Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  УВАГА!
1 квітня 2014 року завершується деклараційна кампанія в рамках виконання положень діючого антикорупційного законодавства України.


31.03.2014

Шановні депутати районної, місцевих рад!
Шановні керівники та посадові особи органів місцевого самоврядування всіх рівнів!

Закінчується термін складання та подання відомостей про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік у вигляді декларацій. Нагадуємо депутатам районної ради, що до 1 квітня відповідно до нової редакції Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» декларації повинні бути подані до відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради чи до кадрової служби за місцем роботи декларанта (депутати місцевих рад подають декларації до місцевої ради чи до кадрової служби за місцем роботи відповідно)...


Додаткового інформуємо, що посадовці згідно ст.12 частини ІІ Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" зобов’язані в 30-денний термін після дати подання декларації оприлюднити ВІДОМОСТІ, зазначені в декларації, на офіційному веб-сайті АБО в друкованих засобах масової інформації.
Для консультацій і методичних рекомендацій прохаємо звертатися до Вєрєвської Л.П., яка відповідним розпорядженням голови районної ради призначена відповідальною особою уповноваженого підрозділу, зоною відповідальності якого є заходи, направлені на запобігання та системну профілактику корупційних правопорушень у Валківській районній раді в рамках реалізації нових вимог діючого антикорупційного законодавства (службовий телефон 52269, телефон приймальні районної ради 51968).
Валківська районна рада також попереджує депутатів про відповідальність за несвоєчасне подання Декларацій, наслідком якої є припинення депутатських повноважень!