Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  Привітання народного депутата України Олександра Біловола з нагоди 25—ї річниці виводу радянських військ з Афганістану

15.02.2014

Участь в урочистостях взяв народний депутат України Олександр Миколайович Біловол, який особисто привітав ветеранів Афганістану Валківського району з 25-ю річницею виводу радянських військ з Афганістану.

- Ви пройшли війну на території Афганістану, гідно виконавши свій військовий обов’язок. «Гарячі точки» стали для вас не тільки місцем проходження нелегкої служби, але й перевіркою на мужність і відвагу, бойове братство. Ми схиляємо голови перед пам’яттю ваших однополчан, які не повернулися до рідної домівки, залишивши в горі батьків, вдовами – молодих дружин, сиротами – дітей...

Детальніше...

  Нагородження ветеранів-афганців
Подяками Верховної Ради України


15.02.2014

Всі ветерани Афганістану Валківського району сьогодні були нагороджені Подяками Верховної Ради України. На сцені районного народного дому «Іскра» Подяки воїнам-інтернаціоналістам особисто вручив народний депутат України Олександр Біловол.

Детальніше...

  Афганські пісні у виконанні групи «РАССВЕТ»

15.02.2014

Справжнім подарунком ветеранам афганської війни стали пісні у виконанні групи «Рассвет» з міста Одеса.

«С покоренных однажды небесных вершин
По ступеням обугленным на землю сходим,
Под прицельные залпы наветов и лжи
Мы уходим, уходим, уходим…
Прощайте, горы, вам видней,
В чем наша боль и наша слава.
Чем ты, земля Aфганистана,
Искупишь слезы матерей?..»

Детальніше...

  «ЗНАЄМО І ПАМ᾿ЯТАЄМО !»
Воїнам-інтернаціоналістам присвячується…


15.02.2014

Афганська війна в пам’яті людства ще буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни.

Валківщина ніколи не забуде своїх славних синів, які віддали молоді, нерозквітлі життя в ім’я священної Присяги на вірність Вітчизні. Пам’ять про них житиме вічно в серцях прийдешніх поколінь…

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Сьогодні в селі Огульці відбулася традиційна зустріч знаменитих земляків та членів громадської організації "Валківське земляцтво" "НА СТРІТЕННЯ". В актовій залі місцевої школи на святкову зустріч зібралися відомі, шановані громадою огульчани, учасники бойових дій на території інших держав, для яких педагогічним колективом та учнями Огульцівської школи, аматорами місцевого Будинку культури була підготовлена змістовна програма. Педагоги, лікарі, спеціалісти та майстри своєї справи у різних галузях, воїни-інтернаціоналісти… Про кожного із присутніх відомих земляків і тих, хто не зміг завітати цього дня до рідної школи, з повагою та шаною розповідали ведучі зі шкільної сцени.

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Почесний гість свята голова Валківської районної ради, депутат, обраний до районної ради огульцівською громадою, Яцина Ю.Д. завітав на зустріч із земляками щоб взяти участь в урочистостях, привітати всіх із святом, привітати воїнів-інтернаціоналістів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Разом із сільським головою Марусяком А.П. Юрій Дмитрович вручив почесні грамоти та пам"ятні медалі воїнам-афганцям з нагоди відзначення 25 річниці виведення радянських військ із Афганістану, побажавши землякам миру і злагоди в країні та в кожній родині.

Детальніше...

  Традиційна зустріч «НА СТРІТЕННЯ!» в Огульцівській громаді

14.02.2014

Спільне фото огульчан-земляків на згадку про теплу зустріч "НА СТРІТЕННЯ!"

Детальніше...

  Війну в Афганістані - не забути!

12.02.2014

Сьогодні об 11.30 годині в залі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулись заходи з нагоди 25-річчя виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із щойно призначеним заступником голови райдержадміністрації Тижненком С.В. привітали присутніх на заходах воїнів-афганців з цією визначною подією. Юрій Дмитрович у своєму виступі побажав воїнам-інтернаціоналістам, які чесно виконали свій громадянський і військовий обовязок, міцності здоровя і духу, родинного благополуччя, усіляких успіхів, активної життєвої позиції та підкреслив необхідність їх особистої участі у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління, а присутньому учнівському загалу свято пам”ятати і примножувати славу військового подвигу і звитягу воїнів-афганців, передаючи від покоління до покоління правду про криваву війну у мирний для країни час, війну, яка забрала життя тисячів молодих хлопців і принесла горе тисячам українських родин...

