Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Юлія Світлична порушила 5 знакових питань розвитку регіону на нараді з Прем’єр-міністром України

18.04.2018

18 квітня голова ХОДА взяла участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з головами обласних державних адміністрацій. Прем’єр-міністр України зосередив увагу керівників регіонів на підтримці реалізації урядових програм на місцях. Зокрема, увагу було приділено розвитку сфер освіти та охорони здоров’я, реалізації програми «Доступні ліки», урядових програм з підтримки бізнесу, а також розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

У ході наради керівник Харківщини порушила низку питань, вирішення яких потребує урядової підтримки. Серед них - завантаження замовленнями державних промислових підприємств регіону.

Детальніше...

  Відбулось засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства

18.04.2018

У вівторок, 17 квітня, відбулось чергове засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства – консультативно-дорадчого органу при Президентові України.

Під час засідання розглядалися питання щодо виконання урядового плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства у 2017 році та відповідного плану заходів на 2018 рік.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників пожежної охорони

17.04.2018

17 квітня працівники пожежної охорони України відзначають своє професійне свято.

Валківська районна рада вітає людей цієї благородної та небезпечної професії із Днем працівників пожежної охорони.

Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем. Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя, і їхнє майно. Це свято сильних і відважних людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану валківчан...

Детальніше...

  Власником землі в Україні має стати український фермер, – Володимир Гройсман

17.04.2018

Єдиним власником землі в Україні має стати український фермер, сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Власником землі має стати український фермер. Не холдинг, не іноземець. Власність на землю має належати українському фермеру. Це принципова позиція», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...

  Харків’яни стали прикладом того, як найбільші виклики створюють і найбільші стимули для змін. Юлія Світлична

17.04.2018

Голова ХОДА Юлія Світлична бере участь у першому в історії Атлантичної ради США виїзному регіональному заході. Місцем його проведення було обрано Харківщину.

17 квітня в нашому регіоні проходить ініційована Атлантичною радою США дискусія «Українська економіка, енергетична незалежність та безпека, перспективи інвестицій у Харківську область та партнерство між США та Україною». Відкриваючи захід, голова ХОДА Юлія Світлична привітала представників Атлантичної ради США в Харкові та подякувала міжнародним партнерам за підтримку України та довіру до регіону.

Детальніше...

  Монетизація транспортних пільг - на порядку денному Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

17.04.2018

Під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, сьогодні, 17 квітня, у приміщенні Нововодолазької селищної ради (ОТГ) проходить чергове засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Участь у засіданні беруть керівники Асоціації, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації. Валківський район у Загальних зборах уповноважених представників членів Асоціації представляє голова районної ради Віталій Оноша.

Особливу увагу у ході засідання буде приділено питанню монетизації пільг на проїзд.

Детальніше...

  В Україні стартував конкурс проектів з національно-патріотичного виховання

17.04.2018

На підтримку переможців Міністерство молоді та спорту виділяє 4 млн грн.

Мінмолодьспорту вперше оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Детальніше...

  Асоціація ОМС Харківської області звернеться до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

17.04.2018

Таке рішення було ухвалене на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходять сьогодні у Новій Водолазі.

Як йдеться у зверненні, «важливим інструментом для розвитку спроможних громад, усвідомлення значущості процесу та формування безпосереднього каналу комунікації між суспільством та обраною ним владою є місцеве радіомовлення – мовлення громад. Харківська область вже має досвід реалізації проектів мовлення громад у п’яти районах».

Детальніше...

  Про результати дослідження Перекіпського валу та про цікаві знахідки розповіли науковці під час науково-краєзнавчої конференції, що відбулася у Валках

17.04.2018

Науково-краєзнавча конференція, організована Валківським краєзнавчим музеєм у співпраці з науковцями-археологами, відбулася сьогодні в залі пленарних засідань районної ради.

Учасників заходу, краєзнавців, дослідників історії рідного краю, відкриваючи конференцію привітали заступник голови районної ради Юрій Яцина та директор Валківського краєзнавчого музею Тамара Поліщук.

Детальніше...

