Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5556 
  Спільне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради

13.03.2013

Сьогодні, 13 березня 2013 року о 10.00 годині в залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, що було проведено головою ради Яциною Ю.Д. в контексті підготовки до позачергової ХХV сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться завтра 14 березня 2013 року о 10.00 годині.
Депутатами в ході роботи постійних комісій районнної ради опрацьовано ряд проектів рішень, в тому числі проект Програми соціального і економічного розвитку Валківського району на 2013 рік, який був представлений особисто головою районної державної адміністрації Холодним О.М., звіти про виконання цілого ряду районних програм, дія яких завершилася у 2012 році, зміни до деяких діючих Програм, питання щодо комунального майна, грошової оцінки земель та проект порядку денного питань, які планується сесійно розглянути у четвер 14 березня 2013 року о 10.00 годині на пленарному засіданні.
Запрошуємо всіх депутатів районної ради, доповідачів та запрошених 14.03.2013 року о 10.00 взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХV позачергової сесії районної ради.
Детальніше: опрацьований постійними комісіями районної ради проект порядку денного ХХV сесії районної ради читайте нижче...)


Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д. скликано
позачергову ХХV сесію
районної ради


11.03.2013

1 березня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового, майнового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, розв’язання питань спільної власності територіальних громад району, затвердження районних Програм головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано позачергову ХХV сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради відбудеться 14 березня 2013 року (четвер) о 10.00 годині.
Засідання профільних постійних комісій відбудеться у середу 13 березня 2013 року о 10.00 годині.
Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії.
Читайте нижче повний текст розпорядження і проект порядку денного сесії...

Детальніше...

  Святкові урочистості до 8 березня в комунальному закладі районному народному домі "ІСКРА"

08.03.2013

Сьогодні о 14.00 годині в районному народному домі «Іскра» відбулися урочистості до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня. Цього святкового весняного дня всіх жінок Валківщини вітали народний депутат України Біловол О.М., голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Холодний О.М. та Благочинний Валківського округу, протоієрей Свято-Преображенського Храму м. Валки отець Іван Пилипів
Голова районної ради Ю. Яцина привітав жінок Валківської громади із святом: «Шановні, чарівні, високоповажні жінки, берегині домашнього очагу, від голови обласної ради С. Чернова, від депутатського корпусу районної ради та всіх місцевих рад району дозвольте привітати вас із чудовим весняним святом. Нехай Бог наділяє вас всіма щедротами, а життєва дорога буде осяяна добром і теплом. Нехай ця дорога буде радісною. Чоловіки, нехай 8 Березня буде у наших жінок увесь рік, бо вони того варті».
Аматори самодіяльної сцени Валківщини подарували присутньому загалу змістовний концерт...

Детальніше...

  Урочистості і концерт в Огульцівській громаді

08.03.2013

Сьогодні голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., депутат районної ради, обраний від Огульцівської громади об 11.00 годині щиро привітав Огульцівську громаду зі святом 8 березня в Огульцівському Будинку культури імені Т.Г. Шевченка, де і відбувся принагідно святковий концерт, присвячений жінкам.

Детальніше...

  Традиційна зустріч із ветеранським активом та представниками органів самоорганізації населення міста Валки

06.03.2013

Сьогодні голова районної ради ЯЦИНА Ю.Д., голова райдержадміністрації ХОЛОДНИЙ О.М. взяли участь у традиційній зустрічі Валківського міського голови СКРИПНІЧЕНКА В.В. із ветеранським активом та представниками органів самоорганізації населення міста Валки, яка відбулася у залі засідань Будинку Рад...


Детальніше...

  Чарівна Слобожаночка - 2013: Валківські традиції краси, юності, творчості напередоні свята весни і краси 8 березня

06.03.2013

Сьогодні о 12.00 годині в РНД "Іскра" вiдбулося яскраве дiйство краси під назвою "Чарівна Слобожаночка". Для всіх присутніх це стало святом чарiвностi, краси й артистизму. Почесними гостями заходу були керівництво району в особі голови районної ради Ю.Д Яцина та голови райдержадміністрації О.М.Холодного, які привітали загал із Святом та побажали конкурсанткам і присутній молоді бути такими ж чарівними і неповторними як сьогодні. Програма святкового конкурсного дiйства була змістовною, феєричною i цiкавою. Кожна iз 7 учасниць приємно вразила глядачiв власним і своєрідним талантом, артистизмом i впевненiстю у власних силах і задумах. Кожен вихiд учасниць на сцену супроводжувався шквальними гучними оплесками глядачiв у вщент переповненому залi. Всі учасниці отримала подарунки, а титул "Чарівна Слобожаночка - 2013" виборола Діжиченко Оксана, з чим її і вітаємо і що є найкращим подарунком для батьків та вчителів, які надзвичайно переживали за її виступи і кроки на районній сцені...

