Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5915 
  Святковий концерт в Огульцівській територіальній громаді

08.03.2012

Сьогодні о 12.00 годині в Огульцівській територіальній громаді у Будинку культури, який нещодавно відновив свою роботу, відбувся святковий концерт до Дня 8 березня - Свята і Весни і Кохання!!!
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. не тільки передав поздоровлення зі святом від голови районної ради Холодного О.М. та депутатів ради, а і організував звуко-технічне і світло-технічне сучасне супроводження і особистий мастеринг концерту та подарував декілька пісень у власному виконанні для присутнього загалу.
Незважаючи на низькотемпературний режим у клубі, що не опалюється, в залі було тепло від оплесків глядачів та вдалих виступів аматорів сцени...

Детальніше...

  Святковий концерт «Весна-квітка це дівчина-жінка»

07.03.2012

Сьогодні 7 березня 2012 року о 13.00 годині у районному народному домі «Іскра» відбувся святковий концерт «Весна-квітка це дівчина-жінка». Голова Валківської районної ради Холодний О.М., голова райдержадміністрації Малявін М.О. та депутат Харківської обласної ради, заступник голови обласної ради Давидова Л.І. склали щирі вітальні слова всьому чарівному жіноцтву району та присутнім.
Холодний О.М. крім принагідних теплих слів і побажань жінкам подарував за підтримки депутата районної ради Деркача Ю.М. кошти для придбання нових сценічних костюмів самодіяльному аматорському колективу "Веснянка" із Ков’язької територіальної громади...

Детальніше...

  Продовжуються звіти депутатів районної ради у місцевих територіальних громадах

07.03.2012

Сьогодні о 10.00 годині у приміщенні Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Звіт про свою діяльність за рік як депутата Валківської районної ради склав
заступник голови районної ради
Яцина Юрій Дмитрович.
Під час звіту Яцини Ю.Д. висвітлено як основні результати діяльності депутата у вирішенні питань місцевого значення, так і актуальні та пріоритетні напрямки діяльності районної ради, яка активно співпрацює із райдержадміністрацією та місцевими радами району.
На зібранні присутні були як педагоги школи, громадськість, так і представники учнівського самоврядування школи, які активно співпрацюють із керівництвом школи.
Знаково, що у роботі зібрання під час звіту перед громадою депутата районної ради участь брали Огульцівський сільський голова Марусяк А.П. та генеральний директор ПСП "Огульчанське" Шевляков М.М., адже від збалансованої роботи всіх цих трьох посадових осіб залежить самодостатність і дієздатність місцевої територіальної громади.
Присутніми було задано декілька запитань депутату, які пов’язані із необхідністю вікриття другої групи у місцевому дошкільному навчальному закладі "Калинка".
Присутнім загалом звіт депутата схвалено, а пропозиції мешканців враховані Яциною Ю.Д. для подальшої роботи.

Детальніше...

  Святкові заходи в Огульцівській громаді з нагоди 8 березня - Міжнародного жіночого дня!

06.03.2012

7 березня 2012 року заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., Огульцівський сільський голова Марусяк А.П. та генеральний директор ПСП "Огульчанське" Шевляков М.М. привітали жіноцтво села Огульці із святом 8 березня у дошкільному навчальному закладі "Калинка", у сільській раді, у приватному сільськогосподарському підприємстві "Огульчанське" та у місцевій загальноосвітній школі I-III ступенів.
У школі крім теплих привітань зі святом весни і краси, керівники подарували для учнів та вчителів школи сучасний факс-копір та комплект потужної мультимедійної комп’ютерної техніки у складі проектора та екрану, що суттєво допоможе закладу освіти у використанні та впровадженні у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій...

Детальніше...

  Урочистості з нагоди випуску магістрів держуправління в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України

02.03.2012

29 лютого 2012 року о 12.00 годині в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди 16 випуску магістрів державного управління.
В цьому році 18 випускників з Харківщини отримали дипломи з відзнакою. Серед них диплом магістра з відзнакою отримав і наш земляк, заступник голови Валківської районної ради ЯЦИНА Ю.Д., який має перший рейтинг на заочному факультеті за сумарними навчальними досягненнями серед 214 слухачів із Сумської, Луганської, Полтавської та Харківської областей.
У зв’язку із цим, Яцині Ю.Д., як кращому магістру потоку, було доручено виступити перед професорсько-викладацьким загалом і керівництвом областей із заключним вітальним і подячним словом від імені всіх випускників магістрів державного управління ХарРІ НАДУ...

Детальніше...

