Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  КНИГА ПРО ОГУЛЬЦІ

08.06.2012

У районному комунальному закладі “Валківський краєзнавчий музей» Валківської районної ради відбулася презентація книги уродженки села Огульці Уліти Демидівни Дейнеки «Згадки про минуле», виданої до 100-річчя з дня її народження донькою Майєю Столяровою, що є відомим харківським краєзнавцем. «Згадки» – це етнографічні замальовки про життя та побут одного із найстаріших сіл Слобожанщини у пору дитинства та юності їх автора. Є тут розповіді про народні свята і звичаї, про місцеві ярмарки, про рельєф села, про деяких земляків, про колективізацію та її трагічні наслідки. Окремий розділ книги присвячений спогадам про Харківський тракторний завод, з яким було пов’язане все трудове життя У. Д.Дейнеки.
Представляючи книгу своєї матері, М.Т. Столярова наголосила, що головною метою видання є збудження інтересу молоді до минулого рідного краю, прищеплення землякам поваги і любові до древнього села, котре переживає нині не кращі свої часи.
У презентації книги взяла участь делегація з Огульців та колеги М.Т.Столярової – працівники Валківської центральної районної бібліотеки.