Детальніше...

  Святковий концерт до Дня 8 березня у Гонтовоярській територіальній громаді

06.03.2013

Сьогодні о 17.00 годині у Гонтовоярському клубі відбувся святковий концерт до Дня 8 березня. Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із Валківським міським головою Скрипніченком В.В. щиро привітали жінок громади зі Святом Весни, Краси і Любові. Аматори самодіяльної сцени переважно у чоловічому складі подарували присутнім жінкам чудові виступи і пісні, створивши добрий настрій до свята глядацькій аудиторії!

Детальніше...

  Робочий візит керівництва району у Шарівську громаду

04.03.2013

Сьогодні об 11.30 годині голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Холодним О.М. та начальником відділу освіти РДА Алієвою Р.Д. працювали у Шарівській громаді на базі місцевої загальноосвітньої школи. На разі, саме там відбувся День відкритих дверей для батьків та учнів Черемушнянської громади, які бажають навчатися у Шарівській ЗОШ. У цій зустрічі активну участь брав і Шарівський сільський голова Колодяжний О.І. Опрацьовано разом коло питань і проблем щодо організації безперебійного підвезенння учнів до школи шкільним автобусом, створення відповідних умов для якісного навчання, харчування, оздоровлення тощо. Змістовні екскурсіїї, організовані Шарівською школою підкреслили високий рівень і зміст організації навчально-виховного процесу згідно сучасних вимог і стандартів освіти...

Детальніше...

  Районна громадсько-політична акція "Спорт проти наркотиків" - вітаємо переможців

03.03.2013

Завершились спортивні змагання на базі Валківської районної ДЮСШ "Спорт для всіх" в рамках громадсько-політичної акції "Спорт проти наркотиків", яка в четвертий раз проводиться за ініціативи Валківської районної організації Партії регіонів та партійної організації "Молоді Регіони".
Підведені перші підсумки в загальнокомандному заліку:
1 місце загальне місце за підсумками всіх видів змагань виборола команда Валківської міської громади, на другому команда із Баранівської громади, а на третьому команда відділу освіти райдержадміністрації.
Щодо популярного футзалу, то 1 місце завоювала футбольна команда з Благодатного, а друге місце вибороли валківчани!
Особливістю цьогорічних змагань є масовість учасників і глядачів, коли з 20 громад було представлено 19 команд, а до участі доєдналося ще три команди з різних установ району.
Голова районної ради Яцина Ю.Д. провів церемонію нагородження переможців і вручив командам-переможницям Кубки, Грамоти, медалі та інші Почесні трофеї, хоча, головним з яких є здоровя і здоровий дух, які насичені радістю, оптимізмом і свіжим диханням весни!

Детальніше...

  Голова районної ради ЯЦИНА Ю.Д. взяв участь у нараді з питань підготовки літнього оздоровчого періоду в районі

27.02.2013

Сьогодні голова районної ради ЯЦИНА Ю.Д. взяв активну участь у розширеній робочій нараді з питань підготовки організації оздоровлення дітей в літній період, що була проведена головою районної державної адміністрації ХОЛОДНИМ О.М. В нараді також взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, які отримали ряд доручень голови адміністрації щодо вчасної та якісної підготовки табору «Ялинка», літніх пришкільних таборів, відповідних служб до літнього оздоровчого періоду та залучення якомога більшої кількості дітей Валківського району та інших районів до оздоровлення влітку 2013 року.

Використані фотоматеріали офіційного veb-сайту Валківської районної державної адміністрації.


Детальніше...

  Голова районної ради ЯЦИНА Ю.Д. привітав творчі колективи – учасників заходу «Как молоды мы были»

26.02.2013

26 лютого 2013 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч творчих колективів відділення соціально-побутової адаптації при Валківському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян (директор Шаповал О.О.) під назвою «Как молоды мы были».

З повагою і шаною до людей поважного віку та ветеранів звернулись голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., Валківський міський голова Скрипніченко В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Валківської райдержадміністрації Горошко І.В., директор Валківського тер.центру Шаповал О.О., голова районної ветеранської організації Білоус В.А. та голова ветеранської організації міста Валки Шило А.Д.

Калейдоскоп пісень до свята дарували самодіяльні колективи «Надвечір’я» з м.Валки, «Смерека» з с.Гонтів Яр, «Веснянка» з селища Ков’яги (художній керівник Микола Кулик) та «Терниця» з села Серпневе (художній керівник Оскар Мізерний).
Учасники цих колективів, згуртованих відділенням соціально-побутової адаптації (завідуюча Сіренко Н.П.), дійсно люблять життя, цінують кожну його мить, а ще об’єднавшись своєю творчістю, завзятістю, енергією доводять, що жити заради мрії ніколи не пізно. А їх палка любов до пісні віддячується палкими оплесками глядачів.
Всіх учасників шановного зібрання вітав дитячий танцювальний колектив «Фієста» (художній керівник Ніколенко О.М.).


