Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5649 
  ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ
ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ
«КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»


07.12.2012

На Харківщині завершився конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування», який в цьому році вперше до Дня місцевого самоврядування проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Конкурс проводився у два тури за шістьма номінаціями. За підсумками ІІ туру обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування», конкурсна комісія, очолювана першим заступником голови Харківської обласної ради Оленою Олешко, визначила переможців.

Надзвичайно приємно, що від Валківського району в цьому престижному обласному конкурсі взяли участь і здобули абсолютну перемогу в різних номінаціях аж два конкурсанти -
ХОЛОДНИЙ Олександр Миколайович та
ЯЦИНА Юрій Дмитрович...

Нагородження переможців відбудеться під час святкування в області Дня місцевого самоврядування...

Детальніше...

  Переможець обласного конкурсу в номінації «Кращий голова районної ради»

07.12.2012

Абсолютну перемогу у Харківському обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» (1 місце) у номінації
«Кращий голова районної ради» виборов
голова Валківської районної ради V і VI скликань
ХОЛОДНИЙ Олександр Миколайович...

Детальніше...

  Переможець обласного конкурсу в номінації «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради»

07.12.2012

Абсолютну перемогу у Харківському обласному конкурсі «Кращий працівник місцевого самоврядування» (1 місце) у номінації
«Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» виборов заступник голови
Валківської районної ради V і VI скликань
ЯЦИНА Юрій Дмитрович...

Детальніше...

  Вітаємо нашу юну валківчанку - чемпіонку України з важкої атлетики

25.10.2012

Валківська районна рада щиро і з радістю вітає нашу юну валківчанку Макарову Ганну та її тренера Федотова В.В. з абсолютною перемогою в чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років у ваговій категорії до 36 кг.

Нашій Ганні, чемпіонці України, також вдалося 23 жовтня 2012 року у своїй ваговій категорії встановити два рекорди України, які зафіксовані Федерацією важкої атлетики України: поштовх - 40 кг, сума двоборства - 70 кг. Вітаємо Ганну з перемогою та бажаємо їй дальших спортивних успіхів і перемог!!!

Детальніше...

  Валківському ДНЗ "Берізка" - 45 років

17.10.2012

Сьогодні о 12.30 годині у залі засідань Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди 45-ї річниці з дня заснування Валківського дошкільного навчального закладу "Берізка".
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. за відповідним дорученням голови райради Холодного О.М. склав щирі вітання педагогічному колективу ДНЗ, батькам, вихованцям, ветеранам освітянської ниви, а кращих працівників дитсадка відзначив Почесними грамотами.
Святкового настрою святу додали мальовничі музичні і танцювальні виступи вихованців - майбутнього Валківщини

Детальніше...

  Храмове свято в Огульцівській громаді

14.10.2012

Сьогодні о 10.00 годині в Огульцівській громаді відбулось Храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Голова Валківської районної ради Холодний О.М. разом із заступником, депутатом райради від Огульців Яциною Ю.Д., Благочинний Валківського округу отець Іоанн разом із святими отцями району склали щирі слова привітання отцю Миколаю, настоятелю місцевого Храму та всій Огульцівській громаді, побажавши миру, злагоди, здоровя та згуртованості щоб якомога скоріше вдалося добудувати новий Храм у селі.

Детальніше...

  25 років Високопільській загальноосвітній школі

12.10.2012

Сьогодні о 17.00 годині у Високопільській громаді відбулися святкові урочистості з нагоди 25-річчя Високопільської школи. Принагідно зі святом громаду та педагогічний колектив приїхали і привітали голова Валківської районної ради Холодний О.М. та його заступник Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Малявін М.О., начальник відділу освіти РДА, колишній директор цієї школи Алієва Р.Д. та почесний гість свята, народний депутат III та IV скликань Верховної Ради України, Академік Національної Академії медичних наук України Біловол О.М. Вдалими були як урочистості, так і концертні виступи учнів школи та випускників минулих років, що додало присутнім оптимізму та гарного бадьорого настрою...

Детальніше...

  Відкриття оновленого клубу у Гонтовоярській громаді

12.10.2012

Сьогодні о 15.00 годині у Гонтовоярській громаді відкрито оновлений клуб, ремонтні роботи в якому виконані за рахонук благодійних внесків спонсорів, меценатів та місцевих підприємців.Принагідно зі святом громаду та педагогічний колектив приїхали і привітали голова Валківської районної ради Холодний О.М. та його заступник Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Малявін М.О. та почесний гість свята, народний депутат III та IV скликань Верховної Ради України, Академік Національної Академії медичних наук України Біловол О.М.
З особливим хвилюванням та піднесенням пройшов і перший концерт у цьому місцевому закладі культури, адже хвилювались і артисти, і глядачі, але все пройшло тепло і гостинно. Бажаємо колективу заклади культури та громаді дальших успіхів, більше радісних і оптимістичних подібних подій і процвітання!

