Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Проїзд дорогами області забезпечений, працює 348 одиниць техніки

28.02.2018

Про те, як в регіоні ліквідовують наслідки негоди, повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. «Ситуація контрольована, на дорогах області працює 348 одиниць техніки. Проїзд дорогами забезпечений, випадків заторів і зупинки транспорту за ніч не було, були поодинокі випадки витягування машин із заметів – через перемети, - розповів Євгеній Шахненко. - Полтавська область у себе обмежила рух, тому на території Харківської області великогабаритний транспорт стоїть на майданчиках відстою, обмежень руху на Харківщині немає. Станом на 7:00 протягом ночі через сильний вітер по всій області 13 населених пунктів було відключено. 6 - у Первомайському районі, 3 - в Ізюмському районі, 1 - у Кегичівському, 1 - у Вовчанському, 2 - у Шевченківському. 7 знеструмлені частково. Протягом 3-4 годин розраховуємо відновити електропостачання – аварійні бригади працюють. Кожні 2 години інформація щодо підключення електрики буде оновлюватися. У місті обривів немає».

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХІV сесію
районної ради VІІ скликання


28.02.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 9-с від 27 лютого 2018 року «Про скликання ХХІV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Позачергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, розподілу вільного залишку районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 2 березня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  У Валках працює три пункти обігріву

28.02.2018

З метою забезпечення соціального захисту, попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам населення, повідомляємо про місця розташування пунктів обігріву на території Валківського району:
-на базі КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», за адресою – м. Валки, пров. Майський, 34 (тел. 103, 5-14-01);
-на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валківської районної державної адміністрації, за адресою – м. Валки, вул. Харківська, 34 (тел. 5-33-09, 5-31-56);
-в приміщені адміністративного будинку Валківської районної ради, за адресою м. Валки. вул. Харківська, 16: з 17 год.00 хв. по 08 год.00 хв. (тел. 5-19-68).

Детальніше...

  Про стан реформування первинної ланки надання медичної допомоги в районі

28.02.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, головний лікар КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов, заступник головного лікаря КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Ольга Волобуєва, Ков`язький селищний голова Віктор Путінцев, Шарівський сільський голова Заліна Хворост взяли участь в робочій нараді райдержадміністрації щодо стану реформування первинної ланки надання медичної допомоги в районі.

Детальніше...

  Енергоефективність – дієвий інструмент зменшення енергоспоживання та заощадження на комунальних платежах

28.02.2018

У цьому переконалися близько 400 тис. родин та 1200 ОСББ, які скористалися державною програмою «теплих кредитів» за три роки її дії. Про це розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтерв’ю Громадському телебаченню.

«Ті ОСББ, які проводять комплексну термомодернізацію заходів, отримують економію 40% і більше теплової енергії. Відповідно зменшуються і комунальні платежі», - підкреслив Голова. Окрім цього, державна підтримка в рамках програми «теплих кредитів» дозволяє в рази зменшити витрати споживачів при проведенні енергоощадних заходів.

Детальніше...

  Україна якнайшвидше має стати енергоефективною та енергонезалежною, – Глава Уряду

28.02.2018

Україна має всі можливості – ресурсні та фінансові – аби за кілька років перейти на повну енергонезалежність і запровадити програми ефективного споживання енергоносіїв. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він звернув увагу, що питання тарифів та якості комунальних послуг – одне з найактуальніших і постає постійно. Разом з тим, його вирішення - це системна робота центральної та місцевої влади.

Детальніше...

  У 10 населених пунктах області відновили електропостачання

28.02.2018

28 лютого заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко прокоментував ситуацію щодо усунення наслідків негоди в регіоні. Євгеній Шахненко зазначив, що за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної все служби області завчасно перейшли на посилений режим роботи.

«Ситуація в області - під контролем. Всі об’єкти соціальної сфери працюють у штатному режимі. Однак у зв’язку з переметами керівники деяких РДА, зокрема - Зміївського та Первомайського районів, прийняли рішення тимчасово обмежити рух шкільних автобусів», - зазначив Євгеній Шахненко. Він також повідомив, що проїзд на всіх дорогах області повністю забезпечений.

Детальніше...

  За минулий рік Харківщина експортувала сільськогосподарської продукції на 454 млн. доларів

28.02.2018

Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. У засіданні взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, а також заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань євроінтеграції Наталія Бойко.

Члени комісії заслухали та взяли до відома звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області за 2017 рік, зокрема, у частині сільського господарства.

Детальніше...

  Ми кожного дня робитимемо все, щоб держава жила якісніше, спокійніше і розвивалась. Юлія Світлична

28.02.2018

28 лютого голова ХОДА відвідала Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Вона привітала з отриманням дипломів магістрів 458 випускників вишу. Звертаючись до майбутніх державних управлінців, керівник області передала їм вітання від Президента України Петра Порошенка та наголосила на важливості здобуття державними службовцями як теоретичних знань, так і практичного підґрунтя.

