Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розширена нарада з керівниками місцевих рад району

13.03.2015

Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у розширеній нараді з керівниками місцевих рад району, що відбулася в райдержадміністрації. В роботі наради взяли участь т.в.о. районного військового комісара Труба Р.В., Валківський міжрайонний прокурор Шевцов С.В., начальник Валківського райвідділу міліції Степанов С.І., головний лікар району Носатов Б.В., фахівці райвійськкомату.

Йшлося про другий етап четвертої хвилі мобілізації, який триває наразі. За інформацією військового комісара Труби Р.В., мобілізаційні завдання під час першої хвилі мобілізації Валківський район виконав на 100 відсотків. Завдання другого етапу по району поки що виконані на 21,3%...


Увагу учасників наради було акцентовано на якості проведення мобілізаційних заходів, необхідності неформального підходу до виконання заходів з боку виконавців, недопущення порушень. Попереду робота, що потребує відповідального і серйозного підходу не тільки працівників військкомату, а й органів місцевого самоврядування, міліції, громадських об’єднань, їх взаємодії – максимально тісної і дієвої. Важливу роль у цьому відіграватиме також широка роз’яснювальна робота з населенням.