  Про дослідження Перекіпського валу, від якого пішла назва нашого міста Валки, розповіли науковці – археологи

17.04.2018

Під час конференції, організованої Валківським краєзнавчим музеєм у співпраці з науковцями-археологами, в залі пленарних засідань районної ради дослідники Перекіпського валу, від якого пішла назва нашого міста Валки, розповіли про результати своїх досліджень.

Керівник археологічних досліджень Перекіпського валу на Валківщині, аспірант Інституту Археології НАН України Олексій Крютченко та науковий співробітник ДП ОАСУ «Слобідська археологічна група» Віталій Окатенко доповіли учасникам зустрічі про результати дослідження валу та про цікаві знахідки і відкриття.

Детальніше...

  Наше завдання - об’єднати у потужні громади 12 тисяч місцевих рад, які були на початок децентралізації, - Геннадій Зубко

17.04.2018

Для нас дуже важлива якість громад, а не їх кількість. На кінець року очікується зменшення ОТГ у порівнянні з минулим роком (2017 року було створено 299 ОТГ). Якщо цього року, наприклад, буде 100 громад, але вони будуть більші за територією, кількістю людей та фінансово більш спроможні, я цьому буду тільки радий. Адже наше завдання: об’єднати у потужніші громади ті 12 тис. місцевих рад, які були на початок децентралізації. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню Аgropolit заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Сергій Чернов: 4 мільярди гривень місцеві бюджети Харківщини спрямовують на дофінансування державних програм

17.04.2018

Члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у ході засідання обговорили питання надходжень та видатків бюджетів різних рівнів.

Як повідомив президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, за перший квартал 2018 року Харківщина отримала 180 мільйонів гривень рентної плати за видобуток газу на території 21 району. Але ці кошти потрапили не до спеціального, а до загального фонду бюджету. Тож, власне, розчинилися у надходженнях, а значить, їх не можна використати на заплановану раніше реконструкцію доріг. Потрібно, наголошує Сергій Чернов, звертаючись до керівників громад, навчитися адмініструвати ці кошти.

Детальніше...

  На базі Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

17.04.2018

17 квітня, в день професійного свята працівників пожежної охорони, на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

Метою конкурсу є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуація, розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

16.04.2018

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради.

Серед найважливіших невідкладних завдань тижня, що розпочався, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, - підготовка до чергової ХХV сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 20 квітня о 10.00 годині та організація роботи профільних постійних комісій, засідання яких відбудеться за графіком 18 квітня (підготовка матеріалів, що надійшли до розгляду на сесії; запрошення доповідачів та ініціаторів розгляду питань, в тому числі організація розгляду листів, що надійшли до комісій; оприлюднення проектів рішень та інших, необхідних для розгляду, матеріалів).

Детальніше...

  На апаратній нараді РДА за участю голови районної ради Оноші В.П., керівників ОМС району обговорено ряд важливих питань

16.04.2018

16 квітня голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівники місцевих рад взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, закладів, громадських організацій району та районних служб, що відбулася під очільництвом голови райдержадміністрації Віктора Войтенка.

Користуючись нагодою, керівники району привітали Шарівського сільського голову Заліну Хворост та Високопільського сільського голову Світлану Шумейко з Днем народження, які вони відзначили днями.

Детальніше...

  Навчання з питань охорони праці посадових осіб

16.04.2018

У Валківському районному центрі зайнятості з 02.04.2018 по 05.04.2018 року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено короткотермінові курси підвищення кваліфікації за напрямом «Навчання з питань охорони праці посадових осіб».

Курси розраховані на керівників всіх рівнів, фахівців з охорони праці підприємств та організацій, викладачів навчальних закладів з дисциплін напряму «Охорона праці».

Детальніше...

  До уваги шукачів роботи та безробітних!

16.04.2018

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району

Детальніше...

  УВАГА! ВИСОКООПЛАЧУВАНА РОБОТА!
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СПРИЯЄ
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ЗА КОРДОНОМ!


16.04.2018

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників в галузі будівництва на ринку праці Держави Ізраїль…

Детальніше...

  Інформація державної служби зайнятості для осіб віком старше 45 років

16.04.2018

Шановні громадяни! За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:
• вік – старше 45 років;
• страховий стаж – не менше як 15 років;
• маєте професійно-технічну або вищу освіту;
• не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
• не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
• не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
• не отримували ваучер раніше…

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

16.04.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні! Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями…

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824