Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  Після детального обговорення депутатами затверджено дві районні Програми

27.06.2013

На розгляд депутатів за депутатської ініціативи голови районної ради Яцини Ю.Д. були представлені дві районні Програми: Програма соціального захисту громадян, яким виповнилося 100 і більше років на 2013 – 2016 роки, метою якої є надання всебічної допомоги цій категорії громадян та популяризація довголіття; і Програма розвитку місцевого самоврядування Валківського району на 2013 – 2015 роки, яка була презентована присутнім особисто головою районної ради. З огляду на те, що з ІІ півріччя поточного року в області з метою реалізації Концепції застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі та Концепції реформування місцевих бюджетів запроваджується програмно-цільовий метод складання та виконання місцевих бюджетів, міському, селищним, сільським головам рекомендовано розробити і затвердити відповідні місцеві Програми з урахування цілей, завдань і заходів районної Програми.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХVIІІ сесії Валківської районної ради

27.06.2013

За поданням районної державної адміністрації, в зв’язку із повною відсутністю контингенту учнів у Черемушнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів (учнів 5-9 класів), створенням освітніх округів і організацією підвезення учнів до шкіл в районі, врахувавши ставлення батьків і місцевої громади, після ретельного обговорення питання депутатами було ухвалене рішення про зміну типу Черемушнянського навчально-виховного комплексу шляхом пониження ступеня. Тепер у цьому навчальному закладі навчатимуться учні 1-4 класів та діятиме дошкільний навчальний заклад.

Детальніше...

  Cтворено комунальний заклад охорони здоров’я «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

27.06.2013

З метою здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, забезпечення доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальних громад району, розглянувши клопотання райдержадміністрації, керуючись діючим законодавством, депутати районної ради ухвалили рішення згідно якого на базі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району, яке знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров’я «Валківської центральної районної лікарні», створено комунальний заклад охорони здоров’я «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

  Головою Валківської районної ради
Яциною Ю.Д.
скликано ХХVІІI сесію
районної ради


25.06.2013

07 червня 2013 року з метою невідкладного вирішення низки питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, в тому числі і питань фінансового характеру, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, затвердження цільових програм, розв’язання проблем розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення району, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХVІІI сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХVIІІ сесії Валківської районної ради відбудеться 27 червня 2013 року (четвер) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Спільне засідання профільних постійних комісій відбудеться цього ж дня. Початок роботи комісій о 08.30 годині.
Запрошуємо депутатів та запрошених взяти активну і конструктивну участь у роботі сесії. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...


Детальніше...

  "ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ – ВЕСЕЛА НЕДІЛЯ!"

24.06.2013

В неділю 23 червня районна валківська громада святкувала свято Трійці. «Зелена неділя – весела неділя» - це традиційна назва народного масового гуляння на Валківщині в цей святковий день. На центральній площі міста зібралися представники всіх територіальних громад району щоб вшанувати традиції нашого народу – святкування “зелених” свят масовим гулянням, яке черпає свою наснагу із глибокого коріння духовної спадщини. Зі сцени присутніх на святі вітали благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн, голова районної ради Юрій Яцина та голова райдержадміністрації Олександр Холодний.

Детальніше...

  Де співають, там охоче лишайся жити, лихі люди не мають пісень...

24.06.2013

Віддзеркаленням настрою людини і душі всього народу завжди була народна пісня. З глибин життя народжений мотив пливе на хвилях музики і мови через століття і віки. Святій Трійці був присвячений районний фольклорний фестиваль “Зелена неділя – весела неділя”, який вже став традиційним для валківчан. А щоб свято було ще веселішим цього року вперше був проведений конкурс гумористів. Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали в дарунок запашні караваї від традиційних спонсорів районних свят ТОВ «Валки-хліб», а переможці – Почесні грамоти відділу культури райдержадміністрації та подарункові набори від депутата районної ради Шилованова Анатолія Сергійовича.

Тож над землею лийся, пісне, знов,
Сій між людьми краси й добра насіння,
Гнів заколисуй і неси любов
Із покоління в нові покоління.


Детальніше...

  ДЕНЬ СКОРБОТИ І ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

21.06.2013

Сьогодні на Меморіалі Слави в місті Валки вшановували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.
В урочистій церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави та мітингу-реквіумі взяли участь голова Валківської районної ради Юрій Яцина, голова районної державної адміністрації Олександр Холодний, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, голова районної організації ветеранів Віктор Білоус, Благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки отець Іоанн, представники апаратів районної ради та райдержадміністрації, керівники організацій, установ, підприємств району разом з представниками колективів.