  До вшанування пам’яті земляків, розстріляних у Дідовій долині у 1943 році

01.03.2012

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
від 14 лютого 2012 року

Про створення оргкомітету по відзначенню 70-ї річниці розстрілів у Дідовій долині

Зваживши на необхідність вшанування пам’яті земляків, розстріляних у Дідовій долині у 1943 році :

1. Створити оргкомітет по відзначенню 70-ї річниці розстрілів у Дідовій долині...

Детальніше...

  Ювілей майстра народної творчості України Бориса Миколайовича Цибульника в м. Валки

22.02.2012

З нагоди ювілею шанованого майстра колективи комунальних закладів Валківської районної ради «Валківський краєзнавчий музей» та «Валківська дитяча школа мистецтв» влаштували урочисту зустріч, головною подією якої став майстер-клас під керівництвом Б. М. Цибульника.

Детальніше...

  Ювілей майстра народної творчості України Бориса Миколайовича Цибульника

22.02.2012

15 лютого відзначив свій 60-літній ювілей один із наших знаменитих земляків заслужений майстер народної творчості України Борис Миколайович Цибульник.
У його роду не було гончарів, але це не завадило уродженцю села Шарівка досягти вершин керамічної майстерності і стати відомим далеко за межами Валківщини.


Детальніше...

  Громадсько-політична акція "Спорт проти наркотиків"

20.02.2012

18-19 лютого в спорткомплексі Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» та спортивних залах Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулися загальнорайонні змагання в рамках проведення громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків», що вже традиційно проходить за ініціативою Валківської районної громадської організації «Молоді регіони», як комплексний спортивний захід на популяризацію фізичної культури і спорту в районі, пропаганду здорового способу життя.
Змагання відбулися за сприяння депутата Харківської обласної ради Сапронова Ю.А., народного депутата Верховної Ради України ІІІ-ІV скликань Біловола О.М., Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Нечипоренко Д.А.), районної організації «Молоді регіони» (голова Коробов І.В. - депутат Валківської міської ради), депутата Валківської районної ради Деркача Ю.М. З вітальними словами до учасників змагань звернулися голова Валківської районної ради Олександр Холодний, голова районної державної адміністрації Микола Малявін та Народний депутат Верховної Ради України ІІІ - ІV скликань Олександр Біловол.


Детальніше...

  Громадсько-політична акція "Спорт проти наркотиків"

20.02.2012

Цими днями в спортивному комплексі в місті Валки зібралися команди, що представляли всі територіальні громади Валківського району. Змагання проходили серед збірних команд міста, селищ, сіл району з 10 видів спорту: футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шашок, шахів, дартсу, нардів, армспорту, гирьового спорту.
Для визначення загальнокомандної першості всі команди були розподілені на дві групи.Детальніше...

  Підсумки спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

На закінчення змагань всі команди-учасниці отримали в подарунок футбольні та волейбольні м’ячі від спонсорів свята. А дитяча команда ДЮСШ «Спорт для всіх» з важкої атлетики отримали штангу.


Детальніше...

  Нагородження переможців спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012Детальніше...

  Підсумки спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

В другій підгрупі за результатами змагань перемогу отримали команди: футзал: І місце - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Огульці, ІІІ - с. Минківка; волейбол: І - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Минківка; баскетбол: І - с. Гонтів Яр; гирьовий спорт: І - с. Огульці, ІІ - м. Валки, ІІІ - сел. Ков’яги; армспорт - І - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Черемушна, ІІІ - с. Перекіп; настільний теніс: І - с. Черемушна, ІІ - с. Гонтів Яр, ІІІ - с. Минківка; шахи: І - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Огульці; шашки: І - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Костів, ІІІ - с. Минківка; дартс: І - с. Гонтів Яр, ІІ - с. Огульці, ІІІ - с. Перекіп; нарди: І - с. Огульці.

Детальніше...

  Нагородження переможців спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

Підвівши підсумки змагань, суддівська колегія визначила переможців змагань в загальнокомандній першості.
Переможцями цього року у змаганнях в рамках громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків» за найбільшою сумою очок стали:

В першій підгрупі: І місце - команда міста Валок, ІІ місце - команда Баранівської територіальної громади, ІІІ місце - команда селища Ков’яги.

В другій підгрупі: І місце - команда Гонтовоярської сільської громади, ІІ місце - команда села Минківка, ІІІ місце - команда села Огульці.

Вітаємо команди з перемогою!


Детальніше...

