Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Авіабомбу часів Великої Вітчизняної війни у центрі міста Валки знешкоджено

26.08.2013

Сьогодні близько 8-ї години ранку під час проведення будівельних робіт у центрі міста Валки було викопано авіабомбу німецького походження часів Великої Вітчизняної війни. Її вага складає близько 250 кг. Центральний механізм детонації вже був взведений.
З метою її безпечної евакуації було вжито керівництвом району оперативних додаткових заходів безпеки.
Так, з 14.00 години силами міської ради проведено евакуацію населення в радіусі 500 метрів, перекрито силами правоохорнців автодороги та пішохідні шляхи. Військові сапери з використанням спецтехніки (машини-маніпулятора)обережно вивезли авіабомбу на спеціальний полігон для дальшого знешкодження.

Голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д, та голова районної державної адміністрації Холодний О.М. разом із працівниками міськради увесь цей час працювали в утвореному штабі у звязку із надзвичайною ситуацією у місті Валки.
Приносимо вибачення всім мешканцям міста Валки за певні незручності під час евакуації населення у звязку із додатковими заходами безпеки!
Авіабомба, ймовірно під час падіння впала у болотяний грунт і до цього часу спокійно пролежала на глибині 3 метра! Добре, що у такий спосіб сьогодні вона знешкоджена, оскільки дальше її перебування в центрі міста, враховуючи близькість автомагістралі, було б небезпечним!