Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  Вітаємо переможців-валківчан у обласному фестивалі-конкурсі «Молодіжний лідер року».

05.07.2012

04.07.2012 року в приміщенні Малого залу Будинку Рад відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року». Це звання присуджується за вагомі досягнення у різних сферах діяльності, претенденти з усіх районів області висувалися в 11 номінаціях.
Від Валківського району відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації подано 2 реєстраційні картки учасників обласного конкурсу. І переможцем в номінації «Підприємець» від Валківського району став Абракітов В’ячеслав Олегович. Вітаємо Вячеслава Олеговича, депутата Валківської міської ради з заслуженою перемогою і бажаємо йому нових звершень і успіхів на благо розквіту Валківщини і України...

Детальніше...

  Козацькі розваги - 2012

28.06.2012

Районне культурно-розважальне свято "Козацькі розваги - 2012" на стадіоні у селищі Старий Мерчик пройшли масово, організовано, змістовно і цікаво. Більше 10 команд від місцевих громад та установ району взяли участь, а перемогу за загальним рейтингом здобули козаки із Благодатного. За сприяння Біловола Олександра Миколайовича були вручені призи переможцям змагань. Валківська районна рада дякує всім організаторам та командам учасникам за активну участь і небайдужість!

Детальніше...

  Баранівська громада висловлює щирі слова подяки Біловолу О.М.

25.06.2012

22 червня 2012 року голова райдержадміністрації М.О.Малявін разом з О.М. Біловолом побували у с. Баранове. Вдячних жителів зібралось чимало - бо основним мотивом цієї зустрічі було бажання Баранівців висловити слова вдячності за ту допомогу, ту велику справу, яку зробив для їхнього села Олександр Миколайович. 21 червня Баранівська школа засяяла новими пластиковими вікнами, бо саме цей обєкт найбільш постраждав під час буревію та граду, всі вікна були побиті, а дах місцями зовсім знесло...

Детальніше...

  Ліквідація наслідків стихії, яка відбулася 14 червня 2012 року

15.06.2012

Сьогодні голова райдержадміністрації Малявін М.О., голова районної ради Холодний О.М., їх заступники, голови місцевих рад, інші відповідальні службовці працювали в особливому, надзвичайному режимі.
Село Баранове щонайбільш мабуть постраждало від стихії і буревія, який 14.06.2012 пронісся над територією Валківщини.
Так, у Баранівській громаді з мешканцями, що постраджали від наслідків стихії, зустрілися голова райдержадміністрації Малявін М.О., Біловол О.М., народний депутат України III і IV скликань та Баранівський сільський голова Петренко М.А., який невідкладно повернувся у громаду із своєї чергової щорічної відпустки у зв’язку із надзвичайною ситуацією...

Детальніше...

  Валківщина постраджала від стихійного лиха

15.06.2012

Ряд населених пунктів Валківщини вчора ввечері не оминули буревій та град. В результаті ускладнених погодних умов найбільш постраждали с.Баранове, с.Гонтів-Яр, с. Олександрівка та м.Валки.
Внаслідок шквального вітру розкрито дах Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.- 220м2, Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 50м2,Баранівської котельні – 40 м2, ДЮСШ «Спорт для всіх» - 10 м2, Баранівського сільського клубу – 960 м2, Валківської центральної районної лікарні – 70м2.
У м. Валки розкрито житлові будинки по вул.Борща, 2 – 30м2, вул.Першотравневій, 11 – 10м2, по вул. Перемоги – 10 м2. Вибиті вікна у Баранівській ЗОШ І-ІІІ ст.- 100 м2, Баранівському сільському клубі – 40 м2, РНД «Іскра» - 40 м2.
Розкрито дахи близько 50 приватних будинків, повалено 40 дерев, без струму залишилося 36 населених пунктів в тому числі ПЗОВ «Ялинка» та центральна районна лікарня в яких на теперішній час електропостачання відновлено.
У населених пунктах працюють робочі групи із залученням фахівців та місцевих депутатів по складанню відповідних актів і встановленню збитків. У СВК "Дружба" та СТОВ "Нове життя" увечері 14.06.2012 через знеструмлення населених пунктів залишились недоєними корови і прокисло молоко. Постражали і посіви у сільськогосподарських підприємствах. Наразі працює сільськогосподарська комісія, яка встановить повну суму збитків на полях.
Районною і місцевою владою вживаються всі можливі заходи щодо ліквідації наслідків стихійного лиха...

