Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Децентралізація - питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України. Президент

05.04.2018

Про це Петро Порошенко сказав на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

«Це (децентралізація - ред.) питання цивілізаційного вибору, політичної культури, і, якщо хочете, національної безпеки», - підкреслив Глава держави. «Погляньмо на це з досить несподіваного ракурсу, з точки зору євроатлантичної інтеграції. Ну, здавалося б, де децентралізація, а де НАТО? І як вона може бути пов’язана з нашим майбутнім членством у Північноатлантичному альянсі? Тим не менше, у Річній національній програмі під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік, яку я своїм указом затвердив тиждень тому, один з ключових розділів присвячений децентралізації», - зазначив Президент.

Детальніше...

  Законодавче забезпечення реформи сьогодні не встигає за муніципальною практикою

05.04.2018

Таке переконання висловив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить у Вінниці.

«Ще 4 червня 2015 року Верховна Рада затвердила План законодавчого забезпечення реформ в Україні. З 11 законопроектів, передбачених Планом, на сьогодні ухвалено лише один, - зазначив Сергій Чернов. - А з розроблених Мінрегіоном 17 першочергових законопроектів парламент схвалив також один».

Детальніше...

  Не дозволю політиканам влаштовувати паради суверенітетів - Президент про необхідність конституційних змін щодо децентралізації

05.04.2018

«Свого часу чекають конституційні зміни, які ми з Прем’єр-міністром розробили, щодо децентралізації влади. Ясно, що потрібні префекти, бо декого на місцях п’янять нові фінансові можливості й вони починають мнити себе удільними князьками, ніби над ними вже немає ніякої влади», - заявив Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХV сесію
районної ради VІІ скликання


04.04.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 13-с від 30 березня 2018 року «Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 квітня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  Парламент не прийняв доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

04.04.2018

На пленарному засіданні 3 квітня Парламент не підтримав доопрацьований Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» в новій редакції з пропозиціями Президента України (№2489).

За проголосували лише 133 депутати.
Проти: 2.
Утрималися: 39.
Не голосували: 160.

Необхідної кількості голосів народних обранців не набрала і пропозиція щодо повернення Закону на доопрацювання до профільного Комітету. Дану пропозицію підтримали лише 190 депутатів.

Детальніше...

  На Харківщині розпочалися командно-штабні навчання з територіальної оборони

04.04.2018

У проведенні заходу беруть участь тисячі воїнів Збройних сил України та інших силових відомств нашої держави.

Як пояснив начальник Харківського військового гарнізону полковник Юрій Калгушкін, армійці виконуватимуть заходи з охорони державних адміністрацій, військових комісаріатів, різних стратегічних об’єктів.

Детальніше...

  Прийнятий закон – новий потужний поштовх децентралізації та створення нових великих тергромад, - Геннадій Зубко

04.04.2018

Прийняття парламентом в цілому надважливого та ключового законопроекту «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» дасть можливість територіальним громадам міст обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших територіальних громад без проведення перших виборів до міської ради. Також, закон прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ.

Так прокоментував прийняття закону Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Відбувся виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою

04.04.2018

3 квітня з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області проходив виїзний особистий прийом громадян виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою.

Участь у виїзному прийомі керівника обласної служби за дорученням голови районної ради Віталія Оноші взяла депутат районної ради, куратор та секретар профільної постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Вікторія Верхолаз. Також був присутній начальник відділу міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах ГУ Держгеокадастру у Харківській області Юрій Кондрюков.

Детальніше...

  Запрошуємо відвідати виставку «Великодня писанка»

04.04.2018

Сьогодні о 15.00 годині в приміщенні навчального корпусу Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв відкривається виставка «Великодня писанка», яка триватиме по 18 травня.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 7, навчальний корпус Валківської РКДШМ. Виставка працюватиме в робочі дні з 10.00 до 17.00 год.

Детальніше...

  Геннадій Зубко спрогнозував кількість створення ОТГ в 2018 році

04.04.2018

«Ми зараз дуже ретельно відслідковуємо й аналізуємо процеси об’єднання. У кожній області є громади, залучені до цього процесу. Окрім чинних ОТГ, маємо більше 6 тисяч громад старого формату, які ведуть переговори щодо створення. Я можу говорити, що у 152 районах з 468 немає ОТГ. У поточному році поставили собі завдання закрити цю «білу пляму», аби в Україні не існувало районів без жодної громади», - заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв’ю ІА «Українські новини».

Детальніше...

  За наявності пільги по земельному податку – обов’язково подайте заяву!

