Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5915 
  День визволення села Огульці від німецько-фашистських загарбників. День села.

08.09.2010

Сьогодні о 10.00 годині в селі Огульці відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди 67-річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників. Заступник голови Харківської обласної ради Казакова В.С., голова Валківської районної ради Холодний О.М., його заступник Яцина Ю.Д., сільський голова Коваленко І.А., керівник місцевого ПСП Шевляков М.М., голова ветеранської організації Холодний О.С. щиро вітали зі святом місцеву територіальну громаду...

Детальніше...

  Сайт О. Цибульника «Огульці наше ріднесеньке село» про історію і красу села -крок до удосконалення самодостатності місцевих територіальних громад

06.08.2010

Валківська районна рада щиро вітає Огульцівську територіальну громаду та розробника Олександра Цибульника з успішною надпатріотичною роботою в теренах Інтернет - відкриттям Огульцівського офіційного сайту «Огульці наше ріднесеньке село» !!!
Запрошуємо всіх за адресою http://ogulczi.ucoz.ru/ відвідати Огульцівський офіційний сайт, який є офіційним партнером Валківської районної ради в інформаційному середовищі.

Детальніше...

  Відкритий чемпіонат по мотокросу на "Кубок Слобожанщини" на Валківщині

20.07.2010

Валківська районна державна адміністрація та Валківська районна рада запрошують всіх на проведення I етапу Відкритого чемпіонату Харківської області з мотокросу на "Кубок Слобожанщини".
Змагання відбудуться під патронатом голови Валківської райдержадміністрації Нікітенка О.А. 24 липня 2010 року (в суботу) в селі Костів (кар’єр кирпичного заводу).
Початок о 10.00 годині.
О 12.00 годині - урочисте відкриття чемпіонату та привітання почесних гостей свята.
До того ж, у програмі свята - польоти на повітряній кулі, виступ авто-авіа-моделістів, театр вогню "Легіон", D.J."ФоДи", рок-група "2 дня", фіналіст шоу "Україна має таланти" Олександр Кварта (Сеньойорита, я влюблён), лотерея (розіграш цінних призів), виставки, презентації і багато цікавого... Працюватимуть торгові точки, культурно-розважальна програма...
Організовані також додаткові маршрутні рейси "Автостанція - Мотокрос" для підвозу мешканців міста Валки та представників територіальних громад автобусами місцевого АТП до місця змагань. Час відправлення з автостанції міста Валки о 09.30, 11.30, 15.00, 17.00 годині.

Чекаємо на Вас!!!

Детальніше...