Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  До уваги депутатів! Головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХХХІV сесію районної ради

07.02.2014

7 лютого 2014 року з метою невідкладного вирішення низки актуальних питань соціально-економічного розвитку району і проблем місцевого значення, затвердження цільових програм, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2014 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району головою Валківської районної ради Яциною Ю.Д. підписано відповідне розпорядження, яким скликано чергову ХХХІV сесію районної ради VІ скликання.

Пленарне засідання ХХХІV чергової сесії Валківської районної ради відбудеться 27 лютого 2014 року (четвер) о 10.00 годині ранку в залі засідань Будинку рад.
Засідання профільних постійних комісій відбудеться у вівторок 25 лютого 2014 року. Початок роботи комісій о 10.00 годині.
Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного, взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради. Читайте нижче повний текст розпорядження і орієнтовний проект порядку денного чергової сесії районної ради...


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання ХХХІV сесії районної ради VІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, затвердженого плану роботи районної ради на 2014 рік; з урахуванням пропозицій голови районної ради, голови районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, затвердження цільових програм, внесення змін до рішень районної ради та районного бюджету на 2014 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району:
1. Скликати чергову ХХХІV сесію Валківської районної ради VІ скликання з 7 лютого 2014 року.
2. Пленарне засідання чергової ХХХІV сесії районної ради VІ скликання провести 27 лютого 2014 року (четвер) о 10.00 годині в залі засідань Будинку рад (м. Валки, вул К. Лібкнехта, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 9.00 годині.
4. Винести на розгляд ХХХІV сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про звіт голови Валківської районної державної адміністрації Холодного О.М. за 2013 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку району й делегованих районною радою повноважень.
4.2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік.
4.3. Про затвердження Програми зайнятості населення Валківського району на період до 2017 року.
4.4. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки.
4.5. Про затвердження Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Валківському районі на 2014-2016 роки.
4.6. Про затвердження Звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.
4.7. Про внесення змін в кошториси бюджетних установ.
4.8. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2013 року № 648-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього.
4.9. Про затвердження переліку закладів культури Валківського району. 4.10. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дощок у Валківському районі.
4.11. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району.
4.12. Про внесення змін до районних Програм та до рішень районної ради.
4.13. Про підсумки виконання районних Програм.
4.14. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
4.15. Про депутатські запити
4.16. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради терміново довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оприлюднити його через районну газету «Сільські новини» та офіційний веб-сайт районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради Ю. Яцина