Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

З метою висвітлення діяльності районної ради ми активно співпрацюємо з Валківською райдержадміністрацією, Харківською обласною радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування у Харківській області.

Так, протягом звітного періоду на офіційному веб-сайті Харківської обласної ради в розділі «новини» було розміщено більше 50 інформаційних матеріалів про сесійну роботу депутатів Валківської районної ради, засідання профільних постійних комісій, масові культурно-мистецькі та просвітницькі заходи, що відбувалися в районі...


Ми відкриті для співпраці і з місцевими радами, які поки що не створили власних інтернет-сторінок, і запрошуємо сільських, селищних голів надавати для розміщення на сайт районної ради інформацію, яка вважається важливою для громади та значущою і цікавою для інформування широкої громадськості району. В рамках співпраці з місцевими громадами відповідно до положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та з метою всебічного сприяння оприлюдненню відомостей декларацій голів та секретарів місцевих рад району на офіційному веб-сайті ради в розділі «Публічна інформація» у березні-квітні 2014 року розміщені підготовлені декларантами особисто та надані районній раді в електронному вигляді відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад району і на виконання положень діючого антикорупційного законодавства зазначена інформація буде доступною для ознайомлення протягом року з моменту її оприлюднення на офіційному сайті Валківської районної ради.
Наші з Вами рішення, шановні депутати, вивчають у всіх регіонах України, у Міністерствах, надходять цікаві пропозиції, відбувається обмін досвідом. Дякую за системну оперативну роботу над сайтом начальнику організаційного відділу, а всім депутатам і колегам місцевого самоврядування бажаю активніше у роботі користуватися інформаційними ресурсами сайту і завчасно опрацьовувати проекти рішень в Інтернет-режимі.
Заходьте на сайт - читайте, знайомтесь із офіційною інформацію районної, місцевих рад, вивчайте проекти рішень, ознайомлюйтеся із затвердженими рішеннями районної ради, відслідковуйте новини, скачуйте фото, пісні, залишайте відгуки, спілкуйтеся з нами через «Гостьову книгу». ЛЮБІТЬ ВАЛКІВЩИНУ!