Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  Інформація голови районної ради Яцини Ю.Д.

06.09.2013

Наприкінці пленарного засідання головою районної ради Яциною Ю.Д. зроблено ряд оголошень щодо запланованих на найближчі дні заходів: участь району у Слобожанському ярмарку, святкування днів визволення населених пунктів Валківщини, масштабні загально районні заходи з нагоди Дня міста Валки. Закликав депутатів взяти активну участь в урочистостях в громадах своїх мажоритарних округів та районному святі.
Крім того, за традицією наприкінці пленарного засідання головуючий оголосив подяки, що надійшли на адресу депутатів районної ради:…

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. в обласному семінарі-нараді

05.09.2013

Сьогодні о 10.00 годині голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із міським головою Скрипніченком В.В. взяли участь у роботі обласного семінару «Особливості взаємодії керівників органів місцевого самоврядування з співробітниками правоохоронних органів»...

Детальніше...

  Спільне засідання профільних постійних комісій Валківської районної ради

04.09.2013

Сьогодні, 4 вересня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань Валківської районної ради відбулося спільне засідання профільних постійних комісій районної ради, що було проведено головою ради Яциною Ю.Д. в контексті підготовки до чергової ХХІХ сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться у п᾿ятницю 6 вересня 2013 року о 10.00 годині.
Депутатами в ході роботи постійних комісій районної ради опрацьовано більше двох десятків проектів рішень, в тому числі контрольні питання, внесені до порядку денного відповідно до Плану роботи районної ради, а саме до уваги депутатів було представлено інформацію про хід виконання деяких районних Програм. До того ж комісійно було опрацьовано ряд питань щодо комунального майна, грошової оцінки земель, фінансовий блок питань та проект порядку денного питань, які планується сесійно розглянути у п᾿ятницю 6 вересня 2013 року о 10.00 годині на пленарному засіданні. Наприкінці спільного засідання депутатами були розглянуті та ретельно опрацьовані листи, звернення, клопотання, що надійшли для розгляду до профільних постійних комісій, надані пропозиції та рекомендації щодо вирішення зазначених у клопотаннях проблем.

Запрошуємо всіх депутатів районної ради, доповідачів та запрошених 06.09.2013 року о 10.00 годині взяти активну участь у роботі пленарного засідання ХХІХ чергової сесії районної ради.

Детальніше: опрацьований постійними комісіями районної ради проект порядку денного ХХІХ сесії районної ради читайте нижче...)

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д.
скликано ХХIХ сесію
районної ради


02.09.2013

16 серпня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, розв’язання проблем розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення району, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХIХ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХІХ сесії Валківської районної ради відбудеться 6 вересня 2013 року (п᾿ятниця) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад. Спільне засідання профільних постійних комісій відбудеться у середу 4 вересня 2013 року. Початок роботи комісій о 10.00 годині. Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Яцини Ю.Д. у роботі педагогічної ради Огульцівської ЗОШ

02.09.2013

Сьогодні о 14.30 годині голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі педагогічної ради Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Проаналізувавши інформаційно-аналітичну доповідь директора школи Омеляненко Т.М. та її заступників, Яцина Ю.Д. наголосив на пріоритетних завданнях педагогічного колективу на новий навчальний рік, вказав на додаткові резерви та можливості щодо покращення якості та доступності навчально-виховного процесу в закладі освіти, не забувши, звичайно, привітати педагогів із новим навчальним роком та висловити найкращі побажання. Зокрема, Юрій Дмитрович зосередив увагу керіництва закладу на ефективній і конструктивній взаємодії педагогів із місцевою сільською радою, сільськогосподарським підприємством, ветеранським активом та громадськістю...

Детальніше...

