Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  До уваги депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань на черговій сесії !

10.03.2014

Головою районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким внесено зміни до розпорядження «Про скликання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІ скликання» в частині зміни термінів проведення пленарного засідання чергової сесії районної ради.
У зв᾿язку з підготовкою на березень 2014 року сесії Харківської обласної ради та запланованим направленням субвенцій та дотацій до районного бюджету вважається за доцільне перенести термін проведення пленарного засідання сесії районної ради на березень місяць після затвердження відповідних рішень Харківською обласною радою.
Про уточнені дату і час проведення пленарного засідання чергової сесії та роботу постійних комісій районної ради Вас буде поінформовано додатково,
в тому числі і на офіційному веб-сайті райради.
Пропонуємо депутатам активно опрацьовувати проекти рішень районної ради (в тому числі і проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік), які в установленому порядку розміщені у розділі "Публічна інформація" нашого сайту.

Детальніше...

  До уваги посадових осіб та депутатів місцевих рад району всіх рівнів !!!

09.03.2014

Відповідно до нової редакції Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» депутати і посадові особи органів місцевого самоврядування та особи, які претендують на зайняття посади в ОМС, щорічно до 1 квітня подають відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік у вигляді декларації.В розділі "Публічна інформація" розміщені розроблені відділом юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Методичні рекомендації щодо особливостей декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру за 2013 рік: http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=1371
та зразок і роз"яснення по заповненню декларації: http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=1372

Детальніше...

  Зі святом ВЕСНИ, КРАСИ та ЛЮБОВІ !!!

08.03.2014

Дорогі жінки!

З нагоди прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня від усього серця вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, кохання і краси. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, пов’язане із Жінкою. Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають вас і ваші родини щастям! Успіхів, гарного святкового настрою, міцного здоров’я, оптимізму та усіляких гараздів!

З повагою та шаною,
Голова Валківської районної ради
Юрій ЯЦИНА
Голова райкому профспілки працівників держустанов
Тетяна ПИЛИПЕНКО
Голова профспілки працівників органів місцевого самоврядування району
Лариса ВЄРЄВСЬКА

Детальніше...

  Зі святом ВЕСНИ, КРАСИ та ЛЮБОВІ !!!

08.03.2014

Урочистості з нагоди Міднародного жіночого дня відбулися сьогодні в районному народному домі «Іскра». Все жіноцтво Валківщини вітали з першим весняним святом голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, бажаючи всім жінкам святкового настрою, щастя та радості щодня, удачі, натхнення та наснаги для досягнення успіхів у всіх добрих справах та починаннях. До святкових щиросердних привітань приєднався і почесний гість свята - директор Українського медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охороні здоров’я України Валерій Пітько, підтвердивши, що, не зважаючи на події, які відбулися в країні останнім часом, всі укладені угоди щодо медичного обслуговування мешканців Валківського району залишаються в силі.

Детальніше...

  Святкові вітання та солодкі подарунки валківчанкам від народного депутата України Олександра БІЛОВОЛА

08.03.2014

Зі святом валківчанок особисто привітав народний депутат України О.М. Біловол. "Я низько вклоняюсь вам за вашу витримку, щирість, любов та мудрість. Хотів би подякувати вам за підтримку у нелегкий для всієї України час. Знаю, що тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти мир і спокій на землі, ім᾿я якій Україна. Це ви дорогі жінки, своєю працею звеличуєте Валківщину і всю Слобожанську землю, народжуєте та виховуєте дітей, плекаєте в них найкраще. Бажаю вам у цей сонячний день здоров"я, душевного спокою, любові та ласки", - з такими словами звернувся до валківчанок Олександр Біловол.

Детальніше...

  Зустріч із ветеранським активом міста Валки

05.03.2014

Сьогодні в залі пленарних засідань Валківської районної ради керівники району та міста зустрілися із ветеранським активом міста Валки. Під час зустрічі у відвертій розмові із головою районної ради Юрієм Яциною, головою райдержадміністрації Олександром Холодним та міським головою Валерієм Скрипніченком представники ветеранського активу мали можливість обговорити питання, які наразі хвилюють ветеранів, висловити побажання та пропозиції щодо вирішення проблемних та життєво важливих питань, що хвилюють людей поважного віку, знайти порозуміння щодо шляхів вирішення нагальних проблем міста взагалі та ветеранського руху зокрема. Голова районної ради Яцина Ю.Д. розповів поважному зібранню про значну фінансову підтримку, яка минулого року у вигляді субвенції була передана до міського бюджету; про співпрацю районної ради, райдержадміністрації із Валківською міською радою.

