Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  До уваги депутатів!
Пленарне засідання позачергової сесії районної ради перенесено на 31 січня 2014 року.


25.01.2014

У відповідності до розпорядження голови районної ради "Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 17 січня 2014 року № 2-с «Про скликання позачергової ХХXІІІ сесії районної ради VІ скликання»"

пленарне засідання ХХХІІІ позачергової сесії Валківської районної ради відбудеться 31 січня 2014 року (п᾿ятниця) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.

Засідання профільних постійних комісій відбудеться цього ж дня 31.01.2014 року. Початок роботи комісій о 8.30 годині.

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного позачергової сесії районної ради...


Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 17 січня 2014 року № 2-с «Про скликання позачергової ХХXІІІ сесії районної ради VІ скликання»

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення та затвердження бюджету району на 2014 рік :
1. Внести зміни до пунктів 2 та 3 розпорядження голови районної ради від 17 січня 2014 року № 2-с «Про скликання позачергової ХХXІІІ сесії районної ради VІ скликання» та викласти їх в наступній редакції:
«2. Пленарне засідання позачергової ХХХІІІ сесії районної ради VІ скликання провести 31 січня 2014 року (п᾿ятниця) о 1000 годині в залі засідань Будинку рад (м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 16 (II пов.))
Реєстрацію депутатів та запрошених розпочати о 900 годині.
3. Внести на розгляд ХХХІІІ сесії районної ради наступні питання:
3.1. Про районний бюджет на 2014 рік
Доповідає: Левчук Л.О. – начальник фінансового управління Валківської райдержадміністрації
3.2.Про встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на 2014 рік
Доповідає: Алієва Р.Д. – начальник відділу освіти Валківської райдержадміністрації
3.3. Про затвердження плану роботи районної ради на 2014 рік
Доповідає: Котенко Т.М. – керуючий справами районної ради
3.4. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми профілактики правопорушень у Валківському районі на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради № 99 від 03.03.2011 року
Доповідає: Яцина Ю.Д. – голова Валківської районної ради
3.5. Про надання попередньої згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району приміщення Добропільського ФАПу
Доповідає: Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради
3.6. Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району»
Доповідає: Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради
3.7. Про умови оплати праці голови районної ради у 2014 році
Доповідає: Вєрєвська Л.П. – начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради
3.8. Про затвердження грошової оцінки земель
Доповідає: Яцина Ю.Д. – голова Валківської районної ради
3.8. Різне.»

2. Виконавчому апарату районної ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження та інформування депутатів та доповідачів щодо змін у даті та часі проведення пленарного засідання сесії та постійних комісій районної ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради Ю. Яцина