Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5556 
  Апаратна нарада голови районної ради

03.02.2020

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої були підведені підсумки роботи за тиждень, що минув, сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень, окреслені основні завдання на найближчу перспективу. Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради наразі є якісна підготовка матеріалів, що надходять для розгляду на сесії районної ради, формування порядків денних засідань постійних комісій в рамках підготовки до пленарного засідання, що відбудеться 13 лютого 2020 року о 10.00 год.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.02.2020

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  У лютому субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу газу перерахують автоматично

03.02.2020

Немає потреби додаткового звернення громадян, інформують в Міністерстві соціальної політики України.

Детальніше...

  У ХОДА затвердили оновлений проєкт Перспективного плану формування територій громад області

03.02.2020

Засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Харківської області відбулось 31 січня під головуванням Олексія Кучера.

Детальніше...

  Управлінців «первинки» Харківської області запрошують на стаді-тур в Естонію

03.02.2020

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області взяти участь у навчальному турі до міст Таллінн та Тарту.

Поїздка відбудеться з 2 по 7 березня 2020 року, дедлайн реєстрації – 7 лютого 2020 року. Захід буде цікавий головним лікарям, директорам або їх заступникам, завідувачам великих амбулаторій (7+лікарів) центрів первинної медичної допомоги Харківської області.

Детальніше...

  Увага! Попередження про ускладнення погодних умов!

03.02.2020

За прогнозом УкрГідрометцентру, вдень 4 лютого на Закарпатті, Прикарпатті значний дощ та мокрий сніг, вночі 5 лютого сильний сніг (приріст снігового покриву 10-20, в горах 35-40 см); пориви вітру 15-20 м/с (в горах 25 м/с), хуртовини, на дорогах снігові замети, ожеледиця.

Детальніше...

  Енергоефективна модернізація Харківщини в дії

31.01.2020

Навчальний семінар-практикум «Реалізація проєктів з енергозбереження та енергоефективної модернізації приміщень комунальної форми власності» відбувся 30 січня у Держпромі.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Зробимо все, щоб мінімізувати для Харківщини ризики медичної реформи

31.01.2020

Проблемні питання проведення з 1 квітня 2020 року другого етапу медичної реформи та готовності медичних закладів до початку укладення договорів з Національною службою здоров’я України розглядалися сьогодні під час розширеного засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. Участь в обговоренні взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Він акцентував увагу на ризиках, які сьогодні постали перед комунальними закладами спільної власності територіальних громад районного й обласного рівнів у зв’язку зі зміною системи фінансування цих установ.

Детальніше...

  Законопроект про засади адміністративно-територіального устрою — опубліковано текст

31.01.2020

На сайті Верховної Ради оприлюднили текст проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» № 2804 від 24.01.2020 року (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67986).

Про це повідомляє портал Децентралізація влади https://decentralization.gov.ua/news/12112.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

31.01.2020

Шановні шукачі роботи та безробітні! Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 31 професією.

На лютий 2020 року заплановане формування груп за професіями: …

Детальніше...

  З’явився текст оновленої методики формування спроможних громад

31.01.2020

На Урядовому порталі з’явився текст постанови «Про внесення змін до Методики формування спроможних територіальних громад» від 24.01.2020 року (ПЕРЕГЛЯНУТИ https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-metodiki-formuvannya-spromozhnih-teritorialnih-gromad-i240120-34).

У новій редакції Методики акцент зроблений на порядку розроблення перспективних планів та формуванні спроможних громад.

Детальніше...

  Повноваження, які делегує держава органам місцевого самоврядування, завжди мають бути підкріплені ресурсами

31.01.2020

Про результати децентралізації та довіру громадян до реформи, а також відповідність українського законодавства ратифікованій Європейській хартії місцевого самоврядування у спецпроєкті Харківської обласної ради та Громадського радіо «Де це?».

Детальніше...

  Затверджено проєкт Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років

30.01.2020

Керівний комітет з розробки стратегії затвердив її проєкт, а також проєкт Плану заходів на 2021 – 2023 роки під час засідання 29 січня.