04.04.2018

ГУ ДФС у Харківській області звертає увагу фізичних осіб – власників земельних ділянок, що внесеними змінами до п.281 ст.281 Податкового кодексу України (далі ПКУ), скасовані обмеження застосуваня пільги до однієї земельної ділянки із сплати земельного податку фізичним особам.
Від сплати податку звільняються:
інваліди першої і другої групи;
фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
пенсіонери (за віком);
ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

  Серед пріоритетів діяльності районної влади – турбота про дітей та забезпечення умов для їх якісного оздоровлення та відпочинку

04.04.2018

На цьому наголошував голова районної ради Віталій Оноша під час робочої наради райдержадміністрації з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії у 2018 році.

На початку цього року депутатським корпусом районної ради затверджена відповідна цільова районна Програма, якою передбачено здійснювати фінансування визначених Програмою заходів та щороку передбачити кошти на реалізацію завдань цієї Програми, в тому числі на організацію літнього відпочинку дітей різних категорій у районному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  В уряді роз’яснили, як відбуватиметься монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті

04.04.2018

Рішення – давати гроші пільговикам на руки чи залишити все, як є, прийматимуть мери міст.

На «гарячу лінію» Кабінету міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам - чорнобильцям, учасникам бойових дій, дітям з багатодітних сімей, ветеранам військової служби, особам з інвалідністю тощо - відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. З іншого боку, частими були нарікання перевізників, які заявляли про свої фінансові втрати, бо за щось потрібно ремонтувати транспортні засоби та підтримувати їх у належному стані.

Детальніше...

  Уряд схвалив проект закону про передачу у власність українським фермерам 500 тис. га землі, – Володимир Гройсман

04.04.2018

Кабінет Міністрів України погодив і передав на розгляд Верховної Ради України проект закону про передачу 500 тис. га сільськогосподарської землі у власність 23 тис. українських фермерів, які працюють на ній. Відповідне рішення озвучив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Українською землею мають володіти українці, а сільськогосподарською землею – фермери. Ми вносимо законопроект, який відновлює справедливість щодо фермерів. Ми схвалюємо і передаємо проект закону, який дозволить 500 тис. га землі передати у власність 23 тис. фермерам, які працюють на цій землі, обробляють її, але досі не мали права нею володіти», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...

  Учасники АТО отримають знижку на товари в низці супермаркетів області

04.04.2018

За підтримки ХОДА в регіоні реалізують проект «Соціальна картка учасника антитерористичної операції».

З 2018 року в торговельних мережах «Восторг», «Дігма» та «Ділайт» військовослужбовці, які проходили чи проходять службу на сході України та мають статус учасника АТО, можуть отримати знижки на всі товари в розмірі від 5 % до 8 %. Для того, щоб отримати знижку, необхідна лише картка «ПриватБанку».

Детальніше...

  Президент підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України

04.04.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому заході з нагоди вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України.

«Три роки тому ми прийняли дуже не просте, але надзвичайно відповідальне рішення розпочати глобальні зміни у правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів – сказати остаточне прощавай міліції радянського стилю і перейти до формування нової української поліції, яка буде мати і має головне – високу довіру українського народу», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

  Молоді таланти Харківщини

04.04.2018

Саме під такою назвою сьогодні, 4 квітня, в РНД «Іскра» відбувся відбірковий тур обласного творчого фестивалю.

Метою заходу є презентація творчого потенціалу талановитих дітей Харківщини, підтримка та сприяння творчому самовираженню обдарованої молоді. Діти з різних куточків району поділилися з присутніми часточкою свого таланту, своєї душі. Вони співали, декламували, грали, показували яскраві хореографічні постановки. Всі учасники фестивалю були неперевершеними.

Детальніше...

  Молоді таланти Харківщини

04.04.2018

Фотомиттєвості фестивалю-конкурсу

Детальніше...

  У Парламенті більшість підтримує зміцнення місцевого самоврядування. — В’ячеслав Негода

03.04.2018

У Мінрегіоні сподіваються, що і цього разу Парламент підтримає законопроекти з пакету децентралізаційних, які у вівторок, 3 квітня, народні депутати планують розглянути на пленарному засіданні.

«Маємо рухатися далі. Реформа без належної законодавчої основи не може виконувати свої завдання. А завдання надзвичайно важливі – створення гідних умов життя для кожної людини. Якщо запитати будь-кого з народних обранців, чи він проти цього, то, звісно, він заперечить. Кожен хоче, аби українці жили добре і були впевнені у завтрашньому дні. А раз так, то маємо всі разом і працювати в цьому напрямку. Законопроекти, які виносять на розгляд, давно мали бути прийняті. Але щось не склалося. Більше зволікати не можна. Люди не зрозуміють. На мій погляд, у Парламенті більшість тих, хто підтримує зміцнення місцевого самоврядування і розвиток територій. Сподіваюся, що завтра ми в цьому переконаємося ще раз», — прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

03.04.2018

Про право учасників АТО на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938