Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4690 
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


11.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною.

На апаратній нараді розглянули 5 питань.

Детальніше...

  Валківська Масляна - 2019

09.03.2019

Сьогодні, 9 березня, на Центральній площі міста Валки відбулося святкування Масляної.

У святкових заходах взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, довірена особа Президента України Петра Порошенка, екс-тренер національної Збірної України з футболу Мирон Маркевич, довірена особа Президента України Петра Порошенка, генеральний директор ТОВ «М’ясокомбінат «М’ясний» Олексій Скорик та настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Валківська Масляна - 2019

09.03.2019

Фотомиттєвості свята

В ході заходу відбулося нагородження переможців конкурсів грамотами та символічними подарунками. Журі нелегко було визначитись з переможцем, і все ж підсумки маємо наступні: ...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня землевпорядника України

09.03.2019

Щороку навесні, у другу суботу березня, своє професійне свято відзначають землевпорядники – всі фахівці, які приймають участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. Тож, шановні землевпорядники Валківщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка – національного героя і символа України, пророка відродження української нації

09.03.2019

Сьогодні Україна відзначає 205 річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. День народження Кобзаря відзначають тисячі шанувальників творчості поета, філософа і просвітителя.

Цей день внесено до календаря знаменних і пам’ятних дат ЮНЕСКО для відзначення в усьому світі. Щорічно «Шевченківські дні» проходять по всій країні 9 березня - у день народження поета, і 10 березня - в день його смерті…

Детальніше...

  На Харківщині відзначають Міжнародний жіночий день

08.03.2019

Зі святом весни жінок області привітала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щиро бажаю, щоб любов і добро у вашому житті були 365 днів на рік. Щоб добрі слова та компліменти наші жінки чули щодня, - сказала керівник області. - Весна завжди дає оптимізм та надію. Тож нехай тепле сонячне світло осяює ваші життя. Розквітаймо з весною!»

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

07.03.2019

Дорогі валківчанки!
Вітаю Вас з Міжнародним днем прав жінок і миру!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою…

Детальніше...

  Привітання Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад з нагоди Міжнародного жіночого дня

07.03.2019

Дорогі жінки,

Секретаріат Української асоціації районних та обласних рад щиро вітає вас з Міжнародним жіночим днем.

Роль жінки завжди була визначальною. З давніх часів й до сьогодні ви берете активну участь у суспільно-політичному житті країни. Ваша життєва енергія та небайдужість рухають світ вперед, відкриваючи нові горизонти…

Детальніше...

  Вітання Харківської обласної організації Профспілки працівників державних установ

07.03.2019

Шановні жінки !
Весна – час перших квітів , першого тепла і справжнього відродження природи. Не випадково саме у ці дні ми відзначаємо Ваше свято. Ваші жіночність та чуйність роблять світ яскравішим та добрішим. Низькій уклін Вам за Вашу життєву енергію, мудрість, терпіння. Нехай кожен день, а не лише 8 березня, буде наповнений сонцем та любов’ю.

Нехай над Вами і Вашими близькими завжди будуть чисте небо,яскраве сонце та мир. Здоров’я Вам, щастя, упевненості у щасливому й захищеному майбутті.

Детальніше...

  Зі святом весни, дорогі жінки!

07.03.2019

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Шановні слобідчанки!

Сердечно вітаю вас із ніжним весняним святом, заради якого пробуджується природа, і з яким розквітають яскраві жіночі усмішки.

Харківщина – край креативних і цілеспрямованих, тендітних, але водночас вольових жінок. Вони вміють ефективно працювати, творчо мислити і, безумовно, надихати чоловіків на втілення масштабних задумів…

Детальніше...

  Працівники територіального центру отримали перші комплекти нової робочої форми

07.03.2019

Сьогодні, 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком відвідали Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Очільники району привітали жінок зі святом весни, краси, тепла та любові, поспілкувалися з персоналом та відвідувачами, а також вручили працівникам перші комплекти нової робочої форми, які відповідно до рішення районної ради було придбано за кошти районного бюджету.

Детальніше...