Детальніше...

  Нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району

25.02.2013

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань Валківської райдержадміністрації відбулась нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району.
Головував на засіданні голова райдержадміністрації Холодний О.М., активну участь у роботі зібрання взяв голова районної ради Яцина Ю.Д.
Йшлося про нові форми взаємодії райдержадміністрації, районної ради, місцевих рад в частині вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку району та територіальних громад, обговорено питання щодо нововведень в законодавстві України та проблем розвитку Валківщини. Що стосується нововведення в законодавстві, детально розглянуто нове в роботі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2012 рік та про оздоровлення працюючих і членів їх сімей у 2013 році, а також оформлення документів для висунення кандидатур на присвоєння почесного звання «мати-Героїня».
Також на порядку денному розглянуто питання створення та ведення місцевими радами Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Також голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі апаратної наради райдержадміністрації...

Детальніше...

  Участь керівників районної публічної влади у святкових заходах Огульцівської громади

24.02.2013

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Холодним О.М. 23.02.2013 року о 14.00 годині побували у Огульцівській громаді. Крім зустрічей із головою місцевої ради Марусяком А.П. та працівниками сільської ради щодо вирішення місцевих питань і проблем, керівники взяли участь у святковому тематичному концерті на базі Огульцівського Будинку культури імені Т.Г. Шевченка та привітали громаду із Днем захисника Вітчизни. Концертна програма підготовлена виключно жінками, як святковий дарунок чоловікам, на що чоловіки будуть відповідати взаєминами і подарують концерт жінкам громади до 8 березня...

Детальніше...

  Розширена підсумкова медична рада працівників закладів охорони здоровя у районній раді

21.02.2013

Сьогодні о 14.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулась розширена підсумкова медична рада працівників закладів охорони здоровя.
У роботі медичної ради брали участь керівництво району - голова районної ради та райдержадміністрації Яцина Ю.Д. та Холодний О.М., начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Вікторович Галацан, керівники органів міцевого самоврядування, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники фондів району та громадських організацій і зрозуміло, актив працівників закладів охорони здоровя району...

Детальніше...

  24 сесія - обрання головою районної ради Яцини Ю.Д.

21.02.2013Детальніше...

  24 сесія - складання повноважень голови районної ради Холодним О.М. у зв’язку із призначенням головою райдержадміністрації

21.02.2013Детальніше...

  Адміністративно-господарський актив району - представлення голови Валківської райдержадміністрації Холодного О.М.

20.02.2013

Сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма та Перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П. представили нового голову Валківської районної державної адміністрації Олександра Микоалйовича Холодного адміністративно-господарському активу району.
Ігор Шурма побажав новому керівнику району плідної праці на відповідальній посаді, а також зазначив, що Олександр Холодний – це людина, котра знає кожний куточок і кожну проблему в районі, справжній професіонал, який зможе вдало вирішувати всі питання та примножувати багатство Валківщини.
Валківська районна рада щиро вітає Олександра Миколайовича з призначенням на відповідальну посаду і бажає міцного здоровя, успіхів та невичерпної енергії!
Також керівники обласного рівня привітали Юрія Дмитровича Яцину з обранням головою районної ради та побажав успіхів новому керівництву району!...

Детальніше...

  24 сесія - обрання головою районної ради Яцини Ю.Д.

20.02.2013Детальніше...

  24 сесія - обрання головою районної ради Яцини Ю.Д.

20.02.2013Детальніше...

  Про обрання Яцини Юрія Дмитровича головою Валківської районної ради

19.02.2013

Сьогодні відбулося пленарне засідання ХХІV сесії Валківської районної ради. Депутатами було опрацьовано більше двох десятків питань та затверджено відповідних рішень.
У зв’язку з призначенням Холодного Олександра Миколайовича головою Валківської районної державної адміністрації відповідно до розпорядження Президента України № 86/2013-рп від 18 лютого 2013 року сьогодні голова районної ради Холодний О.М. склав свої повноваження.
За підтримки 94% присутніх на сесії депутатів головою Валківської районної ради був обраний Яцина Юрій Дмитрович.
Нових керівників району щиро привітали заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І. та депутат обласної ради Казакова В.С.
Бажаємо голові Валківської районної державної адміністрації Холодному О.М. та голові Валківської районної ради Яцині Ю.Д. успіхів та високих досягнень у роботі на нових посадах.


Детальніше...

Усього: 5556 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5556