Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5965 
  Положення про проведення районної громадсько–політичної акції “Людина другого десятиліття Незалежності України ”

09.08.2011

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення районної громадсько–політичної акції, присвяченої 20–ти річчю Незалежності України “Людина другого десятиліття Незалежності України ”


Детальніше...

  Турнір по більярду серед депутатів місцевих рад Харківської області

19.07.2011

16 липня 2011 року розпочався турнір по більярду серед депутатів місцевих рад Харківської області на Кубок Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Сергія Чернова. Проведення Турніру присвячено до святкування Дня Харківської області і має на меті зміцнити взаємовідносини між депутатами місцевих рад різного рівня Харківської області.
Вдало на цьому турнірі виступає депутат Валківської міської ради Холодний Вадим, який успішно пройшов до фінальної частини депутатських спортивних змагань. Тож побажаємо йому дальших успіхів у турнірі...

Детальніше...

  Громадсько-політична районна акція
"Людина II-го десятиріччя"


14.07.2011

З метою гідного відзначення 20-ї річниці незалежності України, на виконання завдань, поставлених в ході роботи обласної селекторної наради "Про стан підготовки району до відзначення 20-ї річниці незалежності України" у Валківському районі розгорнута підготовча робота щодо проведення громадсько-політиичної акції "Людина II-го десятиріччя".
Прохаємо громадськість, населення району, громадські організації, установи та організації активно долучитися до цієї районної акції, яка проводиться відкрито, гласно та прозоро.
Прохаємо Вас до 01 серпня 2011 року висувати кандидатів до утворених експерних профільних груп за напрямками, наведеними нижче...

Детальніше...

  Візит делегації Валківського району до містечка Добромиль Старосамбірського району Львівської області

29.06.2011

З 22 по 26 червня 2011 року на Львівщині проходять заходи до 70-ліття масових розстрілів у Галичині. 27.06.2011 року пам’ять про загиблих у тих трагічних подіях вшановували в урочищі соляних шахт Саліна, що біля містечка Добромиль Старосамбірського району Львівської області. В останню неділю червня далекого 1941 року в копальнях Саліни живцем було знищено понад три тисячі українців.

Делегація з Валківського району у складі голови Валківської районної ради Олександра Холодного, головного редактора газети «Сільські новини» Валентини Романенко та директора Валківського ліцею ім. О.С.Масельського Віри Грєхової представляла Харківщину. На Старосамбірщині також зібралися представники всіх рад Львівської області.
Олександр Холодний передав мешканцям Львівщини слова співчуття від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Він також наголосив на тому, що настав час припинити політикам розділяти Україну на частини, адже на рівні спілкування між людьми, зв’язок між регіонами - нерозривний. Це яскраво підтверджує той факт, що ось вже понад 15 років тісне побратимське партнерство на культурно-мистецькій ниві об’єднує Валківський район Харківщини та Сколівський район Львівської області в рамках затвердженої відповідної Угоди про співпрацю...

Детальніше...

  Візит делегації Валківського району до містечка Добромиль Старосамбірського району Львівської області

29.06.2011

Фотофрагменти ділових зустрічей в рамках співпраці Валківського району Харківщини та Сколівського району Львівської області в рамках затвердженої відповідної Угоди про співпрацю.

Детальніше...

  Візит делегації Валківського району до містечка Добромиль Старосамбірського району Львівської області

29.06.2011

Довідка: Саліна – назва урочища і соляної шахти поблизу Добромиля. У червневі дні 1941 року ця шахта була вщерть заповнена людськими тілами. Сюди звозили і страчували в’язнів із тюрем у сусідніх містах. Спочатку людей розстрілювали, а коли катам забракло набоїв – людей били дерев’яними молотами і напівживих скидали в шахту, на стометрову глибину. За різними даними, тут загинуло від 3,5 до 5 тисяч осіб. Про той жах нагадує пам’ятник – людина, що піднімається з глибини соляної шахти і простягає руки до неба.

Детальніше...

  Авіаційну бомбу ФОБ-250 часів Великої Вітчизняної війни ліквідовано

25.06.2011

За офіційною інформацією старшого інспектора цивільного захисту Валківського РВ ГУ МНС України в Харківській області майор служби цивільного захисту Леванда Денис Миколайович, у селищі Старий Мерчик в лісосмузі місцеві мешканці знайшли вибухонебезпечний предмет.
Спеціалістами, що прибули на місце події, було втановлено, що знахідка - авіаційна бомба вагою 250 кг ФАБ - 250 часів Великої Вітчизняної війни.
Піротехнічною групою ОРС ЦЗ с.Ватутіно Новодолазького району бомбу було транспортовано у безпечне для підриву місце в с. Черемушна, де й було її ліквідовано...

Детальніше...

  Урочистості в Огульцях з нагоди 140-річчя Героя Першої світової війни, Георгіївського кавалера К. М. Певного

01.06.2011

В останній день травня в селі Огульці відбулися урочистості з нагоди 140-річчя Героя Першої світової війни, Георгіївського кавалера Костянтина Михайловича Певного. Вклонитися праху відважного воїна до його надгробка в центрі колишньої слободи прийшли представники сільської громади, делегації із Валок та Чугуєва, де свого часу здобував військову професію наш доблесний земляк...

