Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


27.01.2020

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Про місцеві вибори: партійні списки з гендерними квотами

27.01.2020

В межах круглого столу з питань децентралізації представники рад Харківщини мали змогу дізнатися про особливості місцевих виборів, відповідно до нового виборчого кодексу, що набув чинності на початку 2020 року. Про організаційні нюанси місцевих виборів розповідала Яна Брусенцова, головний редактор всеукраїнської газети «Місцеве самоврядування», юрист, коуч-тренер з питань виборчого законодавства.

Детальніше...

  Уряд змінив методику формування спроможних громад

27.01.2020

24 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Методики формування спроможних територіальних громад».

У новій редакції Методики акцент зроблений на порядку розроблення перспективних планів та формуванні спроможних громад.

Встановлені критерії, які дають можливість оцінити рівень спроможності громади: ...

Детальніше...

  В Україні визначать порядок і процедури вирішення питань адмінтерустрою

27.01.2020

У Верховній Раді України зареєстрований проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» № 2804.

Урядовий законопроект, розробником якого є Мінрегіон, - один із пакету нормативно-правових актів децентралізації. Він визначає основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.

Детальніше...

  Сьогодні свій День народження святкує Тетяна Котенко – керуюча справами районної ради

26.01.2020

Колектив районної ради щиро вітає Тетяну Микитівну з Днем народження і від усього серця бажає в цей святковий день і завжди тільки найкращого: успіхів у справах та злагоди в сім’ї, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя, нових відкриттів та найяскравіших емоцій. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Нехай життєва чаша буде переповнена здоров’ям, любов’ю, гармонією та натхненням, все життя буде суцільним святом, сповненим приємних сюрпризів, а всі мрії та добрі побажання, що пролунають сьогодні, обов’язково здійсняться!

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано чергову ХLІІ сесію
районної ради VII скликання


24.01.2020

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 5-с від 23.01.2020 року «Про скликання ХLІІ сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХLІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у четвер 13 лютого 2020 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  Місцеві ради Харківщини узгодили спільне бачення конституційної реформи та законодавчого забезпечення децентралізації

24.01.2020

Рекомендації стосуються змін до Конституції України, необхідності прийняття низки правових Актів для законодавчого забезпечення реформи та реалізації положень Європейської хартії місцевого самоврядування.

Учасники круглого столу вважають що, при внесенні змін до Конституції України необхідно передбачити запровадження раціональної та ефективної системи управління на всіх рівнях територіальної організації влади, а також втілення нових підходів в організацію адміністративно-територіального устрою, реалізацію принципів повсюдності та спроможності місцевого самоврядування, сталого розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

Детальніше...

  Зміни до Конституції в частині місцевого самоврядування мають забезпечити баланс між виконавчою та представницькою гілками влади

24.01.2020

Особливості конституційного забезпечення реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування в Україні обговорили вчора учасники круглого столу: «Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Детальніше...

  За якою системою проходитимуть місцеві вибори

24.01.2020

1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс України (Закон № 396-ІХ від 19.12. 2019р.), який передбачає декілька новацій у проведенні місцевих виборів. Таким чином, якщо законодавство найближчим часом не зміниться, вибори місцевих рад та голів громад у цьому році відбуватимуться за новими правилами. У аналітичному центрі Асоціації міст України коротко розповіли про головні новації.

Детальніше...

  Розрахунки за спожиті енергоносії - під постійним контролем влади

24.01.2020

Під час наради, що відбулася в райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників ТОВ «Східтеплоенерго», було ретельно проаналізовано підсумкову інформацію щодо розрахунків за спожиті енергоносії в розрізі провідних галузей району: освіти, охорони здоров’я, культури, агропромислового комплексу за минулий рік та проаналізовано ситуацію з даного питання за січень 2020 року, розглянуто проблеми та шляхи їх усунення.

Детальніше...

