Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3768 
  Кращих працівників житлово-комунального господарства району відзначено Почесними грамотами Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА

16.03.2018

Почесними грамотами Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації з нагоди професійного свята нагороджено:
Ващенка Івана Костянтиновича - водія автотранспортних засобів відділу водопостачання КП «Вода» Валківської районної ради;
Перепелицю Наталію Олександрівну - інженера з інвентаризації об’єктів нерухомого майна КП «Вода» Валківської районної ради;
Загоруйко Людмилу Миколаївну - головного бухгалтера КП «Вода» Валківської районної ради;
Ходновського Сергія Леонідовича – тракториста комунального підприємства «Благоустрій» Валківської міської ради.

Детальніше...

  Працівників житлово-комунального господарства району з професійним святом привітав голова районної ради Віталій Оноша

16.03.2018

«Сьогодні в залі районної ради найдорожчі гості, – наголосив Віталій Оноша – Це завдяки вашій наполегливій, нелегкій праці, яку не завжди помічають інші, ми маємо всі ті звичні комунальні блага, які є невід’ємною частиною затишку в наших оселях, порядку та благоустрою на наших вулицях. Саме ви, працівники комунальних підприємств «Вода», «Валківське БТІ», «Благоустрій», працівники галузі побутового обслуговування, своєю працею та професійною майстерністю забезпечуєте потребу валківчан у повсякденних і життєво необхідних послугах».

Детальніше...

  Керівники району вручили районні почесні відзнаки кращим представникам трудових колективів підприємств сфери ЖКГ

16.03.2018

З нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – за вагомі трудові здобутки, високу професійну компетентність, сумлінне виконання службових обов’язків, плідну працю у сфері житлово-комунального господарства і особистий внесок у підвищення якості надання послуг спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації відзначено кращих фахівців комунальних підприємств та приватних підприємців галузі побутового обслуговування населення.

Детальніше...

  Керівники району вручили районні почесні відзнаки кращим представникам трудових колективів підприємств сфери ЖКГ

16.03.2018

Спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації відзначено: ...

Детальніше...

  Валківська районна рада та райдержадміністрація щиро дякують трудовим колективам КП «Вода» та КП «Валківське БТІ» за наполегливу працю

16.03.2018

Валківська районна рада та Валківська районна державна адміністрація вітають з професійним святом та висловлюють щиру подяку трудовому колективу КП «Вода» та її керівнику Борису Мирошниченку за наполегливу сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків, особистий внесок у підвищення якості надання комунальних послуг, стабільне водопостачання і водовідведення домогосподарств та об’єктів соціальної інфраструктури місцевих територіальних громад району, забезпечення якісною питною водою мешканців Валківщини.

Детальніше...

  Грамотами міської ради були відзначені керівник та кращі працівники комунального підприємства «Благоустрій» Валківської міської ради

16.03.2018

Фотофакти

Детальніше...

  ЗА ДОБРОБУТ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ - районні урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

16.03.2018

Свої творчі вітання учасникам районного урочистого заходу з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення дарували солісти РНД «Іскра» Богдана Войтенко, Михайло Зубченко, Марина Іванова.

Детальніше...

  З професійним святом працівників підприємств сфери ЖКГ вітали вихованці ДНЗ «Берізка»

16.03.2018

Вихованці Валківського дошкільного навчального закладу «Берізка» під оплески залу виконали пісню «Нащадки справжніх козаків», вітаючи всіх запрошених на районні урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населення.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала учасників Kharkiv music fest

15.03.2018

14 березня голова ХОДА взяла участь у відкритті музичного фестивалю, який проходитиме у регіоні до 29 березня.

«Харків, як завжди, знаходиться в авангарді подій. Мені надзвичайно приємно, що саме в нашій області формуються нові тенденції розвитку мистецтва та культури. Я впевнена, музичний фестиваль, який триватиме протягом двох тижнів, дасть нам змогу насолодитися віртуозністю талановитих музикантів не лише з Харкова і України, але і всього світу. І я дякую усім, хто був причетний до організації масштабної події - Kharkiv music fest. Бажаю всім слухачам насолоджуватися чарівним мистецтвом, бажаю всім гарного настрою і позитивних емоцій», - сказала Юлія Світлична під час урочистого відкриття музичного фестивалю.

Детальніше...

  Гармонійний розвиток громад нерозривний від проектно-цільового методу фінансування

15.03.2018

Під час обговорення результатів моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, що відбулося 14 березня у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до народних депутатів з проханням стояти на заваді процесів, що нівелюють здобутки децентралізації.

