Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  70-річчя визволення Харківської області від фашизму - увага ветеранам війни

14.08.2013

Сьогодні депутати Валківської районної ради, які обрані за мажоритатрним принципом від відповідних територіальних Буряк В.І., Деркач Ю.М., разом із Гонтівярським сільським, Ковязьким селищним головами Корсун Л.М., Путінцевим В.П. та головою райдержадміністрації Холодним О.М. напередодні Дня визволення міста Харкова від фашистських поневолювачів відвідали двох Ветеранів Великої Вітчизняної війни, які брали участь у запеклих боях за визволення Харкова. Це Ганзій Микола Олесійович, який мешкає у селищі Ков’яги та Шпитальний Афанасій Каленикович, який проживає у Гонтовому Ярі. Учасники візиту пам’яті від усіх валківчан щиро подякували героям-визволителям за священний подвиг, мужність та військову звитягу, побажали здоров’я, оптимізму, довгих років життя та вручили подарунки

Детальніше...

  Відбувся обласний семінар з питань залучення міжнародної технічної допомоги для представників органів місцевого самоврядування

07.08.2013

В Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна 6 серпня 2013 року відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування та державних службовців Харківщини, участь в якому від Валківського району взяла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Захід відкрили перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, ректор ХНУ ім.В.Н.Каразіна Віль Бакіров, ректор ХНУ міського господарства ім.О.М. Бекетова Володимир Бабаєв, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Денис Ткачов.

Детальніше...

  Зустріч із Костівською територіальною громадою: обговорюємо Концепцію реформування місцевого самоврядування

31.07.2013

Сьогодні о 16.00 годині у приміщенні Костівської сільської ради голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. разом із першим заступником голови райдержадміністрації Оношою В.П. провели відкриту зустріч із Костівською територіальною громадою та її представниками в особі сільського голови Суханової Л.М., депутатів місцевої і районної ради, представників громадськості. Всебічно та детально обговорено актуальні питання подальшого розвитку місцевого самоврядування та основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Активну участь у роботі зібрання взяли також і відповідальні представники органів районної виконавчої влади та місцевого самоврядування: керуюча справа райради Котенко Т.М. та начальники відповідних відділів органів публічної влади Верхолаз В.В., Осман Л.М., Набока С.Л. та інші. Головою районної ради Яциною Ю.Д. грунтовно поінформовано загал про основні напрямки реалізації Концепції, її механізми та очікувані результати. Опрацьовані конструктивні пропозиції Костівської громади враховані у подальшій роботі районної влади, а Концепція є такою, що схвалена громадою, особливо в контекті усунення проблем, які існують у місцевих радах на сьогоднішньому етапі державотворення.

Детальніше...

  ПРО РОБОТУ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

31.07.2013

Відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” при Валківському районному управлінні юстиції Харківської області діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги (далі – приймальня), яка працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 години...

Детальніше...

  Загальні збори Олександрівської сільської громади

22.07.2013

В Олександрівській сільській територіальній громаді відбулися загальні збори. В рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів у загальних зборах Олександрівської сільської громади взяв участь голова районної державної адміністрації Олександр Холодний, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, депутати Валківської районної ради Буряк І.І. та Буряк В.І., депутати Олександрівської сільської ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. На всі питання, підняті олександрівцями, голова райдержадміністрації Холодний О.М. надав роз’яснення, а також видав доручення відповідним службам райдержадміністрації щодо якнайшвидшого вирішення проблемних питань. Під час зборів також було обговорено та підтримано громадою Проект концепції розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

  На Валківщині відбулися громадські слухання

20.07.2013

З 12 по 19 липня 2013 року в Шарівській, Черемушнянській, Костівській, Гонтовоярській, Сніжківській, Сидоренківській та Олександрівській сільських територіальних громадах Валківщини за участю фахівців Служби автомобільних доріг Харківської області пройшли громадські слухання з питання реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський. Під час робочих зустрічей фахівцями Служби була надана вичерпна інформація щодо плану реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський та дані відповіді на питання, що хвилювали місцевих мешканців. За результатами проведених громадських слухань були складені відповідні протоколи.

Детальніше...

  Валківщина вітає своїх матерів-героїнь!

19.07.2013

Сьогодні Валківщина вшановувала жінок, які цього дня в оточенні вдячних дітей і онуків та в супроводі голів місцевих рад завітали до залу районної державної адміністрації для отримання почесного звання матері-героїні. Привітними словами та подарунками того дня вітали героїнь народний депутат України Біловол О.М., голова райдержадміністрації Холодний О.М., керуюча справами районної ради Котенко Т.М., настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки Отець Іван та голова районної жіночої організації Миргород З.В.

Детальніше...

  ІНФОРМАЦІЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
у місцевих територіальних громадах


11.07.2013

Службою автомобільних доріг у Харківській області плануються роботи з реконструкції автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський на ділянках км 395+ 064- км 420+050 та км 431+407- км 440+480.
Робота, яку планується провести, здійснюватиметься шляхом розширення дорожнього полотна для запровадження чотирьохстороннього швидкісного руху автотранспорту із розбудовою відповідної інфраструктури для дороги державного значення з метою приведення її у відповідність до європейських стандартів.
Враховуючи важливість питання та стислі терміни для проектування та виконання необхідних робіт, планується проведення громадських слухань за участю фахівців Служби автомобільних доріг в територіальних громадах, через які проходить ділянка автошляху, запланованого до реконструкції, а саме:
12 липня 2013 року
Шарівська сільська рада 11 год.00 хв.
Черемушнянська сільська рада 14 год. 00 хв.
Костівська сільська рада 16 год. 00 хв.
19 липня 2013 року
Гонтовоярська сільська рада 11 год. 00 хв.
Сніжківська сільська рада 12 год.00 хв.
Сидоренківська сільська рада 14 год.00 хв.
Олександрівська сільська рада 16 год.00 хв.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися в розділі «Публічна інформація».


