Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4271 
  Проекти рішень для розгляду черговою сесією опрацьовували профільні комісії

04.09.2018

4 вересня працювали профільні комісії з гуманітарно-правових питань, питань земельних відносин та питань комунальної власності. Участь в роботі комісій взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, керівники окремих місцевих рад району, представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Членами комісій розглянуті листи-клопотання, що надійшли до комісій та запропоновані проекти рішень. За результатами ґрунтовного опрацювання питань та напрацювання проектів рішень комісіями погоджено проект порядку денного пленарного засідання сесії та відповідні проекти рішень з профільних питань.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.09.2018

Страховими експертами Фонду виявлено понад 30 тис. порушень законодавства про охорону праці

Відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

03.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи.

За визначенням голови районної ради, пріоритетом діяльності виконавчого апарату ради в найближчі дні є організація роботи постійних депутатських комісій в рамках підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року, формування порядків денних засідань профільних комісій спільно з їх керівниками та підготовка матеріалів до розгляду депутатами.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.09.2018

Реабілітаційне лікування за кошти Фонду пройшли понад 23 тис. застрахованих осіб

З початку 2018 року медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено понад 23 тис. застрахованих осіб.
Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючих. ФССУ здійснює повну оплату проходження курсу лікування застрахованими особами.

Детальніше...

  Реформа освіти є пріоритетною, бо є інвестицією в майбутнє України – Президент привітав українців з новим навчальним роком

03.09.2018

Президент Петро Порошенко привітав українців з початком нового навчального року та наголосив, що реформа освіти є пріоритетною. Сьогодні понад 16 тис. шкіл відкрили свої двері перед майже 4 млн учнів України, з них 450 тис. школярів – першокласники.

Детальніше...

  Голова районної ради взяв участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

03.09.2018

У засіданні також взяли участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, селищні та сільські голови, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних служб.

В ході засідання розглянули питання про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад району, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керівники місцевих рад району взяли участь в розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої було розглянуто шість питань.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
4 вересня 2018 року
пленарне засідання чергової
XXІХ сесії районної ради VII скликання


03.09.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання чергової ХХІХ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у вівторок 4 вересня 2018 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:
4 вересня о 09.30 год. - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.);
4 вересня о 9.00 год - з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (Сургай Н.В.);
4 вересня о 9.00 год - з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Лісовин М.Я.)

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

03.09.2018

3 вересня над проектами рішень з профільних питань, що планується винести на розгляд чергової сесії, працювала постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики.

Участь у роботі депутатської комісії взяли голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, заступники голів районної ради та райдержадміністрації Юрій Яцина та Наталія Осадча, начальник фінансового управління РДА Лариса Левчук, начальник відділу районної ради з юридичної та кадрової роботи Лариса Вєрєвська.

Детальніше...

  Вітання з Днем підприємця !

02.09.2018

Шановні підприємці Валківщини!
В день професійного свята – Дня підприємця від імені виконавчого апарату, депутатського корпусу і від себе особисто вітаю усіх підприємців району. Це свято є свідченням фактичного визнання Державою великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнання його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Детальніше...

  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем знань

01.09.2018

Шановні педагоги та вихователі!
Дорогі учні, студенти, батьки!
Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!
Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь, без перебільшення, його відзначають всі: від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому держава та місцеве самоврядування настільки серйозну увагу приділяють забезпеченню якісних освітніх послуг...

Детальніше...

  Привітання голови ХОДА Юлії Світличної з Днем знань

01.09.2018

Щиро вітаю всіх школярів, учителів та батьків із Днем знань!

Початок нового навчального року – це завжди зустріч із друзями. Для першачків – це можливість познайомитися з тими, хто буде поруч найближчі 12 років, а, можливо, - й усе життя.

Детальніше...

  Завершилися шкільні канікули і Перший Дзвоник сповістив про початок нового навчального року

01.09.2018

1 вересня всі шкільні подвір’я в Україні наповнилися веселим галасом та дитячим сміхом – розпочався новий навчальний рік.

Перший дзвінок цього року на Валківщині покликав за парти 2826 учнів, з яких 258 вперше переступили поріг школи. З першокласниками до навчальних закладів прийшли сьогодні їх батьки та рідні, щоб порадіти за своїх дітей та підтримати їх в такий важливий день, адже їх діти вступають до шкільної родини і для них починається нове нелегке, але цікаве життя.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша
учнів Баранівської школи
зі святом Першого Дзвоника


01.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у святкових урочистостях з нагоди Дня Знань у селі Баранове. Першокласників та майбутніх випускників, всіх учнів Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, педагогічний колектив навчального закладу, батьків та всіх односельців, які завітали на свято, Віталій Петрович привітав з початком нового навчального року та святом Першого Дзвоника, побажав школярам успіхів у навчанні та цікавого шкільного життя, вчителям – талановитих, працелюбних учнів, а батькам – великого терпіння, розуміння та любові до своїх дітей…

Детальніше...

  Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. привітав учнів Огульцівської школи, батьків та педагогів
з Днем Знань!


31.08.2018

Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. 1 вересня 2018 року о 9.00 годині щиро привітав учнів Огульцівської школи, батьків та педагогів з Днем Знань!
Юрій Дмитрович передав щирі вітання від керівників району, народного, обласних, районних депутатів та побажав всім успішного нового навчального року, високих навчальних досягнень, миру, родинного благополуччя та здійснення всіх мрій!

Детальніше...

  В рамках підготовки до чергової сесії та роботи профільних комісій голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду

30.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду, участь в якій взяли заступник голови ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу районної ради з юридичної та кадрової роботи Лариса Вєрєвська та представники відділу освіти райдержадміністрації.

На порядку денному - підготовка ряду освітянських питань та напрацювання проектів рішень для подальшого розгляду їх профільними постійними комісіями районної ради.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради!

30.08.2018

1 вересня о 9.00 год. у Валківському та Шарівському ліцеях та всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбудуться святкові заходи з нагоди Дня Знань.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в урочистостях у загальноосвітніх навчальних закладах в місцевих територіальних громадах району.

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Виїзд дитини за кордон з тим з батьків, хто проживає окремо від дитини, належно виконує свої батьківські обов’язки і НЕ МАЄ заборгованості зі сплати аліментів.

З 28 серпня норми Закону 2475 в рамках ініціативи ЧужихДітейНеБуває вступили в дію.

Детальніше...

  Юлія Світлична підбила підсумки сесії обласної ради

30.08.2018

Серед найважливіших рішень, прийнятих під час засідання 30 серпня, - виділення коштів на розробку проектної документації для будівництва онкоцентру, додаткове фінансування будівництва й реконструкції об’єктів інфраструктури та ремонту доріг.

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває передбачає:
- податкові пільги для батьків, які інвестують в розвиток власних дітей;
- контроль за тим, куди йдуть кошти, які сплачують дитині;
- рівні умови для обох батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки, щодо виховання та можливості виїзду за кордон;
- збільшений мінімальний розмір аліментів на дитину;
- адміністративну відповідальність за перешкоджання у праві бачитися, спілкуватися з дитиною;
- посилену відповідальність за ухилення від суспільно - корисних робіт.
Вчора почала діяти норма Закону 2475 щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків за кордон без дозволу іншого строком до 1 місяця

Детальніше...

Усього: 4271 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4271