Детальніше...

  Відбулися збори мешканців Валківської громади за участю депутатів районної та міської рад

04.03.2014

Вчора о 14.00 годині на центральній площі міста Валки відбулися збори мешканців Валківщини за участю депутатів районної та міської рад, на яких присутніми було підтримане звернення Валківської територіальної громади Харківської області до Президента Російської Федерації Володимира Путіна та російського народу щодо збереження цілісності України, мирного врегулювання ситуації в країні та недопущення військового втручання Росії у справи суверенної держави, недопущення кровопролиття між братніми народами…

Детальніше...

  Головне завдання – забезпечити платежі по захищених статтях бюджету.

28.02.2014

Сьогодні голова районної ради Яцина Ю.Д. працює у Харківській обласній раді, приймаючи участь у роботі постійної комісії облради з питань бюджету. Наразі триває обговорення питання щодо передачі обласною радою міжбюджетного трансферту до бюджету Валківського району, інших субвенцій (соціальні виплати, пільги) та дотацій, уточнюються показники та потреба району в коштах, кредиторська заборгованість за реалізацію міні-проектів розвитку територій (міні-проект реалізований Високопільською сільською радою). За результатами відпрацювання питання на обласному рівні головою районної ради Юрієм Дмитровичем Яциною запланована подальша робота із фінансовим управлінням районної державної адміністрації в рамках підготовки до чергової сесії та опрацювання питання стосовно внесення змін до районного бюджету...

Детальніше...

  Голова районної ради зустрівся із ветеранським активом

28.02.2014

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. зустрівся з ветеранським активом району під час проведення Пленуму Валківської районної ветеранської організації. Під час зустрічі учасниками заходу було обговорено ряд проблем, спільно намічені плани.

Детальніше...

  Валківщина готується гідно відзначити 150-у річницю з дня народження П.А. Грабовського

28.02.2014

Сьогодні у Валківському краєзнавчому музеї розпочато роботу по підготовці до святкування в районі 150-річчя з дня народження П.А. Грабовського, видатного українського поета – бунтаря, чиє імʼя нерозривно повʼязане з Валками. Ювілейний рік народження поета планується відзначити навіть на рівні ЮНЕСКО, тому у першому засіданні робочої групи по підготовці до цієї визначної в культурному житті району події взяли участь студенти єдиної в Харкові кафедри ЮНЕСКО ХНТУСГ ім. П. Василенка, на чолі з її керівником - професором Іваном Яковичем Гришином.

Свої пропозиції щодо підготовки до 150-річного ювілею поета внесли керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, перший заступник голови РДА Віталій Оноша та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Детальніше...

  23 лютого 2014 року пішла з життя
РОМАНЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА...


24.02.2014

На 57 році життя перестало битися серце активного громадського діяча, заслуженого журналіста України, Почесного громадянина міста Валки, багаторічного керівника редакції Валківської районної газети «Сільські новини» Романенко Валентини Іванівни.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють глибокі і щирі співчуття рідним та близьким Валентини Іванівни з приводу непоправної тяжкої втрати. Сумуємо разом із Вами! Вічна пам’ять....

Детальніше...

  З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ -
вітання голови районної ради Яцини Ю.Д,


23.02.2014

Шановні земляки-валківчани!
Шановні ветерани війни та праці!
Щиро вітаю всіх Вас із Днем захисника Вітчизни!
23 лютого – свято всіх людей, які присвятили життя служінню народу України. Це справжні патріоти, які боронять спокій і безпеку держави та громадян.
Сьогодні усі ми з особливою шаною згадуємо ветеранів. Вони є прикладом мужності, відданості Вітчизні. Саме їх життєвий шлях надихає тих, хто нині служить у лавах Збройних сил України.
Хай патріотична атмосфера цього святкового дня додає усім нам оптимізму та натхнення, вселяє упевненість у майбутньому.
Щиро бажаю усім військовим, усім, чиє життя пов’язане із захистом громадян та інтересів держави, міцного здоров’я, віри у власні сили, добробуту та миру.

З повагою,
голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань на черговій сесії !

21.02.2014

Головою районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким внесено зміни до розпорядження «Про скликання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІ скликання» в частині зміни термінів проведення пленарного засідання чергової сесії районної ради.
У зв᾿язку з підготовкою на березень 2014 року сесії Харківської обласної ради та запланованим направленням субвенцій та дотацій до районного бюджету вважається за доцільне перенести термін проведення пленарного засідання сесії районної ради на березень місяць після затвердження відповідних рішень Харківською обласною радою.
Про уточнені дату і час проведення пленарного засідання чергової сесії та роботу постійних комісій районної ради Вас буде поінформовано додатково,
в тому числі і на офіційному веб-сайті райради.
Пропонуємо депутатам активно опрацьовувати проекти рішень районної ради (в тому числі і проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік), які в установленому порядку розміщені у розділі "Публічна інформація" нашого сайту.