Детальніше...

  День випускника - 2011

29.05.2011

Сьогодні о 19.00 під патронатом Харківської облдержадміністрації та Харківської міської ради в місті Харків на майдані Свободи відбулося загальнообласне дійство і свято - "День випускника-2011".
На найбільшій площі Європи зібралося близько 6 тис. випускників шкіл міста Харкова і районів області, їх батьки та друзі.
Привітали випускників зі святом закінчення школи і отримання атестатів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко.
Випускників, які досягли особливих успіхів протягом навчального року, а також випускників-медалістів нагородили пам’ятними подарунками і Почесними відзнаками губернатора.
У цих обласних святкових заходах участь взяла і делегація Валківського району в складі більше 30 осіб, яку очолили заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та начальник відділу освіти Валківської РДА, депутат районної ради Алієва Р.Д. разом із представниками відділу освіти РДА, батьками та, звичайно ж, випускниками шкіл району.
Кращих чотирьох випускників-медалістів (Коваленко Анна (Золота медаль) – Валківський ліцей імені О. Масельського, Вовк Ангеліна (Ср.м.) - Валківський ліцей імені О. Масельського, Галуненко Ганна (З. м. ) – Шарівська загальноосвітня школа I-III ступенів, Яцина Дмитро (З. м.) – Огульцівська загальноосвітня школа I-III ступенів) відзначено Почесними Подяками голови Харківської облдержадміністрації М.М. Добкіна, а випускника-медаліста Яцину Д.Ю. нагороджено на святковій сцені як кращого випускника-медаліста від Валківського району...

Детальніше...

  Сучасний подарунок Огульцівському ДНЗ в рамках реалізації місцевого самоврядування та депутатських повноважень

11.05.2011

Сьогодні о 10.00 годині до Огульцівського дитячого садка завітали заступник голови Валківської районної ради, депутат райради від Огульцівської громади Яцина Ю.Д., Огульцівський сільський голова Марусяк А.П. та генеральний директор ПСП "Огульчанське" Шевляков М.М.
На гостину до дошкільнят почесні гості прийшли не з пустими руками, а подарували малюкам і вихователям ДНЗ сучасний комп’ютерний комплекс, який сприятиме покращенню якості навчально-виховного процесу та допоможе осучаснити педагогічну діяльність та підготовку дітей до школи з тим, щоб у ногу з часом формувати ази комп’ютерної грамотності усіх учасників навчально-виховного процесу...


Детальніше...

  Про забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»
у виконавчому апараті Валківської районної ради


10.05.2011

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» головою Валківської районної ради Холодним О.М. вжито вичерпних управлінських організаційно-змістовних заходів та затверджено відповідне розпорядження № 29 від 05.05.2011 року, яким визначено відповідальних працівників виконавчого апарату районної ради за забезпечення доступу запитувачів до інформації, ведення обліку запитів та постійне оприлюднення публічної інформації, визначено спеціальне приміщення з метою забезпечення доступу запитувачів до інформації, здійснено інші заходи та створюються належні умови для повної і своєчасної реалізації вимог Закону...

Детальніше...

  Про доступ до публічної інформації - оголошення

10.05.2011

Валківська районна рада повідомляє,
що інформаційні запити відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» районною радою приймаються:
письмово або особисто -
в приміщенні Будинку Рад
(63002, м. Валки, вул. Карла Лібкнехта, 16)
у приймальні голови районної ради
(II поверх, каб. № 14)
або у спеціально визначеному кабінеті
для доступу до публічної інформації
( I поверх, каб. № 8)
з понеділка по четвер - з 08.00 до 17.00
у п’ятницю - з 08.00 до 16.00
перерва - з 12.00 до 13.00

за телефоном (факсом): (05753) 51968
електроною поштою на створену спеціальну адресу:
E-mail: zvernennya_vrr@mail.ru

До того ж, повна інформація про діяльність районної ради та органів місцевого самоврядування району системно висвітлюється на офіційному Web-сайті Валківської районної ради. (Розділи "Оголошення", "Рішення", "Новини"...)

Запрошуємо всіх стати його постійними відвідувачами та докладніше знайомитися з публічною інформацією та новинами місцевого самоврядування на нашому офіційному сайті як порталі органів місцевого самоврядування району за адресою:
http://www.valki.kharkov.ua/

Детальніше...

  Святкування Дня Перемоги в Огульцівській громаді

09.05.2011

Заступник голови Валківської районної ради, мажоритарний депутат районної ради від Огульцівської територіальної громади Яцина Ю.Д. від імені голови районної ради та депутатів районної ради привітав Огульцівську громаду з святом Перемоги! Всі депутати районної ради взяли активну участь у святкуванні Дня Перемоги в усіх місцевих громадах району.

Детальніше...

