Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  В цьому році буде капітально відремонтовано амбулаторію загальної практики-сімейної медицини села Сніжків

02.03.2018

Відповідно до рішення Валківської районної ради на суму 2 млн 370 тис. грн. буде профінансовано проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Сніжків комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району».

Це стало можливим завдяки поданню голови облдержадміністрації Юлії Світличної та підтримки її пропозицій депутатським корпусом Харківської обласної ради.

Детальніше...

  За рік в районі будуть реалізовані п’ять проектів з освітлення населених пунктів

02.03.2018

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили під час сесії облради з обласного бюджету районному бюджету для передачі їх місцевим радам.

Відповідним рішенням районної ради органам місцевого самоврядування на проведення капітального ремонту мережі вуличного освітлення було передано 1 млн 279 тис. грн.

Детальніше...

  Серед об’єктів ЖКГ велику увагу приділено відновленню мережі водопостачання та проведенню реконструкції очисних споруд в м. Валки

02.03.2018

Значну фінансову підтримку цього року отримає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради. На виконання рішення обласної ради за кошти обласного бюджету будуть проведені ремонтні роботи та капітально відремонтований водогін по вулицях Кільцева, Гоголя, Б. Хмельницького, Піщана, Мічуріна, Суворова, Грабовського, Сидоренка, пров. Козацький в м. Валки на загальну суму 2 млн грн…

Детальніше...

  Засідання профільної постійної комісії з питань бюджету

02.03.2018

Бюджетною комісією, що відбулася під керівництвом голови комісії Ольги Дубовик, розглянуто п’ять питань та фінансові клопотання, що надійшли до профільної комісії. Погоджено всі представлені проекти рішень. Питання винесені на розгляд сесії та рекомендовані до затвердження.

Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови РДА Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, начальники окремих відділів районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності

02.03.2018

Постійною комісією районної ради з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності, що відбулася під очільництвом голови комісії Сергія Барабаша, погоджено запропоновані проекти рішень з чотирьох питань порядку денного.

До того ж, за пропозицією профільної комісії на розгляд пленарного засідання позачергової ХХІV сесії районної ради запропоновано винести питання щодо надання дозволу КП «Вода» на проведення фахової експертизи проектно-кошторисної документації на реконструкцію очисних споруд в м. Валки.

Детальніше...

  Тато, мама, я – спортивна сім’я

02.03.2018

Саме під такою назвою сьогодні в ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулося районне спортивне свято. Метою змагань є залучення до занять фізичною культурою різних верств населення та пропаганда здорового способу життя, зміцнення родинних стосунків, визначення кращих спортивних сімей Валківського району. Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 10 сімей з 8 місцевих громад Валківщини. Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і дружня підтримка суперника, і дружня порада, і гумор.

Вітали учасників заходу голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
Перекіпського сільського голову
КОНЄВА Сергія Петровича!!!


01.03.2018

Шановний Сергію Петровичу!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради. Від усієї душі щиро бажаємо Вам та Вашим рідним доброго міцного здоров’я, великого людського щастя, достатку та сімейного добробуту, щирих та добрих друзів, надійних помічників. Хай збуваються всі Ваші мрії та сподівання, береже Вас доля, хай кожен день Вам приносить тільки радість, а життя Ваше буде щедрим і багатим на добро. Нехай набутий найбільший в області досвід роботи на виборній посаді в органі місцевого самоврядування дозволить реалізувати всі плани і задуми для розвитку громади і місцевого самоврядування. Довгих Вам років життя, злагоди і гармонії. Зі святом!

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
2 березня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXІV сесії районної ради VII скликання


01.03.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХІV сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 2 березня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії 02.03.2018 (п’ятниця):
о 9.00 год. - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)
о 9.00 - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь в роботі XV сесії Харківської обласної ради

01.03.2018

На порядку денному пленарного засідання XV сесії близько 80 питань, в тому числі затвердження двох регіональних програм: забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки; зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року.
Депутати планують звернутися до центральних органів влади: щодо розподілу коштів екологічного податку; компенсації втрат місцевих бюджетів, пов’язаних з особливостями оподаткування плати за землю для залізниць та гірничодобувних підприємств; ситуації, що склалася в медичній галузі Харківської області, а також у зв’язку із ситуацією з розрахунками за надані пільги та субсидії населенню.

Детальніше...

  Рішенням обласної ради до переліку капітальних вкладень на 2018 рік додано 232 нових об’єкти соціально-економічного значення

01.03.2018

Рішенням ХV сесії обласної ради прийнято зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. За прийняття змін проголосували 75 депутатів. Зміни полягають у включенні в Програму 232 нових об’єкти соціально-економічного значення із запланованим фінансуванням понад 360 млн грн.

Детальніше...

  Глава Уряду закликав керівництво НАЗК забезпечити якість процесу декларування і перевірки декларацій

01.03.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав керівництво Національного агентства запобігання корупції найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет дотримання антикорупційного законодавства. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради з питань роботи НАЗК.