Детальніше...

  Відкриття першої табірної зміни в дитячому таборі

16.06.2013

13 червня гостинно відчинив двері для дітвори Валківський позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка». У цьому році на першу зміну приїхало відпочивати 104 дитини з Валківського району та міста Харкова. Урочисте відкриття першої оздоровчої зміни відбулося 16 червня. На свято приїхало багато гостей. З теплими, добрими словами та привітаннями з відкриттям першої табірної зміни звернулися до присутніх голова районної державної адміністрації Холодний О.М., голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та перший заступник голови РДА Оноша В.П. Із побажаннями здоров’я та змістовного, безпечного відпочинку звернулася до учасників заходу начальник відділу освіти райдержадміністрації Алієва Р.Д. Районна організація Партії регіонів подарувала табору футбольний м’яч, бадмінтон та бумеранг для організації спортивних ігор та змістовного дозвілля дітвори. А виступи вихованців танцювального гуртка «Фієста» Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості були справжнім сюрпризом не лише для дітей, а й для дорослих.

Детальніше...

  Навчальний семінар-практикум для п’яти районів області відбувся у Валківській районній раді

14.06.2013

Сьогодні в залі засідань Валківської районної ради відбувся навчальний семінар-практикум Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області для голів районних рад, сільських, селищних, міських голів Валківського, Богодухівського, Коломацького, Краснокутського та Нововодолазького районів. З вітальними словами до слухачів семінару звернулися перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П., народний депутат України Біловол О.М., голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., голова Валківської райдержадміністрації Холодний О.М. та Тітов М.І. - перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації.


Детальніше...

  Навчальний семінар-практикум для п’яти районів області відбувся у Валківській районній раді

14.06.2013Детальніше...

  Вітаємо Оношу Віталія Петровича з призначенням на посаду першого заступника голови райдержадміністрації !

11.06.2013

Розпорядженням голови Валківської районної державної адміністрації № 78-к від 10.06.2013 року Оноша Віталій Петрович призначений на посаду першого заступника голови райдержадміністрації. До цього Віталій Петрович працював начальником відділу цивільного захисту райдержадміністрації. На новій посаді він очолить роботу, що стосується діяльності гуманітарної сфери: освіти, культури, медицини, молоді та спорту. Вітаємо Віталія Петровича з призначенням на відповідальну посаду та бажаємо успіхів в роботі.

Детальніше...

  Проміжні вибори депутата сільської ради в Огульцівській громаді

09.06.2013

Сьогодні в селі Огульці відбуваються проміжні вибори депутата сільської ради по 14 одномандатному округу. Районна організація Партії регіонів на своїй конференції кандидатом в депутати місцевої ради висунула кандидатуру Коваленко Валентини Олексіївни, мешканки села Огульці, 1965 року народження. Пропозицій щодо реєстрації кандидатів в депутати від інших партійних організацій району не надходило. Місцевою владою та мажоритарним депутатом районної ради від Огульцівської громади створені всі організаційні умови для підготовки та проведення проміжних місцевих виборів. Голосування проходить в умовах вільного волевиявлення в рамках діючого виборчого законодавства. Сьогодні, після завершення голосування та закриття виборчої дільниці, дільничною виборчою комісіїєю підраховані голоси виборців, віддані за кандидата в депутати, про що складено відповідний протокол і після чого сільською територіальною комісією встановлено результати виборів. Із 28 виборців на відповідній території проголосувало 24 виборці і всі одностайно віддали свої голоси Коваленко В.О.
Вітаємо Валентину Олексіївну із обрання депутатом сільської ради і бажаємо успіхів у вирішенні питань місцевого значення!

Детальніше...

  Валківська районна рада щиро вітає
Романенко В.І.
із видатною державною відзнакою


06.06.2013

Сьогодні, 06.06.2013 року відповідним Указом Президента України № 319/2013 "Про відзначення державними нагородами України" Романенко Валентині Іванівні - редактору Валківської районної газети "Сільські новини" присвоєно почесне звання «Заслуженого журналіста України»...

Детальніше...

