Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Районний військовий комісаріат інформує…

28.08.2013

Перелік нормативних документів


1. Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу».
2. Указ Президента України № 1153 від 10 грудня 2008 року «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України».
3. Указ Президента України № 33/2012 від 25.01.2012 року (зі змінами, внесеними Указом Президента № 333/2012 від 18.05.2012 року) «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування»
4. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 року № 1841).
5. Директива начальника ГШ – головнокомандуючого ЗС України № ДГШ-1 від 14.02.2013 року «Про організацію комплектування Збройних Сил України рядовим, сержантським та старшинським складом у 2013 році». 6. Тимчасова інструкція про порядок виконання Алгоритму прийняття та підготовки військовослужбовців за контрактом у військових частинах ЗС України, затвердженій начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України 14 грудня 2012 року.
7. Організаційні вказівки щодо реалізації основних заходів забезпечення переходу ЗС України до комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом у 2013-2014 роках.

Відповідно до законодавчих актів України – Стратегічного оборонного бюлетеня, Державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних Сил України на 2012-2017 роки і нової редакції воєнної доктрини України, триває реформування та розвиток Збройних Сил України.
Мета реформування: створення армії нового зразку – боєздатних, мобільних, якісно підготовлених, всебічно забезпечених, професійних Збройних Сил, здатних швидко реагувати на реальні та потенційні загрози національній безпеці.
Одним із основних напрямків реформування Збройних Сил України є перехід на комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Стати контрактником в Збройних Силах України - це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити Твоє життя, самовиразитися у важкому сьогоденні!
Солдат-контрактник - це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, один з поршнів міцного двигуна, що турботливо піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України.
Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що Ти свідомо робиш вибір для свого майбутнього, робиш свій внесок в захист Вітчизни. Але це не єдина перевага...
На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом - в наші нелегкі часи головна складова мотивації бійців служити.