Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4367 
  ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ інформує...

31.10.2018

Фонд соціального страхування профінансував понад 6 млрд. грн. допомоги по тимчасовій непрацездатності...

Детальніше...

  30 жовтня о 9.00 год. розпочала свою роботу постійна комісія з питань бюджету...

30.10.2018

Постійною комісією заслухано Звіт фінансового управління райдержадміністрації про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року, пропозиції РДА щодо коригування районного бюджету, розглянуті клопотання, що надійшли на розгляд комісії.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань

30.10.2018Детальніше...

  Постійна комісія з питань комунальної власності погодила ряд проектів рішень з профільних питань

30.10.2018Детальніше...

  Ухвалено ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

30.10.2018

За пропозицією постійної комісії з питань комунальної власності депутати ухвалили ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Відповідно до вимог нового Закону України «про освіту» змінено найменування Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст.. на Баранівський ліцей та відповідно затверджено Статут закладу освіти зі змінами.

Також внесено зміни до Контракту з головним лікарем КНП «Валківський районний центр ПМСД» Мариною Орловою та затверджено ряд Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати.

Детальніше...

  Проекти рішень з питань земельних відносин погодила профільна комісія

30.10.2018

Відповідно до рішення місцевої ради профільною комісією з питань земельних відносин погоджено клопотання ТОВ «Прайм Альянс» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску та суглинку на Литвинівському родовищі Валківського району Харківської області та десять проектів рішень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Детальніше...

  До депутатів районної ради та керівників місцевих рад району звернувся начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев

30.10.2018

На початку пленарного засідання до депутатів районної ради та керівників місцевих рад району звернувся начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев з проханням своєчасно інформувати відділ поліції про невідомих громадян, які з’являються у населених пунктах місцевих громад, з метою попередження кримінальних злочинів.

Детальніше...

  Пропозиції райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік озвучила начальник фінуправління РДА Лариса Левчук

30.10.2018

Відповідно висновків профільної постійної комісії з питань бюджету депутатами підтримані ці пропозиції.

Згідно затвердженого рішення на виконання заходів ряду районних Програм направлено 398 тис 212 грн. з загального фонду бюджету (за рахунок надходжень коштів від місцевих рад) та 58 тис 700 грн. зі спеціального фонду. Кошти направлені на виконання заходів районних Програм «Новий освітній простір Валківщини», «Шкільний автобус», цільових Програм розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району та удосконалення і модернізації систем водопостачання та водовідведення у населених пунктах Валківського району Програми «Здоровя валківчан» (на придбання препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет), підтримку сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази КНП «Валківський районний центр ПМСД» та на виконання Програми забезпечення централізованим підвезенням хворих, які потребують проведення програми гемодіалізу.

Детальніше...

  Про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року звітувала начальник фінуправління райдержадміністрації Лариса Левчук

30.10.2018

Відповідно до затвердженого депутатами порядку денного сесії про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року звітувала начальник фінуправління райдержадміністрації Лариса Левчук.

За 9 місяців поточного року до зведеного бюджету району надійшло 94 млн. 386 тис. 500 грн. податків і зборів, із них надходження до загального фонду склали 88601,8 тис. грн. або 106,7% до планових показників, затверджених місцевими органами на цей період. 5784,7 тис. грн. становлять надходження до спеціального фонду бюджету району.

Детальніше...

  На пленарному засіданні позачергової ХХХ сесії районної ради депутатами затверджені всі рішення з питань, внесених до порядку денного сесії

30.10.2018

30 жовтня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто всі питання, внесені до порядку денного профільними постійними комісіями.

Участь в роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керівники структурних підрозділів РДА; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники місцевих рад району; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії; представники районних ЗМІ та громадськості.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
30 жовтня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXХ сесії районної ради VII скликання


30.10.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у вівторок 30 жовтня 2018 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться того ж дня, 30.10.2018 р. о 9.00 год.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

29.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план подальшої роботи.
В центрі уваги питання підготовки до проведення позачергової XXX сесії районної ради, направлення розроблених проектних заявок з району на обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2019 році, завершення реалізації в районі міні-проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку громад «Разом в майбутнє» у 2018 році та організація відкриття завершених об’єктів....

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з перемогою футбольну команду «МАЯК» міста Валки!!!

29.10.2018

Команда «Маяк» (м. Валки) – переможець Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького.
27 жовтня 2018 року в м. Люботин відбувся фінал Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького. В фіналі зустрілися команди «Маяк» (Валки) – ФК «Первомайськ» (м. Первомайськ).
У запеклій боротьбі, з рахунком 4:1, перемогла футбольна команда «Маяк» (м. Валки), яка і стала володарем Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького.

Валківська районна рада щиро вітає футбольну команду МАЯК, дякуємо за цю важливу перемогу і бажаємо нових подальших успіхів і здобутків!!!

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


29.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої розглянуто ряд важливих питань...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

28.10.2018

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Це свято об’єднує між собою водіїв-професіоналів та автолюбителів, а також всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: керівників та працівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, дорожнього господарства, підприємств-перевізників, служб таксі, робітників-ремонтників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників…

Детальніше...

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28.10.2018

Вітання голови районної ради Віталія Оноші

Шановні ветерани! Дорогі валківчани! Від щирого серця вітаю Вас із 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. 28 жовтня 1944 року останні гітлерівські загарбники були вигнані з території України, для українського народу завершилися жахливі роки окупації…

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХ сесію
районної ради VІІ скликання


26.10.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 49-с від 26.10.2018 «Про скликання ХХХ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних і важливих питань життєзабезпечення територіальних громад, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Пленарне засідання ХХХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 30 жовтня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, засідання яких відбудуться того ж дня, 30.10.2018 о 9.00 год. ...

Детальніше...

  Працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Валківщини з професійним святом привітав голова районної ради Віталій Оноша

26.10.2018

«Від імені всього депутатського корпусу Валківської районної ради щиро дякую кожному працівнику підприємств автомобільного транспорту і дорожнього господарства району, всім тим, хто своєю майстерністю та якістю роботи забезпечує безпеку пасажирських та вантажних перевезень, хто турбується за стан доріг.

Щирі слова подяки висловлюю також керівникам підприємств: АТ «Валківське АТП-16341», філії «Валківський райавтодор», філії «П’ятихатське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор», приватних підприємств-перевізників.

Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства миру, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!», - звернувся до запрошених на урочистості голова ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Очільники району та міста висловили подяку керівникам та колективам підприємств автомобільного транспорту і дорожнього господарства Валківщини

26.10.2018

Очільники району та міста висловили подяку за наполегливу сумлінну працю, високопрофесійність та відповідальність, особистий внесок у розвиток автомобільної галузі, забезпечення пасажирських і транспортних перевезень, сприяння стабільній життєдіяльності місцевих територіальних громад Валківщини та з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства:
• ТРИДУБ Наталії Іванівні – директору АТ «Валківське АТП – 16341» та трудовому колективу підприємства;
• ТІЩЕНКО Інні Василівні – начальнику філії «П’ятихатське ДЕП ШРП-2» та трудовому колективу підприємства;
• АГАСЯНУ Алену Лоріковичу – начальнику філії «Валківський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» та трудовому колективу підприємства.

Детальніше...

  У залі пленарних засідань районної ради відзначили кращих дорожників та працівників галузі автоперевезень Валківщини

26.10.2018

В ході урочистостей голова районної ради Віталій Оноша спільно з головою райдержадміністрації Віктором Войтенко та Валківським міським головою Валерієм Скрипніченко вручили Почесні грамоти кращим дорожникам та працівникам автоперевезень району.

Детальніше...

Усього: 4367 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4367