Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5751 
  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня волонтерів


05.12.2019

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера.

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою. Дякую всім, хто бере активну участь у волонтерському русі, за покликом душі безкорисливо надає допомогу ветеранам, інвалідам, літнім самотнім людям, хворим, дорослим та дітям – всім тим, хто не має змоги впоратися з бідою чи повсякденними проблемами самотужки...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників статистики


05.12.2019

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про все, що відбувається в суспільстві...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь в роботі чергової сесії Харківської обласної ради

05.12.2019

Передбачається, що обласна рада сьогодні розгляне 79 питань, депутатські запити та розділ «Різне».

Серед інших питань депутати обласної ради розглядатимуть ключові показники проєкту обласного бюджету-2020. Загальний обсяг обласного бюджету складе понад 6,3 млрд грн.

Детальніше...

  Бюджет-2020 стане бюджетом децентралізації. Олексій Кучер

05.12.2019

Надходження до бюджету регіону наступного року збільшаться, а значна частка державних фінансів надходитиме прямо на місця.
Голова ХОДА розповів про ключові показники проєкту обласного бюджету-2020, який розглядатимуть 5 грудня депутати обласної ради.

«Обласний бюджет на 2020 рік має кардинальну відмінність, порівняно з обласними кошторисами останніх років. Вперше це дійсно «бюджет децентралізації», - відзначив Олексій Кучер.

Детальніше...

  Валківська районна рада щиро запрошує до участі у святкових районних урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

05.12.2019

Шановні валківчани!
Шановні керівники, депутати та працівники місцевих рад району, члени виконавчих комітетів та органів самоорганізації населення Валківщини, керівники та працівники трудових колективів установ, підприємств, організацій району, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування всіх рівнів!

У переддень професійного свята Валківська районна рада щиро запрошує вас взяти участь у святкових районних урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

Завдячуючи всім вам за дієву і конструктивну співпрацю,
чекаємо вас у КЗ «Валківський РНД «Іскра»
6 грудня 2019 року (п’ятниця) о 13.00 годині.
Святкуймо разом!

Детальніше...

  Слава Героям!!! На території ХНПУ ім. Г.Сковороди відкрили памятник загиблим у зоні АТО Героям, які в різні часи були студентами закладу.

05.12.2019

На території Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди відкрили пам’ятник «Козацький хрест» на честь полеглих під час бойових дій в зоні АТО захисників України.
На граніті викарбували імена п’яти загиблих бійців, які у різний час навчалися у педуніверситеті —
Микола Акінцев,
Юрій Литвиненко,
Святослав Горбенко,
Андрій Ваховський,
Андрій Маслов.

Вічна Пам’ять...
Слава Героям!!!

Детальніше...

  Нові правила проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє» посилюють відповідальність громад за реалізацію проєктів

05.12.2019

На пленарному засідання ХХІІ сесії обласної ради депутати ухвалили зміни до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Як наголосив на етапі підготовки змін до Положення голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, головна мета нововведень – посилити відповідальність переможців конкурсу та громад до реалізації проєкту на всіх етапах.

Тож, серед нових конкурсних правил, тепер наступні:

Детальніше...

  Затверджено Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік

05.12.2019

Перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили депутати обласної ради під час пленарного засідання XХІІ сесії в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік підготовлено на основі поглибленого аналізу показників розвитку області за попередній період.

Детальніше...

  Харківська обласна рада звернулася до Президента України з пропозиціями стосовно запровадження ринку землі

05.12.2019

Депутати вважають, що законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийнятий Верховною Радою у першому читанні, «замість створення умов для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу забирає у фермера надію придбати землю, яку він зараз обробляє, а натомість дає «зелене світло» саме агрохолдингам і веде до закріплення та зміцнення позицій олігархів у агросекторі України».

Також, на переконання депутатів, ці законодавчі норми сприятимуть скороченню робочих місць та податкових платежів до місцевих бюджетів і врешті-решт призведуть до остаточного занепаду українського села.

Детальніше...

  Місцеві вибори пройдуть після адмінтерреформи і за мажоритарною системою, - народний депутат

04.12.2019

Місцеві вибори в Україні відбудуться лише після проведення адміністративно-територіальної реформи та пройдуть за мажоритарною системою.
Про це на форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави» у Краматорську заявив голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін, повідомляє hromadske.
«Ключовий меседж — ніяких місцевих виборів до нового адмінтерустрою. До того, як вся Україна буде покрита нормальним планом. Спочатку реформа. Державна позиція важливіша за політичну доцільність», — зазначив депутат.

Детальніше...

  Відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші проведено атестацію посадових осіб районної ради

04.12.2019

4 грудня 2019 року згідно розпорядження голови районної ради Віталія Оноші та відповідно до затвердженого графіка, з метою оцінки кваліфікації, ділових та професійних якостей посадовців, в районній раді відбулася атестація посадових осіб виконавчого апарату районної ради.

