Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5914 
  Коронавірус - як діяти?
Інформує КНП Валківська центральна районна лікарня


13.03.2020

Пам’ятка про самоізоляцію.

Що означає «самоізоляція»?...

Детальніше...

  7 поширених питань про новий коронавірус

13.03.2020

Офіційна інформація Міністерства охорони здоров’я України

Поява і поширення уханського вірусу стало топ-темою останніх тижнів. Інформація постійно оновлюється в ЗМІ, месенджерах та соціальних мережах. Разом з достовірними даними ширяться безліч чуток і фейків. Ми зібрали найпопулярніші питання про новий коронавірус і підготували відповіді.

Детальніше...

  Рекомендації ВООЗ для населення в зв’язку c поширенням коронавирусной інфекції (COVID-19)

13.03.2020

Основні запобіжні заходи для захисту від нової коронавирусной інфекції

Слідкуйте за новітньою інформацією про спалах COVID-19, яку можна знайти на веб-сайті ВООЗ, а також отримати від органів громадської охорони здоров’я вашої країни і населеного пункту. Найбільше число випадків COVID-19 як і раніше виявлено в Китаї, тоді як в інших країнах відзначаються спалахи локального характеру. У більшості випадків захворювання характеризується легким перебігом і закінчується одужанням, хоча зустрічаються ускладнення.

Захистити своє здоров’я і здоров’я оточуючих можна, дотримуючись таких правил:...

Детальніше...

  Залізниця – зона підвищеної небезпеки

13.03.2020

Для збереження вашого життя та здоров’я дотримуйтесь основних правил поведінки на залізничному транспорті.

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

Детальніше...

  Рекомендації громадянам України, які планують здійснити туристичні подорожі за кордон

13.03.2020

МЗС наполегливо рекомендує українським громадянам утриматися від будь-яких поїздок за межі України.

Детальніше...

  Регіональна комісія конкретизувала перелік заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу на Харківщині

13.03.2020

В ході вчорашнього позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалено низку заходів щодо запобігання появі та поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

Зокрема, рішенням комісії керівникам органів місцевого самоврядування регіону доручено уточнити перелік сил та засобів, які можна залучити до проведення протиепідемічних заходів.

Детальніше...

  Зміни, які підвищать якість державного сервісу

13.03.2020

Реформа адміністративних послуг – одна з найбільш системних та послідовних реформ в Україні. Що в наших реаліях, як правило, рідкість. Її концепція була розроблена в 2006 році, а перший ЦНАП утворено в 2008. Це сталось ще задовго до ухвалення Закону про адміністративні послуги (2012 рік), яким регламентується ця сфера нині.

Детальніше...

  Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

13.03.2020

13 березня 2020 року в залі засідань Валківської районної державної адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З професійним святом працівників цієї сфери привітали голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко.

Детальніше...

  Усі навчальні заклади області закриваються на карантин

12.03.2020

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер – за результатами засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області.

«Під час засідання комісії було прийнято низку рішень. Вони збігаються з рішеннями, які були прийняті урядом. Як і постановив уряд, усі навчальні заклади – незалежно від форми власності – закриваються на карантин. До 3 квітня навчання не повинно проводитись. Це рішення підлягає обов’язковому виконанню всіма органами на місцях», - наголосив голова ХОДА.

Детальніше...

  Пробне ЗНО перенесено через карантин

12.03.2020

Тестування відбудеться 4 та 11 квітня.

Про це повідомляють у МОН.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
ГРУТМАНА Олега Петровича!!!


12.03.2020

Шановний Олеже Петровичу!

Валківська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя та добробуту, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – натхнення, мудрість та виваженість. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, минають Вас негаразди та непорозуміння, найсміливіші сподівання втілюються у життя, а всі мрії та добрі побажання, що пролунають сьогодні, обов’язково здійсняться!

Детальніше...

  Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України інформує...


12.03.2020

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

Як захиститися від інфікування: …

Детальніше...

  До уваги суб’єктів декларування!

11.03.2020

Нагадуємо, що спливає строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Подати зазначену декларацію за 2019 рік суб’єкти декларування зможуть до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2020 року.