Детальніше...

  Зі святом, наше рідне місто Валки

16.09.2012

Валківщина відсвяткувала День міста Валки, а саме 366-ту річницю з Дня заснування міста та 69-ту річницю визволення нашого міста від фашистських загарбників. Масштабність і особливість цьогорічного святкування Дня міста вирізняється приїздом у Валки на гостину відповідно до укладеної Угоди про співпрацю болгарської делегації із міста-побратима Валок Аксаково.
Яскравим видався і концерт на центральній площі міста Валки української популярної співачки Каті Бужинської, який відбувся за підтримки Біловол Т.В., Почесного Президента Всеукраїнського благодійного Фонду "З добром до людей" та за сприяння нашого почесного гостя і земляка Біловола О.М., народного депутата України III,IV скликань, заслуженого лікаря України, Академіка Національної академії медичних наук.
Голова районної ради Холодний О.М. разом із головою райдержадміністрації Малявіним М.О. склали щирі вітання валківчанам з нагоди свята, а за підтримки депутата районної ради Губського Г.Є. по закінченню концерту відбулося феєричне шоу.

Детальніше...

  День села Огульці та 40-річчя місцевої загальноосвітньої школи

15.09.2012

День села Огульці, день визволення села від фашистських загарбників та 40-річчя місцевої загальноосвітньої школи відзначали огульчани 15 вересня. О 13.00 годині біля памятника воїнам-визволителям відбувся мітинг-реквієм, покладання квітів, святкова хода та панихида. О 14.00 годині у Огульцівському Будинку культури відбувся святковий концерт та презентація діяльності і досягнень Огульцівської школи. З потрійним святом огульчан щиро вітали голова Валківської районної державної адміністрації М.О.Малявін, заступник голови районної ради, депутат райради від Огульцівської громади Яцина Ю.Д., генеральний директор фермерського господарства "Огульчанське плюс" Шевляков М.М., Настоятель місцевого Храму Покрови Божої Матері Отець Миколай, земляк, Академік НАМН Циганенко А.Я., Почесний Президент Всеукраїнського благодійного Фонду "З добром до людей" Біловол Т.В. та народний депутат України III,IV скликань, заслужений лікар України, Академік Національної академії медичних наук О.М. Біловол. Після концерту у парку біля клубу відбулось народне масове гуляння, яке закінчилося нічною молодіжною дискотекою на відкритій танцювальній площадці "Атлантіс 2012"

Детальніше...

  Круглий стіл: Валки - Аксаково, реалізація Угоди про співробітництво

15.09.2012

14 вересня о 17.00 годині у Валківській районній раді за участі болгарської делегації із міста Аксаково відбулося засідання круглого столу, присвячене спільному напрацюванню змісту та механізмів реалізації Угоди про співпрацю і співробітництво між містами- побратимами Валки та Аксаково. Сторони обговорили існуючі проблеми місцевого самоврядування, обмінялися досвідом, познайомилися із специфікою вирішення проблем місцевого значення...

Детальніше...

  Участь голови районної ради та його заступника у обласному конкурсі "Кращий працівник місцевого самоврядування"

12.09.2012

Сьогодні о 10.00 годині голова Валківської районної ради Холодний О.М. та заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяли участь у обласному конкурсі "Кращий працівник місцевого самоврядування".

33 посадовця самоврядування з 16 районів області та 1 міста обласного значення, які претендують на перемогу в Конкурсі, сьогодні продемонстрували на практиці знання актів законодавства та нормативних документів, державної мови, службового етикету, володіння персональним комп’ютером, навички у підготовці проектів ділових документів...

Детальніше...

  Участь Валківського району у Великому Слобожанському Ярмарку

08.09.2012

Валківський район взяв участь у Великому Слобожанському Ярмарку. 08.09.2012 на площі Свободи за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Сапронова та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося урочисте відкриття Великого Слобожанського ярмарку...

Детальніше...

  День села Високопілля

08.09.2012

Змістовно і організовано пройшли заходи з нагоди святкування Дня села Високопілля, Дня визволення села від фашистських загарбників. Цього дня відкрито новий дитячий майданчик у селі, проведено святковий концерт, спортивно-розважальні змагання та багато всього іншого і цікавого, що формувано настій і позитив у мешканців місцевої територіальної громади.

Детальніше...

  Вітаємо всіх із Днем фізичної культури та спорту

05.09.2012

Сьогодні у залі Валківської районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Керівництво району та міста у складі голови райдержадміністрації М.О.Малявіна, голови районної ради О.М.Холодного та міського голови В.В.Скрипніченка привітали присутніх у залі кращих спортсменів та спортивні колективи, які нагороджені Почесними Грамотами, Подяками та Кубками. Подарунком для фізкультурників став і невеликий концерт за участі самодіяльних аматорських колективів РНД "Іскра"...

