Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  АНДРІЙ КУЛИКОВ: Завдання прес-служби - управляти потоками новин.

29.01.2014

Сьогодні у Дергачах відбувся семінар для керівників органів влади, представників районних ЗМІ та посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за висвітлення діяльності місцевих рад. Це вже друга зустріч, організована Харківською обласною радою в рамках даного проекту. Валківський район на семінарі-тренінгу представляли голова районної ради Яцина Ю.Д., який є засновником та головним адміністратором офіційного веб-сайту Валківської районної ради, та начальник організаційного відділу ради Молодцова О.Ю., адміністратор сайту.

Тренер – експерт із засобів масової інформації, ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрій Куликов розповідав учасникам семінару про стандарти щодо підготовки та проведення інтерв’ю та зарубіжний досвід організації роботи прес-служб органів влади…

Детальніше...

  До уваги депутатів!
Пленарне засідання позачергової сесії районної ради перенесено на 31 січня 2014 року.


25.01.2014

У відповідності до розпорядження голови районної ради "Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 17 січня 2014 року № 2-с «Про скликання позачергової ХХXІІІ сесії районної ради VІ скликання»"

пленарне засідання ХХХІІІ позачергової сесії Валківської районної ради відбудеться 31 січня 2014 року (п᾿ятниця) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.

Засідання профільних постійних комісій відбудеться цього ж дня 31.01.2014 року. Початок роботи комісій о 8.30 годині.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...

Детальніше...

  РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ-2014

24.01.2014

Завершується формування районного бюджету на 2014 рік, проект якого планується розглянути на позачерговій сесії районної ради 3 лютого 2014 року.

Під час спільної наради голова районної ради Яцина Ю.Д. та голова райдержадміністрації Холодний О.М. впродовж сьогоднішнього дня проводять співбесіди з головними розпорядниками коштів районного бюджету з тим, щоб врахувати пропозиції розпорядників коштів щодо основних надходжень та видатків. Учасниками наради обґрунтовуються пропозиції, детально зважуються всі можливості, аналізується інформація щодо виконання планових показників районного бюджету і місцевих бюджетів у 2013 році, проводяться детальні розрахунки фінансування галузевих програм, мікропроектів. Керівниками району наголошується необхідність першочергового забезпечення фінансування захищених статей бюджету та обов’язкових платежів, ефективного використання коштів районного бюджету.

Детальніше...

  До уваги депутатів! Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано позачергову ХХХІІІ сесію районної ради

23.01.2014

17 січня 2014 року з метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, внесення змін до районних Програм, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району та затвердження районного бюджету на 2014 рік та Плану роботи ради головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано позачергову ХХХІІІ сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІІІ позачергової сесії Валківської районної ради відбудеться 3 лютого 2014 року (понеділок) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Засідання профільних постійних комісій відбудеться у п᾿ятницю 31 січня 2014 року. Початок роботи комісій о 10.00 годині.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...

Детальніше...

  Громади мають об’єднуватись навколо конкретних питань розвитку територій

22.01.2014

Виступаючи в сесійній залі Харківської обласної ради голова Валківської районної ради Юрій Яцина закликав територіальні громади України до об’єднання навколо вирішення питань розвитку територій.

«Я також, як і переважна більшість харків’ян та жителів області, висловлюю стурбованість тими подіями, що відбуваються нині в країні. У молодій демократичній Україні опозиціонери намагаються використовувати інструменти демократії для задоволення надмірних особистих політичних амбіцій. Закликаю якнайшвидше законним шляхом вирішити конфліктну ситуацію, забрати людей з вулиць. У єднанні сила українського народу. Валківська районна рада активно співпрацює з органами місцевого самоврядування західних областей України. Діють конкретні угоди про співпрацю із Сколівською районною радою Львівської області. Ми разом обговорюємо та вирішуємо багато проблемних питань стосовно розвитку територій. Сьогодні, у День Соборності, у Валках городяни поклали квіти до пам’ятника Грабовському на знак єдності українського народу», - сказав Юрій Яцина з трибуни сесійної зали.

Детальніше...

