Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Вітаємо з Днем народження
МОЛОДЦОВУ Ольгу Юріївну


28.10.2020

Валківська районна рада щиро вітає з Днем народження начальника організаційного відділу виконачого апарату районної ради, адміністратора офіційного веб-сайту районної ради Молодцову Ольгу Юріївну!
Бажаємо Вам міцного Здоров’я, здоров’я Вашим рідним, родинного щастя, благополуччя, достатку, гармонії і радості життя, професійних успіхів і здобутків, здійснення мрій і задумів, нових художніх робіт,невичерпного оптимізму і енергії!
Дякуємо Вам за співпрацю та відповідальну ненормовану роботу і сумлінне відношення до неї!
Щасливого Вам Дня народження!

Детальніше...

  Діагноз COVID-19 підтверджено в 478 жителів Харківщини

26.10.2020

348 з них – мешканці міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 32 - Балаклійського, 30 - Харківського, 21 – Зміївського, 18 - Чугуївського, по 8 – Богодухівського та Красноградського, 7 - Дергачівського, 3 – Борівського, по 1 – Ізюмського, Первомайського та Шевченківського районів.

Детальніше...

  Реорганізація громад і районів: законопроект 3651-д Парламент може розглянути 3 листопада

26.10.2020

Верховна Рада на наступному пленарному засіданні, 3 листопада може підтримати проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій (№ 3651-д від 06.10.2020 р.), який має забезпечити безперервність реалізації завдань і повноважень як державних органів влади на місцях, так і органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  25 жовтня -
День працівників
автомобільного транспорту
і дорожнього господарства


25.10.2020

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Детальніше...

  Діагноз COVID-19 підтверджено в 693 жителів Харківщини

23.10.2020

495 з них – мешканці міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 37 - Первомайського, 35 - Богодухівського, 25 - Зміївського, 19 – Шевченківського, 17 - Куп’янського, по 11 - Харківського та Дергачівського, по 10 – Нововодолазького та Валківського, 7 - Сахновщинського, 4 - Балаклійського, 3 - Чугуївського, по 2 - Ізюмського та Красноградського, по 1 –Краснокутського, Великобурлуцького, Вовчанського, Зачепилівського, Золочівського.

Детальніше...

  Ситуація з захворюваністю на COVID-19 у Валківському районі станом на 23.10.2020:

23.10.2020

кількість нових випадків за добу – 10;
кількість лабораторно підтверджених випадків – 192;
кількість людей, що перебувають на лікуванні – 99
кількість померлих – 6.

Шановні валківчани! Нагадуємо вам про необхідність неухильно дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори та гумові рукавички), дотримуватись соціальної дистанції (не менше 2-х метрів), у випадку будь-якого погіршення самопочуття, наявних симптомів застуди не займатись самолікуванням, залишатись вдома та викликати сімейного лікаря.

Детальніше...

  Понад 9 тисяч правоохоронців спостерігатимуть за правопорядком на Харківщині у день виборів

23.10.2020

Про організацію роботи правоохоронців під час селекторної наради розповів начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко.

За його словами, у день виборів, 25 жовтня 2020 року, за правопорядком спостерігатимуть понад 9 тисяч правоохоронців: близько 6 тисяч працюватимуть безпосередньо на виборчих дільницях, 1,2 тисячі задіяні на патрулювання, також сформовано резерв у кількості 1300 працівників.

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХLІХ сесії районної ради

22.10.2020

За результатами проведення профільних постійних комісій районної ради для невідкладного розгляду до порядку денного пленарного засідання позачергової сесії було внесено тринадцять невідкладних питань та розділ Різне.

Не зважаючи на складну ситуацію із захворюваністю в районі, в тому числі і серед депутатів районної ради, кворум зібрався, для участі в роботі сесії зареєструвалися 20 депутатів (18 депутатів на початок сесії, до яких згодом доєдналися ще 2). Участь у пленарному засіданні взяли керівники та службовці районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, керівники окремих установ, підприємств району, представники громадськості. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Віталія Супруна.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша інформував депутатів про кадрові зміни в районі

22.10.2020

Відкриваючи пленарне засідання сесії, голова районної ради Віталій Оноша представив депутатському загалу нещодавно призначеного голову Валківської районної державної адміністрації Андрія Валентиновича Андрєєва.

