Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутати районної ради комісійно розглянули профільні питання в рамках підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії райради

14.03.2014

Сьогодні в кабінеті голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. в контексті підготовки до пленарного засідання чергової ХХХІV сесії районної ради відбулося спільне засідання двох профільних постійних комісій районної ради: комісії з політико-правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та депутатської етики (голова комісії Юрченко Е.П.) та комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу та земельних відносин (голова комісії Губський Г.Є.)…


Під час засідання до уваги комісій були представлені звіти про виконання окремих районних програм, дія яких завершилася у 2013 році. Депутатами було ґрунтовно опрацьовано по суті проекти рішень районної ради з профільних питань, в тому числі проект стратегічної районної Програми – Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік (доповідач Івашина І.П.) та проект Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Валківському районі на 2014-2016 роки, про основні завдання якої та заходи, що передбачені, доповів перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П.
З проектом Положення щодо порядку встановлення меморіальних дощок у Валківському районі ознайомила присутніх начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Шевченко В.П. Даний проект був розроблений відділом з метою впорядкування та регламентації діяльності з увічнення пам’яті видатних осіб і вшанування визначних історичних подій, що відбулися на території району, шляхом встановлення меморіальних дощок.
Питання щодо призначення редактора районної газети «Сільські новини» на умовах контракту доповіла Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району, коротко зупинившись на інших майнових питаннях, що пропонується винести на розгляд чергової сесії. Також, згідно порядку денного засідання комісій депутати розглянули проекти рішень щодо затвердження нормативної грошової оцінки земель.
Засідання пройшло за активної та конструктивної участі депутатів районної ради, під час обговорення питань у членів комісій виникло багато запитань до доповідачів, особливо зацікавлено обговорювався звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та проект нової Програми. Депутатами було висловлено як немало зауважень, доповнень та уточнень, так і рекомендацій та пропозицій щодо шляхів та резервів наповнення районного бюджету. Всі розглянуті питання були запропоновані постійними комісіями для розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради. Про заплановані на наступному тижні засідання інших постійних комісій районної ради депутатів буде поінформовано додатково.