  Сьогодні в усіх школах Валківщини пролунав перший дзвінок

01.09.2013

У 18 навчальних закладах району відбулися урочисті лінійки. Для більше ніж 2,5 тисяч школярів району пролунав сьогодні перший у новому навчальному році дзвінок. Для «первачків» він лунав сьогодні взагалі уперше. Для них на центральній площі міста Валки відбулося традиційне святкове дійство з нагоди Дня Знань «Перше вересня – УРА!»
В гості до винуватців свята сьогодні завітали народний депутат України Олександр Біловол, президент благодійного фонду "З добром до людей" Тетяна Біловол, голова райдержадміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина, які щиро вітали дітвору з початком шкільної пори. Концертна програма із цікавими іграми та творчими новинками, підготовлена працівниками районного народного дому «Іскра» за участі аматорів народної сцени району зробила свято неповторним та яскравим, цікавим як для малечі, так і для їх батьків. Кожен першокласник отримав на святі солодкий дарунок - по коробці цукерок від благодійного фонду "З добром до людей".

Детальніше...

  Свято першого дзвоника в Огульцівській загальноосвітній школі

01.09.2013

З Днем Знань та початком нового навчального року сердечно вітав сьогодні голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович педагогів, школярів та їх батьків в Огульцівській школі. Наполегливості та витримки, високих досягнень у навчанні, цікавих і яскравих сторінок шкільного життя бажав депутат школярам свого округу. Особливі вітання, звичайно ж, першокласникам та одинадцятикласникам, оскільки цей навчальний рік для них є особливим! Головою районної ради, Яциною Ю.Д., як депутатом від Огульцівської громади, були вручені подарунки дітям та подаровано поїздку на районне свято першокласників у місто Валки...

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

30 серпня в залі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулася районна педагогічна конференція, в якій взяли участь керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти, кращі педагоги району. Учасників конференції вітали керівники району - голова Валківської районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний, які висловили впевненість, що не зважаючи на обмежені фінансові можливості спільними зусиллями районної влади, керівників закладів освіти та всього педагогічного загалу можна реалізувати деякі ідеї, проекти та досягти успіхів у багатьох справах.

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

В своїй доповіді начальник відділу освіти Алієва Р.Д. повідомила, що у новому навчальному році в районі функціонуватиме 18 навчальних закладів, серед яких 1 ліцей, 5 навчально-виховних комплекси, 12 – загальноосвітніх шкіл. 1 вересня в новому навчальному році за парти у відремонтованих оновлених класах на Валківщині сядуть близько 2690 учнів. За якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року дякувала Раїса Дмитрівна всім керівникам, всім працівникам шкіл, дитсадків, батьківським колективам та особливо народному депутату Олександру Біловолу за його підтримку освітянської галузі в нашому районі та систематичну допомогу.

Детальніше...

  Серпнева районна конференція освітян Валківщини

31.08.2013

Народний депутат України Олександр Біловол, який взяв участь в роботі районної педагогічної конференції, обіцяв, що і цього року жодна школа Валківського району не залишиться без підтримки держави та поза його особистою увагою. Олександр Миколайович також наголосив на тому, що на Валківщині один з найвищих в області рівень освіти, а це, за його словами, говорить про те, що найкращі педагоги з високою кваліфікацією працюють у Валківському районі. Народний депутат України привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав усім досягнень на освітянській ниві.

Детальніше...

  У Валківський район надано новий шкільний автобус

31.08.2013

Після закінчення районної педагогічної конференції народний депутат України О.М.Біловол вирушив у Шарівку разом з педагогами на новенькому шкільному автобусі, де урочисто і вручив ключі від нього Шарівській ЗОШ. Разом із головою РДА О.Холодним та головою районної ради Ю.Яциною він поздоровив педагогів та школярів із початком нового навчального року та запевнив, що робота з оновлення автобусного парку району буде продовжуватись і надалі...

Детальніше...

  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – від мрій та фантазій перейти до досягнення намічених цілей. При проходженні військової служби за контрактом ти можеш стати сильним, витривалим, мужнім, зустріти вірних друзів та отримати гідну професію на все життя.
Солдат-контрактник - це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, один з поршнів міцного двигуна, що турботливо піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України.
Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що Ти свідомо робиш вибір для свого майбутнього, робиш свій внесок в захист Вітчизни. Але це не єдина перевага...
На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом - в наші нелегкі часи головна складова мотивації бійців служити.