Детальніше...

  Трудовий десант Валківської районної ради

15.06.2012

Сьогодні о 7.00 годині виконавчий апарат районної ради здійснив трудовий десант щодо вирубки і упорядкування лісосмуги обабіч автомагістралі "Київ-Харків-Довжанський". Невеликою кількістю працівників прочищено більше 150 м широкої ділянки лісосмуги за складних погодніх умов - вранці надмірної вологи, а вдень - пекельного сонця...

Детальніше...

  Пісенний вернісаж в РНД "Іскра" від групи "ФРІСТАЙЛ"

13.06.2012

Актуальний фоторепортаж з місця концерту групи "Фрістайл" у місті "Валки"

Детальніше...

  КНИГА ПРО ОГУЛЬЦІ

08.06.2012

У районному комунальному закладі “Валківський краєзнавчий музей» Валківської районної ради відбулася презентація книги уродженки села Огульці Уліти Демидівни Дейнеки «Згадки про минуле», виданої до 100-річчя з дня її народження донькою Майєю Столяровою, що є відомим харківським краєзнавцем. «Згадки» – це етнографічні замальовки про життя та побут одного із найстаріших сіл Слобожанщини у пору дитинства та юності їх автора. Є тут розповіді про народні свята і звичаї, про місцеві ярмарки, про рельєф села, про деяких земляків, про колективізацію та її трагічні наслідки. Окремий розділ книги присвячений спогадам про Харківський тракторний завод, з яким було пов’язане все трудове життя У. Д.Дейнеки.
Представляючи книгу своєї матері, М.Т. Столярова наголосила, що головною метою видання є збудження інтересу молоді до минулого рідного краю, прищеплення землякам поваги і любові до древнього села, котре переживає нині не кращі свої часи.
У презентації книги взяла участь делегація з Огульців та колеги М.Т.Столярової – працівники Валківської центральної районної бібліотеки.

Детальніше...

  Трудовий десант представницьких самоврядних органів у звязку із підготовкою до Євро-2012

06.06.2012

Сьогодні з 08.00 години керівники органів місцевого самоврядування разом із представниками своїх колективів (районна та місцеві ради району) активно відгукнулися на пропозиції місцевої райдержадміністрації щодо завершення робіт на автомагістралі Харків-Київ-Довжанський із прочисткою лісосмуги та приведенням у відповідність території на ділянці, що межує із Коломацьким районом. Виконано роботи на відведеній ділянці більше 300 метрів, упорядковано територію...

Детальніше...

  Висловлюємо глибокі співчуття Біловолу О.М. з приводу тяжкої втрати - смерті батька

30.05.2012

Валківська районна рада, її виконавчий апарат, депутатський корпус VI скликання, голови, депутати, працівники місцевих рад району висловлюють глибокі і щирі співчуття Біловолу Олександру Миколайовичу, доктору медичних наук, професору, Академіку Національної Академії медичних наук України, «Заслуженому лікарю України», «Заслуженому діячу науки і техніки України», народному депутату Верховної Ради України ІІІ та ІV скликань та його родині з приводу непоправимої і тяжкої втрати - смерті батька. Сумуємо разом із Вами, Олександре Миколайовичу! Пам’ять про Вашого батька залишиться надовго у серцях всіх, хто знав цю прекрасну і чуйну людину...