Детальніше...

  З держбюджету виділили 400 млн грн на «теплі кредити»

15.03.2018

Фінансування урядової програми з енергоефективності було збільшено. Зокрема, втричі (порівняно з минулим роком) зросла фінансова підтримка для ОСББ та ЖБК. Вже за тиждень-півтора програма запрацює в державних банках: «Ощадбанку», «Укргазбанку», «Приватбанку» та «Укрексімбанку». Українці зможуть отримати безповоротну допомогу на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках: утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Безповоротно надається до 14 тисяч гривень на сім’ю - залежно від суми, яку родина бере в банку на енергоефективні заходи. Такою допомогою зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин.

Детальніше...

  Удосконалено механізм фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю

15.03.2018

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів».
Зазначену постанову розроблено у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» на виконання бюджетної програми «Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю».
Документом передбачається затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю, яким удосконалюється механізм використання таких коштів.

Детальніше...

  Конкурс читців «Іду душею до Тараса»

15.03.2018

У Валківській центральній дитячій бібліотеці відбувся міський етап районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса». Творче змагання проходило у двох вікових номінаціях. Школярі захоплено виконували поезію Великого Кобзаря, що черговий раз підтвердило його невмирущу силу і геніальність поетичного слова.

Детальніше...

  Важливо дати максимально інструментів для об’єднання громад, - Геннадій Зубко

15.03.2018

Ми визначили індикатори успішності реформи децентралізації, один з головних – це кількість створених громад. Тут лідерські позиції займають Житомирська, Дніпропетровська, Тернопільська, Вінницька й Полтавська області. Аутсайдери – Закарпатська область. Є проблема із Київщиною. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Апостроф» повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Павло Розенко: Постанова Уряду не встановлює жодних обмежень щодо кількості поїздок пільговиків

15.03.2018

Ухвалена вчора на засіданні Уряду постанова «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» не встановлює жодних обмежень щодо кількості поїздок пільговиків. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ніяких обмежень у «30 поїздок на місяць» Уряд не затверджував. Це дезінформація, яка вчора активно крутилася в ЗМІ. Вчора Уряд затвердив мінімальну соціальну норму. Це гарантія, нижче якої місцевий орган влади не має права розраховувати монетизовану виплату пільговику! Права людини мають бути захищені від свавілля місцевих чиновників», - зазначив він.

Детальніше...

  У Валківському районі в 2018 році заплановано ввести в дію шість об`єктів будівництва

15.03.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді за участю голови районної ради Віталія Оноші. Як поінформував начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, за рахунок використання різних джерел фінансування передбачається виконати наступний обсяг робіт на шести об’єктах Валківського району у 2018 році: ...

Детальніше...

  Уряд готує оперативний план перевірки доріг, всі помилки будуть виправлені за рахунок нечесних підрядників

15.03.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення. Одночасно Глава Уряду наполягає на необхідності швидкого впровадження нового стандарту будівництва, розробленого в рамках реалізації програми «500-500-1000». Про це він сказав під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор».

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня добровольця в Україні


14.03.2018

14 березня наша країна вже вдруге відзначає День українського добровольця – свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Минулого року на підтримку ініціативи громадськості цей день було встановлено Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Детальніше...

  Переможці творчого конкурсу-виставки відзначені дипломами та отримали солодкі подарунки від керівників району

14.03.2018

12 березня у навчальному корпусі Валківської дитячої школи мистецтв відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу-виставки «Українська витинанка». Майже місяць валківчани мали змогу помилуватися творчими доробками вихованців образотворчого відділення районної школи мистецтв, а організатори заходу – обрати переможців.

Учасників творчого заходу та переможців конкурсу під час урочистого закриття виставки привітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, які щиро відзначали високий рівень майстерності представлених на виставці робіт, їх витонченість та неповторність, нестримну уяву та творчу фантазію їх авторів.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
ОЛІЙНИКА Ярослава Ігоровича!!!


14.03.2018

Шановний Ярославе Ігоровичу!

Виконавчий апарат та депутатський корпус Валківської районної ради щиро вітають Вас з Днем народження! У цей святковий день зичимо Вам безліч щирих світлих та теплих побажань. Хай у Вашому житті завжди буде багато щастя та здоров’я, оптимізму, мудрості та успіхів! Нехай Вас завжди супроводжує натхнення та удача, зігріває віра у краще майбутнє! Нехай тепло та любов близьких людей огортають і зігрівають Вас щодня, а життя буде сповненим радістю та приємними сюрпризами!

Детальніше...

Усього: 3768 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3768