  У сел. Старий Мерчик перепоховали останки радянських воїнів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни

05.05.2011

Сьогодні об 11.00 годині в селищі Старий Мерчик відбулася церемонія перепоховання останків 5 радянських воїнів часів Великої Вітчизняної війни з необлікованого поховання до Братської могили.
На церемонії були присутні голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Євген Савін, заступник голови обласної ради Людмила Давидова, Генеральний Консул Російської Федерації у Харкові Всеволод Філіп, голова Валківської райдержадміністрації Микола Малявін, голова Валківської районної ради Олександр Холодний, Старомерчанський селищний голова Олексій Лещенко, ветерани ВВВ, керівники органів місцевого самоврядування району, директори шкіл, учнівська молодь...

Детальніше...

  Представлення освітянському загалу новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністрації

04.05.2011

Сьогодні о 10.00 годині в актовому залі БДЮТ керівництвом району була представлена Алієва Раїса Дмитрівна як така, що пройшла конкурсний відбір і відповідним розпорядженням голови РДА Малявіна М.О. № 24-к була призначена по переведенню із посади директора Високопільської ЗОШ I-III ступенів на відповідальну посаду начальника відділу освіти райдержадміністрації.
З цією подією Раїсу Дмитрівну тепло і урочисто, з усвідомленням відповідальності та пріорітетності розвитку освітньої галузі району вітали керівництво району, директори загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, педагогічна громадськість району.
Складаємо від імені депутатів районної ради щирі вітання Раїсі Дмитрівні з призначенням на посаду, оскільки Алієва Р.Д. є депутатом районної ради VI скликання і бажаємо їй міцного здоров’я та успіхів у реалізації напрямків сучасної державної політики в галузі освіти на районному рівні!

Детальніше...

  Традиційний футбольний турнір у Шарівці памяті Войтенка І.І.

02.05.2011

Сьогодні о 10.00 годині у селі Шарівка стартував традиційний футбольний турнір памяті Войтенка Івана Івановича, людини непересічної долі, яка внесла особистий вагомий внесок у розвиток місцевого сільськогосподарського підприємства, у розвиток соціальної інфораструктури села, у розвиток місцевої школи, у розвиток і популяризацію футболу у районі, у селі...

Детальніше...

  Суботник у "ЯЛИНЦІ"

30.04.2011

Сьогодні о 8.00 годині з метою підготовки оздоровчого закладу району до оздоровчої кампанії влітку 2011 року за ініціативи Валківської районної ради на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Ялинка" відбувся суботник з активної участі представників всіх територіальних громад району, колективів міської, селищних, сільських рад, підприємств, установ, організацій району. Працювало більше ста чоловік, які упорядковували територію закладу, наводили порядки в корпусах, вивозили сміття, прочищали лісову територію, білили дерева тощо...

Детальніше...

  Благодійний святковий концерт у Високопільській територіальній громаді на Великдень!

25.04.2011

Сьогодні о 14.00 годині у селі Високопілля за підтримки Високопільської сільської ради та Валківської районної ради, за участі кращих аматорів самодіяльної творчості Валківщини відбувся традиційний благодійний святковий Великодний концерт.
Подібні традиційні районні культурно-мистецькі акції в підтримку будівництва Храмів у районі щорічно відбувалися у Сніжківській, Шарівській, Огульцівській громадах.
Цього року вирішено провести благодійний Великодний концерт у Високопіллі з тим, щоб районною громадаю підтримати ремонт та реставрацію місцевого Високопільського Храму та разом відсвяткувуати світле Християнське свято за участі провідних самодіяльних аматорських колективів Валківщини.

Детальніше...

  Знайдено захоронення часів Великої Вітчизняної війни у Старомерчицькій територіальній громаді

20.04.2011

Сьогодні на території Стармерчицької територіальної громади ведеться ексгумація захоронень часів Великої Вітчизняної війни.
Від свідка подій 1943 року Салащенко Ніни Іванівни, що і зараз мешкає у Старому Мерчику, стало відомо - на місці захоронення тривали бої, і загиблих у тих захороненнях близько дванадцяти чоловік. Ексгумацію проводять спеціалісти організації "Військові меморіали "Схід" під керівництвом Кравцова Андрія Анатолійовича...

Детальніше...

  Спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування району

14.04.2011

Сьогодні о 14.00 годині в спортивному комплексі Валківської районної ДЮСШ "Спорт для всіх" відбулася Спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування району.
Головне, що бадьорий настрій та спортивна майстерність спонукала учасників до активної спортивної боротьби, в якій взяли участь працівники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, сільських, селищних рад, представників Пенсійного Фонду України у Валківському районі і т.д. Головне, що спортивна боротьба дозволила службовцям держави не тільки позмагатися, а і подати приклад підростаючому поколінню і об’єднатися всім у спільному прагненні зробити місцеві територіальні громади району самодостатніми і дієздатними.
Валківська районна рада та представники органів місцевого самоврядування зайняли Перше Почесне місце у спортивних змаганнях, але основне, - що всі добре відпочили та набралися позитивних емоцій для дальшої спільної роботи... \

Детальніше...

Усього: 5965 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5965