Детальніше...

  Асоціації органів місцевого самоврядування підписали меморандум про співпрацю

30.01.2020

29 січня Українська асоціація районних та обласних рад, Всеукраїнська асоціація гроамд (Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад), а також Асоціація малих міст України підписали Меморандум про співпрацю.

Як зазначено у документі, головною метою співробітництва є відстоювання інтересів територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Мінрегіон розпочав підготовку концептуальних змін до законодавства про місцеве самоврядування і місцеві держадміністрації

30.01.2020

Триває робота з підготовки проектів законів, які дадуть змогу завершити реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Мінрегіон розпочав консультації з питань підготовки концепцій змін до законодавства про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації. У відомстві залучили до консультацій представників асоціацій органів місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги та експертів.

Детальніше...

  Що відомо про новий коронавірус
Стаття обласної газети
СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ


30.01.2020

Симптоми вірусу
У пацієнтів з підтвердженим коронавірусом були респіраторні захворювання від легкого до важкого ступеня із симптомами: лихоманка, кашель, ускладнене дихання.
У деяких пацієнтів першими симптомами були: діарея, нудота, розлади шлунку.
Симптоми коронавірусу можуть з’явитися якнайраніше через два дні, найпізніше – через 14.
Хвороба викликає ураження легенів і пневмонію. Більш легкі випадки можуть нагадувати грип або застуду.

Детальніше...

  Гаряча лінія Валківського відділу Дергачівської місцевої прокуратури

30.01.2020

Питання захисту інтересів держави та протидії злочинності в сфері вирубки та використання лісових ресурсів є одним з пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури України.
Тенденція до збільшення кількості скоєння злочинів зазначеної категорії наявна й у Валківському районі.
Звертаємося до органів місцевого самоврядування та місцевого населення: «Якщо Вам стало відомо про порубки лісу, які проводяться, готуються або здійснюється незаконне перевезення деревини, задля оперативного реагування просимо повідомляти про кожен такий факт
на гарячу лінію Валківського відділу
Дергачівської місцевої прокуратури
за номером (057) 53-5-15-63
та за номером «102»

Заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області М. Блохін

Детальніше...

  29 січня - День пам’яті Героїв Крут
Звернення голови районної ради Віталія Оноші


29.01.2020

Сьогодні ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі.

29 січня 1918 року на залізничній станції Крути відбувся нерівний бій: чотириста студентів стримували чотирьохтисячну армію. Вони заплатили своїм життям, зупинивши наступ на чотири дні. І тим самим врятували українську державність, вигравши час для укладення Брест-Литовського мирного договору.

Загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму, жертовності і нескореного духу молодого покоління українців в боротьбі за власну державу…

Детальніше...

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов

29.01.2020

За прогнозами Укргідрометцентру вночі 29 січня помірний, а вдень 31 січня значний сніг, хуртовини (на Закарпатті значний дощ з мокрим снігом), приріст снігового покриву 20-30 см; на дорогах ожеледиця.
У західних, північних, Полтавській та Харківській областях мокрий сніг, утворення нестійкого снігового покриву висотою 3-10 см; місцями налипання мокрого снігу, хуртовини, на дорогах ожеледиця.
29-30 січня в Україні пориви вітру 15-20 м/с.
Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності, спричинятиме порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
водія автотранспорту районної ради
ХАРЧЕНКА Ігоря Миколайовича!


29.01.2020

Шановний Ігорю Миколайовичу! Колектив районної ради сердечно вітає Вас із Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров`я, сімейного добробуту, безмежного людського щастя. Хай кожен новий день буде щедрим на успіхи, багатим на радісні звістки та приємні події. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а радість незмінно супроводжує на життєвому шляху. Обов’язкової реалізації всього запланованого та вірної удачі, яка б увінчала кожен Ваш день. З Днем народження!

Детальніше...

Усього: 5556 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5556