Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  «Життя, заквітчане піснями»

25.02.2015

Сердечно і палко вітають вас Валки –
Земля роботящих і щирих людей,
Що вміють любити і вірно дружити
Ростити і хліб і розумних дітей…

Цими простити і щирими словами Валківщина стрітила вже багато гостей. Рядки із віршу Валентини Романенко давно стали афоризмом, що з гордістю представляє Валківський район.

23 лютого минув рік з того дня, коли пішла з життя Валентина Іванівна Романенко – Заслужений журналіст України, Почесний громадянин міста Валки, депутат районної та обласної рад, багаторічний редактор районної газети «Сільські новини», член Асоціації журналістів Харківщини, чудова людина, любляча мати та бабуся, талановитий журналіст, вмілий організатор редакційного колективу районного видання, автор ліричних поезій та пісень, неодноразовий лауреат обласних творчих конкурсів «Часопис», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» в номінації «Пісенна лірика». Для Валківщини її смерть стала надзвичайно великою втратою…


Валківчани завжди пам’ятатимуть Валентину Іванівну як активного громадського діяча, яскраву та світлу особистість. 38 років свого життя присвятила Валентина Романенко журналістиці, була відзначена Почесною грамотою Верховної Ради України та Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська Слава».

Ми любимо і співаємо пісні, написані нею: «Стелю на долю рушники», «Валківський вальс», «Трояндове вино», «Купальська ніч», «Наші літа розминулись», «Тепло землі», «Гімн культпрацівників» та інші.

На зустріч заради вшанування пам’яті Валентини Романенко до зали пленарних засідань районної ради завітали валківчани, в пам’яті яких Валентина Іванівна назавжди залишиться як людина оптимістична, завжди усміхнена, світла, талановита.

Безліч теплих, щирих слів про Валентину Іванівну було сказано першим заступником голови райдержадміністрації В.П.Оношею, керуючою справами районної ради Т.М.Котенко, секретарем Валківської міської ради А.І.Кривич, головою районної організації ветеранів, виконавицею пісень В.Романенко В.Я.Цибулько та іншими.

Її «життя, заквітчане піснями», назавжди залишиться світлим променем для всіх нас і тих, кому поталанило жити поряд з нею і творити.

Світла пам’ять Валентині Іванівні Романенко…