Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуто ряд невідкладних питань та ухвалені відповідні рішення

03.03.2020

Відповідно до висновків постійної комісії з питань бюджету депутатами також підтримано пропозиції фінансового управління РДА та скориговано районний бюджет відповідно до пояснювальної записки начальника фінансового управління РДА Лариси Левчук.

Детальніше...

  Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

03.03.2020

Проєкти рішень з даних питань до уваги депутатів представила Тетяна Пилипенко – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

За висновками комісії з комунальних питань депутатами затверджено ряд рішень, а саме: ...

Детальніше...

  Пленарне засідання ХLІІІ сесії районної ради

03.03.2020

Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша подякував всім за роботу та запросив депутатів долучитися до святкових заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня, що відбудуться 6 березня о 13.00 год. в РНД «Іскра».

Користуючись нагодою, нагадав депутатам про завершення деклараційної кампанії 1 квітня 2020 року та рекомендував всім, хто ще не завершив надання електронної декларації за минулий рік на сайті НАЗК, не зволікати і не затягувати подачу декларації на останні дні.

Детальніше...

  В рамках підготовки матеріалів до сесійного розгляду в районній раді працювали постійні комісії

03.03.2020

В кабінеті голови районної ради Віталія Оноші сьогодні спільно працювали постійні комісії з питань бюджету та з питань комінальної власності.

Депутатами були опрацьовані листи, що надійшли на адресу комісій, розглянуті та погоджені всі проєкти рішень, які одноголосно винесені на розгляд сесії.

Детальніше...

  УВАГА!
Позачергова ХLІІІ сесія
Валківської районної ради VII скликання


02.03.2020

До уваги депутатів районної ради! Пленарне засідання позачергової ХLІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 3 березня, 2020 року (вівторок) о 10.00 год.

Перед початком пленарного засідання, о 9.00 год. відбудуться засідання постійних комісій з питань бюджету та з комунальних питань.

Запрошуємо депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарного засідання сесії!

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано позачергову ХLІІІ сесію
районної ради VII скликання


02.03.2020

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 12-с від 28.02.2020 року «Про скликання ХLІІІ сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХLІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 03 березня 2020 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


02.03.2020

Сьогодні о 9.00 год. в залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
Перекіпського сільського голову
Конєва Сергія Петровича!!!


01.03.2020

Шановний Сергію Петровичу!

Валківська районна рада сердечно вітає Вас із ювілейним Днем народження! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя та добробуту, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – натхнення, мудрість та виваженість. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, минають Вас негаразди та непорозуміння, найсміливіші сподівання втілюються у життя, а всі мрії та добрі побажання, що пролунають сьогодні, обов’язково здійсняться!

Детальніше...

  Вітаємо із успішним завершенням навчання та здобуттям ступеню магістра Заліну Губську, Наталію Онопченко та Михайла Єфіменка!

29.02.2020

Валківська районна рада щиро вітає із успішним завершенням навчання у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України та здобуттям вищої магістерської освіти у галузі публічного управління та адміністрування Шарівського сільського голову Заліну Губську, Кобзарівського сільського голову Наталію Онопченко та Заміського сільського голову Михайла Єфіменка! Бажаємо вам подальших успіхів у роботі та застосування набутих знань на практиці на благо розвитку місцевих територіальних громад, очолюваних вами!

Детальніше...

  Валківчани святкують Масляну

29.02.2020

Сьогодні, 29 лютого, на Центральній площі міста Валки відбулися святкові проводи Масляної та ІІІ етнофестиваль «Валківська сливʼянка».

У святкових заходах взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Валківська Масляна.
Святковий ярмарок, розваги, конкурси
та безкоштовна лотерея.


29.02.2020

Робота розважальних майданчиків та ярмарок продовольчих та сільськогосподарських товарів стартували о 10.00 годині.

В ході свята творчі колективи району розважали гостей свята веселими піснями та запальними танцями, також працювала виїзна виставка-торгівля майстрів народного прикладного мистецтва (гончарні вироби, валяння, плетіння, вишивка таке інше).

Детальніше...

  Визначено переможців конкурсів «Лялька Масляна», «Ярило», «Кращий сувенір на Масляну»

29.02.2020

Сьогодні у рамках районного свята «Валківська Масляна» проходили конкурси на виготовлення кращої ляльки Масляної, Ярила та кращого сувеніра на Масляну, участь у якому взяли усі територіальні громади Валківщини, які завітали на районні заходи.

Детальніше...

  III етнофестиваль «Валківська слив`янка 2020» визначив своїх переможців

29.02.2020

Вже втретє відбувся районний етнофестиваль «Валківської слив`янки» - і це вже стає традицією. Цього року 19 майстрів виявили бажання взяти участь у фестивалі. Всі вони ретельно готувалися, щоб вразити своїми напоями та стравами із валківських слив членів журі та гостей фестивалю.

Детальніше...

  Валківщину з робочим візитом відвідав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Руслан Тихонченко

29.02.2020

В ході робочого візиту, який відбувся 28 лютого, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Руслан Тихонченко оглянув амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Шарівка, ознайомився із проєктом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Ков’яги на місцевості, відвідав Ков’язький навчально-виховний комплекс (НВК) де ознайомився з ходом реалізаціі проєкту у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та оглянув Валківський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської області.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
КРАВЧЕНКА Володимира Васильовича!!!


28.02.2020

Шановний Володимире Васильовичу!

Прийміть вітання з нагоди дня народження від депутатів та виконавчого апарату Валківської районної ради. Цього святкового дня сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, добра та миру. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події. Нехай будуть нескінченні бажання, здоров’я богатирське, а мрії великі. Бажаємо завжди зберігати Вашу відданість справі, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Зі святом!

Детальніше...

  Депутати обласної ради затвердили семирічну Стратегію розвитку Харківщини

28.02.2020

Під час пленарного засідання XХІІІ сесії депутати обласної ради затвердили Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії.

Детальніше...

  У Харкові обговорять зміни до Конституції України

28.02.2020

Публічне громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020» відбудеться 29 лютого.

Детальніше...

  До кінця року на Харківщині відновлять понад 70 км доріг місцевого значення

28.02.2020

До переліку об’єктів поточного ремонту увійшли понад 20 доріг у 19 районах області.

Детальніше...

  Децентралізація і Конституція – пошук консенсусу: що про це говорить міжнародна спільнота

28.02.2020

Міжнародна спільнота підтримує прагнення України закріпити в Основному Законі реформовану систему місцевого самоврядування та територіальної організації влади і децентралізацію владних повноважень. Представники Ради Європи та Венеціанської комісії схвально відгукнулися про започаткування владою широкого громадського обговорення майбутніх конституційних змін і запевнили у подальшій підтримці втілення децентралізації влади в Україні. Вони взяли участь презентації плану публічного обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, яка відбулася в Києві 25 лютого.

Детальніше...

  Засідання Президії Ради ветеранів Валківської районної організації ветеранів

28.02.2020

В залі пленарних засідань районної ради відбулося чергове засідання Президії Ради ветеранів Валківської районної організації ветеранів. Участь у роботі Президії взяв заступник голови районної ради Юрій Яцина.
В ході роботи членами Президії затверджено План роботи Валківської районної організації ветеранів на 2020 рік. Підведено підсумки конкурсу на кращу первинну організацію ветеранів у 2019 році, а також підсумки передплатної кампанії на друковані переодичні видання. Заслухано інформацію про соціальних захист ветеранів протягом минулого року.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879