Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Літературно-мистецьке свято «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» у Валківському ліцеї

19.03.2014

В рамках відзначення Року Тараса Григоровича Шевченка в Україні у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського відбулося літературно-мистецьке свято «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», на яке в якості почесних гостей були запрошені голова районної ради Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Оноша В.П. та інші.

Під час яскравого, емоційно насиченого дійства, створеного стараннями учасників самодіяльної народної чоловічої хорової капели ім. О.С. Масельського районного народного дому «Іскра», танцювального колективу «Фієста», учнів 7-11 класів ліцею на чолі з керівниками проекту – вчителями української мови та літератури ліцею – Варич В.М., Колядою Т.В., Губською Т.В., учні читали вірші Кобзаря та виконували пісні на слова поета про Україну, долю жінки, красу рідного краю та рідної мови, єдність України та щиру самовіддану, жертовну любов до Батьківщини…


Як Гімн поважно слухали присутні у залі діти і дорослі «Реве та стогне Дніпр широкий…» у виконання самодіяльної народної чоловічої хорової капели ім. О.С. Масельського районного народного дому «Іскра» та хору хлопців-ліцеїстів; щирими оплесками зустрічали перекладені на музику вірші Тараса Шевченка у виконанні Максима Дудки та інших юних талантів ліцею. Рядки деяких віршів Т. Шевченка звучали як пророчі слова про події, що наразі відбуваються в Україні.

Голова районної ради Юрій Яцина відзначив високий рівень організації і проведення заходу і подякував педагогам за героїко-патріотичне виховання учнівської молоді; формування стійкого інтересу до творчості легендарного українського поета і художника, батька української нації Т.Г. Шевченка, інтересу до народної творчості та пісенної культури свого народу у сучасної молоді.