Для допомоги у заповненні декларацій Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) запустило нову інформаційну сторінку «Декларуйся 2020» та новий сервіс: багатоканальну «гарячу лінію» +38(044) 200-06-94. До 1 квітня 2020 року фахівці НАЗК надаватимуть консультації з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00, без перерви. Крім цього, на офіційному вебсайті НАЗК для суб’єктів декларування передбачена можливість подати своє запитання в електронній формі або за електронною адресою: support@nazk.gov.ua.

Радимо не зволікати з поданням декларацій.

Детальніше...

  Наближаються місцеві вибори. Що потрібно змінити у виборчому законодавстві?

11.03.2020

Залишається все менше часу для того, аби внести зміни до четвертої книги Виборчого кодексу, яка регулює питання місцевих виборів. Але досі немає остаточної узгодженої позиції щодо ряду проблемних питань, зокрема забезпечення належного представництва територіальних громад на місцевих виборах, принципів визначення кількісного складу місцевих рад, особливостей висування кандидатів, розміру грошової застави тощо. Саме тому члени Центральної виборчої комісії, народні депутати, представники політичних партій, міжнародних та громадських організацій зібрались для обговорення прогалин у виборчому законодавстві та шляхів їх усунення.

Детальніше...

  У Валківському краєзнавчому музеї відбулись заходи з нагоди Дня українського добровольця

11.03.2020

З нагоди Дня українського добровольця, який чотири роки тому було встановлено постановою Верховної Ради України і призначено відзначати 14 березня, у Валківському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із уродженцем селища Ков’яги, капітаном Збройних Сил України Ігорем Овсянніковим. Учасниками цієї зустрічі, яку провела наукова співробітниця музею Ліляна Вільхівська , стали учні 9-В класу (кл. керівник Я. Романенко) Валківського ліцею ім. О. Масельського.

Детальніше...

  Підведено підсумки конкурсу
«Слобожанщина мій краю рідний»


11.03.2020

Весна для учнів і викладачів Валківської районної дитячої школи мистецтв - час урожайний на нагороди та визнання, підведення підсумків року. І ось перші ластівочки: перемоги та дипломи за участь в конкурсі «Слобожанщина мій краю рідний», що проходив у рамках обласного фестивалю виконавської майстерності на методичних новацій «Мистецький вернісаж - 2020».

Валківська школа мистецтв єдина представила на виставці роботи в техніці традиційної кераміки: іграшки-свищики та сюжетні композиції, на що особливо звернули увагу організатори виставки, зазначивши, що саме традиційна кераміка є родзинкою Валківської школи.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

11.03.2020

З метою інформування суспільства Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує про наступне...

Детальніше...

  Центр політико-правових реформ презентував пропозиції по кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня

10.03.2020

«Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України: можливі та оптимальні варіанти». Круглий стіл на цю тему відбувся в Мінрегіоні за ініціативи Центру політико-правових реформ, який в рамках проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України», який реалізується за фінансової підтримки Уряду Великої Британії, підготував пропозиції щодо кількості нових адмінтеродиниць субрегіонального рівня.

Детальніше...

  Валківська районна філія ХОЦЗ інформує про можливість організації профнавчання працівників відповідно до потреб роботодавців Валківського району

10.03.2020

Навчальні заклади м. Харкова та Харківської області пропонують отримання професії в стислі терміни з застосуванням новітніх технологій, спеціалізованих програм та залученням до викладання професіоналів, індивідуальне навчання, комфортну атмосферу для людей різного віку.

Надаємо орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця у Харківській області в БЕРЕЗНІ 2020 року.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка – національного героя і символа України, пророка відродження української нації

09.03.2020

Сьогодні Україна відзначає чергову, 206 річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. День народження Кобзаря відзначають тисячі шанувальників творчості поета, філософа і просвітителя.

Цей день внесено до календаря знаменних і пам’ятних дат ЮНЕСКО для відзначення в усьому світі. Щорічно «Шевченківські дні» проходять по всій країні 9 березня - у день народження поета, і 10 березня - в день його смерті…

Детальніше...

Усього: 5914 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5914