Головою атестаційної комісії, заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. разом із членами комісії колегіально оцінювалися результати роботи кожного посадовця виконавчого апарату ради, професійно-кваліфікаційний рівень, ділові якості при виконанні службових обов’язків, теоретичні знання Конституції України та діючого законодавства в галузі місцевого самоврядування, інформація про підвищення кваліфікації та інше...

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

04.12.2019

Фонд забезпечує соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм

З метою забезпечення належних умов для реалізації соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод особами з інвалідністю, впровадження кращого світового досвіду у цій сфері, недопущення дискримінації, а також виконання зобов’язань, взятих Україною за Конвенцією про права інвалідів, 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Детальніше...

  Відбулась Спартакіада за участю силових структур району з нагоди Дня Збройних Сил України

04.12.2019

4 грудня у ДЮСШ «Спорт для всіх» в рамках районних заходів до Дня Збройних Сил України відбулась Спартакіада за участю силових структур Валківщини. У змаганнях взяли участь чотири команди: райвійськкомату, збірної команди райдержадміністрації та учасників АТО, Валківського відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області, Валківського відділу ГУДСНС України у Харківській області. Змагання було організовано з таких видів спорту: футзал, настільний теніс, стрільба з пневматичної гвинтівки, перетягування канату.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями


03.12.2019

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. З 1992 року Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем вшанування людей з особливими потребами. Україна долучилась до відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями з 1996 року. Міжнародний день людей з обмеженими можливостями в усьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку ці люди виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя, незважаючи на безліч побутових незручностей…

Детальніше...

  Європейську Хартію місцевого самоврядування треба не лише повністю імплементовати у вітчизняне законодавство, але й у повсякденне життя наших громадян

03.12.2019

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися у Верховній Раді України. Сергій Чернов звернувся до парламентарів від імені самоврядних органів України.

Він насамперед привітав з професійним святом тих, «хто безпосередньо і щоденно працюючи з людьми, робить внесок у становлення народовладдя, розвиток демократії та громадського суспільства в Україні».

Детальніше...

  Спільними зусиллями зможемо вивести вітчизняне місцеве самоврядування на сучасний європейський рівень

03.12.2019

Внесення змін до Конституції України має забезпечити незворотність процесу децентралізації та створити умови для розвитку місцевої демократії відповідно до Європейської хартії місцевого самоврядування. На цьому наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради під час урочистого засідання Верховної Ради України.

Детальніше...

  Добровільне об’єднання громад триватиме до лютого 2020 року, – Альона Бабак

03.12.2019

Термін добровільного об’єднання громад буде тривати орієнтовно до лютого 2020 року, сказала в програмі «Суботнє інтерв’ю» на Радіо Свобода міністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

«Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність через закон встановлювати, відповідно до перспективних планів, конфігурації громад, які ще не об’єднались...

Детальніше...

  У нас з’явилась можливість завершити децентралізацію, - Дмитро Разумков

03.12.2019

Парламент готовий надавати підтримку місцевій владі і має можливість довести децентралізацію до кінця.
Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час урочистих заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування.
«Лише спільно ми зможемо якісно та швидко провести зміни, які дадуть новий старт для розвитку регіонів, та побудувати дійсно нову систему. У нас з’явилась практична можливість довести реформу до кінця”, - сказав спікер Парламенту, звертаючись до голів громад.
«З новими можливостями ви зможете реалізувати всі ті завдання, які перед вами поставили виборці. Ваша робота важка і часом невдячна, але від неї залежить життя наших громадян», - зазаначив Дмитро Разумков.

Детальніше...

  Звернення до населення про правила поведінки під час різкого зниження температури та ускладнення погодних умов

03.12.2019

Шановні валківчани та гості району! У зв’язку із суттєвим ускладненням погодних умов, пов’язаним з різким зниженням температури, звертаємося до всіх громадян:
- утримуйтесь від довготривалого перебування на морозі;
- без необхідності не виходьте на вулицю з теплого приміщення;
...

Детальніше...

  Протягом доби дороги області від снігу розчищали понад 200 одиниць техніки та 225 робітників

03.12.2019

За ніч в області випало 7 – 10 см опадів. Найскладніша ситуація – в Харківському, Нововодолазькому, Красноградському, Валківському та Коломакському районах.

«Протягом доби на дорогах області працювало 208 одиниць спецтехніки, залучено 225 робітників. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 1035 кубічних метрів піщано-соляної суміші та 133 тони технічної солі, розчищено від снігу 893 км автомобільних доріг державного значення», - навели статистику на 8 ранку 3 грудня в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Детальніше...

Усього: 5751 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5751