  Відкриття ігрового дитячого майданчика у Високопільській громаді

03.06.2013

1 червня 2013 року о 14.00 годині у Високопільській територіальній громаді до Міжнародного Дня захисту дітей в урочистій обстановці відкрито ігровий дитячий майданчик. Його відкриття є результатом успішної реалізації переможного проекту Високопільської сільської ради "Давайте разом робити добрі справи!" в рамках обласного конкурсу міні-проектів "Разом у мабутнє!", ініційованого головою Харківської обласної ради Черновим С.І.
Поздоровили громаду і дітей із святом голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д., голова Валківської РДА Холодний О.М., Високопільський сільський голова Шумейко С.А., депутати районної та міської рад, які і перерізали символічну стрічку, як ознаку того, що депутати місцевих рад і органи місцевого самоврядування замість політичних баталій перевагу віддають конкретним добрим справам та вирішенню питань місцевого значення, тим більше що вони направлені на майбутнє нашої держави, на дітей, які завжди щиро вдячні за турботу про них!

Детальніше...

  Загальнорайонні заходи до Дня захисту дітей

02.06.2013

Зі сцени «Іскри» вчора, 1 червня, в День захисту дітей, вітали учасників дитячих фестивалів-конкурсів районного рівня «Дивокрай-2013» та «Перший крок», їх батьків та педагогів керівники району голова районної державної адміністрації Олександр Холодний та голова районної ради Юрій Яцина. Загальнорайонні конкурси були організовані Валківським районним Будинком дитячої та юнацької творчості за підтримки районної організації Партії регіонів та депутата районної ради Походящего Віктора Іполитовича. Наприкінці свята всі присутні на святі діти з радістю отримали смачний подарунок від нашого народного депутата України Олександра Миколайовича Біловола...

Детальніше...

  Відбувся дитячий фестиваль-конкурс районного рівня ПЕРШИЙ КРОК

02.06.2013

Не зважаючи на примхи природи і рясний дощ із грозою, в рамках святкування Дня захисту дітей у Валках вчора відбувся дитячий фестиваль-конкурс «Перший крок», організований Валківським будинком дитячої та юнацької творчості за підтримки районної організації Партії регіонів. Дитяче свято було перенесено з центральної площі міста до приміщення РНД «Іскра». Творче змагання проходило серед учасників чотирьох вікових номінацій і дуже нелегко було компетентному журі обрати переможців серед такої кількості юних талантів, адже їм цього дня прийшлося переглянути 60 конкурсних номерів та обрати кращих виконавців. Всі переможці отримали почесні грамоти відділу освіти РДА та подарунки, що підготував для юних талановитих валківчан депутат районної ради від Партії регіонів Походящий Віктор Іполитович.

Детальніше...

  ДИВОКРАЙ-2013

02.06.2013

Вчора, під час проведення загальнорайонних заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, були підведені підсумки районного конкурсу дитячої творчості «Дивокрай-2013». Переможці отримали грамоти відділу освіти районної державної адміністрації та подарунки, які підготував для творчої дітвори депутат районної ради від Партії регіонів Походящий Віктор Іполитович.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради випускникам 2013 року

31.05.2013

Дорогі випускники!

В цей урочистий день від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради дозвольте від щирого серця привітати вас із закінченням школи! Ви пройшли надзвичайно важливий етап в своєму житті. Попереду у вас самостійний шлях, навчання у вищих навчальних закладах, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, молоді люди, від яких залежить якою стане Україна. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! В добру путь!

Голова Валківської районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Валківщина вітає випускників шкіл 2013 року

31.05.2013

Сьогодні по всій Україні прощаються із своїми школами та вчителями випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2013 року. Школи Валківщини сьогодні проводжають у самостійне доросле життя 261 випускника. Випускні вечори проходять наразі в усіх навчальних закладах району. На центральній площі міста Валки о 18.00 годині відбулися урочистості з цієї нагоди. Випускників Валківського ліцею імені Олександра Масельського та Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітали із закінченням шкільного навчання голова районної ради Яцина Ю.Д., голова райдержадміністрації Холодний О.М., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. та начальник відділу освіти РДА Алієва Р.Д.

Детальніше...

  Валківщина вітає випускників шкіл 2013 року

31.05.2013

Керівники району виконали почесну місію та вручили золоті медалі кращим з випускників, які відмінно закінчили навчання. Почесними грамотами були відзначені вчителі випускних класів та випускники-медалісти.

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921