Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В районі буде створено
реабілітаційний центр розвитку дитини
з особливими фізичними потребами


16.05.2014

Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь в зустрічі з представниками та партнерами європейського фонду ЮНІСЕФ в райдержадміністрації, під час якої учасниками наради було обговорено шляхи втілення в життя та перші кроки в напрямку створення в районі реабілітаційного центру розвитку дитини з особливими фізичними потребами в рамках пілотного проекту фонду ЮНІСЕФ…


Цього року в Україні розпочато програму ООН зі сприяння інтеграційній політиці для людей з інвалідністю. Зокрема, на Харківщині дана програма реалізовуватиметься в Чугуївському і Валківському районах. І надзвичайно важливо вже сьогодні спланувати перші кроки у спільній роботі: як працювати на початкових етапах і яких залучати фахівців - про це йшлося в розмові.
Партнери та представники фонду Юнісеф разом з районним керівництвом, головою районної ради Юрієм Яциною та головою райдержадміністрації Едуардом Юрченком здійснили огляд приміщень, на базі яких буде створено дитячий реабілітаційний центр. На думку головного лікаря КЗОЗ "Валківська центральна районна лікарня" Богдана Носатова, розпочати необхідно із облаштування та придбання зручного обладнання кабінетів центру. Про планування щодо розміщення фахівців, встановлення медичного обладнання таким чином, щоб це водночас було зручним як для спеціалістів, так і для пацієнтів, щоб лікування в центрі було приємним для малечі та їх батьків – про це йшлося в обговоренні питання з партнерами проекту.
- Сім’ї, а особливо такі, повинні відчути турботу суспільства. Важливо, щоб послуги центру були доступні як для міських мешканців, так і селянам. Сподіваюсь, реалізація цього проекту на Валківщині матиме успіх.