Детальніше...

  20 лютого 2014 року - День жалоби в Україні

20.02.2014

Депутатський корпус та виконавчий апарат Валківської районної ради разом з усім громадянським суспільством країни сумує за загиблими під час масових акцій протестів у Києві та висловлює щирі співчуття близьким і рідним загиблих.

Голова Валківської районної ради
Яцина Ю.Д.

Детальніше...

  Зустрічі знаменитих земляків "На Стрітення" у Валківському Будинку Рад

18.02.2014

Традиційна зустріч «На стрітення» відбулася сьогодні в залі пленарних засідань Валківської районної ради. За запрошенням міської ради участь у заходах взяли знані валківчани, відомі не лише на Валківщині, а й далеко за її межами, члени районної громадської організації «Валківське земляцтво», які цього дня завітали до Будинку Рад, щоб в теплому колі поспілкуватися із земляками, учнівською молоддю. Із довгоочікуваною зустріччю Валківське земляцтво щиро вітали настоятель Свято-Преображенського Храму отець Іван та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Від себе особисто, депутатського корпусу районної ради та від імені голови райдержадміністрації Холодного О.М. гостей тепло привітав голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., наголосивши на важливості таких зустрічей, насамперед для виховання молодого покоління валківчан, формування в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до рідного міста, гордості за свою маленьку батьківщину та людей, завдяки яким розповсюджується слава про частинку Слобожанського краю – про Валківщину.

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

25 років минуло відтоді, як обмежений контингент радянських військ був виведений з території республіки Афганістан, відтоді як останній із солдат радянської армії, які мужньо і чесно виконували свій інтернаціональний військовий обов᾿язок на території чужої країни, молоді хлопці, які вижили на радість своїх матерів, наречених, дружин та дітей, нарешті змогли повернутися додому. А скільки їх повернулося на Батьківщину «чорними тюльпанами» «грузом 200»?..

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

Близько 130 наших земляків-валківчан приймали участь у цій війні,
4 нагороджені орденом «Червоної Зірки»,
2 – орденом «За службу Вітчизні»,
3 – медаллю «За відвагу»,
11 – медаллю «За бойові заслуги».

Детальніше...

  Скорботна хода до Меморіалу Слави та покладання квітів до пам᾿ятника воїнам-інтернаціоналістам

15.02.2014

Сьогодні, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, валківчани скорботною ходою прийшли до Меморіалу Слави у місті Валки, щоб вшанувати пам᾿ять земляків, загиблих в Афганістані. У церемонії взяли участь керівники району та міста – голова районної ради Яцина Ю.Д, голова райдержадміністрації Холодний О.М., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. та представники громадськості. Разом із ветеранами-афганцями валківчани поклали квіти до пам᾿ятника воїнам-інтернаціоналістам, після чого у Свято-Преображенському Храмі м. Валки відбулася поминальна панахида за загиблими у тій жорстокій війні.

Поставте скибку хліба на стакан
І голови схиліть в скорботі вічній
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі зранив і скалічив…

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

В районному народному домі «Іскра» продовжилися урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану. Ветеранів-афганців з визначною датою вітали очільники району та міста голова райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, бажаючи ветеранам та їх родинам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, злагоди та миру.

Для тих, хто особисто пізнав війну, слова «мир та злагода» - не пусті звуки, для них ці слова набули особливого значення. А їх героїзм, мужність і вірність обов’язку є сьогодні яскравим прикладом та взірцем для молодого покоління валківчан.

Детальніше...

  Привітання ветеранам-афганцям
від голови районної спілки Івана Гуцала


15.02.2014

Від імені районної спілки ветеранів Афганістану всіх присутніх привітав зі святом чергової, ювілейної річниці виведення радянських військ з території республіки Афганістан голова спілки Іван Гуцало та вручив Подяки народному депутату України Олександру Біловолу, голові районної ради Юрію Яцині, голові райдержадміністрації Олександру Холодному, Валківському міському голові Валерію Скрипніченку та іншим.

- Промайнуло вже 25 років, але ми, ветерани війни ніколи не забуваємо тих років, коли ми виконували інтернаціональний обов᾿язок. Ми ніколи не забудемо своїх бойових товаришів, їх героїзм…

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983