«Шановні магістри, все у ваших руках, - сказала Юлія Світлична. - Ми можемо мати гарну державу, ми можемо впевнено дивитися в майбутнє, тому що кожного дня робитимемо все задля того, щоб наша держава жила якісніше, спокійніше та розвивалася».

Детальніше...

  Для харківських підприємців проведуть навчальний курс «Школа малого бізнесу»

28.02.2018

Його започаткували Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Новий безкоштовний навчальний курс «Школа малого бізнесу (І рівень)» стартує 13 березня 2018 року й орієнтований на тих, хто бажає розпочати власну справу.

Детальніше...

  Керівники району з робочим візитом з робочим візитом відвідали Черемушнянський НВК та Шарівську ЗОШ І-ІІІ ступенів

28.02.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком здійснили робочу поїздку до Черемушнянського НВК та Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст. з метою вирішення завдань у рамках впровадження реформи освітньої галузі «Нова українська школа», яка передбачає також створення опорних закладів в районі.

Детальніше...

  Виступ Президента на прес-конференції на тему: «Виклики – 2018»

28.02.2018

Шановні журналісти!
Дорогі українці, які дивляться нас онлайн та по телебаченню!

Відлік нового політичного сезону в Україні традиційно ведеться із лютого, коли розпочинається чергова сесія Верховної Ради України. Формально вона відкрилася ще шостого, але лише вчора розпочалися повноцінні пленарні засідання.

Детальніше...

  СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СПРИЯЄ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ЗА КОРДОНОМ!
УВАГА! ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА


27.02.2018

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників в галузі будівництва на ринку праці Держави Ізраїль.
Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Детальніше...

  У ХОДА обговорили шляхи реалізації державної програми підтримки фермерства

27.02.2018

Про реалізацію програми в умовах децентралізації говорили під час семінару 26 лютого.

Зустріч пройшла за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремета, директора Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, голів ОТГ Харківщини та керівників фермерських господарств.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

27.02.2018

Санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування забезпечили майже 8 000 потерпілих на виробництві.

Упродовж 2017 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України санаторно-курортним лікуванням у оздоровницях було забезпечено 7 880 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та супроводжуючих осіб. З них 484 людини є внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

  Мешканці Харківщини мають можливість без рахунків оплачувати послуги газопостачання

27.02.2018

З технічних причин в лютому місяці ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» не мав можливості надати споживачам – мешканцям Харківської області рахунків за газ.

Оплатити послуги газопостачання без рахунку можливо:
- через платіжні сервіси iPay.ua, Portmone, Easy Pay
- у відділеннях та терміналах Ощадбанку
- через засоби самообслуговування ПАТ «МЕГАБАНК» (М-BOX, Інтернет, додаток «MEGABANK Online»)
- ПАТ «АЙБОКС БАНК»
- Приват 24.

При оплаті обов’язково зазначати номер особового рахунку для коректного зарахування коштів споживача за газ.

Детальніше...

  ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?

27.02.2018

З 7 січня 2018 року набрав чинності новий Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який запровадив нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Де і як отримати допомогу?

Цілодобово безкоштовно національна «гаряча лінія» 116-123
Особам, що стали жертвами домашнього насильства, надається безкоштовна юридична допомога (захист, представництво у суді, складання документів).
Адреси центрів: www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres
Єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги 0800-213-103

Не будь байдужим! Домашнє насильство має бути припинено!

Детальніше...

  У Харківській області створено Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

27.02.2018

У Харківській області створено Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів, до складу якого увійшли начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова - голова штабу, представники Національної поліції, Прикордонної служби, Департаменту соціального захисту населення та керівники всіх відділів державної виконавчої служби міста Харкова та Харківської області.

Одним з пріоритетних напрямків у роботі Мін’юсту та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є виконання рішень про стягнення аліментів.

Детальніше...

  Робоча нарада з питань діяльності КП «ВОДА»

27.02.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено робочу нараду з питань діяльності КП «ВОДА» Валківської районної ради.

Детальніше...

  Команда вихованців Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх»
завоювала 1 місце
у чемпіонаті Харківської області
з важкої атлетики


26.02.2018

Валківська районна рада щиро вітає Команду вихованців та тренера Федотова В.В. Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх», які 23 лютого 2018 року у місті Харків у напруженій боротьбі з сумою очок 134 вибороли Кубок і завоювали 1 місце у чемпіонаті Харківської області з важкої атлетики.
Всі спортсмени-переможці навчаються у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського, опорному закладі району.
Команді Валківського району Кубок за перемогу в обласному чемпіонаті вручив тренер збірної команди України, заслужений тренер України Нікулін Валерій Миколайович!
Важко виділити когось окремо, оскільки всі спортсмени внесли особистий внесок у загальну перемогу, навіть і ті, хто не посіли призові місця, значно покращили особисті результати чим суттєво допомогли кращій в області команді.
Дякуємо спортсменам за перемогу на обласному рівні змагань та бажаємо здоровя і нових успіхів і високих досягнень у навчанні і спорті!

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938