-територіальними одиницями та органами місцевого самоврядування. В рамках законотворчих ініціатив керівники місцевих рад наполягали на необхідності закріплення положення про позапартійний статус голів місцевих рад всіх рівнів...

Детальніше...

  17 квітня 2014 року відбудеться нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району

16.04.2014

Валківська районна рада запрошує міського, селищних та сільських голів і секретарів місцевих рад району особисто взяти участь в нараді-семінарі, що відбудеться в залі засідань Валківської районної ради 17 квітня 2014 року (четвер). Початок роботи о 10.00 годині. Під час заходу планується розглянути питання забезпечення діяльності місцевих рад, взаємодії з правоохоронними органами, сучасні вимоги до діловодства, окремі питання деклараційної кампанії та інші. До того ж, пропонується обговорити питання про внесення змін до Конституції України та відпрацювати відповідні пропозиції щодо необхідних змін.

Детальніше...

  АНОНС.
Презентація книги М.М.Желєзняка
«Валківське дворянство»


16.04.2014

УВАГА!

22 квітня, у вівторок, в залі пленарних засідань Валківської районної ради відбудеться презентація книги нашого земляка, відомого історика-краєзнавця, голови Валківської районної ради минулих скликань Желєзняка Миколи Матвійовича «Валківське дворянство». Початок заходу о 14.00 годині.

Запрошуємо всіх бажаючих валківчан, які люблять свій край, шанують історичне минуле Валківщини та бажають знати про свою маленьку батьківщину якомога більше, завітати у вівторок 22 квітня 2014 року о 14.00 годині до районної ради та взяти участь в презентації видання.

Детальніше...

  Робоча нарада з керівниками районних закладів охорони здоров’я

15.04.2014

Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів робочу нараду з керівниками районних закладів охорони здоров’я КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» за участю головних бухгалтерів закладів та начальника відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Валківської районної ради Т.Пилипенко. Під час наради були розглянуті питання майнових відносин між двома комунальними закладами охорони здоров’я – Валківською центральною районною лікарнею та нещодавно створеним Центром первинної медико-санітарної допомоги, а саме: передача частини нерухомого майна на умовах оренди, передача транспортних засобів, медичного обладнання, медикаментів та іншого. Іншим, не менш важливим питанням робочої наради було питання забезпечення якісного обслуговування пацієнтів, які страждають на хронічну ниркову недостатність та за станом здоров’я і життєвими показниками потребують системного екстракорпорального гемодіалізу,…

Детальніше...

  Голову Валківської районної ради Яцину Ю.Д. обрано до складу Правління Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад

14.04.2014

За пропозицією голови Харківської обласної ради, Президента Всеукраїнської Асоціації районних та обласних рад Чернова С.І. голову Валківської районної ради Яцину Ю.Д. було обрано до складу Правління Асоціації.
11 квітня 2014 року об 11.00 годині у місті Києві у приміщенні Міністерства регіонального-розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання Правління Асоціації, участь у якому вперше взяв голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. у новій якості члена Правління Асоціації. Також участь у роботі Правління брали голови обласних та районних рад, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, міжнародних організацій, експерти.
Під час засідання було прийнято ряд кадрових рішень, розглянуто пропозиції щодо внесення змін до Конституції України та вирішено організаційні питання щодо подальшої роботи Правління та Секретаріату Асоціації...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д.
у засіданні Комітету Верховної Ради України
з питань аграрної політики та земельних відносин


14.04.2014

Під час перебування у місті Києві в рамках програми підвищення кваліфікації керівних кадрів голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, проведеного разом із фахівцями Міністерства аграрної політики та продовольства України. На засіданні депутатами і запрошеними розглянуто ряд важливих законопроектів.
Від імені голів районних рад, учасників засідання,
Яцина Ю.Д., як староста групи, подякував голову Комітету, народного депутата України Г. Калетніка, представників Уряду, народних депутатів за надану можливість головам районних рад активно долучитися до розгляду питань порядку денного профільного Комітету Верховної ради України та внести і деякі слушні пропозиції до законопроектів...

Детальніше...