З додатковою інформацією можна ознайомитися далі та за контактними телефонами Валківського райвійськкомату: 5-15-74; 5-14-96.

Детальніше...

  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

Перелік нормативних документів

Детальніше...

  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

Загальна структура Збройних Сил України

Детальніше...

  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

Військова служба за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом

Соціально-правове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактомДетальніше...

  Вітаємо Сидоренківську православну релігійну громаду з річницею відкриття Храму Апостола Андрія Первозванного

26.08.2013

Сьогодні о 10.00 годині керівництво району у складі голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. та голови райдержадміністрації Холодного О.М. привітали Сидоренківську православну релігійну громаду зі святом річниці відкриття Храму Апостола Андрія Первозванного у селі. Керівники побажали єдності і процвітання громаді, здоровя всім мешканцям та успіхів у духовному православному вихованні підростаючого покоління!

Детальніше...

  Авіабомбу часів Великої Вітчизняної війни у центрі міста Валки знешкоджено

26.08.2013

Сьогодні близько 8-ї години ранку під час проведення будівельних робіт у центрі міста Валки було викопано авіабомбу німецького походження часів Великої Вітчизняної війни. Її вага складає близько 250 кг. Центральний механізм детонації вже був взведений.
З метою її безпечної евакуації було вжито керівництвом району оперативних додаткових заходів безпеки.
Так, з 14.00 години силами міської ради проведено евакуацію населення в радіусі 500 метрів, перекрито силами правоохорнців автодороги та пішохідні шляхи. Військові сапери з використанням спецтехніки (машини-маніпулятора)обережно вивезли авіабомбу на спеціальний полігон для дальшого знешкодження.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д, та голова районної державної адміністрації Холодний О.М. разом із працівниками міськради увесь цей час працювали в утвореному штабі у звязку із надзвичайною ситуацією у місті Валки.
Приносимо вибачення всім мешканцям міста Валки за певні незручності під час евакуації населення у звязку із додатковими заходами безпеки!
Авіабомба, ймовірно під час падіння впала у болотяний грунт і до цього часу спокійно пролежала на глибині 3 метра! Добре, що у такий спосіб сьогодні вона знешкоджена, оскільки дальше її перебування в центрі міста, враховуючи близькість автомагістралі, було б небезпечним!

Детальніше...

  Авіабомбу часів Великої Вітчизняної війни у центрі міста Валки знешкоджено

26.08.2013

Фото-репортаж:
Фото з місця подій - Романенко В.І.

Детальніше...

  Святкове Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі міста Валки

25.08.2013

25 серпня 2013 року прихожани та служителі Свято-Преображенського Храму міста Валки відзначали 20-річний ювілей з дня відновлення Валківського Храму. З цією визначною для міста та району датою вітали всіх присутніх керівництво району – голова Валківської районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний. Квітами та короваєм з нового врожаю зустрічали цього дня в районі Архієпископа Харківського та Богодухівського Онуфрія. З нагоди свята Владика Онуфрій провів святкове Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі, вручив нагороду настоятелю Храму отцю Іоанну та надав архієпископське благословення на подальші труди на благо Святої канонічної Православної Церкви.
З 20-річчям Храму привітав всіх присутніх народний депутат України Олександр Біловол, який завітав на свято з подарунком – іконою – та бажав усім любові Божої і добра у кожну домівку валківчан.


Детальніше...

  Владика Онуфрій освятив місце закладення Храму в селищі Ков’яги

25.08.2013

Після урочистого Богослужіння у Свято-Преображенському Храмі міста Валки Архієпископ Харківський та Богодухівський Онуфрій відвідав Ков’язьку територіальну громаду. Там у присутності районного та місцевого керівництва, депутатів районної ради та прихожан Владика Онуфрій провів церемонію освячення місця, де закладається фундамент для будівництва нового Храму у селищі Ков’яги.

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882