Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у пленарному засіданні сесії обласної ради

27.02.2020

Сьогодні, 27 лютого, о 10.00 год. у обласному Будинку рад розпочалося пленарне засідання сесії Харківської обласної ради.

Участь в роботі сесії беруть керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  Валківська районна філія ХОЦЗ інформує...

27.02.2020

Валківська районна філія ХОЦЗ інформує про можливість організації професійного навчання працівників відповідно до потреб роботодавців Валківського району.

Навчальні заклади м. Харкова та Харківської області пропонують отримання професії в стислі терміни з застосуванням новітніх технологій, спеціалізованих програм та залученням до викладання професіоналів, індивідуальне навчання, комфортну атмосферу для людей різного віку.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

27.02.2020

Шановні шукачі роботи та безробітні!
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 31 професією.

На березень 2020 року заплановане формування груп за професіями: …

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді облдержадміністрації з питання медреформи та профілактики коронавірусу

26.02.2020

Захід відбувся 25 лютого за участі заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

На зустрічі з керівниками районів та лікарями опорних медзакладів області обговорили медреформу та профілактику коронавірусу

Детальніше...

  Конституційна реформа має стати потужним стимулом для розвитку територій

26.02.2020

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов – про пріоритетні питання, які має розв’язати внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

Внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування має ознаменувати завершення першого етапу реформи та перехід до модернізованої системи територіального управління, яка відповідатиме вимогам та ідеям, закладеним у Європейській хартії місцевого самоврядування.

Рамкою у часі прийняття змін до Основного закону мали б стати чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Детальніше...

  АНОНС
26 лютого у Києві - обговорення
«Місцеві вибори: як обирати та обиратися
за новими правилами»


26.02.2020

26 лютого об 11-00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім, вул. Хрещатик,2) відбудеться обговорення на тему: «Місцеві вибори: як обирати та обиратися за новими правилами». Трансляція буде на сторінці програми DOBRE та Youtube Українського кризового медіа-центру.

Мета обговорення: з’ясувати, як сприймають новели Виборчого Кодексу провідні експерти та представники місцевого самоврядування, які труднощі можуть виникнути в разі переходу на нову систему і як їх можна подолати. У фокусі дискусії – вибори голів та депутатів рад малих міст, селищ, районних та обласних рад.

Детальніше...

  Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні, - Денис Шмигаль про зміни до Конституції

26.02.2020

Віце-прем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль взяв участь у Презентації плану публічного обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, змін до законодавства щодо повноважень та захисту прав місцевого самоврядування в Україні і реалізації адміністративного нагляду за органами місцевого самоврядування.
«Я надзвичайно вражений рівнем представництва на сьогоднішньому заході. Далі ми перейдемо до дискусії на рівні областей. Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні. І виписати 2-3 варіанти можливого завершення адміністративно-територіальної реформи і реформи конституційної. І вже цю структуровану думку суспільства передати в парламент и перенести дискусію в Верховну Раду. І на основі суспільної думки має бути прийняте рішення парламентарями», – заявив віце-прем’єр-міністр.

Детальніше...

  Відбувся семінар за результатами моніторингу Єдиного порталу відкритих даних

26.02.2020

Заступник голови районної ради Юрій Яцина, начальник відділу з питань документального забезпечення, зв’язків з громадськістю, органами місцевого самоврядування району та забезпечення доступу до публічної інформації виконавчого апарату районної ради Вікторія Верхолаз, представники місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні за доступ до публічної інформації взяли участь у семінарі, що відбувся у райдержадміністрації.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

25.02.2020

Олена Дума: забезпечуємо реалізацію конституційних прав усіх працюючих

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

25.02.2020

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Детальніше...

  Треба почути експертів, суспільство і місцеве самоврядування, — Денис Шмигаль про продовження децентралізації

25.02.2020

Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль під час круглого столу на тему «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України», що відбувся у п’ятницю, 21 лютого, у Мінрегіоні.

Детальніше...

  Влада згуртувала місцеве самоврядування і громадськість довкола підготовки змін до Конституції

25.02.2020

Стартували публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень.

Детальніше...

  Приватизація земель комунальної власності у 2020 році - відповіді на запитання

25.02.2020

Редакція журналу «Місцеве Самоврядування» підготувала методичний посібник «Приватизація земель комунальної власності у 2020 році» для органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб з урахуванням чинного земельного законодавства, який можна завантажити, перейшовши на сайт https://decentralization.gov.ua/news/12194

Детальніше...

  УАРОР підготувала свій варіант змін до Конституції щодо децентралізації

25.02.2020

Сильне місцеве самоврядування на всіх рівнях адмінтерустрою, збалансований нагляд за діяльністю місцевої влади та ресурси на виконання повноважень. Такі основні положення лягли в текст напрацьованого Секретаріатом Української асоціації районних та обласних рад проєкту Закону Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Детальніше...

  Запрошує Валківська Масляна - 2020

25.02.2020

Запрошуємо валківчан та гостей району взяти участь у святкових районних заходах з нагоди проводів Масляної та у районному фестивалі «ВАЛКІВСЬКА СЛИВ’ЯНОЧКА».

Загальнорайонні заходи відбудуться 29 лютого 2020 року на Центральній площі м. Валки.

Детальніше...

  Під час масових заходів на Валківську Масляну буде вжито усіх заходів безпеки

25.02.2020

Про це сьогодні, 25 лютого, доповіли керівники ряду районних служб на робочій нараді, що відбулася у райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші.

Детальніше...

  Область забезпечена всім необхідним на випадок виявлення коронавірусу. Михайло Черняк

25.02.2020

Заступник голови ХОДА розповів про заходи, які вживаються в регіоні для запобігання занесенню і поширенню коронавірусу 2019-nCoV.

Він нагадав, що Харківщина однією з перших у країні відреагувала на ситуацію, яка склалася в світі, – і вже 28 січня в нас відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене питанню коронавірусу 2019-nCoV. Також вже прийняте рішення про створення в області тимчасової протиепідемічної комісії, склад якої найближчим часом буде затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради -
першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!


24.02.2020

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено оперативну робочу апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на перспективу.
Кожен із посадовців районної ради поінформував голову районної ради щодо стану вирішення напрямів основної діяльності та проблемні питання, які потребують додаткової уваги...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


24.02.2020

Сьогодні о 9.00 год. в залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д., керуючою справами Котенко Т.М., посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ повідомляє...

24.02.2020

Соціальним страхуванням в Україні охоплено 12,5 млн осіб...

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921