Детальніше...

  Жнива - 2013

09.07.2013

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку Валківської рда, станом на ранок 8 липня із запланованої площі збирання по району 23,4 тис. га обмолочено 4,6 тис. га, що становить 20 %, намолочено 19,5 тис. тонн зерна при середній врожайності 41,9 ц/га. Озима пшениця: обмолочена на 4,1 тис. га, 27 % від плану, намолочено – 18,3 тис. тонн, середня врожайність 44,5 ц/га. Горох: обмолочено – 0,5 тис. га, 40 % від плану, намолочено 1,2 тис. тонн, середня врожайність 22,1 ц/га Озимий ріпак: обмолочена на 0,07 тис. га, 67 % від плану, намолочено – 0,2 тис. тонн, середня врожайність 32,8 ц/га.

Детальніше...

  Районні заходи на свято Івана Купала

08.07.2013

Вчора о 19.00 годині в селі Сидоренково у мальовничому місці біля ставку відбулися районні заходи з нагоди свята Івана Купала. Районний етно-фестиваль "Грай душа" став дійсно прикрасою свята і подарував представникам усіх валківських громад чудовий настрій і довершені виступи і гру учасників на старовинних народних інструментах. Керівники району привітали всіх зі святом і побажали гарного настрою і всього найкращого районній громаді...

Детальніше...

  Розвиток місцевої інфраструктури та вирішення питань місцевого значення - громадські ініціативи

08.07.2013

В рамках втілення в життя соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, завдяки злагодженій роботі Гонтовоярського сільського голови Л.М. Корсун, депутатів місцевої та районної рад відкрито дитячий майданчик в селі Гонтів Яр. Значний внесок у будівництво майданчика зробили місцеві жителі, які розпочали роботу на тоді ще запущеній ділянці землі. Будівницто цього майданчика - яскравий приклад депутатської співпраці з підприємцями, виборцями та,звичайно ж, з органими місцевої влади. Всього ж на вулиці Лісничій (що поряд з майданчиком під веселою назвою "Богданчик") проживає 32 дитини, які проводитимуть час тепер веселіше, змістовніше та безпечніше.

Детальніше...

  Всіх прихожан Церкви Іоанна Предтечі Сніжківської територіальної громади тепло вітаємо з храмовим святом!

07.07.2013

Нехай всеперемагаюча віра зміцнює ваші духовні і фізичні сили на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві! А Господь і надалі обдаровує всіх вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, посилає свою допомогу в щирій праці на славу Церкви Христової.
Керівники району побували на святковому молебні з нагоди Храмового свята та щиро привітали релігійну православну громаду села Сніжків зі святом, бажаючи всім миру, Любові, злагоди, здоровя і всеперемагаючої віри і сили у краще і шасливе майбуття України і Валківщини!
Ю. Яцина, голова районної ради
О. Холодний, голова райдержадміністрації


Детальніше...

  Круглий стіл у новому приміщенні Валківського районного Центру зайнятості

03.07.2013

02 липня 2013 року Валківським районним центром зайнятості було проведено круглий стіл на тему: «Взаємодія органів виконавчої влади та соціальних партнерів у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості в умовах впровадження та дії Закону України «Про зайнятість населення».
У роботі круглого столу взяли участь голова Валківської районної ради Ю.Д. Яцина, голова районної державної адміністрації О.М. Холодний, директор Харківського обласного центру зайнятості Міненко В.Л, приватні підприємці Валківщини, голови і депутати місцевих рад, роботодавці, представники громадськості...

Детальніше...

  Чарівна валківчанка - 2013

02.07.2013

Вітаємо молодь валківщини зі святом молодості, енергії і краси!!!

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Не зважаючи на зливу з грозою, що час від часу лякали присутніх громом та блискавкою, команди-учасники будували курені, варили козацьку кашу та готувалися до спортивних змагань, адже справжніх козаків неможливо налякати негодою.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Коли дощ таки угомонився, козацькі команди вийшли на поле, щоб вразити суддів своїми яскравими і неповторними костюмами, співучістю та завзяттям.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Учасників змагань вітали голова районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний. Цьогорічні Козацькі розваги є особливими, бо цього дня у змаганнях взяли участь до двох десятків команд, що є найбільшою кількістю за всі роки існування від започаткування цього спортивного свята в районі.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Народний депутат України Олександр Біловол, який насилу добрався по розмитій дощем дорозі до старомерчицього стадіону, привітав учасників всіх команд, завітав до всіх куренів та оцінив майстерність кухарів, спробувавши польової каші.

Детальніше...

  Миттєвості загально районного спортивно-мистецького свята КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

28.06.2013

Компетентне журі оцінювало майстерність в оздобленні куренів, приготуванні козацького кулешу, зовнішній вигляд команд та враховувало спортивні бали. Переможцями в загальнокомандному заліку цього року стали:
ІІІ місце – команда Баранівської сільської громади;
ІІ місце – команда Юліївського підприємства нафтогазового промислу;
а перше місце виборола команда козаків з Благодатного.

Вітаємо призерів з перемогою, а всіх інших – з піднесеним настроєм та весело відзначеним святом Дня Конституції України!

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХVIІІ сесії Валківської районної ради

27.06.2013

Пленарне засідання чергової ХХVІIІ сесії Валківської районної ради відбулося сьогодні 27 червня 2013 року о 10.00 годині в оновленому залі пленарних засідань Будинку рад. 27 депутатів районної ради взяли активну участь у роботі сесії. З врахуванням пропозицій та зауважень депутатів були затверджені рішення з усіх запропонованих для розгляду питань порядку денного сесії.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921