З глибоким співчуттям,
Голова Валківської районної ради Холодний О.М.

Детальніше...

  Масштабна реконструкція автомобільної дороги "М-03 Київ - Харків - Довжанський"

26.05.2012

Активно у місті Валки та у районі проводиться масштабна реконструкція автомобільної дороги "М-03 Київ - Харків - Довжанський". На сьогоднішній день на ділянці 395 - 461 км автомобільної дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський виконані наступні види робіт: фрезерування існуючого покриття - 386 тис. кв. м; влаштування покриття з щільного асфальтобетону - 47,8 км із запланованих 67 км. При влаштуванні покриття використано 59,7 тис. тонн асфальтобетону. Крім того, на дорозі нанесено 15 км. дорожньої розмітки, а також встановлено 3,7 км. бортового каменю. Вартість виконаних робіт станом на 22.05.2012г. складає 83 млн. грн...

Детальніше...

  ОПРИЛЮДНЕННЯ АКТУЛЬНОГО і НЕВІДКЛАДНОГО РІШЕННЯ
ХIX позачергової сесії
Валківської районної ради


25.05.2012

Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство „Вода” Валківської районної ради.

Депутатами Валківської районної ради у виключно форс-мажорному випадку затверджено це рішення з метою забезпечення, особливо у літній період, стабільного водопостачання і водовідведення міста Валки та місцевих громад, недопущення відключення КП"Вода" від електропостачання за значну заборгованість.
На сьогодні комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради перебуває у критичній ситуації. Діючі тарифи не покривають витрат і не відповідають собівартості. Так, в теперішній час споживачі відшкодовують лише 60,0 % витрат підприємства на водопостачання та наданню послуг з водовідведення.
Станом на 01.05.2012р. заборгованість по заробітній платі на підприємстві становить 53,2 тис. грн., з податку на додану вартість — 468,4 тис. грн., до Пенсійного фонду — 43,9 тис. грн., податок з доходів фізичних осіб — 46,5 тис. грн. Всього заборгованість – 612,0 тис. грн.
Крім того, заборгованість за електроенергію станом на 01.05.2012р. становить– 144,8 тис. грн.

На чергових сесіях депутатами районної ради планується заслухати питання щодо плану модернізації системи водопостачання і водовідведення міста Валки та діяльності КП "Вода" та про невідкладне впровадження енергозберігаючих заходів і технологій у роботі систем водозабезпечення. Доручено опрацювати і відповідні звернення до вищих органів влади щодо фінансової підтримки КП "Вода"...

Детальніше...

  Вітаємо Біловола Олександра Миколайовича з отриманням звання академіка Національної Академії медичних наук України

25.05.2012

Валківська районна рада щиро вітає Біловола Олександра Миколайовича члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України, заслуженого діяча науки і техніки України , професора кафедри внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології Харківського національного медичного університету з отриманням високого звання академіка Національної Академії медичних наук України. Бажаємо Олександру Миколайовичу міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових творчих звершень, досягнень і перемог.

Детальніше...

  Випускні урочистості у районі - свято юності, знань і краси !

12.05.2012

Урочисто, організовано і злагоджено у районі пройшли урочистості з нагоди закінчення учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Сьогодні о 18.00 годині керівництво району, міста, голова Валківської районної ради Холодний О.М., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. склали щирі вітання і побажання та вручили цінні подарунки "Випуску - 2012" на центральній площі міста Валки. Далі урочистості і вручення атестатів продовжилися на базі Валківського ліцею імені Героя України Олександра Масельського та на базі загальноосвітніх навчальних закладів району...

Детальніше...

