Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  Новорічні вітання голови районної ради Яцини Ю.Д.

01.01.2014

Шановні земляки-валківчани та гості Валківщини!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради, від себе особисто дозвольте сердечно привітати Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік 2013 був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Зустрічаючи 2014 рік, бажаємо Вам Надії, Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої держави, виправдання Ваших самих добрих надій і сміливих прагнень, щирої безмежної любові близьких та рідних. Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря принесуть у Вашу домівку затишок та добробут, веселий настрій, здоров’я, щастя, гучну радісну щедрівку та колядку, а для нашої рідної України рік прийдешній стане роком миру, злагоди та процвітання.
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
Божого Вам благословення!

Голова районної ради
Юрій Яцина

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

У Валківському Свято-Преображенському Храмі зібралися сьогодні валківчани - представники територіальних громад сіл, селищ, міста району на чолі з районним керівництвом та настоятелями Храмів району щоб вознести спільну подячну молитву Господу за Всіх і за Вся, щоб подякувати Богу за ще один прожитий рік, за все те добре, що в ньому було, за розв᾿язання існуючих проблем та мир і спокій в Україні та у світі.

По закінченню молебна зі словами подяки звернувся до прихожан настоятель Світо-Преображенського Храму м. Валки отець Іван, подякував всім присутнім за спільну молитву, всім небайдужим людям за пожертву на розвиток Храму. Завдяки їх старанням, кропіткій праці зовсім за невеликий проміжок часу були проведені ремонтно-відновлювальні роботи в Храмі, заново розписана стеля, придбане церковне обладнання. Благочинний вручив валківчанам грамоти від митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, за вагомий внесок в розвиток духовності на Валківщині.

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

Зі словами подяки звернулися до зібрання голова Валківської райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та депутат райради Юрій Деркач. Всі вони вітали присутніх із наступаючими новорічними святами та дякували кожному мешканцю району за особистий внесок у розвиток рідного краю, за ту щоденну працю, завдяки якій зміцнюється добробут Валківщини і кожного її мешканця та всієї України.

За значний внесок у соціально-економічний розвиток району, надання благодійної допомоги Свято-Преображенському Храму більше десятка мешканців Валківського району були нагороджені спільними Почесними Грамотами районної ради та райдержадміністрації, які по закінченню молебна були урочисто вручені головами районної ради та райдержадміністрації Яциною Ю.Д. та Холодним О.М.

Детальніше...

  Відбулися Загальні збори уповноважених представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

28.12.2013

27 грудня голова Валківської районної ради Юрій Яцина взяв участь у засіданні Загальних зборів уповноважених представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. В ході роботи були розглянуті наступні питання: про розвиток місцевого самоврядування в Україні; про заходи місцевих рад, пов’язані з реалізацією положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»; про звіт виконавчої дирекції Асоціації про проведену роботу у 2013 році. Також на Загальних зборах членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області було ухвалено План її роботи на наступний рік…

Детальніше...

  Розширений пленум райкому профспілки працівників освіти і науки

26.12.2013

Розширений пленум райкому профспілки працівників освіти і науки відбувся сьогодні на базі Валківського Будинку дитячої та юнацької творчості. В його роботі взяли участь почесні гості: голова Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Лідія Дулуб, голова Валківської районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Раїса Алієва, керівники навчальних закладів та інші освітяни. Захід був проведений головою районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольгою Бабенко. Всі виступаючі наголошували, що галузь освіти в нашому районі розвивається, і нам, дійсно, є чим пишатись...

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Відповідно до розпорядження голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. 24 грудня 2013 року о 10.00 годині відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради. В ході пленарного засідання депутатами було опрацьовано декілька невідкладних питань з метою вирішення проблем місцевого значення, в тому числі і питання фінансового та майнового характеру, розв’язання низки питань спільної власності територіальних громад району, затвердження нормативної грошової оцінки землі.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії районної ради

24.12.2013

З метою забезпечення умов для успішного завершення бюджетного року та ефективного використання бюджетних коштів, недопущення заборгованостей із соціальних виплат, заробітної плати, оплати спожитих енергоносіїв, врахувавши клопотання керівників бюджетних установ, головних розпорядників коштів районного бюджету та висновки фінансового управління райдержадміністрації, депутати підтримали пропозицію щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ, затвердивши відповідне рішення.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Рішенням сесії внесені зміни до районного бюджету на 2013 рік. За рахунок додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ збільшено доходну частину районного бюджету в сумі 1млн. 331тис. 671 грн. Зазначені кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ району. Додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів отримали Валківська міська та Костівська сільська ради.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

На виконання рішення Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року Валківською районною радою прийняте рішення «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району медичного обладнання».

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

В «різному» головою районної ради були зачитані листи директора Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Благодатненського та Гонтовоярського сільських голів та Ков᾿язького селищного голови з подяками депутатам районної ради Походящому В.І., Бондарю М.О., Жорнику А.М., Буряку В.І., Ребру К.І., Деркачу Ю.М. за дієву систематичну підтримку та надання матеріальної допомоги територіальним громадам, закладам освіти, медицини, забезпечення новорічних подарунків для дошкільнят, підтримку творчої молоді та спорту, допомогу в організації святкових заходів та інше. Голова висловив щиру подяку депутатам за їх активну роботу в громадах та підтримку місцевих ініціатив.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Голова районної державної адміністрації Холодний О.М. в своєму виступі інформував про успішне завершення бюджетного року – без боргів по заробітній платі та оплаті комунальних платежів. Подякував всім депутатам районної ради, керівникам сільгосппідприємств, які допомагають закладам освіти. - 2013 рік для нас був не простий, але попри всі проблеми ми впорались із найважчими завданнями. Нам вдалося скоротити більшу частину боргів минулих років, напрацювати нові схеми роботи у всіх галузях - в економіці, освіті, медицині. В цьому році три загальноосвітні школи району обладнано внутрішніми туалетами і таким чином були завершені роботи по обладнанню внутрішніх туалетів в сільських школах , вулиці багатьох населених пунктів облаштовані освітленням у нічний час, оптимізовано рух шкільних автобусів, переведено на економне опалення деякі бюджетні установи та багато інших досягнень, - наголосив голова райдержадміністрації.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