  Мітинг до Дня Соборності України у Валках

22.01.2014

Ні сильний снігопад, ні мороз не завадили валківчанам зібратися сьогодні у пам’ятника П. Грабовському, щоб, як і щороку, відзначити День Соборності України. Близько двохсот чоловік прийшли сюди на мітинг, щоб засвідчити свої переконання щодо недопущення розколу держави та висловити свій протест проти подій, що відбуваються на майдані у Києві. "Я вас благаю, припиніть процес руйнації країни, нарешті, в мирі заживіть, на нашій вільній Україні", - таким віршем валківського поета Андрія Корсуна розпочалась урочиста частина заходу. У мітингу взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та благочинний Валківського округу отець Іван.

Вітаючи присутніх зі святом, Тетяна Микитівна зачитала привітання валківчанам від братського Сколівського району Львівської області: «Ми знаємо велику ціну і велику силу національної єдності. Це усвідомлення примножує наші сили, дає нам впевненість у майбутньому. Вітаючи вас із Днем соборності України, бажаємо вам миру, щастя та добра, довгих років процвітання нашій рідній державі».

Детальніше...

  Валківчани відсвяткували Хрещення Господнє

19.01.2014

19 січня православні християни святкують Хрещення Господнє. Святкові богослужіння проходили у багатьох храмах України, на джерелах, річках та ставках священнослужителі освячували воду. Валківчани для святкування Водохреща морозного недільного ранку зібралися біля міського ставка. Службу та обряд освячення води провів настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки отець Іван. Багато мешканців міста вирішили в цей день скупатися в освячених водах ставу.

На службі разом із віруючими були присутні керівники району та міста. Теплі слова вітання, побажання добра та злагоди і Божих благословінь у цей чудовий день адресували людям голова райдержадміністрації Холодний О.М., голова районної ради Яцина Ю.Д. та Валківський міський голова Скрипніченко В.В.

Детальніше...

  Валківщина готується до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

17.01.2014

На виконання завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка 17 січня 2014 року у залі засідань райдержадміністрації за участі голови районної ради Яцини Ю.Д. відбулося засідання оргкомітету з відзначення у Валківському районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Під час засідання, присутні обговорили план заходів, та заслухали пропозиції членів Оргкомітету щодо відзначення цієї пам’ятної дати.

Детальніше...

  Щедрик, щедрик, щедрівочка...

15.01.2014

Вчора районний народний дім «Іскра» за традицією приймав на своїй сцені щедрівників – учнів навчальних закладів району, які з’їхалися до Валок, щоб взяти участь у щорічному районному дитячому фольклорному фестивалі «Щедрик». Напередодні Старого Нового року споконвіку українці відзначають Щедрий вечір. З дохристиянських часів дійшли до нас ці обрядові звичаї, традиції українського народу. В ці святкові дні ми щиро зичимо один одному здоров᾿я, родинного щастя, достатку та злагоди на весь майбутній рік і віримо, що наші побажання неодмінно збудуться. Щиросердні вітання з побажаннями щастя, добробуту, миру і спокою кожній родині склали почесні гості фестивалю: голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Олександр Холодний та настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки отець Іван.
Безліч щедрівок пролунало того дня зі сцени «Іскри», тому поважному журі непросто було обрати переможців. Цього року за висновками журі у фольклорному дитячому фестивалі «Щедрик» першість здобула команда Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце посіла команда Ков’язького навчально-виховного комплексу, ІІІ місце виборола команда Мельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Приз глядацьких симпатій дістався валківським щедрівникам і був вручений їм головою районної ради Яциною Ю.Д.

Детальніше...

  Прийшли щедрувати до вашої хати.
Щедрий вечір, добрий вечір!


13.01.2014

Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

З традиційними обрядовими піснями та веселими щедрівками завітали сьогодні до приміщення районної ради дітлахи – вихованці Валківського дошкільного навчального закладу «Берізка». Під час яскравого дійства, вітаючи господарів із новорічними святами, малята бажали колективу районної ради щастя, здоров᾿я, добра, щедрих врожаїв та достатку.

