Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відбувся ХІІ етнофестиваль «Печенізьке поле»

14.09.2013

Голова Валківської районної ради та голова райдержадміністрації та творчі колективи Валківщини взяли участь у ХІІ етнофестивалі «Печенізьке поле», який відбувся в суботу 14 вересня в мальовничому куточку Слобожанщини – в смт. Печеніги. Урочистості відкрили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова облдержадміністрації Михайло Добкін…


Вкотре фестиваль зібрав професійних артистів та аматорів народної творчості, виконавців та глядачів різного віку, земляків та гостей Харківщини. Цього дня всі присутні мали чудову можливість поринути у чудовий світ музики і танцю разом з найкращими художніми колективами Харківщини, доторкнутися до прекрасного, на власні очі побачити народні промисли, які наші предки розвивали протягом століть. Голова Харківської обласної ради та голова облдержадміністрації вручили дипломи кашоварам-рекордсменам та кращому народному майстру. Родзинками цьогорічного фестивалю стали:
- рекорд України та світу з приготування вівсяної каші, 12 тисяч порцій якої зварили у великому чавунному казані;
- виступи гуртів «Бумбокс», «Гайдамаки», Ірини Білик;
- супер-шоу флайбордистів з Росії;
- запис програми «Караоке на майдані» з відомим ведучим Ігорем Кондратюком, що відбувся на співочому полі в рамках фестивалю.
З самого ранку на «Печенізькому полі» працювали майданчик «Ігрова галявина» для масових гулянь, «Народні усмішки» - для виступів самодіяльних колективів, контактний зоопарк для наймолодших гостей, а також «Місто майстрів».

Використані матеріали офіційного веб-сайту Харківської обласної ради http://www.oblrada.kharkov.ua