Закриваючи останню в цьому році сесію районної ради, голова ради Юрій Яцина привітав присутніх із новорічними святами, що наближаються, подякував всім депутатам за підтримку ініціатив голови районної ради, редактору районної газети «Сільські новини» - за висвітлення діяльності районної влади, а головам місцевих рад, керівникам підприємств, установ, організацій – за тісну співпрацю протягом року, та запросив всіх присутніх взяти участь в загальнорайонному молебні «За всіх і за все», який відбудеться 30 грудня о 10.00 годині у Свято-Преображенському Храмі міста Валки.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради

24.12.2013

А наприкінці пленарного засідання святкового передноворічного настрою додали присутнім новорічні гості – Дід Мороз із Снігуркою, які завітали на сесію районної ради та у віршованому виступі дякували депутатам районної ради та районній владі в особі Олександра Холодного та Юрія Яцини, депутатам обласної ради Давидовій Л.І. та Казаковій В.С., народному депутату України Олександру Біловолу за їх депутатську роботу, турботу про Валківщину.

Детальніше...

  До уваги депутатів!
Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано позачергову ХХХІІ сесію районної ради


23.12.2013

З метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до кошторисів бюджетних установ та змін до районного бюджету на 2013 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано позачергову ХХХІІ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІІ позачергової сесії Валківської районної ради відбудеться 24 грудня 2013 року (вівторок) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Цього ж дня о 9.00 годині відбудуться засідання профільних постійних комісій.

Розпорядження про скликання позачергової ХХХІІ сесії читайте далі... Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради.

Детальніше...

  Вітаємо Котенко Тетяну Микитівну із перемогою в обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування»

07.12.2013

Напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування були підбиті підсумки конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування», започаткованого головою Харківської обласної ради Черновим С.І. Цього року в ІІ турі обласного конкурсу в трьох номінаціях Валківський район представляли керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та секретар Ков᾿язької селищної ради Наталія Титаренко, які в загальнокомандному заліку вибороли призове друге місце. І вже вдруге перемогу у номінації «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» вибороли валківчани. Минулого року кращим у цій номінації був названий Яцина Ю.Д., на той час заступник голови районної ради. А цього року, набравши майже максимальну кількість балів у тестуванні на знання законодавства та бездоганно підготувавши діловий документ, підтвердивши свою високу професійність, свою першість переконливо довела керуюча справами районної ради Тетяна Микитівна Котенко…

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Урочистості та святковий концерт концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися 6 грудня, напередодні професійного свята депутатів та посадовців місцевого самоврядування всіх рівнів, членів виконавчих комітетів та громадських об᾿єднань, в районному народному домі "Іскра". Запрошених вітали депутат Харківської обласної ради, заступник голови обласної ради Давидова Л.І, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Холодний О.М. та голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. Людмила Іванівна передала валівчанам привітання від голови Харківської обласної ради Чернова С.І. та депутата обласної ради Казакової В.С., також обраної по Валківському мажоритарному округу.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Вітаючи депутатів всіх рівнів району з професійним святом голова райдержадміністрації, депутат Валківської районної ради багатьох скликань Олександр Холодний наголошував:

- Попри всі труднощі фінансові і матеріальні, у нас з вами є найголовніше і найбільш значуще - це довіра. Довіра наших виборців, які обрали нас до органів місцевого самоврядування для спільних дій в ім’я процвітання Валківщини.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Голова районної ради Юрій Яцина у своїй вітальній промові акцентував увагу запрошених на тому, що лише спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та органів державної влади, установ, організацій, підприємств та закладів, кожного керівника, кожного посадовця, всіх валківчан можливо вирішувати важливі соціально-економічні, громадські та інші питання, сприяючи розбудові та розвитку рідної Валківщини. Творчим дарунком від голови районної ради для колег стала пісня "Прости, земля" у виконанні Юрія Дмитровича.

Детальніше...

  З Днем місцевого самоврядування!!!

07.12.2013

Кращим посадовим особам та найактивнішим депутатам місцевих рад району всіх рівнів урочисто під оплески багатолюдної зали були вручені Подяки Верховної Ради України, цінні подарунки від голови Харківської обласної ради Чернова С.І. та Грамоти Харківської обласної ради, спільні Почесні грамоти Валківської районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної організації ветеранів

04.12.2013

В залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся пленум районної організації ветеранів. Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері. Участь в роботі пленуму взяли голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та перший заступник голови Харківської обласної ради ветеранів Бабайлов Ю.О., який відзначив роботу організації ветеранів нашого району кращою, виходячи з попередніх підрахунків рейтингу районних організацій Харківської області.
З заявою про звільнення з посади голови районної ради ветеранів звернувся до учасників пленуму Віктор Афанасійович Білоус. Свої повноваження також склали заступник голови ради ветеранів Яворовенко М.С. та секретар Цікало Н.В. Члени організації прийняли до уваги звернення і шляхом голосування майже одноголосно обрали головою районної ради ветеранів Клочко Валентину Яківну.
Дякуємо Віктору Афанасійовичу, Михайлу Семеновичу та Надії Василівні за їх невтомну багаторічну плідну працю, значний внесок у розвиток ветеранського руху в районі.
Вітаємо Цікало Валентину Яківну із обранням та бажаємо успіхів у роботі на новій посаді.

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882