Детальніше...

  Прийом висококваліфікованих лікарів у Валківській ЦРЛ за сприяння народного депутата України Біловола О.М.

12.02.2014

З метою реалізації в регіоні завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, за сприяння народного депутата України Олександра Біловола в рамках реалізації Угоди між Валківською районною державною адміністрацією та медичними закладами Національної академії медичних наук України "Про надання медичної допомоги мешканцям Валківського району" 19 лютого 2014 року відбудеться прийом висококваліфікованих лікарів у Валківській центральній районній лікарні.

Для детального ознайомлення з інформацією рекомендуємо переглянути графік виїзду бригад лікарів (кардіолога, гастроентеролога, нефролога, пульмонолога, педіатра, хірурга, ендокринолога, онколога, невропатолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, вертебролога) до Валківської ЦРЛ...

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Відкритий урок правознавства за вказаною темою відбувся сьогодні у Валківській районній раді. В ролі вчителів для учнів 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського успішно виступили голова районної ради Юрій Яцина та посадові особи виконавчого апарату Тетяна Котенко, керуюча справами районної ради та Лариса Вєрєвська, начальник відділу юридичної та кадрової роботи.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Голова ради провів змістовну екскурсію для ліцеїстів, які, до речі, вперше завітали до органу влади районного рівня. Старшокласники ознайомилися з фотогалереєю, що розташована на першому поверсі Будинку рад та відображує життя і громадську діяльність керівника державного рівня, Героя України Олександра Масельського, який з 1974 по 1980 роки працював саме в цьому приміщенні; ознайомилися із фотогалереями голів міської та районної рад минулих скликань. Діти дізналися, де і як працює міська рада та Валківський міський голова; на запрошення Юрія Дмитровича відвідали кабінет голови районної ради, кабінети посадовців та після цього в залі пленарних засідань районної ради відповідним «шкільним дзвінком» саме розпочався виїзний урок правознавства згідно з розкладом занять.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

Урок проходив у нетрадиційній для учнів формі – у вигляді пленарного засідання і розпочався з прослуховування Гімну України та відповідним відеорядом. Завдяки урочисто-діловій обстановці зали,обладнаній державною та районною символікою та прапорами, уміло створеній атмосфері та заданому настрою присутні змогли відчути себе народними обранцями районного рівня, депутатами районної ради; затвердили «Регламент засідання», обрали президію, почесні місця в якій за пропозицією головуючого посіли директор ліцею, депутат районної ради Віра Грєхова та вчитель правознавства, заступник директора ліцею Ірина Бонь.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

В ході «пленарного засідання» «депутатами» було заслухано три питання. Від голови районної ради Яцини Ю.Д. присутні дізналися що таке місцеве самоврядування в демократичному суспільстві взагалі, про законодавчі засади діяльності місцевого самоврядування в Україні, про діяльність районної ради, її взаємодію з районною державною адміністрацією, установами, організаціями. Про діяльність виконавчого апарату районної ради, про те якими питаннями займаються його відділи розповіла керуюча справами Котенко Т.М. Про засади і сутність діяльності депутатів місцевих рад поінформувала юрист райради Вєрєвська Л.П. Уроку були притаманні відповідна динаміка, змістовна наочність, тематична презентація з районною символікою. Навіть фізкультхвилинка зосереджувала і без того надмірну увагу учнів до нестандартної форми уроку в органі влади.

Детальніше...

  Урок правознавства у Валківській районній раді «Місцеве самоврядування – основа державотворення в Україні»

11.02.2014

В частині підведення підсумків уроку про результативність навчання виступили Віра Грєхова та Ірина Бонь, підкресливши важливість окресленої тематики та обраної форми подання навчального матеріалу. Не утримались від коментарів і діти: Коляда Роман, захопившись роллю депутата, виступив на трибуні представницького органу з пропозицією подовжити подібну практику навчальних занять і висловивши емоційне піднесення від отриманих вражень при спілкуванні з посадовими особами районної ради.

На завершення, голова районної ради Юрій Яцина наголосив, що подібні заходи сприяють покращенню іміджу влади, поглиблюють профорієнтаційну роботу серед молоді та популяризацію діяльності депутатів та посадовців в органах місцевого самоврядування, адже «місцеве самоврядування – це ми!»

Детальніше...