  Робоча нарада з керівниками та спеціалістами-землевпорядниками місцевих рад району

11.04.2014

В залі засідань районної ради відбулася робоча нарада, на яку були запрошені спеціалісти-землевпорядники міської, селищних, сільських рад району, а також голови та секретарі місцевих рад Валківщини за згодою. Нараду відкрила керуюча справами районної ради Котенко Т.М., яка поінформувала присутніх про питання, розглянуті загальними зборами Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області вчора 10 квітня 2014 року та прийняті рішення загальних зборів Асоціації, одним з яких були запропоновані зміни до Конституції України, що стосуються реформування місцевого самоврядування в країні, передачі повноважень до місцевих рад…

Детальніше...

  Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

10.04.2014

У конференц-залі Харківського національного університету радіоелектроніки голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов провів загальні збори уповноважених представників Асоціації. У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної ради Олена Олешко, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президент Асоціації Людимила Немикіна, голови районних рад, міські, селищні та сільські голови Харківщини. Валківський район на зборах представляла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко…

Детальніше...

  Офіційне повідомлення

08.04.2014

Згідно затвердженого Верховною Радою України Плану підготовки (перепідготовки) керівних кадрів органів державної влади та місцевого самоврядування голова районної ради Яцина Ю.Д. перебуває у Києві в рамках програми підвищення кваліфікації голів обласних та районних рад. До того ж, під час перебування у Києві планується візит голови Валківської районної ради Ю.Д.Яцини до Міністерства фінансів України щодо отримання певних консультацій і надання клопотань за результатами ХХХІV сесії районної ради з урахуванням пропозицій депутатів щодо критичного стану фінансування бюджетних установ району до кінця року.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014

4 квітня відбулось пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання, в роботі якого взяли участь керівники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, головні розпорядники коштів районного бюджету, керівники установ, підприємств та організацій району, засобів масової інформації, громадських організацій та учнівського самоврядування.

За ініціативи голови районної ради Юрія Яцини пленарне засідання розпочалося із вшанування пам’яті загиблих під час протистоянь в країні та пам’яті активного громадського діяча, заслуженого журналіста України, Почесного громадянина міста Валки, багаторічного керівника редакції районної газети «Сільські новини» Романенко Валентини Іванівни.

Під час сесії голова районної державної адміністрації Олександр Холодний прозвітував про виконання районного бюджету за 2013 рік, виконання Програм соціально-економічного та культурного розвитку району і делегованих районною радою повноважень…

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014

В дні, коли Україна і світ відзначають визначну дату – 200-річчя з дня народження геніальної людини, духовного батька української нації, який був і є сумлінням та гордістю українського народу, який своїм запальним словом закликав до боротьби за перемогу правди, за вільну Україну, за її духовне відродження, за суверенну Державу - своєрідним символічним епіграфом до пленарного засідання сесії районної ради, що надав особливого настрою всій сесії та задав тон конструктиву і об’єднання в роботі депутатів заради спільної справи, стали поезії Тараса Шевченка у емоційно проникливому виконанні переможців районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса», учнів Валківського ліцею Даніїла Легені та Владислава Губського. До того ж, перед початком засідання депутати та запрошені на сесію мали змогу ознайомитися із роботами ліцеїстів в рамках виставки учнівських гуманітарних проектів «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», розгорнутої в фойє районної ради за ініціативи голови ради Юрія Яцини та за сприяння директора Валківського ліцею імені Олександра Масельського, депутата райради Віри Грєхової.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VI скликання

04.04.2014Детальніше...

  Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів нараду з керівниками місцевих рад району

04.04.2014

По завершенню пленарного засідання відбулася нарада голови районної ради з керівниками місцевих рад за участі начальника Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ Габєлкової Н.І. Зважаючи на те, що деклараційна кампанія підходить до завершення, Наталія Іванівна доповіла присутнім про хід декларування доходів одноосібними сільгоспвиробниками станом на початок квітня та завдання місцевих рад в рамках співпраці з податковою інспекцією, направленої на збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Голова районної ради Ю.Д. Яцина розповів сільським, селищним головам про готовність районної ради до співпраці з посадовими особами місцевих рад стосовно оприлюднення відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік через офіційний веб-сайт районної ради. Згідно антикорупційного законодавства та внесених змін до відповідних законодавчих актів такому оприлюдненню підлягають відомості декларацій за 2013 рік не тільки голів місцевих рад, а й секретарів. Для оприлюднення відомостей на сайті райради необхідне відповідне подання керівника місцевої ради та, власне, самі відомості у електронному вигляді. Відомості декларацій будуть розміщені на сайті у розділі «Публічна інформація».

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883