Детальніше...

  Велоестафета "Спорт для всіх" у місті Валки

04.09.2012

Сьогодні о 13.00 годині через місто Валки на шляху до міста Харків проходила молодіжна велоестафета "Спорт для всіх", присвячена Дню фізкультурника.
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. від імені керівництва району та Грєхова В.І. від імені Валківського ліцею імені О. Масельського урочисто привітали почесну велоестафету у Валках та побажали юним спортсменам дальших вдалих стартів та перемог. А спонсори почастували учасників вело-естафети гарячими валківськими стравами...(фото велоестафети додаються нижче...)

Детальніше...

  Відкриття довгоочікуваного громадою НВК у селі Новий Мерчик

03.09.2012

3 вересня 2012 року у Валківському районі відповідно до районної Програми розвитку дошкільної освіти відкрито ще один навчально-виховний комплекс «дитячий садок – школа». Завдяки цій затвердженій районною радою цільовій Програмі в районі відкрито вже четвертий НВК, які дозволяють не тільки інтегрувати фінансові потоки з районного та місцевих бюджетів, а охопити всіх дітей громади дошкільною освітою, що є пріоритетним завданням сучасної державної політики в галузі освіти.
Тому, саме в селі Новий Мерчик депутатами районної ради затверджено рішення не закривати малочисельну Новомерчицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а якісно її оптимізувати і реорганізувати в НВК, відкривши дитсадок на її базі, якого більше 20 років не було у селі.
З цією оптимістичної і перспективною подією відкриття НВК та з Днем знань щиро вітали Новомерчицьку громаду заступник голови Харківської обласної ради, депутат обласної ради від Валківського району Давидова Л.І., голова районної ради Холодний О.М., голова райдержадміністрації Малявін М.О., народний депутат України III,IV скликань, заслужений лікар України, Академік Національної академії медичних наук Біловол О.М. і Біловол Т.В., Почесний Президент Всеукраїнського благодійного Фонду "З добром до людей", депутат Харківської обласної ради, за сприяння якої вручено школі цінні подарунки...

Детальніше...

  10-річчя Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради

03.09.2012

3 вересня 2012 року у Валківському районі відбулись урочистості з нагоди 10-річчя функціонування Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківського району.
Ця школа була збудована і у 2002 році відкрита завдяки ініціативі та вагомій безпосередній участі видатного громадського та господарського діяча, заслуженого працівника сільського господарства України, генерального директора ПСП «Нове життя» Буряка Івана Семеновича.
Тому саме в цей день на фасаді школи було відкрито меморіальну дошку світлій пам’яті Буряка І.С.
А вітали громаду зі святом та відкривали меморіальну дошку заступник голови Харківської обласної ради, депутат обласної ради від Валківського району Давидова Л.І., голова районної ради Холодний О.М., голова райдержадміністрації Малявін М.О., народний депутат України III,IV скликань, заслужений лікар України, Академік Національної академії медичних наук Біловол О.М. і Біловол Т.В., Почесний Президент Всеукраїнського благодійного Фонду "З добром до людей", депутат Харківської обласної ради, за сприяння якої вручено школі цінні подарунки...

Детальніше...

  Серпнева педагогічна конференція

30.08.2012

Сьогодні о 10.30 годині на базі РНД "Іскра" відбулась серпнева педагогічна конференція. Начальником відділу освіти РДА Алієвою Р.Д. глибоко проаналізовано стан освітньої галузі району, стан готовності закладів освіти до нового навчального року та вказано основні пріоритети та поставлено основні завдання освітянському загалу. Поважне зібрання за відповідними дорученнями перших осіб району урочисто привітали заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. та перший заступник голови райдержадміністрації Хирний М.В. Привітав освітян з початком навчального року і наш земляк, депутат Верхоної Ради України III,IV скликань, академік НАМН Біловол О.М., а різножанрові концертні виступи додали настрою і оптимізму педагогам...

Детальніше...

  Освячення та відкриття православного духовного приходу імені Андрія Первозванного в с.Сидоренкове

25.08.2012

Визначною подією для мешканців села Сидоренкове стало освячення та відкриття православного духовного приходу імені Андрія Первозванного, яке відбулось 25 серпня 2012 року. Окрім прихожан із самого села на заході було чимало гостей із усього району. В урочистостях також взяли участь голова районної державної адміністрації М.О. Малявін, голова районної ради О.М. Холодний, священнослужителі району та почесний і шанований гість на Валківщині Олександр Миколайович Біловол, за сприяння якого встановлено нові вікна та виконано ряд ремонтних робіт у Храмі. Настоятелем приходу став Отець Миколай, що віднині буде духовним настоятелем Сидоренківської громади.

Детальніше...

Усього: 5649 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5649