  Тріумф чемпіонів вшановує своїх кращих представників

24.01.2020

Сьогодні у актовій залі ліцею ім. Олександра Масельського відбулось вшанування кращих фахівців сфери фізичної культури та спорту району, спортивних наставників, спортивних команд та окремих спортсменів за підсумками року, що минув. Цей щорічний захід вже став невід`ємною традицією, яку відродив Віктор Войтенко – Почесний громадянин Валківського району, депутат районної ради, великий шанувальник спорту, який підтримує і пропагує здоровий спосіб життя. На його адресу учасники цьогорічного спортивного дійства висловили багато щирих слів подяки за розуміння й допомогу.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П. взяв участь у зустрічі з мешканцями району, які потребують лікування шляхом процедур програмного гемодіалізу

24.01.2020

Наразі валківчани, які мають хронічну ниркову недостатність та потребують лікування методом гемодіалізу отримують цю процедуру у лікувальних закладах обласного центру.

Як зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Горошко, лікування методом гемодіалізу наразі потребує 5 мешканців Валківського району, кожен із яких отримував у минулому році цю необхідну процедуру за допомогою організованого підвозу.

Детальніше...

  Запрошуємо громади готувати мініпроєкти розвитку за трьома номінаціями обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2020 !!!

23.01.2020

21 січня 2020 року розпочинається подання проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.
Реєстрація проєктних заявок буде здійснюватися з 21 січня по 01 березня 2020 року до 17:00 на сайті Харківської обласної ради.

Валківська районна рада запрошує до активної участі у Конкурсі ініціативні громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради), ОСББ Валківщини, а також місцеві ради, які є ініціаторами співробітництва територіальних громад...

Детальніше...

  Шість пріоритетних тем визначено у конкурсі журналістських робіт-2020

23.01.2020

Триває активна фаза прийому робіт на обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад». До 31 березня радійники та відеографи, журналісти друкованих та електронних ЗМІ, представники шкільних медіа мають змогу надіслати свої роботи на оцінювання компетентним журі.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах СМУ Мінюсту (м. Харків) інформує

23.01.2020

Популярні дитячі імена на Валківщині

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у Загальних зборах Асоціації ОМС Харківської області

23.01.2020

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розпочалися сьогодні о 9.30 год в малій залі засідань облсного Будинку рад.

ПРОГРАМА
Загальних зборів Асоціації
органів місцевого самоврядування
Харківської області

Детальніше...

  Круглий стіл
Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади


23.01.2020

Круглий стіл «Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» відбувся сьогодні в обласному Будинку рад.

Участь заході взяв голова районної ради Віталій Оноша. Також серед учасників круглого столу науковці у сфері державного будівництва й місцевого самоврядування та практики, депутати та керівники та працівники місцевих рад сіл, селищ, міст, районів та Харківської обласної ради.

Детальніше...

  У ХОДА планують створити управління, яке відповідатиме за питання децентралізації

23.01.2020

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час зустрічі з керівником Східного регіонального хабу Програми U-LEAD with Europe Денисом Ткачовим.

Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю між облдержадміністрацією та програмою U-LEAD та новий етап реалізації міжнародної програми, що підтримує процеси децентралізації в Україні. Олексій Кучер відзначив, що керівництво області зацікавлене в підтримці з боку міжнародних партнерів, адже зараз Харківщина демонструє не найкращі показники за ходом процесів децентралізації та об’єднання громад.
«Мене бентежить ця ситуація, тому прошу попрацювати в нашому регіоні якомога краще. Всі умови для цього будуть створені», - сказав голова ХОДА.

Детальніше...

  Майбутня стратегія розвитку регіону базуватиметься на п’яти цілях

23.01.2020

На цьому наголосив голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов, відкриваючи загальні збори Асоціації.

Звертаючись із вступним словом до учасників, Сергій Чернов підкреслив, що наразі ставимо за мету не тільки в найкоротші терміни розробити Стратегію, а й сформувати якісний проєкт Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2027 року.

Детальніше...

  Про першочергові заходи з виконання районних програм по наданню якісної медичної допомоги населенню

23.01.2020

Голова районної ради Віталій Оноша, головні лікарі районних закладів охорони здоров’я Богдан Носатов та Марина Орлова взяли участь в нараді райдержадміністрації з питання першочергових заходів з виконання районних програм по наданню якісної медичної допомоги населенню.

Нарада відбулася в рамках підготовки до чергового пленарного засідання сесії районної ради.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879