Від сьогоднішнього дня в районі відбулося ще одне кадрове призначення. На посаду заступника голови Валківської районної державної адміністрації призначено Євгена Костянтиновича Жувака, який також взяв участь в роботі пленарного засідання.

Детальніше...

  В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуті всі внесені до порядку денного питання, підтримані всі погоджені комісіями проєкти рішень

22.10.2020

З метою забезпечення безпечного освітнього середовища в закладах освіти району, а також забезпечення антисептичними засобами та засобами захисту виборчих дільниць та сприяння проведенню виборів в умовах пандемії COVID-19 депутатами підтримані пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін та доповнень до відповідних районних цільових програм.

Детальніше...

  Депутатами внесено зміни в кошториси бюджетних установ та відкориговано районний бюджет на 2020 рік

22.10.2020

З питань фінансового блоку доповідала начальник фінансового управління РДА Лариса Левчук, яка ознайомила депутатів із висновками та пропозиціями фінуправління щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та відповідних змін до районного бюджету.

Детальніше...

  Ухвалено ряд питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

22.10.2020

Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, про що доповідала Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Детальніше...

  Голова районної ради привітав депутатів з Днем народження

22.10.2020

Від голови районної ради Віталія Оноші та від депутатського корпусу районної ради вітання з Днем народження приймали депутати, які відзначили особисте свято у міжсесійний період.

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано позачергову ХLІХ сесію
районної ради VII скликання


21.10.2020

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 36-с від 20.10.2020 року «Про скликання ХLІХ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХLІХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 22 жовтня 2020 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  До уваги депутатів!

21.10.2020

Відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші 22 жовтня 2020 року (четвер) о 10.00 відбудеться пленарне засідання позачергової ХLІХ сесії районної ради VІІ скликання.

О 8.30 год. розпочнуться засідання постійних комісій районної ради:
- з питань бюджету (Дубовик О.О.);
- з комунальних питань (Барабаш С.І.)

З проєктами рішень та переліком питань, що плануються до сесійного розгляду, можна ознайомитися у розділі Відкриті дані - Публічна інформація.

Детальніше...

  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Міжнародного дня кухарів і кулінарів

20.10.2020

Професійне свято кулінарів і кухарів порівняно молода подія. Міжнародний день кухарів був заснований лише у 2004-му році. Це відбулося з ініціативи та активної участі Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств, в яку тоді вже входило близько восьми мільйонів представників цієї прекрасної кухарської професії з безлічі країн світу…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня статистики

20.10.2020

Щороку 20 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день статистики (World Statistics Day). Його святкування започатковане Статистичною комісією Організації Об’єднаних Націй у 2010 році на 64 сесії ООН. Таке рішення було прийняте, враховуючи значимість статистичної інформації для вимірювання прогресу на національному, регіональному та міжнародному рівнях і підтримки сучасних процесів управління соціально-економічним розвитком…

Детальніше...

  Діагноз COVID-19 підтверджено в 445 жителів Харківщини

20.10.2020

351 з них – мешканець міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 19 – Валківського, 18 - Лозівського, 15 – Чугуївського, 8 – Красноградського, 7 - Великобурлуцького, по 5 – Вовчанського та міста Люботина, по 4 – Нововодолазького та Харківського, 3 - Дергачівського, по 1 - Балаклійського, Куп’янського, Коломацького, Шевченківського, Первомайського та Золочівського.

Детальніше...

  Змінено формат проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

19.10.2020

Депутатський корпус Харківської обласної ради підтримав рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

«У зв’язку із завершенням процесу об’єднання громад та затвердженням нового адміністративно-територіального устрою Харківської області, актуальними стали питання створення сучасної інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також активізація міжмуніципального співробітництва для посилення спроможності громад та підвищення якості життя в громадах області.

Детальніше...

  У Харківській області за добу COVID-19 підтверджено у 595 осіб

19.10.2020

Зокрема, захворювання виявлено у 403 жителів м. Харкова.

Крім того, захворіли 39 осіб у Лозівському районі, 25 – Кегичівському, 21 - Балаклійському, 19 - Харківському, 18 - Богодухівському, по 11 – Шевченківському та Зміївському, по 8 – Барвінківському, Нововодолазькому та Великобурлуцькому, 6 - Дергачівському, 5 - Вовчанському, 3 – Близнюківському, по 2 - Борівському, Ізюмському, Краснокутському районах та м.Люботині, по 1 – у Чугуївському та Золочівському районах.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975