  Підсумки спортивних змагань громадсько-політичної акції «Спорт проти наркотиків»

20.02.2012

В першій підгрупі за результатами змагань перемогу отримали команди:
футзал: І місце - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - с. Високопілля;
волейбол: І - с. Сніжків, ІІІ - сел. Ст. Мерчик, ІІІ - м. Валки;
баскетбол: І - м. Валки, ІІ - сел. Ков’яги, ІІІ - с. Шарівка;
гирьовий спорт: І - с. Баранове, ІІ - м. Валки, ІІІ - сел. Ков’яги;
армспорт - І - м. Валки, ІІ - с. Мельникове, ІІІ - с. Баранове;
настільний теніс: І - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - сел. Ков’яги;
шахи: І - с. Мельникове, ІІ - м. Валки, ІІІ - с. Баранове;
шашки: І - м. Валки, ІІ - с. Баранове, ІІІ - с. Сидоренкове;
дартс: І - сел. Ков’яги, ІІ - с. Благодатне, ІІІ - с. Високопілля;
нарди: І - с. Баранове, ІІ - м. Валки, ІІІ - с. Шарівка.Детальніше...

  Засідання медичної ради закладів охорони здоров’я Валківського району

17.02.2012

Сьогодні у Валківській центральній районній лікарні за участю головного спеціаліста обласного управління охорони здоров’я Полякової Олександри Володимирівни та керуючої справами районної ради Котенко Тетяни Микитівни відбулося підсумкове засідання медичної ради закладів охорони здоров’я Валківського району за 2011 рік, на якій було заслухано доповідь головного лікаря Валківської ЦРЛ Носатова Б.В. та співдоповідь лікаря-епідеміолога Мининника М.Г.
Доповідачі відзначили позитивні сторони розвитку медичної галузі району: сучасний ремонт операційного блоку, придбання сучасного медобладнання.
В рейтингу серед медичних закладів області Валківський район займає четверте місце. В планах на майбутнє: перетворення Валківської лікарні в міжрайонний госпітальний округ, що обслуговуватиме мешканців нашого та сусідніх районів.


Детальніше...

  Районні заходи з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану і день учасників бойових дій на території інших країн

15.02.2012

"АФГАН!" Це слово назавжди залишиться у пам’яті свідомих українців і довгий час змушуватиме небайдужі серця тримтіти із зволоженими очима! Війна у мирний для країни час дала не тільки місце для подвигу і виконання військового обов’язку землякам, а і стала випробовуванням для суспільства на предмет вдячності воїнам-інтернаціоналістам за їх героїзм, віддіність Батьківщині, мужність і військову звитягу. Саме тому, сьогодні у місті Валки відбулися районні заходи, на яких Валківською громадою вшанували воїнів-афганців з нагоди 23-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня учасників бойових дій на території інших країн. Скорботна хода центральною площею міста, покладання квітів до пам`ятників воїнам-інтернаціоналістам на Меморіалі Слави керівництвом району в особі голови Валківської районної ради Холодного О.М., голови райдержадміністрації М.О.Малявіна, Валківського міського голови В.В.Скрипніченко, воїнами-афганцями, активними членами громадської організації, мешканцями міста і району, - свідчили про шанобливе ставлення громади до воїнів-інтернаціоналістів. Далі в залі засідань райдержадміністрації відбулися відповідні урочистості та святковий концерт...

Детальніше...

  КРУГЛИЙ СТІЛ "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"

10.02.2012

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань Будинку дитячої та юнацької творчості за ініціативи Валківської районної організації Партії регіонів за підтримки районної ради, райдержадміністрації, відділу освіти РДА за участі освітянського загалу, громадськості, керівників районної публічної влади, представників обласних структур, почесних гостей впродовж двох годин відбулось засідання круглого столу з актуальних питань розвитку освітньої галузі району як пріоритетної і стратегічної галузі сучаної державної політики на тему: "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"...

Детальніше...

  КРУГЛИЙ СТІЛ "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"

10.02.2012

Модератором круглого столу, головою районної ради Холодним О.М. майстерно створено всі умови для того, щоб кожна думка присутніх була почута, вислухана, своєчасно ним розтавлено відповідні акценти, зроблено висновки, націлено загал на кнструктивну роботу, тому зустрічі була і присутня сьогодні виключна дискусійність і шквал пропозицій. В ході обговорення проблематики розвитку освіти виступаючими та учасниками круглого столу порушено ряд проблем та вказано на шляхи та механізми їх вирішення як на місцевому рівні, так і на вищому законодавчому...

Детальніше...

  КРУГЛИЙ СТІЛ "Освіта Валківщини сучасного виміру: стан, проблеми, пріоритети, перспективи"

10.02.2012

Нижче наведена програма круглого столу яскраво ілюструє динаміку зустрічі та основні виступи учасників, навколо яких точилось жваве обговорення проблем і перспектив розвитку освіти у районі...

Детальніше...

Усього: 5915 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5915