Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо переможців-валківчан у обласному фестивалі-конкурсі «Молодіжний лідер року».

05.07.2012

04.07.2012 року в приміщенні Малого залу Будинку Рад відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року». Це звання присуджується за вагомі досягнення у різних сферах діяльності, претенденти з усіх районів області висувалися в 11 номінаціях.
Від Валківського району відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації подано 2 реєстраційні картки учасників обласного конкурсу. І переможцем в номінації «Підприємець» від Валківського району став Абракітов В’ячеслав Олегович. Вітаємо Вячеслава Олеговича, депутата Валківської міської ради з заслуженою перемогою і бажаємо йому нових звершень і успіхів на благо розквіту Валківщини і України...


Нагороджували переможців - заступник голови Харківської облдержадміністрації Савін Є.Є, голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності Харківської обласної ради Тітов М.І., начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Перепелиця Д.І., заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Шаньшин Є.Г.