Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – від мрій та фантазій перейти до досягнення намічених цілей. При проходженні військової служби за контрактом ти можеш стати сильним, витривалим, мужнім, зустріти вірних друзів та отримати гідну професію на все життя.
Солдат-контрактник - це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, один з поршнів міцного двигуна, що турботливо піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України.
Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що Ти свідомо робиш вибір для свого майбутнього, робиш свій внесок в захист Вітчизни. Але це не єдина перевага...
На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом - в наші нелегкі часи головна складова мотивації бійців служити.

З додатковою інформацією можна ознайомитися далі та за контактними телефонами Валківського райвійськкомату: 5-15-74; 5-14-96.