Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітання
голови Валківської районної ради
Юрія Яцини
з Міжнародним жіночим днем.


07.03.2015

Дорогі і милі жінки Валківщини!
Від усього свого серця, від депутатів районної ради щиро вітаю Вас із прекрасним святом весни, ніжності і кохання – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Саме Ви – даруєте нам такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання. Саме Ви– забезпечуєте надійний тил у такий непростий для нашої держави час.
Саме Ви – невпинно молитесь за мир, спокій й щасливе майбутнє для нас усіх в Україні...


З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, любові і тепла.
Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів у сфері, якій Ви присвятили свої знання і таланти.

Бажаю Вам доброго здоров’я, щастя, любові, радості, добробуту в родині. Нехай до Вас буде щедрою жіноча доля, а сонце і чоловіча увага завжди зігрівають Вас.
Серед вас є с керівники організацій, вчителі і лікарі, підприємці і міліціонери, діячі культури і службовці … Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.
Від усієї душі бажаю Вам, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, величезного жіночого щастя, любові й кохання!
Щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю та щиросердечним спокоєм!
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів у сфері, якій Ви присвятили свої знання і таланти. Бажаю Вам доброго здоров’я, щастя, любові, радості, добробуту в родині. Нехай до Вас буде щедрою жіноча доля, а сонце і чоловіча увага завжди зігрівають Вас. Жінка – це краса й ніжність, добро й душевність, багатогранність і гармонія. У ній органічно переплелись мудрість берегині роду і яскраві ділові якості. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Велике спасибі Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші ніжні душі!

Тож, хай завжди у Вас буде чудовий весняний настрій, а приємні подарунки, букети тюльпанів та троянд ще раз викличуть лагідну посмішку на вустах. Зі святом Вас, милі, чарівні жінки! Миру та злагоди, родинного затишку та здійснення найзаповітніших мрій!

З глибокою повагою та шаною до Вас,
голова Валківської районної ради Юрій Яцина