  Висловлюємо співчуття близьким та рідним ПОГРІБНЯКА Віктора Юрійовича з приводу його передчасної смерті

10.02.2014

Пішов із життя Погрібняк Віктор Юрійович - спортивний діяч, багаторічний очільник федерації футболу Валківського району. Віктор Юрійович зробив вагомий внесок у розвиток і популяризацію футболу на Валківщині, більше 40 років був головним тренером футбольної команди «Нива» (с. Шарівка). Валківська районна рада, її виконавчий апарат, депутатський корпус висловлюють глибокі і щирі співчуття рідним Погрібняка В.Ю. з приводу непоправної тяжкої втрати. Сумуємо разом із Вами! Вічна пам’ять...

Детальніше...

  Шукаємо шляхи зменшення споживання природного газу

09.02.2014

Надзвичайно важливою сьогодні є проблема економії споживання енергоносіїв, зокрема, теплоенергії. Тому на часі шукаються шляхи зменшення споживання природного газу підприємствами житлово-комунального господарства району. В рамках виконання Програми модернізації систем теплопостачання комунальної теплоенергетики України на 2013-2014 роки та Схеми розвитку систем теплопостачання Валківського району ТОВ «Котельні лікарняного комплексу», яке на сьогоднішній день надає послуги теплопостачання на Валківщині, реалізується ряд проектів, спрямованих на економію газу при виробництві теплової енергії...

Детальніше...

  Особливості діяльності Валківської районної ради в світлі вимог нового антикорупційного законодавства

07.02.2014

За ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. та під його керівництвом відбулась нарада-семінар для посадових осіб Валківської районної ради на тему «Особливості діяльності районної ради в світлі вимог нового антикорупційного законодавства».

Одними з ключових питань були новації антикорупційного законодавства та нових вимог щодо здійснення фінансового контролю за суб’єктами антикорупційного декларування у відповідності до Закону України від 07.04.2011 року № 3206-VІ «Про засади запобігання і протидії корупції». Посадовців поінформовано про те, що з 01 січня 2014 року на виконання розпорядження голови районної ради в районній раді почав своє функціонування уповноважений підрозділ, зоною відповідальності якого є заходи, направлені на запобігання та системну профілактику корупційних правопорушень у Валківській районній раді в рамках реалізації нових вимог діючого антикорупційного законодавства...

Детальніше...

  До уваги депутатів! Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХХХІV сесію районної ради

07.02.2014

7 лютого 2014 року з метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, затвердження цільових програм, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2014 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХХІV сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІV чергової сесії Валківської районної ради відбудеться 27 лютого 2014 року (четвер) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Засідання профільних постійних комісій відбудеться у вівторок 25 лютого 2014 року. Початок роботи комісій о 10.00 годині.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Малі Олімпійські ігри у Валках

05.02.2014

Яскравою подією в спортивному житті Валківщини стали «Малі Олімпійські ігри», спортивно-масовий захід, що відбувся сьогодні у спортивному залі Валківського ліцею імені Олександра Масельського. Спортивне свято проходило у справді олімпійському дусі: із урочистим відкриттям ігор, запалюванням олімпійського вогню, святковою програмою. Учасників змагань, можливо наших майбутніх олімпійців, вітали голова Валківської районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Оноша та начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Детюк...

Детальніше...

  Оплесками зустріли присутні рішення депутатів Валківської районної ради про ухвалення районного бюджету.

31.01.2014

Сьогодні депутатський корпус Валківської районної ради на пленарному засіданні позачергової ХХХІІІ сесії районної ради VІ скликання підтримав та одноголосно затвердив попередньо ретельно проаналізований та опрацьований в комісіях районний бюджет на 2014 рік. Оплесками зустріли присутні в залі пленарних засідань керівники підприємств, установ, організацій району, голови місцевих рад, головні розпорядники коштів районного бюджету разом із головними бухгалтерами бюджетних установ, керівники громадських організацій рішення районної ради щодо ухвалення районного бюджету.

Під час пленарного засідання позачергової ХХХІІІ сесії також було сплановано роботу районної ради та постійних комісій на 2014 рік, депутатами внесено цілий ряд пропозицій до Плану роботи ради, які були враховані та одноголосно підтримані. Також депутатський корпус розглянув низку питань щодо управління майном спільної власності сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області, затвердив ряд рішень щодо грошової оцінки земель, вніс зміни та доповнення до комплексної Програми профілактики правопорушень у Валківському районі на 2011 - 2015 роки.

Наприкінці пленарного засідання за пропозицією голови районної ради Юрія Яцини хвилиною мовчання вшанували депутати та запрошені пам’ять співвітчизників, загиблих під час політичного протистояння в Україні.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983