Детальніше...

  Прийшли щедрувати до вашої хати.
Щедрий вечір, добрий вечір!


13.01.2014

Як і належить щедрому господарю, голова районної ради Юрій Яцина віддячив щедрівникам та їх вихователям, поклавши у торбу солодкі подарунки, а працівники районної ради нагородили гостей щедрими оплесками.

Ходить вечір, ходить ясний,
Зорями багатий,
Тихо стукає у шибку,
Щоб защедрувати.
Ти заходь, заходь до хати —
Раді тобі люди.
Якщо ти приніс щедрівку —
В домі щастя буде.
Ой щедрівко, щедрівочко,
Щедра пташко мила,
Ти своєю добротою
Нас усіх зігріла.

Детальніше...

  Планування діяльності у 2014 році

10.01.2014

Головою районної ради Яциною Юрієм Дмитровичем 9 січня проведена апаратна нарада, на якій були розглянуті питання щодо планування діяльності районної ради на 2014 рік, підготовки документації ради за минулий рік до здачі до архівного підрозділу, висвітлення діяльності депутатського корпусу та виконавчого апарату ради на офіційному сайті, в районній газеті «Сільські новини», районному радіо та на сторінках обласної газети «Слобідський край», інші нагальні питання.

За дорученням голови районної ради виконавчим апаратом розпочата робота з підготовки проекту Плану роботи Валківської районної ради на 2014 рік. Питання щодо затвердження Плану роботи ради розглядатиметься депутатами в профільних постійних комісіях та на черговому пленарному засіданні сесії районної ради.

В зв᾿язку із вищезазначеним звертаємося до депутатів районної ради, голів постійних комісій з проханням до 17 січня надати свої пропозиції до Плану роботи районної ради на 2014 рік до виконавчого апарату районної ради у будь-який спосіб: письмово, у телефонному режимі, електронним зв᾿язком на поштову адресу vrrada@mail.ru

Детальніше...

  Відродження соціально-культурних об’єктів, бібліотек, будинків культури на виконання соціальних ініціатив Президента України

10.01.2014

Питання щодо роботи бібліотечної системи району та покращення умов роботи бібліотечних установ розглядалося сьогодні під час наради, проведеної головою районної державної адміністрації Олександром Холодним, в роботі якої взяв участь голова районної ради Юрій Яцина.

З метою покращення функціонування бібліотечного фонду першому заступнику голови райдержадміністрації Оноші В.П. доручено створити робочу групу щодо вдосконалення діяльності бібліотек. Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності виконання поставлених завдань та посилення виконавчої дисципліни.

Детальніше...

  Звітний концерт музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв в районній раді.

04.01.2014

В залі пленарних засідань Валківської районної ради, що за ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. та за активної підтримки депутатів районної та міської рад був відремонтований та оновлений влітку цього року, проходять не лише семінари, робочі наради, засідання депутатських комісій та сесії районної чи міської ради. За традицією, що склалася вже давно, тут проводяться збори громадських організацій, відбуваються урочистості з нагоди відзначення професійних свят та інші загальнорайонні заходи.

Ось і напередодні новорічних свят, у неділю 29 грудня 2013 року, тут відбувся звітний концерт учнів музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв.

Детальніше...

  Новорічні подарунки для дітвори від депутата.

04.01.2014

З приємною місією 27 грудня 2013 року з подарунками та солодощами завітав до Ков᾿язького навчально-виховного комплексу депутат Валківської районної ради Юрій Деркач.

Разом із Дідом Морозом та Снігуркою під час новорічного казкового дійства Юрій Миколайович вручив солодощі та подарунки від районної організації Партії регіонів для дітей дошкільної ланки та учнів навчально-виховного комплексу. Керівництво та педагогічний колектив закладу, діти та їх батьки вдячні своєму депутату за постійну турботу та систематичну допомогу навчальному закладу та мешканцям Ков᾿язької селищної громади.

Детальніше...

  Новорічна ялинка голови районної ради та голови райдержадміністрації «Здрастуй, Новий 2014 рік!»

