Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відбулися проміжні вибори депутатів місцевих рад в Огульцівській та Старомерчицькій громадах

11.11.2013

Вітаємо Омеляненко Тетяну Михайлівну та Омельковця Миколу Івановича із обранням депутатами сільської/селищної ради!

10 листопада в селі Огульці та селищі Старий Мерчик (Добропілля) відбулися проміжні вибори депутатів місцевих рад. Районна організація Партії регіонів на своїй конференції кандидатом в депутати Огульцівської сільської ради висунула кандидатуру Омеляненко Тетяни Михайлівни, мешканки села Огульці, директора Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; кандидатом в депутати Старомерчицької селищної ради – кандидатуру Омельковця Миколи Івановича, вчителя Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Пропозицій щодо реєстрації кандидатів в депутати від інших партійних організацій району не надходило. Місцевою владою та мажоритарними депутатами районної ради були створені всі організаційні умови для підготовки та проведення проміжних місцевих виборів. Голосування проходило в умовах вільного волевиявлення в рамках діючого виборчого законодавства. Після завершення голосування та закриття виборчих дільниць дільничними виборчими комісією підраховані голоси виборців, віддані за кандидатів в депутати, про що складені відповідні протоколи, після чого сільською/селищною територіальними комісіями були встановлені результати виборів. Із 64 виборців 12 одномандатного округу в селі Огульці проголосувало 58 виборців, 97% з яких віддали свої голоси Омеляненко Т.М. Із 70 виборців 19 одномандатного округу в селі Добропілля (Старомерчицька селищна рада) проголосувало 49 виборців, 86% з яких підтримали Омельковця М.І.

Вітаємо Тетяну Михайлівну та Миколу Івановича із обранням депутатами сільської/селищної ради і бажаємо успіхів у вирішенні питань місцевого значення!