Він наголосив, що зупинки роботи системи в період інтенсивного декларування – неприпустимі. Готовність до процесу має бути стовідсотковою.

Детальніше...

  Президент привітав Україну з історичною перемогою нашої країни в Стокгольмському арбітражі

01.03.2018

Президент України провів зустріч з командою НАК «Нафтогаз України», яка доповіла Главі держави про остаточне рішення Стокгольмського арбітражу у справі «Нафтогаз» проти «Газпрому».

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив Президентові про те, що українська компанія отримала остаточне рішення Стокгольмського арбітражу, відповідно до якого Україна виграла 4 млрд 630 млн доларів, які «Газпром» має компенсувати за минулі періоди.

Глава держави привітав та подякував усій українській команді, яка захищала інтереси України в Стокгольмі. Він підкреслив, що «це історичне рішення по захисту національних та фінансових інтересів України».

Детальніше...

  На розвиток дорожнього господарства області цьогоріч залучать майже мільярд гривень

01.03.2018

З них 656,2 млн грн - субвенція з державного бюджету, понад 297 млн грн - кошти, отримані у рамках проведення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг, ще 246 тис грн – з обласного бюджету.

Питання щодо внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, а також двнесення змін до Положення про цільовий дорожній фонд Харківської області, ухвалили сьогодні депутати обласної ради.

Детальніше...

  У 2018 році в області планують створити понад 30 тисяч робочих місць

01.03.2018

Про це йдеться у Програмі зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року, затвердженій депутатами сьогодні на пленарному засіданні XV сесії Харківської обласної ради. Головна мета Програми – сприяння зайнятості населення та регулювання процесів на ринку праці.

Детальніше...

  Електропостачання в області відновлюють 300 бригад обленерго

01.03.2018

За даними на 8:30 1 березня повністю знеструмлені 16 населених пунктів, відновити подачу електрики розраховують протягом 4-5 годин.

«Я прошу всі служби області продовжувати роботу в посиленому режимі й після закінчення опадів зробити все для того, щоб забезпечити проїзд центральними магістралями регіону», - підкреслила голова ХОДА Юлія Світлична, відкриваючи засідання чергової сесії обласної ради 1 березня.

За дорученням керівника області про ситуацію, що пов’язана з різким погіршенням погоди в області, депутатів обласної ради перед початком чергової сесії поінформував заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Детальніше...

  У 2018 році учасники АТО отримали можливість відпочити на вихідних у санаторіях області

01.03.2018

Необхідні для цього кошти виділені з обласного бюджету.

Відповідні зміни внесли 1 березня під час засідання сесії обласної ради. Так, на проходження учасниками АТО, членами їх сімей та членами сімей загиблих відпочинку, в тому числі короткотермінового (путівка вихідного дня), в санаторіях Харківської області передбачені кошти у сумі 3 млн грн.

Детальніше...

  В області за рік реалізують понад 130 проектів з освітлення населених пунктів

01.03.2018

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили з обласного бюджету під час сесії облради 1 березня.

У 2018 році в області планують реалізувати 137 відповідних проектів – по декілька в кожному з районів. Серед проектів – капітальне будівництво та реконструкція вуличного освітлення на окремих вулицях та в цілих селах, капітальні ремонти та технічне переоснащення наявних мереж. У декількох населених пунктах запланована заміна світильників на енергоощадні.

Детальніше...

  Цього року продовжимо будівництво регіональних об’єктів національного масштабу. Юлія Світлична

01.03.2018

Про плани розвитку інфраструктури в регіоні голова ХОДА розповіла, підбиваючи підсумки сесії обласної ради. Юлія Світлична відзначила, що коштом обласного бюджету цього року буде профінансовано реконструкцію та будівництво близько 200 інфраструктурних об’єктів.

«Виділятимемо фінансування й на розбудову дорожнього комплексу, ремонтуватимемо водогони, каналізаційні мережі, окрему увагу приділимо питанням енергоефективності та енергоощадження. Комплексно підійдемо до вирішення проблем освітлення в населених пунктах області. Будемо вирішувати цю проблему, зосереджуючись на освітленні доріг з пішохідними зонами, житлових районів, зон відпочинку та зон біля об’єктів соціальної інфраструктури. Енергія світла нарешті дійде до кожного району Харківської області», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
КРАВЧЕНКА Володимира Васильовича!!!


28.02.2018

Шановний Володимире Васильовичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження від Валківської районної ради, її депутатського корпусу та виконавчого апарату. В цей святковий день від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я, великого людського щастя. Нехай завжди супроводжують Вас успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею! Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Детальніше...

  Увага!
В регіоні очікується різке погіршення погодних умов


28.02.2018

У зв’язку з цим власників авто просять бути максимально уважними за кермом та без нагальної потреби не користуватися власним транспортом.

За інформацією Харківського гідрометцентру, 28 лютого в області очікується хмарна погода, вночі сильний сніг, хуртовина, на дорогах - ожеледиця. Вітер східний, 7-12 м/с, вночі пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі становитиме 9-14° морозу, вдень 2-7°.

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938