  Головне завдання під час проведення свят - забезпечення безпеки людей

07.03.2019

Напередодні святкових вихідних відбулася нарада голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з питань забезпечення правопорядку та безпеки у Валківському районі у вихідні та святкові дні з 8 по 11 березня 2019 року. В нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, міський голова Валерій Скрипніченко, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники силових структур, представники громадської спілки «Самооборона м. Валки», керівники галузі спорту, освіти, та культури.

Детальніше...

  Святковий концерт в РНД ІСКРА «Діти - мамам з любов`ю!»

06.03.2019

Сьогодні о 15.00 год. у районному народному домі «Іскра» відбувся святковий дитячий концерт «Діти - мамам з любов`ю».
Заступник голови районної ради Юрій Яцина разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Наталією Осадчою щиро привітали матусь і бабусь з жіночим святом весни, краси і любові та подякували дітям за змістовний різножанровий яскравий концерт і за їх таланти, які прославляють Валківщину на обласних і державних сценах.
Юрій Яцина також передав присутньому жіночому загалу щирі вітання від голови районної ради Віталія Оноші та від всіх депутатів і посадовців місцевого самоврядування Валківщини...

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХХХІV сесії районної ради

05.03.2019

5 березня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІV сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 26 депутатів. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Олександра Яременка. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 9 питань та додаткове питання у розділі «Різне», ухвалені відповідні рішення.

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина. Зміни та доповнення внесено до районної Програми «Гідна старість» та Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік, а також за клопотанням відділу освіти райдержадміністрації зміни внесено до двох рішень районної ради, затверджених минулою сесією.

Детальніше...

  Внесено зміни до Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування

05.03.2019

На численні звернення громадян пільгових категорій внесено відповідні зміни та доповнення до рішення районної ради від 12 лютого 2019 року «Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у Валківському районі на 2019-2021 роки» та до затвердженого цим рішенням Порядку, який почне діяти у грудні 2019 року. До того ж часу діятиме попередній механізм відшкодування, а райдержадміністрацією напрацьовуватиметься рішення, яке влаштує всі сторони.

Детальніше...

  «Майже 35 млн. грн. нашому району виділено на обласній сесії за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної». Віталій Оноша.

05.03.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення одноголосно були підтримані депутатами.

На виконання рішення обласної сесії від 28 лютого 2019 року до районного бюджету надійшло майже 15 млн. грн. на надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

387 тис. грн. направлено з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Детальніше...

  Блок питань щодо комунальної власності до уваги депутатів представили Тетяна Пилипенко - начальник профільного відділу районної ради

05.03.2019

За пропозиціями профільної постійної комісії затверджено ряд рішень щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, а саме: ...

Детальніше...

  Делеговано представників Валківського району до складу Госпітальної ради госпітального округу Харківської області

05.03.2019

В «Різному» було розглянуто клопотання райдержадміністрації та затверджено рішення, згідно якого для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу Харківської області делеговано представників Валківського району:
- Наталію Осадчу – першого заступника голови Валківської районної державної адміністрації;
- Марину Орлову – головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

  Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша зробив ряд оголошень

05.03.2019

Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша зробив ряд оголошень та рекомендував всім присутнім пройти вакцинацію проти кору, оскільки ситуація із захворюванням на цю недугу в Україні залишається складною. Поінформував, що більша частина виконавчого апарату районної ради вже пройшла вакцинацію.

Нагадав депутатам та керівникам установ про деклараційну компанію, яка триватиме до 31 березня включно та про необхідність заміни ключів ЕЦП в разі завершення дії старих сертифікатів та подачі декларацій за минулий рік у визначені законом терміни.

Запросив всіх присутніх до участі у загальнорайонному заході «Валківська Масляна», який проходитиме на Центральній площі міста 9 березня.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

04.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про стан підготовки матеріалів до розгляду позачерговою сесією районної ради, пленарне засідання якої відбудеться завтра, 5 березня о 10.00 годині. В центрі рогляду – питання фінансового блоку.

Зранку, о 9.00 год. відбудуться засідання профільних постійних комісій з питань бюджету та з питань комунальної власності.

Детальніше...

Усього: 4690 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4690