03.01.2014

Другого січня по-новорічному прикрашений зал районного народного дому «Іскра» насилу вмістив у себе всіх бажаючих побачити феєричне святкове дійство.

За доброю традицією, як і щороку, в другий день нового року голова Валківської районної державної адміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина запросили на загальнорайонне свято Новорічної ялинки малечу всього району.

Дітвора у маскарадних костюмах, їх батьки, дідусі та бабусі вщент заповнили далеко не маленький глядацький зал РНД «Іскра». І не дивно, адже в рамках свята цього дня відбувся дитячий районний конкурс новорічних персонажів «Шоу маскарад – 2014», під час якого кожна бажаюча дитина могла продемонструвати глядачам та високошанованому журі свій казковий карнавальний костюм та артистичні здібності, позмагатися з іншими учасниками у виконанні пісенних чи танцювальних композицій.

Детальніше...

  Новорічна ялинка голови районної ради та голови райдержадміністрації «Здрастуй, Новий 2014 рік!»

03.01.2014

Бажаючи здійснення всіх новорічних побажань та мрій, зі святами привітали учасників конкурсу, їх батьків та всіх присутніх у залі голова райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина та почесний гість свята депутат Верховної Ради України Олександр Біловол.

Завдяки турботі народного депутата Олександра Миколайовича Біловола та депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол всі учасники казкового шоу отримали солодкі подарунку від благодійного фонду «З добром до людей!»

Детальніше...

  Новорічні вітання голови районної ради Яцини Ю.Д.

01.01.2014

Шановні земляки-валківчани та гості Валківщини!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради, від себе особисто дозвольте сердечно привітати Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік 2013 був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Зустрічаючи 2014 рік, бажаємо Вам Надії, Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої держави, виправдання Ваших самих добрих надій і сміливих прагнень, щирої безмежної любові близьких та рідних. Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря принесуть у Вашу домівку затишок та добробут, веселий настрій, здоров’я, щастя, гучну радісну щедрівку та колядку, а для нашої рідної України рік прийдешній стане роком миру, злагоди та процвітання.
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
Божого Вам благословення!

Голова районної ради
Юрій Яцина

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

У Валківському Свято-Преображенському Храмі зібралися сьогодні валківчани - представники територіальних громад сіл, селищ, міста району на чолі з районним керівництвом та настоятелями Храмів району щоб вознести спільну подячну молитву Господу за Всіх і за Вся, щоб подякувати Богу за ще один прожитий рік, за все те добре, що в ньому було, за розв᾿язання існуючих проблем та мир і спокій в Україні та у світі.

По закінченню молебна зі словами подяки звернувся до прихожан настоятель Світо-Преображенського Храму м. Валки отець Іван, подякував всім присутнім за спільну молитву, всім небайдужим людям за пожертву на розвиток Храму. Завдяки їх старанням, кропіткій праці зовсім за невеликий проміжок часу були проведені ремонтно-відновлювальні роботи в Храмі, заново розписана стеля, придбане церковне обладнання. Благочинний вручив валківчанам грамоти від митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, за вагомий внесок в розвиток духовності на Валківщині.

Детальніше...

  ЗАГАЛЬНОРАЙОННИЙ ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕН "ЗА ВСІХ І ЗА ВСЯ"

30.12.2013

Зі словами подяки звернулися до зібрання голова Валківської райдержадміністрації Олександр Холодний, голова районної ради Юрій Яцина, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та депутат райради Юрій Деркач. Всі вони вітали присутніх із наступаючими новорічними святами та дякували кожному мешканцю району за особистий внесок у розвиток рідного краю, за ту щоденну працю, завдяки якій зміцнюється добробут Валківщини і кожного її мешканця та всієї України.

За значний внесок у соціально-економічний розвиток району, надання благодійної допомоги Свято-Преображенському Храму більше десятка мешканців Валківського району були нагороджені спільними Почесними Грамотами районної ради та райдержадміністрації, які по закінченню молебна були урочисто вручені головами районної ради та райдержадміністрації Яциною Ю.Д. та Холодним О.М.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983