  Урочистості з нагоди закінчення учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району

11.05.2012

Валківська районна рада запрошує всіх депутатів районної ради 12 травня 2012 року, ввечері, за окремим графіком, взяти активну участь у проведенні урочистостей з нагоди закінчення учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району у всіх місцевих територіальних громадах району. Запрошення стосується не лише депутатів, обраних за мажоритарним принципом, а і усіх депутатів, які закріплені за місцевими територіальними громадами і допомагають закладам освіти. Прохаємо Вас активним чином долучитися до свята, сказати напутні слова випускникам, бути з громадою у час, коли молоде покоління, залишаючи стіни місцевої колиски освіти, впевнено крокує у майбуття, торуючи шлях до знань, до праці, до життя, до процвітання рідної держави...

Детальніше...

  Свято Дня Перемоги на центральній площі міста Валки

10.05.2012

Вітаємо всіх мешканців Валківського району із святом Великої Перемоги та бажаємо здоровя, успіхів та перемог на мирній ниві соціально-економічного розвитку району і місцевих територіальних громад...

Детальніше...

  З Днем Великої Перемоги - Валківщино!

09.05.2012

Урочистості 09 травня 2012 року, які проведені у місті Валки та у місцевих територіальних громадах стали знаковими подіями року, яку підтверджують шанобливе ставлення нашого суспільства до подвигу і звитяги народу у Великій Вітчизняній війні, память про які житеме у віках. Депутати районної ради взяли участь у святкування Дня Перемоги у громадах, за якими вони закріплені чи від яких вони обрані. Всі святкові заходи у районі пройшли організовано, злагоджено, а активна участь у заходах учнівської молоді стверджує про продовження славних традицій поколінь щодо увічнення подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні...

Детальніше...

  Урочисті заходи до Дня Перемоги в Огульцівській громаді

09.05.2012

Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., мажоритарний депутат, обраний від Огульцівської громади взяв участь у святкуванні Дня Перемоги в Огульцівській територіальній громаді, де об 11.00 годині відбувся мітинг-реквієм на Братській могилі воїнів-визволителів, панихида по загиблим воїнам та святковий концерт у місцевому Будинку культури...
Голова Валківської районної ради Холодний О.М. взяв участь у мітингу біля Братської могили у Баранівській громаді...

Детальніше...

  Святковий концерт до Дня Перемоги в Огульцівській громаді

09.05.2012

Святковий концерт до Дня Перемоги в Огульцівській громаді у Будинку культури, який у минулому році відновив своє функціонування став своєрідним аматорським самодіяльним звітом перед громадоюо.
Виступи хорового колективу, вокального ансамблю "Явір", заслуженого артиста України Еткала О.Я., який підтримує Огульцівську самодіяльність додали доброго святкового настрою присутнім. Підтримали цього року огульчан і районний дитячий танцювальний колектив "Фієста", які своїми тематично-патріотичними доробками наповнили сцену танцями, фарбами, юністю.
На святковому концерті також Огульцівським сільським головою Марусяком А.П., директором ПСП "Огульчанське" Шевляковим М.М. та заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. на підставі відповідного рішення сесії місцевої ради були вручені Почесні відзнаки місцевого рівня "Почесний громадянин села Огульці" Холодному О.С. та Яцині Д.М. за вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади...

Детальніше...

  Валківщина вітає учасників автопробігу «Естафета пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!»

09.05.2012

8 травня 2012 року в Харківській області стартував автопробіг «Естафета пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!» Автомобільна колона розпочала символічну подорож із Золочева. В автопробігу взяли участь 6 автомобілів та близько 30 учасників із 6 районів області. Основною метою заходу є духовне об’єднання поколінь у спільному прагненні висловити безмірну вдячність і повагу ветеранам війни, віддати шану загиблим воїнам, зберегти пам’ять про безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози. Автоколона пройшла через Золочів, Богодухів, Краснокутськ, Коломак, Валки та Нову Водолагу аби вшанувати ветеранів ВВВ та покласти квіти до пам’ятників та Меморіалів Слави, низько схилити голову у хвилині мовчання за загиблими визволетелями рідної країни.

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883