Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ Ю.Д.
про свою діяльність, про роботу районної ради та
про реалізацію регуляторної політики


06.07.2014

«Валківська районна рада –
сучасні вектори стабільності, співпраці
та розвитку місцевого самоврядування»

Депутатська діяльність голови районної ради у мажоритарному окрузі

Головою районної ради здійснюється постійно особистий прийом громадян в районній раді та виїзний прийом в Огульцівській громаді як мажоритарним депутатом районної ради…


На особистому прийомі в Огульцівській громаді депутатом районної ради було прийнято 39 чоловік, розглянуто 3 колективних звернення. Значну частину порушених проблем вирішено, 5 - в процесі виконання і перебувають на контролі голови районної ради.
Протягом звітного періоду голова районної ради брав участь у сесіях місцевих рад – Баранівської та Шарівської сільських рад, двічі в сесії Огульцівської сільської ради та в чотирьох пленарних засіданнях Валківської міської ради.
Не зважаючи на завантаженість, виконання керівної, господарської, законотворчої, представницької та інших місій, працюючи майже без вихідних, голова районної ради не забуває і про свої депутатські обов’язки як мажоритарного депутата, обраного до районної ради Огульцівською громадою, завжди знаходить час для рідного села.
Мешканці Огульців відчувають постійну підтримку свого депутата. Так, за підтримки Яцини Ю.Д. були виготовлені дорожні інформаційні знаки населеного пункту "Огульці" та встановлені на автомагістралі Харків-Київ-Довжанський; за ініціативи Юрія Дмитровича та його коштом були придбані ювілейні пам’ятні медалі «25 років виведення радянських військ з республіки Афганістан» та вручені воїнам-афганцям села Огульці; організовані та проведені змагання з пейнтболу для сільської молоді. Давньою традицією є звуко- та світло- технічна підтримка проведення вечорів відпочинку, дискотек, концертів, інших розважальних заходів у селі.
Завдяки підтримки депутата аматори огульцівської сцени вибороли І місце у районному конкурсі-фестивалі «Чаросвіт», а місцева громада отримала кошти на поточний ремонт місцевих доріг.
Для мешканців місцевої громади був виготовлений телефонний довідник.
Завдяки законотворчої ініціативи на розгляд сільської ради був внесений проект рішення щодо присвоєння Огульцівському Будинку культури імені Т.Г. Шевченка як відновлення історії будівництва і роботи закладу культури у селі. Ось неповний перелік справ депутата в мажоритарному окрузі.